Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.8.2010, 18:27   #1
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom HTC Desire

Evo napokon sam prestao mrziti Android pa sam pomislio da uzmem neki Andr telefon. Treba mi neki allaround kao N95,pa sam naišao na Desire. Čuo sam da je dobar i sve ali kažu da mu je baterija jadna i da jedva izdrži dan pri intenzivnom korišćenju ali da se može uraditi smanjivanje jačine svjetlosti ekrana, regulisanje upaljenih procesa itd ali kažu da će uskoro izaći HTC Desire HD,pa me brine to. Biće skuplji,imaće veći ekran i pravo snimanje u HDu što mi i nije potrebno, a Android 2.2 mogu dobiti preko updatea,tako da.. Koje je vaše mišljenje?
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 19:20   #2
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: HTC Desire

Oooo, federer, odlucio si se prikloniti carztvu zum,zum,pju,pju efekata
Telefon je skoro savrsen,jedina mana mu je, probaj da pogodis, baterija! Konkretno, meni izdrzi manje od jednog dana ali ga ja urnisem sa stalnim zujanjem na netu Inace,bez toga moze da izgura 2 dana uz umereno koriscenje. Sve osim baterije funkcionise savrseno, surfovanje je uzivanje na ovom cudu, kvalitet slika je dobar, aplikacija ima jako mnogo,i svakim danom ih je sve vise...

DesireHD stize po nekim najavama 15.septembra. Bice veci, a da li ce biti bolji,videcemo.
Moj ti je savet da ako ti nije hitno,sacekas da izadje HD,pa da vidis kakva ce mu biti cena. Moja slobodna procena je da ce biti nesto skuplji od iPhone kopije,tj. sPhone Samsung Galaxy S.

U svakom slucaju, dobro je sto razmisljas o htc-u!!!
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 10:41   #3
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: HTC Desire

Citat:
srbdr kaže: Pregled poruke
Oooo, federer, odlucio si se prikloniti carztvu zum,zum,pju,pju efekata
Telefon je skoro savrsen,jedina mana mu je, probaj da pogodis, baterija! Konkretno, meni izdrzi manje od jednog dana ali ga ja urnisem sa stalnim zujanjem na netu Inace,bez toga moze da izgura 2 dana uz umereno koriscenje. Sve osim baterije funkcionise savrseno, surfovanje je uzivanje na ovom cudu, kvalitet slika je dobar, aplikacija ima jako mnogo,i svakim danom ih je sve vise...

DesireHD stize po nekim najavama 15.septembra. Bice veci, a da li ce biti bolji,videcemo.
Moj ti je savet da ako ti nije hitno,sacekas da izadje HD,pa da vidis kakva ce mu biti cena. Moja slobodna procena je da ce biti nesto skuplji od iPhone kopije,tj. sPhone Samsung Galaxy S.

U svakom slucaju, dobro je sto razmisljas o htc-u!!!
HTC mi je bio poznat još dok su radili sa Qtekom, i htio sam uzeti jedan model da se hvalim kako imam WindowsMo na telefonu.. Puste želje..
Nije mi hitno ali biće velka cijena DesireHDu a Galaxy S mi nije opcija... Ako baš oćeš,ni Desire nema zum zum pju pju efekte,ili sam ja loše obavješten..
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 11:39   #4
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: HTC Desire

S obzirom da ti nije hitno strpi se jos mesec,dva. Bio bi bedak da sad uzmes desire,i onda se pojavi desire hd sa npr.50e vecom cenom...
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 12:46   #5
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: HTC Desire

Imam Desire vec 4-5 meseci i veoma sam zadovoljan. Baterija mi traje uvek vise od jednog dana, ne znam, mozda imam manje background procesa od ostalih koji se zale. Anywayz, ono na sta sam hteo da ti skrenem paznju jesta da Desire ima problema sa pregrevanjem i to je opste poznata diskusija na netu. Ovo vazi samo za neke primerke. Moj primerak radi kako treba, ali primerak koji ima burazer ume da se restartuje poneki put sam od sebe i to kad je u idle modu. Naravno, ako uzmes telefon sa garancijom, ovo ne bi trebalo puno da te brine.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 12:53   #6
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: HTC Desire

Ja imam primerak koji hoce da se zagreje ali to nije cesta pojava, to mi se desava samo kad pola sata ko bleav listam nesto na netu! A restartovao mi se 2 puta za ova tri meseca.
Patton, koliko dnevno provedes na netu?
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 20:23   #7
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: HTC Desire

Dobro znaci uzimam desire-vise me ne brine baterija. Čuo sam da su performanse u Flashu i 3Du poboljšane sa 2.2 verzijom Androida, pa ću uraditi OTA update čim ga uzmem. Ima li gdje da se uzme legalno Desire i kolko je?
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 20:42   #8
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: HTC Desire

