Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.4.2007, 12:31   #1
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.849 puta na 1.161 poruka
Određen forumom 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.

Svi komentari koji nisu konstruktivni i u sebi sadrže govor mržnje će biti obrisani bez obrazloženja.

"Energetski vampiri" koji samo kritikuju a pri tom ne kazu nista konstruktivno, vide u svemu samo lose i bave se teorijama zavere bice brisani bez obrazlozenja.

Pročitajte pravila foruma.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 12:52   #2
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 "I am Brandon, i'm alkoholic..."

Marijan Risticevic razmislja o samoubistvu... Hahahaha !
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 12:59   #3
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 "I am Brandon, i'm alkoholic..."

Могу се сложити са Кузмом, медији пренадувавају и лупају глупости по питању интернета и игара.Наравно то се ради да би се народу скренула пажња са битнијих ствари...
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 13:03   #4
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alkoholic...”

Nije mi jasno sta zasto sada pise ovakvu kolumnu kada je najveci hype oko toga bio posle one emisije "Kljuc".
Malo je promasio vreme, ali slazem se sa njim.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 13:21   #5
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alkoholic...”

Citat:
Nije mi jasno sta zasto sada pise ovakvu kolumnu kada je najveci hype oko toga bio posle one emisije "Kljuc"
Стварно? Шта је било после?
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 13:42   #6
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alkoholic...”

Citat:
Ghost kaže: Pregled poruke
Стварно? Шта је било после?
Sta, nisi gledao emisiju?
O tome se pricalo po forumu, kako si propustio?
Ne mogu sada da nadjem konkretnu temu.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 14:48   #7
Carl Jonson CJ
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: In Rainbow Reputacija: Najgori od svu decu
Poruke: 1.237
Zahvalnice: 733
Zahvaljeno 294 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Carl Jonson CJ
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alkoholic...”

Одувек је билио људи који гурају нос тамо где им није место, не знам зашто се Кузма толико нервира око тога
Carl Jonson CJ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 14:50   #8
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alkoholic...”

Moram da napomenem da u naslovu postoji greska, nije alkoholic nego alcoholic.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 16:01   #9
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alkoholic...”

Citat:
SirDuck91 kaže: Pregled poruke
Sta, nisi gledao emisiju?
O tome se pricalo po forumu, kako si propustio?
Ne mogu sada da nadjem konkretnu temu.
Гледао сам емисију и пратио тему него си рекао да је највећи hype бо после Кључа.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 17:11   #10
Francesko
Član
 
Član od: 26.3.2006.
Lokacija: Tamo-amo
Poruke: 325
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 57 puta na 28 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Francesko
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

Gledao sam kluc i citao te kolumne ali o5 nemogu da vas povatam
Francesko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 18:54   #11
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

Ma samo kazem da se najvise pricalo o tome posle emisije, trebao je za prosli broj da pise o ovome a ne o SBB-u.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 18:56   #12
Bond_007
Veteran
 
Član od: 15.6.2006.
Lokacija: CRW file
Poruke: 734
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 73 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

Nisam gledao doticnu emisiju jer vec nekoliko meseci ne gledam domacu televiziju i ne citam domacu stampu i sl. (samo SK i slicne casopise) a to i ne radim bas zato sto ispiraju mozak glupome narodu i lupetaju gluposti apsolutno ne znajuci nista sta se oko njih desava, strasno i uzasno.
Kuzma je lepo svima skrenuo paznju na malicioznu "kliniku" koje korisnike interneta svrstava rame uz rame sa narkomanima, alkoholicarima ispicuturama i kockarima raspikucama ... a mnogo je opasnije gledati praznu televiziju (a takve su skoro sve u srbiji) nego imati svoj myspace, blog i forum.
Pogledajte samo kakvi ljudi pevaju u zvezdama granda i vlasnika te kuce sasu popovica, Sodoma i Gomora!!!

lepo je rekao Petar II P. Njegos: "narod je stoka jedna grdna"
Bond_007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 19:25   #13
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

Imam primjedbu samo na naslov, zar ne bi trebao da bude: I am Brendon, and I am an alcoholic? Ako je u pitanju neka skrivena poruka, ja je nisam ukapirao.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 21:11   #14
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

Izgleda da su malo nenamerno omasili.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2007, 0:55   #15
VelisQ
Član
 
