Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Igre za mobilne telefone
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Igre za mobilne telefone Igre za obične i pametne mobilne telefone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.3.2012, 21:28   #1
jaomile
Veteran
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 627
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 177 puta na 112 poruka
Određen forumom Gamelof problem

Nisam nasa slicnu temu pa da vas ovde pitam.

Kupio sam par gameloft igara za svoj telefon od kojih je meni najbitnija Order&Chaos ali imam problem koji mozda i nije do mog telefona. Naime kada pokrenem bilo koju od tri igre koje sam kupio pise Invalid licence. To nije oduvjek tako bilo i mislio sam da ce se popraviti ali nije. Cak sam i poslao email gameloftu i objasnio sve ali nisu mi jos nasli rijesenje. Medjutim kada sam se nekidan konektovao na wifi u kaficu ro nije uopste pisalo i pokrenulo mi je igru normalno. Posto sam ionqko vec krenuo kuci ostavio sam igru na standby i kada sam dosao kuci nastavio igrati. Poslije pola sata sam odlucio provjeriti da li radi sada ako opet udjem i nije radila tj opet se pojavila invalud licence poruka. Inace ako ima ikakve veze moj ruter je mtelov i odnedavno je promjenio ime u hg530 i nema vise sifru. Posto zivim u kuci i nemam bas puno komsija koji bi krali internet nisam zvao mtel. Ako mislite da je u tome problem bilo bi dobro jer bi to bilo najlakse za rijesiti.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
jaomile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Extremno cudan problem sa RapidShare-om MarkoT Internet tehnologije 8 2.4.2010 18:20
Problem sa zvukom - da li je do hardware-a ili nesto drugo? FiresnakE Kvarovi 6 5.3.2010 12:08
Problem sa adapterom i baterijom DELL Ispiron 1300 maximusbrut Kvarovi 0 12.11.2009 11:15
Problem sa Adobe Flash performansama na Windows Vista x64 Home Premium OS-u VladimirBalt Kvarovi 0 23.8.2009 0:29
Veliki problem sa RAM memorijom leka Kvarovi 10 27.7.2006 10:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com