Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.1.2017, 20:58   #11021
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
tobra kaže: Pregled poruke
U Podesavanje Igre>Podesavanje Kamiona, cekiraj opciju za "Napredno Kacenje Prikolice". to ti trazi preciznije kacenje prikolice. Sto se tice tempomata nije nista menjano za sada. Jedino sto sada nema 3d modela kamiona Scania Streamline u "base" fajlu, e sad da li se ocekuje nova Scanija to ce mo videte u narednim dodacima.
Hvala za prikolicu,ako iskljucim tu opciju, da li onda nece biti ni ono kada zakacis da sacekas malo dokle se podizu stope ili to nema veze jedno s drugim.? A jesu menjali oko tempomata, ne znam da li u poslednjoj verz ili pre, ali sada mozes saltovati do mile volje a da se tempomat ne gasi, takodje ako podesis isti npr na 50 km/h mozes dodavati gas do mile volje nece se iskljuciti i cim pustis gas brzinu vraca na zadatu, dokle je ranije bilo cim pipnes gas ili kocnicu tempomat se gasi...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2017, 22:10   #11022
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Spustanje stope za prikolicu ne mozes da iskljucis, a sto se tice tempomata vidi se da jedno vreme nisi igrao ETS2.
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2017, 0:48   #11023
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Igram svaku verz, koja izadje, samo ne koristim cesto tempomat, ali pre 2 verz igre sig nije bilo ovako, mozda je cak i od predhodne 1.25 promemjeno...

Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2017, 16:31   #11024
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Mislim da je to novina od marta prosle godine, Update 1.23 in Open Beta
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2017, 17:16   #11025
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Ovo nije to o cemu ja pisem....
Citat:
Smart cruise control can use activated engine brake when no retarder is present,
to sto si ti postavio, a da od 1.25 se cruze controle ne gasi kada dodajes gas... http://blog.scssoft.com/2016/08/ets2-125-open-beta.html..
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2017, 20:40   #11026
SUPER-MISH
Član
 
Član od: 3.1.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Pozdrav momci... Srecna Vam Nova Godina, Sve Najbolje!
Dobro bi mi dosao neki savet! Nisam igrao ''ETS 2'' - 3 godine i od tada vidim da se ispisalo vise od 400 stranica, SVAKA CAST! Upravo sam pogledao na kompu, i poslednji patch koji sam tada instalirao bio je 1.2.5.1. Dobro bi mi doslo ako bi neko nesto mogao ukratko da mi preporuci, ako nesto moram obavezno da instaliram ili modujem, i ako bi neko mogao da mi kaze, koji je poslednji patch i sta dobijam sa njim i da li je jos uvek onako, da ako instaliras novi patch da ti se gubi save game, pa da moras iz pocetka.
Hvala unapred! Pozzz :-)
SUPER-MISH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2017, 21:15   #11027
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Pa najbolji ti je poslednji naravno, ako si preko steam-a sam ce da update-uje, plus sto imas 3 dlc-a, koji pa barem duplo prosiruje mapu, tako da spremi se da odresis kesu ako hoces full game, mada opet gledaj specifikacije tvog kompa sa zahtevima za poslednje verz pa uporedi koja ce ti raditi najbolje na tvom kompu....

Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока

Poslednja ispravka: MARE GSX R (4.1.2017 u 21:35)
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MARE GSX R na korisnoj poruci:
SUPER-MISH (4.1.2017)
Stara 4.1.2017, 21:26   #11028
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Ukratko, preporucio bi ti da pogledas de je jeftinije da kupis igru osim ako ti predhodna verzija nije narodna, koju ti posedujes. Preporucio bi ti da uzmes sva tri dlc-a Going East, Scandinavia i Vive La France. Trenutna verzija igre je 1.26.3. Ako ti je igra orginalna onda bi ti preporucio da je apdejtujes UPDATER. Sto se tice modova o tome mogu samo da ti napisem razliciti su ukusi. Da sad vise ne moras da pravis novi profil ako je igra apdejtovana, mada ako zelis tvoj stari profil e onda mislim da bi imao problema. Mislim da sam ti bar malo pomogao.
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tobra na korisnoj poruci:
SUPER-MISH (4.1.2017)
Stara 4.1.2017, 21:54   #11029
SUPER-MISH
Član
 