Član od: 21.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

Citat:
Bond_007 kaže: Pregled poruke
Nisam gledao doticnu emisiju jer vec nekoliko meseci ne gledam domacu televiziju i ne citam domacu stampu i sl. (samo SK i slicne casopise) a to i ne radim bas zato sto ispiraju mozak glupome narodu i lupetaju gluposti apsolutno ne znajuci nista sta se oko njih desava, strasno i uzasno.
Kuzma je lepo svima skrenuo paznju na malicioznu "kliniku" koje korisnike interneta svrstava rame uz rame sa narkomanima, alkoholicarima ispicuturama i kockarima raspikucama ... a mnogo je opasnije gledati praznu televiziju (a takve su skoro sve u srbiji) nego imati svoj myspace, blog i forum.
Pogledajte samo kakvi ljudi pevaju u zvezdama granda i vlasnika te kuce sasu popovica, Sodoma i Gomora!!!

lepo je rekao Petar II P. Njegos: "narod je stoka jedna grdna"

Ono sto je najgore od svega svi o tome pricaju i opet svi gledaju taj yebeni Grand.

Politiku nikad nisam preterano pratio, a sad kao debil ne propustam vesti jer mi je jako bitno da se sto pre usvoji prokleti budzet. I tako gledajuci sve te gluposti, coveku postane jasnije zasto je i narod takav kad te godinama bombarduju sa kojekakvim glupostima.
Misliti dobro o drzavi, a povecati za duplo broj ministarstava i opet ne uspeti sastaviti nekakvu vladu.
I na svu tu muku, resenje za sve nase probleme je klinika za lecenje od internet zavisnosti.
Pa u onu veselu bolnicu moze da se poredja svih 5% korisnika vaskolikog interneta Srbije i to bez da se guraju (i da im ostane po koji krevet pride za novopecene zavisnike).

Blago receno uzas, koji je verovatno deo tranzicije i normalno je da ako u Eu postoji nesto tako, postoji i kod nas. Takodje je normalno, da ako EU uvodi +15% carine na monitore sa DVI izlazom (da bi zastitili Philips od nadolazeceg krda Kineza) da i mi uvedemo taj isti porez, jerbo je tako u EU, a i da zastitimo nas brend (Ei Nis, crno-beli katodas iz 61.).

Inace retko kome upucujem cestitke i pohvale, ali sto se ove kolumne tice, mislim da je Kuzmanovic pogodio pravo gde treba (pljuvati po Telekomi i kritikovati ih vise nema smisla, jer oni teraju svoje i sto je jos crnje tiranin okupira pola ex-yu) i da je ovo prilicno dobra kolumna.
Jos bolje bi bilo kad bi se prevela na jezik "prostoga naroda" i malo podrobnije objasnila na nacionalnoj "Pink" televiziji na ustrb neke od edukativnih emisija.

P.S. Izvinjavam se ukoliko sam malo preterao ili prekrsio neka od pravila foruma (brisite ako ne valja), ali poslednjih dana sam jako, jako nervozan i ogorcen.
VelisQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2007, 8:13   #16
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

E sad znam zasto Kuzma nije hteo da ide u Kljuc.
U tom slucaju ne bi mogao u casopisu da pop***** onu kliniku.
(mislim, kako da budes u emisiji, pa posle u sledecem broju da ih pop*****? nije Kuzma licemer )


Dobra fora nema sta.

Poslednja ispravka: player1 (2.4.2007 u 9:24)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2007, 8:59   #17
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

Tekst mi se ne dopada (tj. tema mi nije interesantana), ali moram da priznam da covek ima pravo. Drzava je pred propascu (ne samo zbog Kosova nego generalno), a oni se za****vaju sa klinikama za lecenje od interneta i sto sam u NINu procitao - pravljenje hotela za pse.

Ali dobro, tako se narodu skrece paznja sa zaista bitnih stvari - poput toga da li ce imati sutra sta da jede kada ga sistematski pljackaju i unistavaju - i duhovno i materijalno.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2007, 9:47   #18
Bond_007
Veteran
 
Član od: 15.6.2006.
Lokacija: CRW file
Poruke: 734
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 73 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Tekst mi se ne dopada (tj. tema mi nije interesantana), ali moram da priznam da covek ima pravo. Drzava je pred propascu (ne samo zbog Kosova nego generalno), a oni se za****vaju sa klinikama za lecenje od interneta i sto sam u NINu procitao - pravljenje hotela za pse.

