Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.6.2008, 17:52   #3341
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
Kao shto rekoh, rogue nije kao druge klase... mnogo ga je teshko kajtovati...
dalje, kod BM huntera pet je bitan za dmg... meni dmg od peta uopshte nije problem... problem je udaranje peta, odnosno usporavanje, dazeovanje i ostala chuda koja smaraju, zato u 1v1 uvek prvo peta roknesh, a onda je, veruj mi, i mm smeshan...
a dok nije ukinut dead zone, i omoguceno pucanje iza ledja i ostale gluposti koje su boostovale huntere i koje ih sad chine op, bilo ga je josh lakshe ubiti...

@pile... ti beshe warrior?
hmm... pa radi i ti njemu ono shto i rogovi rade feralima i warriorima... 5-8...
i ti njega napakuj bleedovima i hamstinguj ga...
vrti ga u krug i pazi se, ako izadjesh iz 8yd odmah ga chardzuj dok, pre nego on tebe, prodji kroz njega i opet ga vrti...
imash par interuptova ako krene da se neshto ozbiljnije healuje... i to je to...
jes malo teze sve to, ali ono.... practite makes it perfect
PA mm nema blage veze sa petom u mm ti posedujes sve te moci sa kojima te pet zeza.................... Al hunter je najslabiji protiv dve klase warr i rogua sve ostalo je smesno.
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 18:03   #3342
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ne bih se slozio da u PvP 1vs1 se prvo ubija pet huntera... Ako krenes tom logikom, i hunter ima i malo mozga... Padas
Ja imam jednostavno taktiku da sto vise bacim hunterovog peta van funkcije.. u smislu instant root i odvlacenja pa charge.. nije mnogo, al tih par sekundi dok je pet van funkije je obicno presudno..
I mogu jos jedno reci.. mm huntera bez peta ubijam bez problema u bear formi Jednostavno nema kapacitet da mi nanese dovoljan dmg, jer imam 18k armora (uskoro preko 20) i 10k helta.. odradim mu bleed, udaram ga koliko mogu, stun pa lecenje... i nazad u bear...
Ocu da kazem da ne treba podcenjivati peta nimalo...
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 18:47   #3343
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

pazi, ja sam sve prichao (a i naveo u svojim postovima) sa rogue POV...
verujem da bi se konkretno protiv huntera snashao i sa nekim drugim klasama, al pricham samo ono shto sam (dosta puta) proshao...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 12:46   #3344
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Meni licno kao hunteru najteze pada ko drugi nego - druid. Uopste ne radi veliki dmg, ali ima toliko armora da ga ne mogu ni prepoloviti, a i kad to napravim, promeni formu i insta heal . Ne ide ni sa BM ni MM. Ne znam, to sam mozda samo ja, ili je druid stvarno hunterov nemesis.
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 14:11   #3345
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
Meni licno kao hunteru najteze pada ko drugi nego - druid. Uopste ne radi veliki dmg, ali ima toliko armora da ga ne mogu ni prepoloviti, a i kad to napravim, promeni formu i insta heal . Ne ide ni sa BM ni MM. Ne znam, to sam mozda samo ja, ili je druid stvarno hunterov nemesis.
hehe za vas ne znam ali ja sa Bm/MM te dve kombinacije (41 BM,20MM) isekao sam druida 5 puta bolje gear od mene . Ja sam imao full AS1 a on full AS3. Ne znam mozda je bio neki noob ili ja znam jako dobro da igram sa huntom ^^
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 16:03   #3346
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
NIDZONSON kaže: Pregled poruke
hehe za vas ne znam ali ja sa Bm/MM te dve kombinacije (41 BM,20MM) isekao sam druida 5 puta bolje gear od mene . Ja sam imao full AS1 a on full AS3. Ne znam mozda je bio neki noob ili ja znam jako dobro da igram sa huntom ^^
Kad je dosao BC jedan hunter je slucajno probao tu kombinaciju i slucajno je bio u najboljem guildu i smatran za jednog od najacih pve huntera i od tada se svi opredeljuju za tu kombinaciju 41/20/0 daj probajte nesto novo sta ste se svi zalepili za to..............
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 16:20   #3347
Gitarko
Novi član
 
Član od: 7.6.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

igram wow od pocetka,skoro Dva lika 70 lvl druid full epic i warrior pvp(arms) ,Kul tiras server,prestao sam da igram jer sam shvatio da igra nema kraja.Sad svako moze da bude full epic i sa dobrim gearom.Uskoro ce i kod vendora da dele epice za 10golda.
Gitarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 16:56   #3348
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Gitarko kaže: Pregled poruke
igram wow od pocetka,skoro Dva lika 70 lvl druid full epic i warrior pvp(arms) ,Kul tiras server,prestao sam da igram jer sam shvatio da igra nema kraja.Sad svako moze da bude full epic i sa dobrim gearom.Uskoro ce i kod vendora da dele epice za 10golda.
Pa znas sta,meni je mislije kada sretnem full s3 noob-a nego sa zelenim itemima nekoga ko odlicno igra.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 18:14   #3349
Gitarko
Novi član
 