Legalno trenutno nigde koliko ja znam. U telenoru ima da,ali jednom u mesec dana,i to se razgrabi za 2 min. Za vip nisam siguran. Najbolje bi bilo da zoves operatere pa da pitas. E,ima ih puno u oglasima,bas telefona iz vipa i telenora,ali ne znam da li ti to odgovara. A ovako na crno je cena oko 350-400 ja mislim.
Ako se ne forsiraju wifi i 3g, mogu se spojiti 2 dana.
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 21:58   #9
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: HTC Desire

Ako ces preko VIP-a, meni su nudili varijantu da me pozovu cim im stigne telefon na lager. Onda su se setili da postoji jos jedan komad na lageru u drugoj ekspozituri
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 22:15   #10
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: HTC Desire

To ima i u telenoru. A u telenoru cak mozes i da narucis da ti telefon donesu na kucnu adresu,samo sto ne znam da li vazi za desire,posto ga, kao sto svi vec znaju,nigde nema
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 12:46   #11
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: HTC Desire

Samo što ja nisam iz Srbije..Kod nas operatori naravno deru,pa ne znam na koji način da ga nabavim..O živote..
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 16:14   #12
Borowatz
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Boogerville
Poruke: 543
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 78 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Borowatz
Određen forumom Re: HTC Desire

Nađeš telefon koji je pod garancijom još bar 18 meseci (znači korišćen 6) dogovoriš se sa likom kad da se nađete, dođeš u Srbiju tada i pogledaš, ako ti se svidi to što vidiš, platiš i ćao.
Borowatz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 17:03   #13
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: HTC Desire

Takvih ima stalno na mobilnom svetu,pa cak i onih koji su korisceni po mesec dana...samo je litanje da li Federer zeli tako da kupi!
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 18:20   #14
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: HTC Desire

Citat:
Borowatz kaže: Pregled poruke
Nađeš telefon koji je pod garancijom još bar 18 meseci (znači korišćen 6) dogovoriš se sa likom kad da se nađete, dođeš u Srbiju tada i pogledaš, ako ti se svidi to što vidiš, platiš i ćao.
Ubij me ako sam te razumeo.
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 0:29   #15
Borowatz
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Boogerville
Poruke: 543
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 78 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Borowatz
Određen forumom Re: HTC Desire

Šta ima nerazumljivo? Nađeš polovan, a da je malo korišćen i ima garanciju. Kažeš da nisi iz Srbije, dogovoriš se sa likom koji prodaje da dođeš da vidiš i ako ti se sviđa kupiš ga.

Poslednja ispravka: Borowatz (3.9.2010 u 0:38)
Borowatz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 22:13   #16
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: HTC Desire

Đe da nađem? Meni je to malo rizično,šta ako dobijem neki koji je skinut sa neke mreže (T-Mobile,Vodafone or sumthin) ..To sebi nikad ne bi dozvolio..
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 22:22   #17
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: HTC Desire

idi na mobilni svet, i tamo u oglasima stalno imas desire, okreni neki broj pa se dogovori sa tim koji prodaje
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2010, 11:17   #18
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: HTC Desire

E sad sam vidio da se prodaje i Desire sa AMOLED ekranom i SLCD, šta je po vama bolje?
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2010, 11:48   #19
Borowatz
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Boogerville
Poruke: 543
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 78 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Borowatz
Određen forumom Re: HTC Desire

Kao što sam rekao u drugoj temi, desire, nov, sa amoledom, možda ima samo vip srbija, i to ako su im ostale zalihe od pre jula. Telenoru stižu mali kontigentni i to se odma rasproda i stižu samo slcd.
A što se tiče koji je bolji, oba imaju svoje mane i prednosti. Pogledaj video na youtube-u. trenutno najveća mana desire-a sa slcdom je što ne mogu da ga rootujem.
Borowatz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2010, 13:12   #20
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: HTC Desire

Telenor je imao amoled telefone,a kakva je sad situacija, ne znam. Jedan decko sa nekog naseg foruma je pisao HTC-u i pitao za slcd ekrane,a oni mu odgovorili da i dalje stavljaju samo amoled, sto ocigledno nije tacno. Kako proveriti da li kupujes amoled ili slcd? Na kutiji (bar mojoj,a koliko sam upucen i ostalima koji imaju amoled) pise AMOLED, dok na kutiji u kojoj je slcd ne pise nista. Najbolji nacin je uporediti telefon koji kupujes sa nekim koji ima amoled.
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] HTC Desire VS Samsung Galaxy S ninjah Aparati i oprema 23 30.12.2010 0:35
mts GPRS podesavanja za HTC Desire pedjasmek Aparati i oprema 9 30.8.2010 5:50


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com