Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet tehnologije

Internet tehnologije Komunikatori, pretraživači, servisi i protokoli...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.3.2011, 5:56   #21
Packypfc
Veteran
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 748
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 112 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ma jeeeeste. Prvo ga plasirali sami, pa onda hvataju uploadera. Izvini, ali to je glupost. Nikakovo hvatanje likova ne moze da nadoknadi stetu od priliva manjeg ljudi u bioskope zato sto su skinuli film sa neta.
Kako da ne moze. Besplatna reklama, protesti po ulicama. Ovaj bezvezni film bi prosao neopazeno kao i njegovi prethodnici da to nisu uradili. Dobrom filmu ne treba reklama, ovaj se vrteo citavu vecnost, 20 dzinglova na 6 sati svakog dana. Bili su ocajni jer su shvatili da je totalni promasaj, a toliko drzavnih para potrosili na njega, pa resili da ga naplate na osnovu autorskih prava. Uostalom, ovo je TV film, bice prikazana i serija na RTS-u za nekoliko nedelja, jos jedna logika da se muci i izivljava nad ovim napacenim narodom, a zamazu oci za Kolubaru, koferce... Sto nisu jurili uploadere za Srpski film i Šišanje? Nego baš smeće od Turneje i ovoga.
Packypfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2011, 6:53   #22
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Citat:
Sass Drake kaže: Pregled poruke
Nađu mu IP adresu, dobiju sudski nalog, vide ko je uploader kod ISP-a i eto ti Marice na vratima.
I ptice na grani znaju naše forume gdje se postavljaju linkovi, ne treba tu nikakav šaptač.
Kako je mogao da bude toliko glup, mogao je samo da ode do nekog internet kafea i ta tamo uploaduje flim, ccc
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2011, 9:30   #23
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Kako je mogao da bude toliko glup, mogao je samo da ode do nekog internet kafea i ta tamo uploaduje flim, ccc
Mogao je, mogao je i da koristi neki anonimi proksi server, ali onda ne bi nakupio poene na nekom od share servera zar ne?
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Mario Pavićević na korisnoj poruci:
Predrag Stankovic (13.3.2011), toxic (8.3.2011)
Stara 7.3.2011, 15:41   #24
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Bravo za našu policiju, još jednom su pokazali koliko brinu o našoj bezbednosti i poštovanju zakona.Samo da uhvate one likove što im u sred bela dana plačkaju banke i menjačnice i odnose milione dinara.I one što preko noći izlepe ceo grad plakatima.I one što ukradu bager od koliko li već tona.I one...Ma nije bitno, važno da su uhvatili ovog lika, Srbija je sad mnogo bolje mesto za život.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
doctor (14.3.2011), Predrag Stankovic (13.3.2011), SrW1 (20.2.2012)
Stara 7.3.2011, 15:57   #25
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

To sto neko nije uhvacen za jedan zlocin, ne znaci da neko drugi treba da bude neuhvacen za drugi zlocin/prekrsaj.

Btw, nesto si mnogo opsednut tim pljackama, pa bas relativno brzo i uspesno resava policija te pljacke posta, banaka. Neretko i istog dana, ako se radi o manjem mestu.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2011, 16:25   #26
Carnex
Veteran
 
Član od: 15.1.2006.
Poruke: 865
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 221 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Svima vama koji branite pirateriju poručujem samo jedno.

Kada budete počeli da zarađujete svoje pare pola svega što zaradite delite na ulici. I to nikome koga poznate već svakom prolazniku po 100 dinara.

Kada budete to radili priznaću, da u te priče, da piraterija nije krađa i slično, zaista verujete da tako treba da bude. I dalje nećete biti u pravu ali makar će te u nešto iskreno verovati.

lako je landarati tuđim stvarima. Kada vas zaboli dugačije je.

Poslednja ispravka: Carnex (8.3.2011 u 17:00)
Carnex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Carnex na korisnoj poruci:
Bokile (10.3.2011), doctor (14.3.2011), Pjanovic (7.3.2011), simke85 (26.1.2012)
Stara 7.3.2011, 21:24   #27
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
To sto neko nije uhvacen za jedan zlocin, ne znaci da neko drugi treba da bude neuhvacen za drugi zlocin/prekrsaj.