Član od: 7.6.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

pa ovako,imam druga koji ima 7likova ,warlocka,druida,warriora,magea,shamana,huntera,ro guea,svi su 70lvl a 3 lika su mu Tier5.I sta sad? Fali mu samo jos priest,decko odvaljuje kako igra,zna statistike napamet pola karazhan gruul i ostala itema.Igrica je prilicno bezciljna.Gubljenje vremena.Preporucujem svakome ko je igra da prestane,osecam se bolje otkako ne igram.
Gitarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 19:30   #3350
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Gitarko kaže: Pregled poruke
pa ovako,imam druga koji ima 7likova ,warlocka,druida,warriora,magea,shamana,huntera,ro guea,svi su 70lvl a 3 lika su mu Tier5.I sta sad? Fali mu samo jos priest,decko odvaljuje kako igra,zna statistike napamet pola karazhan gruul i ostala itema.Igrica je prilicno bezciljna.Gubljenje vremena.Preporucujem svakome ko je igra da prestane,osecam se bolje otkako ne igram.
Zna taktike?Pa znaci on odvaljuje kako igra PvE, brate t5 nemoze nista protiv arena setova odnosno protiv PvP itema u PvP-u tako da to njegovo odvaljivanje u PvP-u se svodi na minimalno
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 19:41   #3351
Gitarko
Novi član
 
Član od: 7.6.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Zna taktike?Pa znaci on odvaljuje kako igra PvE, brate t5 nemoze nista protiv arena setova odnosno protiv PvP itema u PvP-u tako da to njegovo odvaljivanje u PvP-u se svodi na minimalno

On je PvE igrac.Isto kao sto sam ja bio sa druidom.naravno da ne moze nista da uradi pvp itemima jer pvp ima ressilence to svi znaju
Gitarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 20:11   #3352
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: WOW kutak

igra nije besciljna. cilj igre je da se zabavis.

Citat:
@pile... ti beshe warrior?
hmm... pa radi i ti njemu ono shto i rogovi rade feralima i warriorima... 5-8...
i ti njega napakuj bleedovima i hamstinguj ga...
vrti ga u krug i pazi se, ako izadjesh iz 8yd odmah ga chardzuj dok, pre nego on tebe, prodji kroz njega i opet ga vrti...
imash par interuptova ako krene da se neshto ozbiljnije healuje... i to je to...
jes malo teze sve to, ali ono.... practite makes it perfect
da warr sam . ne mora ni da se hiluje koliko sam bespomocan u takvim situacijama, ne mora ni da bezi da me charguje, samo refreshuje bleeding i ja padam polako... znaci ide cat, krvarenja, bear. dok je u bearu jeste da dodguje ali taj overpower sto mu radim ima jako mali dmg zbok bolesnog armora
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 20:54   #3353
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
pil€ kaže: Pregled poruke
igra nije besciljna. cilj igre je da se zabavis.



da warr sam . ne mora ni da se hiluje koliko sam bespomocan u takvim situacijama, ne mora ni da bezi da me charguje, samo refreshuje bleeding i ja padam polako... znaci ide cat, krvarenja, bear. dok je u bearu jeste da dodguje ali taj overpower sto mu radim ima jako mali dmg zbok bolesnog armora
Onda to nije overpower
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 21:03   #3354
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Gitarko kaže: Pregled poruke
pa ovako,imam druga koji ima 7likova ,warlocka,druida,warriora,magea,shamana,huntera,ro guea,svi su 70lvl a 3 lika su mu Tier5.I sta sad? Fali mu samo jos priest,decko odvaljuje kako igra,zna statistike napamet pola karazhan gruul i ostala itema.Igrica je prilicno bezciljna.Gubljenje vremena.Preporucujem svakome ko je igra da prestane,osecam se bolje otkako ne igram.
Znaci odvaljuje kako igra...................
Znaci sa t5 si extra igrac....................
PA nek nauci onda da raid hyjla ili bt ili nek ide u sw pa da vidimo kako igra mi smo prvi put u sw i ako smo svi bili extra igraci sa jakim gearom i najboljim iskustvima poginuli na trashu................
Zna pola statitika kare pa ne mislim o cemu mi pricamo..................
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 22:31   #3355
Gitarko
Novi član
 
Član od: 7.6.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

pola statistike Itema ,ne taktike,kako moze da ima tear5 a da ne raiduje SSC?
Gitarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 22:57   #3356
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

U don't need to be skilled to play with <insert class here>
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 22:58   #3357
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Djuka90 kaže: Pregled poruke
Znaci odvaljuje kako igra...................
Znaci sa t5 si extra igrac....................
PA nek nauci onda da raid hyjla ili bt ili nek ide u sw pa da vidimo kako igra mi smo prvi put u sw i ako smo svi bili extra igraci sa jakim gearom i najboljim iskustvima poginuli na trashu................
Zna pola statitika kare pa ne mislim o cemu mi pricamo..................
Statistike itema lol...... stvarno zanimljivo
PS: ja nisam reka da neradi ssc i tk nego da proba malo i jace prave raidove...............
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 23:02   #3358
Gitarko
Novi član
 
Član od: 7.6.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

a pa dobro ,ok onda,Black Temple je radio al gilda jos nije za to.Al hocu da ti kazem..mislim ok,uradi black temple uzme tier6 i dok uzme izadje t7 mislim taj fazon,ocu da ti kazem da nema kraja.
Gitarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 23:04   #3359
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Gitarko kaže: Pregled poruke
a pa dobro ,ok onda,Black Temple je radio al gilda jos nije za to.Al hocu da ti kazem..mislim ok,uradi black temple uzme tier6 i dok uzme izadje t7 mislim taj fazon,ocu da ti kazem da nema kraja.
Pa ni netreba da ima kraja to i jeste fora..........
Sta ti radis kad prekucas noramlnu igricu, prekucavas ponovo dok te nedosadi.
WOW nemoze da dosadi moze samo da te iznervira.
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Djuka90 na korisnoj poruci:
NIDZONSON (9.6.2008)
Stara 8.6.2008, 23:20   #3360
Gitarko
Novi član
 
Član od: 7.6.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

bolje bi ti bilo da nabudzis sebe a ne lika u virtualnom svetu koji ti nista nece znaciti za nekoliko godina,a vreme ce da ti ode
Gitarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Gitarko na korisnoj poruci:
RUSuper (9.6.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:36.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com