Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.4.2014, 20:41   #1
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom H1Z1 zombi MMO

Jos jedan F2P zombi MMO u najavi, dolazi od strane Sony Online Entertainment za PC i PS4.



Citat:
It’s been 15 years since H1Z1 was first encountered and what’s left of the world before is overrun with the Infected. Humanity has been reduced to hiding in the shadows, searching desperately for food and water and anything that can help to survive even for another day. But the Infected aren’t the only dangers in the world. Everyday life in the Apocalypse means dealing with all kinds of wild animals and the brutality of other survivors, as well as finding your next meal and a safe place to sleep. It also means scavenging or crafting anything that can help you live just one more day. In H1Z1 every minute of every day is borrowed time and fearing for your life… unless you are the Danger (talking to you Walter), but life can and will go on… even in circumstances as dire as this. Humanity has not given in to the Infected. There are still pockets of humanity and the fight goes on!
Source: http://www.gamezone.com/news/2014/04...for-pc-and-ps4

Dodatne informacije na http://www.reddit.com/r/h1z1
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dacajak na korisnoj poruci:
=FI=Ghost (11.4.2014), Sh0m1 (20.4.2014)
Stara 19.4.2014, 18:54   #2
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Gameplay


Gameplay


U principu Dayz, sa vise blura i sporijim zombijima.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dacajak na korisnoj poruci:
Sh0m1 (20.4.2014)
Stara 20.4.2014, 14:55   #3
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Kazu da ce igra biti mnogo sporija nego u klipovima i da ces ginuti od jednog metka...i pored masivnog hype mislim da ce igra biti losa....ne vidim nista fascinantno ovde..sem toga modeli u svetu su mnogo losiji...ne kapiram tu zurbu i trku ko ce da izmuze franchizu sto pre...
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2014, 15:16   #4
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Mislim da ce igra biti za klasu bolja od konkurencije, odnosno od DayZ i Rust(a).

Osnova je tu - odlican engine. A ne ubagovani ARMA2 engine... Zombiji prolaze kroz zgrade, 20 frejmova u sekundi u gradovima...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
Sh0m1 (20.4.2014)
Stara 20.4.2014, 23:40   #5
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Jel moze neko ko je pratio vesti u vezi ove igre da kaze hoce li biti f2p kad konacno izadje ili ne?Mene neki moji ortaci ubedjuju da hoce,a ja cuo da se za ovaj start placa 20$,koji ce izaci za 4-6 nedelja.E sad oni kazu da su culi da je to samo u alpha fazi i da ce posle biti f2p,mada ja nesto ne verujem.Zna neko?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 0:09   #6
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Pa baš to, za pristup alfi plaćaš te pare a posle kad odluče da je igra spremna (ne znam jel to uključuje i betu) onda će biti free.
Ovo što sad plaćaš to je za fanove koji su mnogo nestrpljivi i hoće odmah u alfu a imaju dovoljno debele novčanike da ih ne zasvrbi mnogo ako plate.
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 10:24   #7
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Sony president on how H1z1 differs from DayZ

Citat:
For one, the idea of 50 players per server or a limited number, is squashed. In H1Z1, Smedley eventually wants there to be thousands of players on the same “big landscape,” giving them the ability to create, “small enclaves or pockets of territory and hold out against a legitimate zombie threat that’s ever present while others go it alone taking their chances.”
Citat:
He also mentioned that the size of the map would massively increase over time. When the Early Access version launches, rural America will be the only environment to explore, but as it expands, cities and other areas will be introduced, some more abandoned than others, with the eventual plan to offer a enormous landscape to survive and fight in.
FB discussion
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 16:36   #8
Belphegor
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 29.8.2007.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 1.349
Zahvalnice: 983
Zahvaljeno 371 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Mislim da ce igra biti za klasu bolja od konkurencije, odnosno od DayZ i Rust(a).
Ja ne bih uporedjivao ove igre uopste dok ne izadju iz alfe jer nema smisla.
Belphegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 18:53   #9
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Mislim da ce igra biti za klasu bolja od konkurencije, odnosno od DayZ i Rust(a).

