Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.10.2016, 22:00   #281
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Planiram da opet krenem sa igranjem posle par meseci pauze. Da li su u medjuvremenu izasli mozda neki "must have" modovi?
Radious nije los ali kao sto rece Isko, vecina je kozmeticko a ostalo je sve proizvoljno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2016, 12:28   #282
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...91267431_o.jpg

We are thrilled to announce that in February 2017 we will be releasing a new edition of Total War: WARHAMMER with selected high street retailers. The big news is that it comes with a new playable race – Bretonnia. Why should you care if you already own Total War: WARHAMMER? Because you can download the Bretonnia Race Pack for free then too!
A contrast of lowly peasant masses and proud knightly orders, the feudal kingdom of Bretonnia features a host of powerful units and is lead into battle by a choice of three playable Legendary Lords; King Louen Leoncoeur, Alberic of Bordeleaux and the Fay Enchantress. More details about this iconic Warhammer Fantasy Battles Race will be revealed in the new year.
We’ve answered some of the most likely questions below.
1) What’s in the Total War: WARHAMMER – Old World Edition?
It is the original game, plus the Bretonnia Race Pack and an exclusive novella, ‘The Prince of Altdorf’ by Total War Writer Andy Hall.
2) Does it come with all the DLC? Is it a GoTY or Gold version?
No, it’s the original game and the Bretonnia Race Pack, and all the free-LC we’ve released to date of course. There are no plans to release a Gold or GoTY version of the game currently.
3) Why are you releasing this Edition?
It’s a great opportunity to mark the inclusion of a great and iconic Warhammer Fantasy Battles race, and a great point for anyone who hasn’t dived into the Total War: WARHAMMER game yet to get on board.
4) What will existing players get?
If you already own Total War: WARHAMMER, your game will be updated, and you will see the Bretonnia Race Pack available for free download in the Steam store. However, ‘The Prince of Altdorf’ novella is only available with physical copies of the game.
5) You said Bretonnia was coming this year, why is it delayed till February?
As we mentioned at the time, our free content plan is subject to change, and we took the opportunity of repackaging the game to add in more content for Bretonnia, with additional units and a third Legendary Lord for example.
6) Is anymore DLC coming for Total War: WARHAMMER?
Yes, our next major DLC expansion, and the next Free-LC is due before Christmas. It is growing now, there will be more news soon.
7) Will there be any more Free-LC after Bretonnia?
Yes, checkout our latest Free Content schedule for a hint: http://wiki.totalwar.com/w/Total_War:_WARHAMMER_Future_Cont…

Poslednja ispravka: DeCoy (12.11.2016 u 20:12)
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Isko na korisnoj poruci:
pentraksil (10.11.2016)
Stara 16.11.2016, 19:08   #283
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer




Ovao je bilo slicno pismo kada je bio DLC za patuljke. A ovo je vjerovatno za Elfove znaci uskoro
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Isko na korisnoj poruci:
dushke (16.11.2016), pentraksil (17.11.2016)
Stara 17.11.2016, 17:05   #284
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

I zvanicno

Wood Elves
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2016, 17:34   #285
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Prvi DLC koji mi zapravo deluje interesantno. Samo da ne odvale opet sa cenom od skoro 20 evra...

Da li Blood&Gore DLC utice na perfomanse?

Poslednja ispravka: Leonida (17.11.2016 u 17:45)
Leonida je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2016, 19:44   #286
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Prvi DLC koji mi zapravo deluje interesantno. Samo da ne odvale opet sa cenom od skoro 20 evra...

Da li Blood&Gore DLC utice na perfomanse?
16 e je cena

Nisam nesto primetio da utice negativno na performanse. Ali nisam 100% siguran.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2016, 10:12   #287
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Total War: Warhammer

Ko zeli vise informacija moze da pogleda na warhammerWiki o wood elfovima














Dobro su odradili kao i do sad modele:





Samo sto Wood Elfs izgledaju mnogo strasnije nego ovi Total War Elfovi i od Elfova Lord of Ringsa . Mislim da je Total war odradio sve jedenice indenticne ali nije prenio neke sitne detalje koje bi ucinile igru malo vise jezivom. Sto mozda i Warhammer to jeste. Bar kad se sjetim kako su bili gadni Chaos u WH40K.