Ali dobro, tako se narodu skrece paznja sa zaista bitnih stvari - poput toga da li ce imati sutra sta da jede kada ga sistematski pljackaju i unistavaju - i duhovno i materijalno.
Citat:
VelisQ kaže: Pregled poruke
Ono sto je najgore od svega svi o tome pricaju i opet svi gledaju taj yebeni Grand.

Politiku nikad nisam preterano pratio, a sad kao debil ne propustam vesti jer mi je jako bitno da se sto pre usvoji prokleti budzet. I tako gledajuci sve te gluposti, coveku postane jasnije zasto je i narod takav kad te godinama bombarduju sa kojekakvim glupostima.
Misliti dobro o drzavi, a povecati za duplo broj ministarstava i opet ne uspeti sastaviti nekakvu vladu.
I na svu tu muku, resenje za sve nase probleme je klinika za lecenje od internet zavisnosti.
Pa u onu veselu bolnicu moze da se poredja svih 5% korisnika vaskolikog interneta Srbije i to bez da se guraju (i da im ostane po koji krevet pride za novopecene zavisnike).

Blago receno uzas, koji je verovatno deo tranzicije i normalno je da ako u Eu postoji nesto tako, postoji i kod nas. Takodje je normalno, da ako EU uvodi +15% carine na monitore sa DVI izlazom (da bi zastitili Philips od nadolazeceg krda Kineza) da i mi uvedemo taj isti porez, jerbo je tako u EU, a i da zastitimo nas brend (Ei Nis, crno-beli katodas iz 61.).

Inace retko kome upucujem cestitke i pohvale, ali sto se ove kolumne tice, mislim da je Kuzmanovic pogodio pravo gde treba (pljuvati po Telekomi i kritikovati ih vise nema smisla, jer oni teraju svoje i sto je jos crnje tiranin okupira pola ex-yu) i da je ovo prilicno dobra kolumna.
Jos bolje bi bilo kad bi se prevela na jezik "prostoga naroda" i malo podrobnije objasnila na nacionalnoj "Pink" televiziji na ustrb neke od edukativnih emisija.

P.S. Izvinjavam se ukoliko sam malo preterao ili prekrsio neka od pravila foruma (brisite ako ne valja), ali poslednjih dana sam jako, jako nervozan i ogorcen.

The mighty Boo & VelisQ ... ne ispirajte mi mozak onime cime su ga vama isprali dok ste gledali TV ja bezim od ispiranja mozga a vi mi ovde doturate tu propagandu

The mighty Boo ... to sto ti mislis o propadanju je propaganda
VelisQ ... a ti postajes isti kao i ovaj jadni narod sa pricom o "okupaciji" pola ex Yu

vise necu da se bavim ovom temom jer ste skrenuli sa iste i idite na neki forum koji se time bavi pa se raspravljajte na tu temu
Bond_007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2007, 10:12   #19
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

Citat:
Bond_007 kaže: Pregled poruke
Nisam gledao doticnu emisiju jer vec nekoliko meseci ne gledam domacu televiziju i ne citam domacu stampu i sl. (samo SK i slicne casopise) a to i ne radim bas zato sto ispiraju mozak glupome narodu i lupetaju gluposti apsolutno ne znajuci nista sta se oko njih desava, strasno i uzasno.
Kuzma je lepo svima skrenuo paznju na malicioznu "kliniku" koje korisnike interneta svrstava rame uz rame sa narkomanima, alkoholicarima ispicuturama i kockarima raspikucama ... a mnogo je opasnije gledati praznu televiziju (a takve su skoro sve u srbiji) nego imati svoj myspace, blog i forum.
Pogledajte samo kakvi ljudi pevaju u zvezdama granda i vlasnika te kuce sasu popovica, Sodoma i Gomora!!!

lepo je rekao Petar II P. Njegos: "narod je stoka jedna grdna"
Njegoš je rekao "Pučina je stoka jedna grdna" (pučina - puk, običan narod).
Ti si to dobro shvatio, ali treba ipak citirati kako piše u originalu.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2007, 10:13   #20
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: 4/2007 „I am Brandon, i'm alcoholic...”

Citat:
Corwin kaže: Pregled poruke
Imam primjedbu samo na naslov, zar ne bi trebao da bude: I am Brendon, and I am an alcoholic? Ako je u pitanju neka skrivena poruka, ja je nisam ukapirao.
Sasvim si u pravu, ali ne bi stalo u dva reda
Ovako nije baš tačan citat, ali je svima jasno o čemu se radi, zar ne?
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 4/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 93 8.4.2007 11:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com