Btw, nesto si mnogo opsednut tim pljackama, pa bas relativno brzo i uspesno resava policija te pljacke posta, banaka. Neretko i istog dana, ako se radi o manjem mestu.
Glupost.I ptice na grani znaju koliko je ovo "naduvan" slučaj i preuveličavanje.A o efikasnosti njuška ne bih da raspravljam, zna se koliko su Slobini momci efikasni.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2011, 21:57   #28
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Kada govori o pretrpljenoj steti i gubicima od piraterije, filmska industrija zaboravlja da mnogi ne bi ni gledali/kupili film da ga ne mogu besplatno preuzeti sa interneta. Tako da broj preuzetih piratskih kopija nije jednak broju ulaznica/legalnih kopija koje bi ljudi kupili.
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku A M G na korisnoj poruci:
doctor (14.3.2011), Hephaestus (7.3.2011), JohnnyNT (7.3.2011), Packy (8.3.2011)
Stara 7.3.2011, 22:20   #29
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Jeste piraterija na neki nacin kradja, ali kada skinete film ili igru ne znaci da biste je pre toga kupili. Kod mene je totalno suprotna stvar, ne bih kupio nijednu originalnu igru, previse su skupe, ali ako je skinem i odigram, a igra se pokaze da vredi onda je i kupim. Mislim da je tako i kod mnogih drugih, eto, vidite da piraterija poboljsava prodaju . A ovaj domaci film ne bih gledao ni da mi daju original DVD na zlatnom tanjiru.
Hephaestus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2011, 22:37   #30
veseliburek
Starosedelac
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 717 puta na 386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku veseliburek Slanje poruke preko Skypea korisniku veseliburek
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

op, op...
veseliburek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2011, 1:41   #31
Hard2geT
Član
 
Član od: 14.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 268
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Citat:
DAKINS kaže: Pregled poruke
zar nisu filmadjije pomalo van toka ¨?

E to je pravo pitanje!
Produckijske kuce bi volele da se svi vratimo u dvadesete godine proslog veka. Maksimizuju dobitak uz minimalna ulaganja. E pa, nece da moze! Morace malo da se potrude.

Istupi iz sistema! Ne pravi kompromis!

Meni samo ne ide u glavu da neko moze da podrzava hapsenje nekog zbog piraterije u ovoj zemlji. Ej! Pa pogledajte sta se sve radi, koje se pare vrte, a hapse "pirata"?!?! Ispada da moras da krades na veliko da bi bio bezbedan. Sprdnja.

Poslednja ispravka: Iris (9.3.2011 u 14:02)
Hard2geT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2011, 2:23   #32
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Citat:
Hard2geT kaže: Pregled poruke
Meni samo ne ide u glavu da neko moze da podrzava hapsenje nekog zbog piraterije u ovoj zemlji. Ej! Pa pogledajte sta se sve radi, koje se pare vrte, a hapse "pirata"?!?! Ispada da moras da krades na veliko da bi bio bezbedan. Sprdnja.
Jbt, koji moralni raspad, ja ne znam dal bi tebe mogao nazvati covekom, gradjaninom neke drzave svakako ne.

Znaci ako Dinkic, Velja,... kradu, onda i ti smes da krades.
Al ako vec svaki dan pomalo kraduckas torentujuci, onda odakle ti pravo nekgo drugog da optuzujes da je ukrao velike pare.
Velike ili male, kradja je kradja.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2011, 2:58   #33
ivicagmc
Član
 
Član od: 6.1.2011.
Lokacija: Smorbor
Poruke: 373
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 78 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Jbt, koji moralni raspad, ja ne znam dal bi tebe mogao nazvati covekom, gradjaninom neke drzave svakako ne.