Poslednja ispravka: Isko (18.11.2016 u 10:43)
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2016, 16:50   #288
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Treemen
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2016, 21:38   #289
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

I koliko sada košta igra sa svim tim DLC? Spolier: 120€ - znači kupiš igru po ceni dve, ala EA.
Jesu li završili sa tim?
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2016, 0:17   #290
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
I koliko sada košta igra sa svim tim DLC? Spolier: 120€ - znači kupiš igru po ceni dve, ala EA.
Jesu li završili sa tim?
Zato ne kupis sve DLC-ove ako vec nisi, vrlo prosto
Osnovna igra je sasvim dovoljna za uzivanje a DLC mozes da cekas na popustima koji jos malo pa stizu. Oni su tek poceli, posle ovih DLC-ova idu ekspanzije
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2016, 9:15   #291
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Mare, nisu oni ni na 25% produkcije DLC-a.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2016, 10:26   #292
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Total War: Warhammer

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Mare, nisu oni ni na 25% produkcije DLC-a.
Ja sam kupio ove sitne DLCove za 3 i 5 eura. I sve imam osim Bestmena i Elfova. Uvjek kada izade DLC izade i FLC, a uz svaki FLC - dobijete preko 20 novih jedinica, po tri nova heroja, tri lorda i jednu ili dve nove rase.

Mislim da se necu suzdrzati i da cu kupiti Elfove .
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2016, 11:16   #293
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

...


Ovde imate i nesto gameplay-a. Razumem da dobar deo prihoda ide GW, ali i pored toga preteruju sa cenama. Skoro 20 evra za jednu rasu (a dao sam 30e za celu igru )... Cekace se steam sale pa cu onda pokupiti par DLC-ova.
Leonida je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2016, 13:54   #294
Wittmann
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 383
Zahvalnice: 237
Zahvaljeno 56 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Zato ne kupis sve DLC-ove ako vec nisi, vrlo prosto
Osnovna igra je sasvim dovoljna za uzivanje a DLC mozes da cekas na popustima koji jos malo pa stizu. Oni su tek poceli, posle ovih DLC-ova idu ekspanzije
Da je samo osnovna igra dovoljna i nije,vec posle nekog vremena te smore jer nemas mnogo izbora,skoro svaka kampanja zapocinje isto,i odvija se do sredine isto,jedino je kraj ponekad malo drugaciji.
Wittmann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2016, 14:00   #295
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Wittmann kaže: Pregled poruke
Da je samo osnovna igra dovoljna i nije,vec posle nekog vremena te smore jer nemas mnogo izbora,skoro svaka kampanja zapocinje isto,i odvija se do sredine isto,jedino je kraj ponekad malo drugaciji.
Meni je bila sasvim dovoljna. Svaki TW ima slicnu "krivu" napada i osvajanja, Warhammer bar ima potpuno razlicite frakcije pa je sa svakom igranje drugacije iskustvo. Kada sam mogao da igram Rome sa Rimom tolike godine, ne znam zasto bi ovde bilo manje izbora. Naravno, po meni.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2016, 16:06   #296
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Zato ne kupis sve DLC-ove ako vec nisi, vrlo prosto
Osnovna igra je sasvim dovoljna za uzivanje a DLC mozes da cekas na popustima koji jos malo pa stizu. Oni su tek poceli, posle ovih DLC-ova idu ekspanzije
Čist dlc whoring, ja ne razumem zašto se to toleriše - da cepaju igru na delove i naplaćuju duplo. Zato pitam jesu li završili sa whoring-om, pa će valjda sve to skupa da padne na 60€ koliko i treba da košta.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marko Radonjic na korisnoj poruci:
Wittmann (20.11.2016)
Stara 19.11.2016, 23:39   #297
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
Čist dlc whoring, ja ne razumem zašto se to toleriše - da cepaju igru na delove i naplaćuju duplo.
Samo me zanima kako odredjujes da li je igra cepkana ili ne? Sta ocekujes, ceo WH rooster da ubace u igru za 60 dolara i sta onda?
Zasto bi se bilo sta tolerisalo, da li te neko tera da kupujes DLC-ove? Ne svidja ti se, ne kupujes.....vrlo prosto. Mozda naplate duplo ali odrze igru u zivotu i uvek svezu, nije to 100 dolara odjednom kao sto predstavljas. Oko 10 dolara mesecno mu na kraju izadje racunica (i to je potpuno opciono). Ako neces da igras sada i ako ti je mnogo, ne vidim problem i frustraciju....nisi zadovoljan, cekaj popust i ne kupuj sada ili ne kupuj uopste....Meni ovako odgovara, ako mi se ne svidja DLC ja preskocim, ako mi se dopada cekam da izadje i onda ponovo zaigram igru i zabavim se. Ne podrzavam cepkanje onih lordova i ostalo, ali u ovim Race pakovima ne vidim toliki problem. Bez toga bi isprobao sve rase do sada i jednostavno se smorio vrlo brzo. Takodje, nerealno je ocekivati da sve ovo sto planiraju bude u startu tu, Mozda je vanila trebala da ima jednu dodatnu rasu, eventualno 2....ali opet, svaka je razlicita i one cetiri su meni licno bile dovoljne za pocetak. Ne bih imao ni vremena ni volje da ih sve odmah isprobam.
Jbg sve ima cenu, danasnja industrija nije kao nekada, milionske cifre su u pitanju kada se gleda razvoj. Jednostavno nije odrzivo sa starim sistemom....ali i dalje imas izbor.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2016, 0:59   #298
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Da se ne lažemo... $60 1996. je danas, u 2016. $92+