Član od: 3.1.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Hvala Mare na brzom odgovoru!
Evo tebra, skida mi taj naj noviji Update, vidim da ima 1.8gb, ali brzo skida tako da extra! Ko zna sta se sve promenilo od kad sam poslednji put igrao Nadam se da ce mi raditi svi ovi modovi koje sam tada ubacio, da se ne cimam opet da ih skidam, a ima ih ukupno 88 Pa trebalo bi da radi ok, cepam sve naj novije igre na 4k Mada secam se da je ETS 2 nesto pre zezao, isto sam tada imao dobar komp ali kako se secam kao da nije bio dobro optimiziran. A sto se tice kese... Cek' brate da odresim prvo ovu u kojoj je volan, da vidim da li radi, nisam ga od tada koristio
SUPER-MISH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2017, 21:54   #11030
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Pre neki dan instaliram tu Francusku i taman preuzmem posao i krenem kad ono na prvom semaforu mi nestade prikolica i isključi se navigacija. I tako svaki put, uzmem prikolicu, izađem sa parkinga i prikolica nestane. Zašto to sad? Nemam nikakav mod.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2017, 22:05   #11031
SUPER-MISH
Član
 
Član od: 3.1.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Alo tobra-Tebra! Dok sam pisao odg. Maretu vidim da si i ti napisao neki savet
Ma da brate, ludilo sta je sve izaslo od tada... evo upravo gledam... sou! Sad cu da vidim kada mi skine ovaj Update. kako izgleda i cega sve ima... pa cu da vidim dalje, sta i kako...
Izgleda da mi se sj***** pedala na kocnici, ja to onda samo ubacio u kesu i volan preko, pa je izgleda tako prignjeceno stajalo 3 godine... i sad cujem da nesto puca jbt Sad cu WD sprej... Samo da ne moram da otvaram, vidim da ima 12 malih srafova i ko zna sta sve unutra!
SUPER-MISH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2017, 22:14   #11032
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
SUPER-MISH kaže: Pregled poruke
...Nadam se da ce mi raditi svi ovi modovi koje sam tada ubacio, da se ne cimam opet da ih skidam, ...
Bogme ovi modovi koje si imao nece moci da rade na novijoj verziji (1.26.3), morao bi da nadjes novije verzije modova za novu igru.
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2017, 22:28   #11033
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
SUPER-MISH kaže: Pregled poruke
Hvala Mare na brzom odgovoru!
Evo tebra, skida mi taj naj noviji Update, vidim da ima 1.8gb, ali brzo skida tako da extra! Ko zna sta se sve promenilo od kad sam poslednji put igrao Nadam se da ce mi raditi svi ovi modovi koje sam tada ubacio, da se ne cimam opet da ih skidam, a ima ih ukupno 88 Pa trebalo bi da radi ok, cepam sve naj novije igre na 4k Mada secam se da je ETS 2 nesto pre zezao, isto sam tada imao dobar komp ali kako se secam kao da nije bio dobro optimiziran. A sto se tice kese... Cek' brate da odresim prvo ovu u kojoj je volan, da vidim da li radi, nisam ga od tada koristio
Prvo svaka tebi cast ako ih cepas na 4k retki su ti koji mogu.. drugo, ako moras i drugi volan, dresi dzace, kesa je mala... :P

Citat:
ETR1 kaže: Pregled poruke
Pre neki dan instaliram tu Francusku i taman preuzmem posao i krenem kad ono na prvom semaforu mi nestade prikolica i isključi se navigacija. I tako svaki put, uzmem prikolicu, izađem sa parkinga i prikolica nestane. Zašto to sad? Nemam nikakav mod.
Neki bag vrv, meni radi kao sat, a imam i modova...

Citat:
tobra kaže: Pregled poruke
Bogme ovi modovi koje si imao nece moci da rade na novijoj verziji (1.26.3), morao bi da nadjes novije verzije modova za novu igru.
U pravu je tobra, trazi nove, nece raditi ti stari dosta su promenili igru, pa za nekim modovima nema potrebe, u principu meni kako je izlazila novija ver igre, ja sam smanjivao broj modova...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 15:56   #11034
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Negde u Francuskoj...











tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku tobra na korisnoj poruci:
BigBadWolf (5.1.2017), ETR1 (5.1.2017), SUPER-MISH (5.1.2017)
Stara 5.1.2017, 19:23   #11035
SUPER-MISH
Član
 
