Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.10.2013, 12:45   #2601
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Srki kaže: Pregled poruke
Iskreno ti toliko ''mracis '' da to nije normalno a pri tome bez ikakvih smislenih komentara .
Ti si uvrteo u glavu da ti je neko nesto obecao sto naravno nije istina .
Koristis skoro svaku priliku da dodas neko blacenje to jest da se nadovezes na neciji komentar , mislim da si ti totalno promasio forum .
Postoji SBB forum pa bi trebalo da tamo izrazis svoje nezadovoljstvo .
Usmeno su sasvim ladno rekli da ce svi da dobijaju povecanja.
Sto je ilegalno da pricaju, ako nije tacno. Ti se slobodno pokloni, i pusti ih da rade sta hoce. Forum nisam promasio, a SBB forum ne sluzi nicemu. Sto treba i sam da znas. Trece ugovor ti kaze da mozes da menjas paket, s toga nema sta da te teraju na nov ugovor, ako ga vec imas.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2013, 12:46   #2602
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
vasiljevic kaže: Pregled poruke
Nije to rasprava, jedan razmena mišljenja, može biti drugačiji ugao posmatranja problema, ništa toliko bitno. Problem je svih nas. Definisali ga ovako ili onako, on postoji. Da ćutimo neće pomoći. Bolje i ovo nego stav šta mi možemo. Po tome idemo u još goru situaciju. Ovako, bar da definišemo problem i da se on zna.

Pitao si oko toga što ih ne tužim i sl. Probao sam pisanjem RATELu, iskreno nemam para da plaćam advokata da bi radio posao koji oni treba da rade. Nažalost takva je finansijska situacija inače bi ih rado tužio. Elem, RATEL mi nije na sve moje mailove poslao ni hvala na pisaniju, a kamoli ono mi jesmo/nismo nadležni, jeste/niste u pravu, razmotrićemo .... Pitanje je šta sada? Da se oraganizuje pa da se napravi jedan dopis, pa par hiljada ljudi copy/paste, pa mail svaki dan na njhovu adresu, da li bito dalo efekta? Nešto i tu sumnjam poznavajući aroganciju držanih organa. Tako da sam malo frustiran. Ma ne malo, poprilično.
Treba da uradimo grupno. A to sto nisu odgovorili, samo govori o tome da ne rade nista.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2013, 15:20   #2603
Srki
Član
 
Član od: 15.3.2006.
Lokacija: > U drugoj dimenziji
Poruke: 409
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 72 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Dark Magician kaže: Pregled poruke
Usmeno su sasvim ladno rekli da ce svi da dobijaju povecanja.
Sto je ilegalno da pricaju, ako nije tacno. Ti se slobodno pokloni, i pusti ih da rade sta hoce. Forum nisam promasio, a SBB forum ne sluzi nicemu. Sto treba i sam da znas. Trece ugovor ti kaze da mozes da menjas paket, s toga nema sta da te teraju na nov ugovor, ako ga vec imas.
O kakvom ti usmenom obecanju govoris ?
Koristim od 2005 godine SBB i nikad mi nista nisu obecali ni direktno niti indirektno obecali .
Povecanja su davali u vremenu kada ih je Ministarstvo telekomunikacija pritiskalo da povecaju brzine zbog velikog zaostatka za zemljama u okruzenju .
Od prilike prosle godine su doveli na neki zadovoljavajuci nivo i sada je klasicna komercijalna ponuda , pa ko voli nek izvoli . Niko te ne tera da koristis njihove usluge jer imas alternativu ADLS , WiFi itd .
Srbi su ti klasican primer das im prst odma oce celu saku .
S'obzirom da sam ziveo 4 godine u Holandiji ( sa prekidima jer mi je posao bio na relaciji Srbija-Holandija ) najvise mrzim kada pocnu ljudi da lupetaju po forumima kao o nekim zapadnim brzinama ,cenama i ponudi .
Nama nisu oni krivi sto je 50-60 evra koliko kosta kod njih , za njih malo a nama mnogo jer smo zaostali ekonomski kao zemlja .
Mada veruj mi na rec i oni se jako tesko odlucuju za pakete od 30-40 megabita , kod njih 80% ljudi koristi pakete oko 10 megabita koji kosta oko 25-35 evra .

Evo link da vidis cene provajdera i usluge koje sam ja konkretno koristio :

https://www.xs4all.nl
Srki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2013, 15:31   #2604
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Srki kaže: Pregled poruke
O kakvom ti usmenom obecanju govoris ?
Koristim od 2005 godine SBB i nikad mi nista nisu obecali ni direktno niti indirektno obecali .
Povecanja su davali u vremenu kada ih je Ministarstvo telekomunikacija pritiskalo da povecaju brzine zbog velikog zaostatka za zemljama u okruzenju .
Od prilike prosle godine su doveli na neki zadovoljavajuci nivo i sada je klasicna komercijalna ponuda , pa ko voli nek izvoli . Niko te ne tera da koristis njihove usluge jer imas alternativu ADLS , WiFi itd .
Srbi su ti klasican primer das im prst odma oce celu saku .
S'obzirom da sam ziveo 4 godine u Holandiji ( sa prekidima jer mi je posao bio na relaciji Srbija-Holandija ) najvise mrzim kada pocnu ljudi da lupetaju po forumima kao o nekim zapadnim brzinama ,cenama i ponudi .
Nama nisu oni krivi sto je 50-60 evra koliko kosta kod njih , za njih malo a nama mnogo jer smo zaostali ekonomski kao zemlja .
Mada veruj mi na rec i oni se jako tesko odlucuju za pakete od 30-40 megabita , kod njih 80% ljudi koristi pakete oko 10 megabita koji kosta oko 25-35 evra .