Niko nije podizao cenu osnovnih igara da idu uz inflaciju, ali zato su izmislili DLC i "čerupanje" osnovne igre pa prodavanje tih delova naknadno.

Oni su se tako snašli, mi se snalazimo preko sajtova koji prodaju key-eve kupljene ukradenim kreditnim karticama, "prošvercovane" iz drugih kupovnih zona, i čekanjem rasprodaja.

End of story.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
pentraksil (20.11.2016)
Stara 20.11.2016, 4:22   #299
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

@pentraksli

Zamisli igrača koji jedva čeka da igra po izlasku igre sa Chaos warriors-ima. Ima 60€ u džepu. U čemu je problem? Pa problem je što pri izlasku igre moraš da platiš 67,5€ , znači još hiljadu dinara mora da baci da bi igrao sa klasom koja je inače dostupna po izlasku igre. I šta je odgovor? Nemoj da igraš, čekaj da padne cena ili igraj nešto drugo? Msm...
I nemoj da mi pravdaš da je bila dostupna kao preorder, tek sam protivnik toga, to je tema za sebe.
I što ne bi imali ceo rooster? Šta, jadni nisu mogli da izbace sve pa sad moraju naknadno da izbacuju rase i naplaćuju jer je, jelte, trošak? To je sve biznis plan. Zar su trebali u TW Rome da nam prodaju zasebno Egipat, Gale, Kartaginu, Rim, Spartu...???
Zamisli da su u nekom Elder Scrolls-u naplatili 15€ da igraš kao nord, i još 15 da igraš kao imperial i još 15 kao Dark Elf. Ma nema veze, igraću kao Breton...
Apsurd!!!
Odavno su kompanije tražile da se podignu cene igara, i očigledno je rešenje pronađeno i zarađuje se enorman novac, a mi - šta je, tu je, glasamo novčanicima ili se prilagodimo, i ja to razumem ali pravdati ovako nešto - ne treba
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marko Radonjic na korisnoj poruci:
Wittmann (20.11.2016)
Stara 20.11.2016, 5:53   #300
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
@pentraksli

