Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.1.2010, 21:59   #2221
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Naravno, sad mogu da umrem sa osmehom na licu .
Nema logike to sto pricas, sve je to totalni random, pa kad Steam ne prepoznaje pirate, onda kako mislis da se cheateri samo povezuju sa igracima koji igraju pirata.
Uostalom, jel ti mozes da garantujes da cheater koristi pirata ?
Ko ga moze kazniti, nema admina , samo treba da provali koji nacini cheata mogu da prodju kroz VAC, a ocigledno sve moze da prodje, dok god se ne cackaju fajlovi koje VAC kontrolise.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2010, 22:21   #2222
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Ja ne znam sta je sa vama,sta se prepirete toliko svako ima svoje misljenje,moze biti tacno ili ne,to je njegovo misljenje i cao.
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2010, 22:24   #2223
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Pusti ih, vi's da su poblesavili svi.

Ljudi samo prebolite to da ima cheatera i uvek ce ih i biti... original, pirat, whatever...

Apsolutno podrzavam ljude koji ce kupiti ovu igru. A to sto je tamo neki rodjak/drug/komsija rekao da ima original i da nema cheatera mozete da okacite macku o rep. Jer, i da ste mene pitali pre nedelju, dve da li ima cheatera ja bih sigurno rekao da nema. A po komentarima ostalih igraca sam video da imaju original pa su o5 sa tog istog originala pljuvali i psovali cheatere.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 0:28   #2224
richa
Član
 
Član od: 1.2.2009.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 396
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 63 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku richa
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Naravno da ima citera, nekad manje nekad vise, nema pravila. Nekad mi se zna desiti da ne naletim ni na jednog, a nekad na svakom lobyu ima bar po jedan. Prijatelj ima orginal i isto kaze da ima citera.
richa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku richa na korisnoj poruci:
Goran_NISH (9.1.2010), Pjanovic (9.1.2010), Sh0m1 (9.1.2010), []D.[].[]v[].[]D. (9.1.2010)
Stara 9.1.2010, 12:01   #2225
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Hahaha
kako je ovo noobovski forum haha. Alo , do sada koliko igram desilo se samo JEDNOM da neko hackuje,samo jednom,a igrao sam mali milion partija. To sto vam kazu da ima hackera najverovatnije misle na bug exploit trcanje sa care package-om. A ovi drugi sto vam kazu da koriste aim botove, sta da im porucim nego sto i drugim noobovima ,a to je L2P. Koliko su puta mene optuzivali da imam aim bot/wall hack haha mozda je i neko od tih vasih drugova haha
Jer kako mozes da utvrdis dal neko vara? Kad su kod mene hackovali u toj jednoj partiji to se vidi iz aviona,a ovo sto pricate vi samo govore noobovi koje neko osuri pa se oni zale na hack...

PS
Toliko od mene , necu vise da gubim vreme na noobove, a vi nastavite da sirite dezinformacije...kad moderatorima ne smeta sto bi meni

Poslednja ispravka: Bascelik (9.1.2010 u 12:08)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
nexexcalibur (9.1.2010)
Stara 9.1.2010, 12:25   #2226
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

A kakav je to bug sa care packageom?
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 12:26   #2227
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Takozvani speed hack. Kad neko drzi onu "granatu" za care package. Dobije super brzinu. Samo ide i kolje.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 12:55   #2228
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Pfff, 'ajde malo napolje svi, na vazduh, get a life!
Sedite na forumu i prepucavate se oko hackova u igrici...
Niste vi sami

Btw, ja sam za nekoliko dana intenzivnog igranja samo jednom posumnjao (ali POSUMNJAO) na hakera, nijednog nisam video. Toliko od mene, over and out.

EDIT: Ok smatram se opomenutim

Poslednja ispravka: doctor (9.1.2010 u 17:31) Razlog: smatraj se opomenutim
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
nexexcalibur (9.1.2010), stalker93 (9.1.2010)
Stara 9.1.2010, 14:50   #2229
richa
Član
 
Član od: 1.2.2009.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 396
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 63 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku richa
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Hahaha
kako je ovo noobovski forum haha. Alo , do sada koliko igram desilo se samo JEDNOM da neko hackuje,samo jednom,a igrao sam mali milion partija. To sto vam kazu da ima hackera najverovatnije misle na bug exploit trcanje sa care package-om. A ovi drugi sto vam kazu da koriste aim botove, sta da im porucim nego sto i drugim noobovima ,a to je L2P. Koliko su puta mene optuzivali da imam aim bot/wall hack haha mozda je i neko od tih vasih drugova haha
Jer kako mozes da utvrdis dal neko vara? Kad su kod mene hackovali u toj jednoj partiji to se vidi iz aviona,a ovo sto pricate vi samo govore noobovi koje neko osuri pa se oni zale na hack...

PS
Toliko od mene , necu vise da gubim vreme na noobove, a vi nastavite da sirite dezinformacije...kad moderatorima ne smeta sto bi meni
Zasto se moramo prepucavati? Zato sto ti nisi naletio ni na jednog citera i mislis da ih nema!?
E pa prijatelju, niti sam ja glup a bogme i dobro vidim. Pa kad pogledas na killcam kako te covjek ubije i kako te prati nisanom kroz zidove i kako sa jednog kraja mape na drugi, nisan predje u stotom dijelu sekunde, onda si poprilicno siguran da je citer.