Evo link da vidis cene provajdera i usluge koje sam ja konkretno koristio :

https://www.xs4all.nl
I jesu li menjalji imena paketa, kako bi forsirali novi ugovor? Ima li razlicite brzine u zavisnosti od duzine ugovora?

Ovo kad uzmes u obzir njihov standard i koliko su skupi za sve...
http://store.virginmedia.com/broadba...band/60mb.html

Na kraju krajeva, evo ti Srbija. Mislis da ovi daju previse?
http://www.stcable.net/cable-dokumenti-cenovnik
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2013, 15:42   #2605
Srki
Član
 
Član od: 15.3.2006.
Lokacija: > U drugoj dimenziji
Poruke: 409
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 72 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Dark Magician kaže: Pregled poruke
I jesu li menjalji imena paketa, kako bi forsirali novi ugovor? Ima li razlicite brzine u zavisnosti od duzine ugovora?

Ovo kad uzmes u obzir njihov standard i koliko su skupi za sve...
http://store.virginmedia.com/broadba...band/60mb.html

Na kraju krajeva, evo ti Srbija. Mislis da ovi daju previse?
http://www.stcable.net/cable-dokumenti-cenovnik
Sa tobom se ne vredi raspravljati ocigledno ne zelis da shvatis : Da, oni jesu promenili imena paketa ali uz novu vecu cenu uz koju idu nove vece brzine .
Ja ne znam sta tebi tu nije jasno , vrlo je prosto : Zelis vecu brzinu interneta od postojece , potpisi ugovor prema novoj vecoj ceni . Ne zelis , onda stani na postojecoj brzini i placaj manje .
To sto ti hoces , nema da moze vise .
To sam ti objasnio u prethodnom postu zasto su povremeno povecavali brzine a za istu cenu .
A ti ako mislis da si prevaren na bilo koji nacin izvoli pa se zali RATEL-u i nadleznom sudu .
Srki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2013, 15:54   #2606
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Nema sta da se raspravlja sa mnom. Imali su oni poskupljenja i pre, pa nista.
Samo bi svima dalo razlog da raskinu ugovor ukoliko zele.
Ono sto izgleda niko nije shvatio da novi DUO i TRIO nisu kao MIX vezani za internet pakete. Vec je potpuno odvojeno, tako da ako i povecaju brzine internet paketa sa +, ti i dalje ostajes na brzini koja stoji u DUO i TRIO i mozes da se slikas.

A to je bitna stavka za ljude koji se obavezuju na dve godine, do kad ce to biti malo.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2013, 16:23   #2607
WORLOK
Član
 
Član od: 22.11.2011.
Poruke: 57
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Sposobnost SBB-a
http://www.speedtest.net/my-result/3062523280
http://www.speedtest.net/my-result/3062529017
http://www.speedtest.net/my-result/3062547433
i na kraju biser moj novi S+ IZGLEDA DA NEMA 15/1.5
http://www.speedtest.net/result/3062710309.png

WORLOK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2013, 17:16   #2608
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Zovi i prijavi im.

Poslednja ispravka: hacker_aca (28.10.2013 u 19:41) Razlog: suvišni detalji.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2013, 17:31   #2609
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Kad si potpisao ugovor? Kazu da mora da se saceka dan, dva, da puste punu brzinu.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2013, 20:00   #2610
WORLOK
Član
 
Član od: 22.11.2011.
Poruke: 57
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
Kad si potpisao ugovor? Kazu da mora da se saceka dan, dva, da puste punu brzinu.
25.10 tj. u petak imali su ceo dan i subotu da provere,ali tek su danas počeli
WORLOK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2013, 13:07   #2611
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Moje iskustvo sa SBB-om je da dva meseca skoro svakog dana imam prekide.
Promenili su modem, na kraju i spliter. Nakon promene splitera, imam prekide i uvece, a ne samo ujutru kao do sada. Dolazili su jedno osam puta, i nemaju pojma sta je. I kad kaze neko da nema problema da se obavezujes dodatno na nov ugovor, za novu ponudu.
Kako da ne. Ni ovo ne umeju da obezbede, a sa jos vecim opterecenjem mreze, mogu misliti kako ce dobro da radi.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2013, 15:39   #2612
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Ipak sam potpisao ugovor, jer mi proslo svega 4 meseca od starog ugovora, pa rekoh isti mi djavo.