Znaci ako Dinkic, Velja,... kradu, onda i ti smes da krades.
Al ako vec svaki dan pomalo kraduckas torentujuci, onda odakle ti pravo nekgo drugog da optuzujes da je ukrao velike pare.
Velike ili male, kradja je kradja.
Ovi naši su se toliko nakrali da otplate sve gubitke zbog piraterije u svetu. Nije isto kada cigan ukrade kokoš jer je gladani kada oni iz Kolubare ukradu stotine miliona €. Još njima nije dosta da se ugrade nekih 10-20% da se ne vidi nego moraju 300%. To je bahatost i neviđena pohlepa. Cigana uhvate i kazne (izbatinaju) zbog toga, a ove tamo će da istražuju i istražuju i istražuju...i nikome ništa. Piraterija, da li je krađa ili nije. Negde je između, zato i jeste tolika dilema oko toga. Mislim da u Srbiji nema korisnika kućnog računara koje nema piratizovan software ili neki medijski sadržaj, tako da onda svi ispadamo pomalo lopovi, što je opet apsurd. Radimo sa krajnostima, na jednoj strani pirati koji bi uglavnom baš sve za badava, što naravno ne može i nije u redu, a sa druge strane medijske i software-ske kuće koje bi da naplate svaku moguću pesmu i sadržaj koju imamo u računaru, gde opet govorimo o ogromnoj pohlepi i bahatosti u biranju sredstava kako to da ostvare. Oni bi da imaju uvid u naše privatne stvari i da kontrolišu internet. U Engleskoj su čak hteli da puste crva da istraži naš računar i pronađe nelegalizovan software. Istina je naravno negde između ove dve krajnosti. Za dobro svih nas bilo bi dobro da sve završi na nekoj zlatnoj sredini.
ivicagmc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2011, 3:49   #34
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Ja se nadam da za pretposljednju rečenicu imaš validan dokaz uključujući analizu tog crva u asembleru ili pješčanoj kutiji.
Pošalji mi ga ako imaš sempl.

Što se tiče naplate svake pjesme, zar je toliki problem kupiti taj Audio CD i napraviti neograničen broj ripova za ličnu upotrebu i ako vam je baš toliko stalo do autora kako tvrdite, barem im uplatite onoliko koliko su po vašem mišljenju zaslužili na njihove račune u banci.

P.S: I ja skidam kao i 99% ovdje, ali ne lajem okolo.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sass Drake na korisnoj poruci:
toxic (8.3.2011)
Stara 8.3.2011, 3:56   #35
pivonroll
Član
 
Član od: 26.5.2007.
Poruke: 278
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 102 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Sta bi ste tek rekli za ono sto Sony radi u slucaju PS3. Trazili su od suda nalog da im provajder GeoHot-ovog sajta da IP adrese svih koji su skidali alate za hakovanje PS3 koje je GeoHot okacio na svom sajtu. I sto je najludje dobili su odobrenje i sad lagano mogu da idu od vrata do vrata i izruce optuznicu kome god hoce. Ovi nasi su mala deca za ove ale.
pivonroll je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pivonroll na korisnoj poruci:
j.radovan (8.3.2011)
Stara 8.3.2011, 4:00   #36
BMLW
Starosedelac
 
Član od: 21.5.2010.
Lokacija: Svetski putnik
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 429 puta na 407 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku BMLW
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Citat:
Hard2geT kaže: Pregled poruke

Pocetak, kraj i malo od sredine.
Mislim da ti nisi ni najmanje merodavan da procenjujes i tvrdis da je neko dobar ili los glumac, vec da das svoje misljenje. Takodje, isto vezano i za kvalitet filmova. Eto, ja sad mogu da tvrdim da je film dobar, ti neces da se slozis. A po meni film i jeste dobar, kao sto je i Vojin Cetkovic dobar glumac. I Sisanje je po meni dobar film, samo malo zakasnio. A i lupas da se film ne gleda, i ne trazi, pouzdano znam da, bar u Nisu, je mnogo termina bilo rasprodato, pa nije ni cudo sto se prikazuje mesec dana.
A sto se softvera tice, pa niko ne tera korisnike da koriste ono sto kosta, uvek ima besplatnih alternativa, to sto smo mi navikli da imamo sve sto nam ikad moze zatrebati za dz je druga stvar . Mislim, mnogi danas imaju nekoliko hiljada evra vredan softver u racunaru, piratizovan, a da je nekom od tih ljudi zaista tako nesto potrebno, i da od toga zaradjuje, svakako bi kupio isti, logicno ili ne?
BMLW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2011, 9:39   #37
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.710
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 907 puta na 670 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Kome nije jasno, evo:



Hehe, sad vidim da je već okačena na prvoj strani, ali nema veze, čovek valja da se podseti.