Član od: 3.1.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Pa 4k Mare, sta cu!? Sto se volana tice... ipak sam morao da otvaram taj donji deo gde su pedale... i stavili su naravno parce plastike. koja treba da drzi metalnu sipku na kojoj su nakacene pedale, a sve je to plus nategnuto sa federom... i naravno da ce nesrecna plastikica da pukne! Nesto sam kao improvizovao pa radi, ali videcemo jos koliko dugo!
Uglavnom instalirao sam taj naj noviji Update, i kupio sam sva 3 DLC-a koje je tobra preporucio i odusevljen sam! Za modove ste u pravu, ne rade, a ne radi mi ni stari save game... zato sto je igra sada totalno drugacija i mnogo vise prosirena nego onda kada sam je kupio. U svakom slucaju ne smeta mi sto ne radi save game, ovo mi sada dodje kao novi pocetak Ne znam da li mi se to cini.. ili je igra stvarno malo graficki poboljsana? Ali vidim da je zakljucana na 60 FPS-a? Video sam da ima raznih grafickih modova, ali te koje sam video nisu nesto. Cak sto vise, vanila verzija mi je mnogo bolja! A ako znate neki dobar, preporucite. Sto se tice ostalih modova, zanima me da li je i dalje neophodno da se ubacuje onaj Realistic Physics Mod, i tako neki slicni? Gledam u ovom folderu, bas imam mnogo modova, a ko sada to sve da trazi... Za sada cu ovako da cepam, pa sto ti kazes Mare, mozda primetim vremenom da za mnoge modove vise nema potrebe. A ti tobra, slobodno preporuci neki mod, neke tvoje fejvorit! ;-)
SUPER-MISH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 19:35   #11036
SUPER-MISH
Član
 
Član od: 3.1.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

tobra-tebra-matori... Lepo ti kamionce! Lepo si ga sredio
A steta samo sto je Volvo a ne Skandza! hehe ;-) Vidim donosis nam poklone... Svaka cast!Dokle si stigao?
Da li je jedina opcija kacenja slike na glavnu stranu, tako sto mora da se smanji kvalitet? Vidim da je ograniceno na 100kb...

Poslednja ispravka: SUPER-MISH (5.1.2017 u 19:46)
SUPER-MISH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 20:06   #11037
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

@ SUPER-MISH

Hvala na komentarima za slike.
Sto se tice moda za fiziku ja ih vec odavno ne koristim, SCS je uradio fiziku za kamione bas kako treba, ne koristim ni modove za grafiku u igi mi je nastelovano kako meni odgovara. U opcijama imas dosta da eksperimentises. Od modova ja koristim samo moje i koristim Madjarsku mapu i ProMods 2.15. Moja tri moda su dostupna za javnost, ENGINES & TRANSMISSIONS ON STEAM, SIGNS FOR TRUCK ON STEAM i za ATS (American Truck Simulator) ENGINES & TRANSMISSIONS ON STEAM. Mod Signs For Truck sam prezentovao i na SCS forumu. Naravno sve ovo je i dostupno na DropBox, SIGNS FOR TRUCK ON DROPBOX, ENGINES & TRANSMISSIONS ON DROPBOX i za ATS ENGINES & TRANSMISSIONS ON DROPBOX. Ukratko to je to sto ja koristim i sto imam od svojih modova, naravno tvoj je izbor sta zelis od modova i na koji nacin zelis da ti igra izgleda, uzivaj u voznji kamiona.


Citat:
SUPER-MISH kaže: Pregled poruke
... Da li je jedina opcija kacenja slike na glavnu stranu, tako sto mora da se smanji kvalitet? Vidim da je ograniceno na 100kb...
Ne nije jedina opcija, ja koristim IMGUR i tu postavljam maksimalno 960 x 720 piksela. Posle linkove od slika postavljam ovde i ili na neke druge sajtove ili forume.

Poslednja ispravka: tobra (5.1.2017 u 20:35)
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 22:07   #11038
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

De Coy brate prijatelju reaguj molim te, muka mi vise od ovih photoshopiranih verz gde sve izgleda jao wow jeee super, dajte bre lepo slikaj u igri kako izgleda i to postuj, pa da lepo ljudi vide kako na kojoj konf izgleda dosta sminkanja... A da i od mene predlog za imgur, samo sto ti je moj predlog tamo postuj u kojoj hoces verz pa samo odaberi prikaz large thumbnail/ili huge npr...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 22:46   #11039
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

@ MARE GSX R

Ako si mislio na moje slike odma da ti napisem nisu doradjivane u photoshopu i nema potrebe da pozivas DeCoy da reaguje. Ove slike mozes da vidis i na SCS forumu i na RestaCar forumu. Slike su smanjene velicina 960x720 piksela a inace u igri je 1920x1080 piksela.
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 22:55   #11040
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Nisu nisu, kao i ni jedna pre... :P de molim te postavi koju tacno konf imas, ucini mi...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
ets2, euro truck simulator 2


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Hard Truck Apocalypse dodgeme Simulacije vožnje 19 4.3.2014 19:22
Truck Simulator 2009 La.Prestige Simulacije vožnje 81 22.3.2012 23:47
18 WoS Euro Truck Simulator dallyborr Simulacije vožnje 619 21.3.2012 22:49
Konf od 1600 euro *ukupno* ... ZLO na duge staze... pinojle Šta da kupim? 76 25.12.2007 16:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com