Osnova je tu - odlican engine. A ne ubagovani ARMA2 engine... Zombiji prolaze kroz zgrade, 20 frejmova u sekundi u gradovima...
A od 7 Days To Die?
http://7daystodie.com/
Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 22:02   #10
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

7DTD je više unapređeni minecraft. Iako vrlo dobra igra ipak ne može da se poredi sa DayZ ili H1Z1. Rust za mene nikad i nije imao vrednost jer je igra prosečna u svim aspektima, nema ni jednu osobinu za koju može da se kaže " e u XXXX je rust najbolji".

Ova igra može da ispravi dosta stvari u kojim DayZ i Rust idu u pogrešnom smeru. H1Z1 u najavi uzima dobre stvari iz obe igre i spaja ih u potencijalan hit. Da li će uspeti videćemo, u svakom slučaju ja čekam F2P verziju jer mi je dosta plaćanja poluzavršenih igara od kojih većina nikad neće biti završena.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2014, 19:02   #11
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

H1Z1 monetization plans revealed

Ocekivano od jednog F2P mmo-a, al u pitanju su sitnice.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2014, 13:30   #12
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
H1Z1 monetization plans revealed

Ocekivano od jednog F2P mmo-a, al u pitanju su sitnice.
Sitnice za sada sta mislis da ce samo od toga da zive....videcemo polako sta ce biti...imam pitanje za tebe osim fantasticne EVE da li postoji neka pay to play igra gde bi mogao da nabijes 500 sati igranja...?
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2014, 17:43   #13
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Nekad bese WoW,u istom imam jedno 500 dana a ne sati played...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2015, 2:56   #14
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO



edt

fail od launcha,skoro niko ne moze da pokrene igru.

Poslednja ispravka: Stenmark (16.1.2015 u 3:09)
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2015, 5:33   #15
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

"Kozmeticki" Air drop http://imgur.com/oW353Pj
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2015, 9:46   #16
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Ako ne uklone osudjeno na propast kao i svaki P2W
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2015, 19:57   #17
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Jos jedna zombie igra gde se sve svodi na krljanje izmedju igraca dok su zombiji pretnja mozda prvih 2 minuta?
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2015, 20:14   #18
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
3LANCER kaže: Pregled poruke
Jos jedna zombie igra gde se sve svodi na krljanje izmedju igraca dok su zombiji pretnja mozda prvih 2 minuta?
Zombiji u igri ne rade..samo stoje i gledaju te kao sto sam i mislio..devs imaju isuvise para da bi bili kreativni igra je Ruzna,mala(male mape) u glupo zamisljena... Nego to je jasno nije mi jasno zasto likovi kupuju alfu,uzgred skinuse je sa bozicne liste na Steam jer sad svi traze refund.RIP!
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2015, 20:41   #19
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
<S2N><Mefisto> kaže: Pregled poruke
Zombiji u igri ne rade..samo stoje i gledaju te kao sto sam i mislio..devs imaju isuvise para da bi bili kreativni igra je Ruzna,mala(male mape) u glupo zamisljena... Nego to je jasno nije mi jasno zasto likovi kupuju alfu,uzgred skinuse je sa bozicne liste na Steam jer sad svi traze refund.RIP!
Sta je fazon da se svi ponavljaju po internetu, nacuju nesto i samo ponavljaju? Ne traze svi refund, evo ja ne trazim, eno u igri je trenutno 25000 igraca, znaci ne traze svi. Ljudi lepo objasnili da u airdrop ne treba da pada toliko oruzija, i da je bag sto je padao tacno ispred onog ko ga je zvao, padace ko zna koliko daleko, gledao sam Cohhov stream i pao je gomilu daleko od njega + sto cela mapa bruji kada dolazi. Jeste ruznjikava ali bar nema frame dropova, onaj dayz em je ruzan em kada odes u grad ne moze da se igra,zombi te udara kroz zid, kroz plafon bukvalno, 10 frejma u grdovima ma kakav god PC imao, a rade ga vec koliko 2 godine valjda? U svakom slucaju za 6-12 meseci bice F2P tako da RIP nece da bude nikako, a alfu kupuju ljudi jer im se igra i svesni su da je alfa, a naravno postoje ljudi koji od alfe ocekuju ko zna sta. Za jednu alfu ovo je fantasticno. Sto se mene tice airdrop je ok, a bice jos vece ludilo kada neko plati taj isti drop a neka grupica ga ubije i pokupi mu sve. Ti ljudi koji rade igru treba i da se plate, a od kozmetike se ne zivi, 90% igraca bas bi bilo briga da kupi neki deo odece u igri. Na kraju krajeva ni ja ne kapiram ljude koji kupe unity i daju 60e za alfu, ili kupuju svake godine CoD, placaju 10 godina stari WoW 15e mesecno pa eto, sto ljudi sto cudi.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2015, 21:44   #20
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: H1Z1 zombi MMO