Zamisli igrača koji jedva čeka da igra po izlasku igre sa Chaos warriors-ima. Ima 60€ u džepu. U čemu je problem? Pa problem je što pri izlasku igre moraš da platiš 67,5€ , znači još hiljadu dinara mora da baci da bi igrao sa klasom koja je inače dostupna po izlasku igre. I šta je odgovor? Nemoj da igraš, čekaj da padne cena ili igraj nešto drugo? Msm...
I nemoj da mi pravdaš da je bila dostupna kao preorder, tek sam protivnik toga, to je tema za sebe.
Pa cekaj, sta ocekujes? To je biznis....Ja hocu da imam stan, i jako ga zelim, ali jbg moram da dignem kredit, ali ne mogu kredit jer nisam prijavljen, moram da trazim ziranta itd. Jbg, ne moze sve kako se pojedincu cefne, nisi ti samo pitanju vec citava industrija i ljudi iza nje. Mislim, igre nisu obaveza, ako su igre skupe za tebe ne znam sta ocekujes? Da se smanje cene i poveca sadrzaj da bi ti igrao na izlasku? Igre su luksuz kod nas, ne znam da li si svestan?
Chaos nije bio samo preorder, bio je deo glavne igre i nakon pre-ordera, tako da nije bas tacno to sto tvrdis. Ja sam inace bio protiv tog DLC-a, to nikako nisam opravdavao. Malo su popravili situaciju time sto je bilo besplatno i nakon izlaska, ali opet smatram da je bio nizak potez, pogotovu za Chaos.

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
I što ne bi imali ceo rooster? Šta, jadni nisu mogli da izbace sve pa sad moraju naknadno da izbacuju rase i naplaćuju jer je, jelte, trošak? To je sve biznis plan. Zar su trebali u TW Rome da nam prodaju zasebno Egipat, Gale, Kartaginu, Rim, Spartu...???
Zamisli da su u nekom Elder Scrolls-u naplatili 15€ da igraš kao nord, i još 15 da igraš kao imperial i još 15 kao Dark Elf. Ma nema veze, igraću kao Breton...
Pa cekaj, ko je rekao da to nije biznis plan? Ali ti i dalje mislis da bi 16 rasa na izlasku bilo jeftino napraviti? Ne samo novac, vec i vreme. A o stanju igre da i ne govorim, videli smo sta je bilo sa Empire koji je zbog kolicine frakcije (koje su opet bile jako slicne) patio od skoro nepopravljivih problema.
Ne bi ni videli novi TW da idu tako, ja ti garantujem.
Inace nije ti neko poredjenje.....U Elder Scrolls serijalu igrati sa drugom rasom i nije bas neka razlika (osim nekih sitnih, potpuno nebitnih) U TW su rase potpuno razlicite po igri i izgledu, nije najobicniji reskin.
Isto vazi i za Rome TW, gde je vecina frakcija najobicniji reskin uz par varijacija. Opet nije isto Beastmen recimo u WH i Empire iz vanile. Potpuno se razlikuju ne samo po jedinicama vec i po samoj igri. To sto ti ocekujes u danasnjem svetu koji se vrti oko novca jednostavno nije moguce....Izbaciti ceo roster WH-a i sta posle da rade....Puknu ogroman novac na sve te rase, igra u razvoju par godina i? Sta su napravili? Da li ti stvarno mislis da bi sledece 3-4 godine oni mogli da zarade novac za sledeci projekat? Mora nekako da se odrzi konstantan priliv novca, ne znam kako mislis da to drugacije urade. Ne kazem da je idealno, ali CA bi odavno podleteo pod bankrot da ne rade to sto rade.

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
Odavno su kompanije tražile da se podignu cene igara, i očigledno je rešenje pronađeno i zarađuje se enorman novac, a mi - šta je, tu je, glasamo novčanicima ili se prilagodimo, i ja to razumem ali pravdati ovako nešto - ne treba
A ti stvarno mislis da bi povecanje cene igara bilo bolje resenje?

I za kraj, ja nikako ne opravdavam ovaj nacin "cepkanja" kako kazes, ali sigurno necu trositi zivce i kukati nad sudbinom i zrtvovati svoju zabavu zarad ovih gluposti. Cekam popust i pazarim ako mi se igra, ako ne, preskocim. Igranje igara su mi hobi u kojem uzivam....da bojkotujem nesto sto mi donosi zabavu za bednih 10 dolara (ili 20 kada su ovi pakovi u pitanju) stvarno nemam nameru....Neka misli ko sta hoce, zivot je isuvise kratak za tako nesto. A igara ima koliko hoces.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval II Total War DukeofSerbia Strateške igre 1963 19.4.2023 14:53
Warhammer Online: Age of Reckoning dr.antrax MMORPG igre 367 11.2.2016 18:51
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
Warhammer Fantasy & 40 000 (opsta tema) Ghost Brbljaonica 26 14.10.2011 12:07
Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos Isko Strateške igre 12 21.10.2006 21:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com