Anyway, uglavnom ne gledam TV, ali ponekad tako švrljam kanale i bude na MTVu ili onaj E TV emisija o glumcima i pevačima na kojima se hvale sa brojem stanova, vila, sportskim automobilima, novcem koji imaju i na šta ga troše i onda kada to vidim, apsolutno me savest ne grize ako nešto skinem na mufte.

Malo li im je, pa žele još? A iza (ili ispred) te ekipe stoji gomila producenata, pisaca, scenarista, osoblja, prodavača magle, menadžera koji se isto tako doooobro ogrebu i imaju ogroman novac.

Novca ima za sve, samo je nepravilno raspoređen, a kad pogledam gore navedenu ekipu kako se razbacuju sa istim, muka me uhvati.

I šta je problem sa Montevideom? Ni dinara lično nisu uložili u snimanju filma, već su to platili sponzori i DRŽAVA (znači - narod). Emitovao se nedeljama u bioskopima, ko je hteo da ga vidi u bioskopu, video bi ga za to vreme. A onda je čitava frka nastala nakon cele te završene priče zbog piratizovanog DVDa i zatvaraju se ljudi zbog toga. Ma more...

I samo da dodam... Da ga nisam odgledao na mufte, ne bih ga nikada ni odgledao sve dok se ne bi pojavio na TVu, tako da niko nije oštećen.

Poslednja ispravka: bachi (8.3.2011 u 9:46)
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bachi na korisnoj poruci:
j.radovan (8.3.2011), Mare911 (8.3.2011)
Stara 8.3.2011, 10:26   #38
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
I samo da dodam... Da ga nisam odgledao na mufte, ne bih ga nikada ni odgledao sve dok se ne bi pojavio na TVu, tako da niko nije oštećen.
Eee... pa ostecena je televizija. Jer ga sad neces gledati na TVu kada bude premijerno prikazivanje (manja gledanost, manja zarada od reklama).

player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2011, 10:56   #39
Hard2geT
Član
 
Član od: 14.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 268
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Jbt, koji moralni raspad, ja ne znam dal bi tebe mogao nazvati covekom, gradjaninom neke drzave svakako ne.
Dokle god nismo u istoj kategoriji, ja sam zadovoljan.
Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Znaci ako Dinkic, Velja,... kradu, onda i ti smes da krades.
Al ako vec svaki dan pomalo kraduckas torentujuci, onda odakle ti pravo nekgo drugog da optuzujes da je ukrao velike pare.
Velike ili male, kradja je kradja.
Jel ti je problem da okacis sliku licenci za softver koji imas instaliran?

Citat:
BMLW kaže: Pregled poruke
Mislim da ti nisi ni najmanje merodavan da procenjujes i tvrdis da je neko dobar ili los glumac, vec da das svoje misljenje.
Upravo sam to i uradio.
Citat:
BMLW kaže: Pregled poruke
A po meni film i jeste dobar, kao sto je i Vojin Cetkovic dobar glumac. I Sisanje je po meni dobar film, samo malo zakasnio. A i lupas da se film ne gleda, i ne trazi, pouzdano znam da, bar u Nisu, je mnogo termina bilo rasprodato, pa nije ni cudo sto se prikazuje mesec dana.
Nigde nisam napisao, ako je meni upucenja ta opaska, da film nije gledan/trazen. I grand parada je jako gledana i trazena.
Hard2geT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Hard2geT na korisnoj poruci:
Bokile (10.3.2011)
Stara 8.3.2011, 13:53   #40
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Uhapšen zbog piraterije u Srbiji - Piratska partija protestuje

Citat:
Hard2geT kaže: Pregled poruke
Jel ti je problem da okacis sliku licenci za softver koji imas instaliran?
Ja ne kukam kako politicari kradu, dok ja torrentujem, jer je to licemerno.

A imam dosta originalnih igara, programa nijedan, mada imam dosta besplatnih (AVG Free,...).
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Piratska partija Švedske uzima u zaštitu The Pirate Bay Eni Internet tehnologije 1 7.7.2010 14:11
Hapšenje zbog piraterije, .RS edition M.C. Brbljaonica 74 20.12.2008 15:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com