Sad je malo sporiji d/l. al uvece ide preko 15.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2013, 16:10   #2613
WORLOK
Član
 
Član od: 22.11.2011.
Poruke: 57
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
Ipak sam potpisao ugovor, jer mi proslo svega 4 meseca od starog ugovora, pa rekoh isti mi djavo.



Sad je malo sporiji d/l. al uvece ide preko 15.

Postovani,

prema nasoj evidenciji Vas novi paket PP S+ na 24 meseca,ce biti sistemski aktiviran od 01.11.2013.

Vas SBB Kragujevac
eeeee ja cu se nacekati
WORLOK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2013, 18:11   #2614
Banko
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
WORLOK kaže: Pregled poruke
Postovani,

prema nasoj evidenciji Vas novi paket PP S+ na 24 meseca,ce biti sistemski aktiviran od 01.11.2013.

Vas SBB Kragujevac
eeeee ja cu se nacekati
a gde tj preko cega si dobio to obavestenje?
Banko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2013, 1:00   #2615
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Imam problem sa D3go. Sve sam fino aktivirao, na Moj SBB profil lepo pise da je D3go aktivan, ali kada pokusam da se ulogujem na http://www.d3go.tv/ stalno mi izbacuje da su Email i lozinka pogresni. Pokusao sam da pisem preko njihovog sajta ali idiotski antibot sistem ne daje mi da posaljem (sto puta kucam antibot pitanje i stalno kaze da je pogresno, sve sam pokusao i mala slova i odvojeno i spojeno, ma sve). Zvacu korisnicki servis, mada mozda neko ovde zna resenje pa da se ne macujem sa njima sutra.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2013, 1:25   #2616
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Imam problem sa D3go. Sve sam fino aktivirao, na Moj SBB profil lepo pise da je D3go aktivan, ali kada pokusam da se ulogujem na http://www.d3go.tv/ stalno mi izbacuje da su Email i lozinka pogresni. Pokusao sam da pisem preko njihovog sajta ali idiotski antibot sistem ne daje mi da posaljem (sto puta kucam antibot pitanje i stalno kaze da je pogresno, sve sam pokusao i mala slova i odvojeno i spojeno, ma sve). Zvacu korisnicki servis, mada mozda neko ovde zna resenje pa da se ne macujem sa njima sutra.
I meni se isto desilo Neće ni šifra koju sam dobio svojevremeno kada sam aktivirao uslugu, neće ni ova od Moj SBB. Javi mi šta si uradio...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2013, 1:33   #2617
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
I meni se isto desilo Neće ni šifra koju sam dobio svojevremeno kada sam aktivirao uslugu, neće ni ova od Moj SBB. Javi mi šta si uradio...
Evo sada hoce, restartovao sam komp i pokusao ponovo. Ili treba vremena da se aktivira, ili mora restart racunara.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2013, 11:13   #2618
Srki
Član
 
Član od: 15.3.2006.
Lokacija: > U drugoj dimenziji
Poruke: 409
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 72 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Evo sada hoce, restartovao sam komp i pokusao ponovo. Ili treba vremena da se aktivira, ili mora restart racunara.
Otprilike 30 minuta nakon registracije moze da se koristi > nakon dobijanja emaila sa potvrdom lozinke i bla bla .
Srki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2013, 0:19   #2619
Aleksa
Član
 
Član od: 30.1.2006.
Poruke: 451
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Trenutno sam korisnik Telekomovog ADSL-a, uskoro mi istice ugovor i razmisljam da predjem na SBB. Trenutno Telekom nudi 10/1mb u cenovnom rangu SBB 15/1.5mb, sa potpisivanjem ugovora na 2 godine. Trenutno sam na brzini 4/0.5mb. ADSL koristim od 2006. god i ne mogu da se pozalim na pucanje ili zagusenje mreze. Nikad nisam imao takvih problema.
Zanima me kakav je SBB po tom pitanju?
Jedan prijatelj mi se zali da mu puca veza, ali par njih i da im sve radi kako treba. Citao sam i komenare na forumu i video da se i ovde par ljudi zali na pucanje i zagusenje, ali slicna iskustva imaju i pojedini korisnici Telekom ADSL.
Sad da li su ovo pojedini slucajevi ili se cesce desava kod kablovskog interneta?
Neki savet, predlog?
Aleksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2013, 0:28   #2620
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Zavisi sve od lokacije i kakvo je tu kod tebe cvoriste ali mislim da su bas u manjini sad oni koji imaju problema sa tim.
Mozda gresim ali skorije nisam cuo da se neko zalio.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Aleksa (12.12.2013)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Slike sa digitalnih fotoaparata - razno Iluminator Fotografija 1074 11.10.2007 1:14
Intel dizajnira čipove sa osamdeset jezgara Maverick78 Overklok 10 6.3.2007 14:14
leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv ural Foto i audio/video 17 30.8.2006 1:36
sporo startanje windowsa sa wirelessom Paladin Internet usluge 9 19.7.2006 20:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com