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Sta je fazon da se svi ponavljaju po internetu, nacuju nesto i samo ponavljaju? Ne traze svi refund, evo ja ne trazim, eno u igri je trenutno 25000 igraca, znaci ne traze svi. Ljudi lepo objasnili da u airdrop ne treba da pada toliko oruzija, i da je bag sto je padao tacno ispred onog ko ga je zvao, padace ko zna koliko daleko, gledao sam Cohhov stream i pao je gomilu daleko od njega + sto cela mapa bruji kada dolazi. Jeste ruznjikava ali bar nema frame dropova, onaj dayz em je ruzan em kada odes u grad ne moze da se igra,zombi te udara kroz zid, kroz plafon bukvalno, 10 frejma u grdovima ma kakav god PC imao, a rade ga vec koliko 2 godine valjda? U svakom slucaju za 6-12 meseci bice F2P tako da RIP nece da bude nikako, a alfu kupuju ljudi jer im se igra i svesni su da je alfa, a naravno postoje ljudi koji od alfe ocekuju ko zna sta. Za jednu alfu ovo je fantasticno. Sto se mene tice airdrop je ok, a bice jos vece ludilo kada neko plati taj isti drop a neka grupica ga ubije i pokupi mu sve. Ti ljudi koji rade igru treba i da se plate, a od kozmetike se ne zivi, 90% igraca bas bi bilo briga da kupi neki deo odece u igri. Na kraju krajeva ni ja ne kapiram ljude koji kupe unity i daju 60e za alfu, ili kupuju svake godine CoD, placaju 10 godina stari WoW 15e mesecno pa eto, sto ljudi sto cudi.
Alo decko u igri ne mozes da se sakrijes jer ti svako vidi ime iznad glave....razvaljen koncept u startu...Dayz HACKALONE je vizuelno jedna od najlepsih igara trenutno..sad sto je POGERSNO KONCIPIRANA
to je vec druga stvar no ovde ne pricamo o toj igri...ovde pricamo o klasicnom hype fail evo drugar trazi refund u nedelju on je ovde sa foruma kaze da igra nema Preglednost (poredi sa dayz) ne znam zasto nabrajas bugove oni su popravljivi ja kritikujem koncept u igrama nikada bugove,bugovi me ne zanimaju to je promenljiva stavka.Ja cak ne kritikujem ni P2w aspekt u korenu ova igra ima pogresnu perspektivu,shvacas.Zbog steam work shop cak i retardirani Dayz hackalone ima buducnost jer igra moze da evolvira i ne zavisis od retardiranih odluka developera...ovde si osudjen na Devs koji pokusavaju da profitiraju na tudjim idejama..kakav moze da bude rezualtat osim masovnog Fail,videcemo u ponedeljak koliko ce da bude igraca..nedelja i subota su ipak neradni dani.Grafika je inace za nijansu bolja od prostoprosirenog Rust to je ocigledno,ajd sad lepo iskuliraj Hype,disi duboko proci ce nije prvi put sigurno.
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Zombi Grinder 60000 Gyle Male igre 0 15.12.2005 2:29
BeOS, zombi mfritz Operativni sistemi 0 11.12.2005 1:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com