Evo jedan primjer koji se meni desio. Mapa Afghan, ulaz sa strane u onaj tunelcic (pecinu, nazovi kako hoces), lik ima WH (nik je neki "Dark i jos nesto", zaboravio sam). I ja dolazim nekoliko puta (sa ninja perkom) sa onog brdasceta prema tom ulazu, lik se tu ustekao i prati me preko stijene nisanom, ne izvirim vec me ubio. Jel to bug, ili hak?
Ima jos masa poznatih citera, sa kojim sam igrao, neki klan RPD ili tako nesto (potpis im je plave boje) koriste aim i wh...

Ne bih zelio dalje da se raspravljamo, ako ti mislis da nema citera, misli i dalje, necu te ja ubjedjivati u suprotno i praviti te neznalicom, kao sto ti radis. Ja znam sta sam vidio i debelo stojim iza toga, pa da dodju likovi iz IW i kazu nema citera, ja bih rekao da ima i to podosta. Rijesiti ih se mozes samo tako da potrazis drugi loby, drugi nacin ne postoji.
richa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 14:55   #2230
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Modern Warfare 2

Ja sam to u cs rijesio tako sto sam se prebacio u isti tim sa njima i skakao oko njih pucao i bacao fles. Veruuuuj mi smore se i oni.

valja nekad biti zadrta mazga
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Auror na korisnoj poruci:
Pjanovic (9.1.2010)
Stara 9.1.2010, 15:27   #2231
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Dobre vesti
http://www.eurogamer.net/articles/pc...mod-tools-soon
Naravno,sumnjam da ce ovo imati upotrebnu vrednost u Multiplayeru,ali ipak je nesto.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 15:32   #2232
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

@richa
Original ili pirat? Posto ne bi rekao da se mi ukrstamo u mecevima. Ja pricam za original. A sad , ima dosta skilla tu, ne kazem za tvoj primer koji si naveo ,ali recimo meni kazu Bascelik you are using wallhack. Ja kazem da ne koristim, on me pita pa kako si me nisanio kroz zid i kako si znao da cu da se pojavim. Nije skill u pucanju, skill je u predvidjanju, vecina igraca bar 80 % ili vise niti gleda radar niti se orijentise, kad neko zapuca pojavi se crvena tackica na radaru,tako, samo na osnovu toga ja mogu sa velikom sigrunoscu da pretspotavim gde ce on odatle iz te pozicije da krene,u zavisnosti od mog polozaja i samo ga sacekam. Ne pogodis ti uvek,ali sacekas, ako ga nema krenes dalje itd. Za samo pucanje i nisanjenje ne treba neki skill, to dobar deo igraca ima. Mislim ipak na kraju krajeva sve sto treba da uradis je da stavis crvenu tackicu na protivnika ,zar ne. Poenta? Nije wallhack u pitanju nego cisto nagadjanje,a nekad i cist camp. Opet ne kazem da u tvom primeru stvarno nije bio wallhack u pitanju.

Znam da postoji wallhack i video sam kako izgleda. Ali kazem da original i pirat nisu isto (po stoti put). I ne pokusavam da se pravim pametan niti drugima da solim pamet,samo kazem kako je na originalu. A drugi koji igraju na piratu kazu kako je na piratu. I oni su ti koji pricaju i ubedjuju druge da je isto. Ja samo kazem ,eto iz prve ruke,da nije! Ne kazem da ih nema, ali ih ima jako malo. Do sada samo u jednoj partiji.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
nexexcalibur (9.1.2010)
Stara 9.1.2010, 15:39   #2233
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Stronger kaže: Pregled poruke
kao prvo ne mogu ni da instaliram jer nece da ocita neki directx/..../..../id12w
tako nesto ne mogu da verujem
Pa skini sa neta novi directx a tu instalaciju sa setupom preskoci.
ako mozes odnosno imas opciju.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 15:49   #2234
richa
Član
 
Član od: 1.2.2009.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 396
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 63 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku richa
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
@richa
Original ili pirat? Posto ne bi rekao da se mi ukrstamo u mecevima. Ja pricam za original. A sad , ima dosta skilla tu, ne kazem za tvoj primer koji si naveo ,ali recimo meni kazu Bascelik you are using wallhack. Ja kazem da ne koristim, on me pita pa kako si me nisanio kroz zid i kako si znao da cu da se pojavim. Nije skill u pucanju, skill je u predvidjanju, vecina igraca bar 80 % ili vise niti gleda radar niti se orijentise, kad neko zapuca pojavi se crvena tackica na radaru,tako, samo na osnovu toga ja mogu sa velikom sigrunoscu da pretspotavim gde ce on odatle iz te pozicije da krene,u zavisnosti od mog polozaja i samo ga sacekam. Ne pogodis ti uvek,ali sacekas, ako ga nema krenes dalje itd. Za samo pucanje i nisanjenje ne treba neki skill, to dobar deo igraca ima. Mislim ipak na kraju krajeva sve sto treba da uradis je da stavis crvenu tackicu na protivnika ,zar ne. Poenta? Nije wallhack u pitanju nego cisto nagadjanje,a nekad i cist camp. Opet ne kazem da u tvom primeru stvarno nije bio wallhack u pitanju.

Znam da postoji wallhack i video sam kako izgleda. Ali kazem da original i pirat nisu isto (po stoti put). I ne pokusavam da se pravim pametan niti drugima da solim pamet,samo kazem kako je na originalu. A drugi koji igraju na piratu kazu kako je na piratu. I oni su ti koji pricaju i ubedjuju druge da je isto. Ja samo kazem ,eto iz prve ruke,da nije! Ne kazem da ih nema, ali ih ima jako malo. Do sada samo u jednoj partiji.
Ja govorim za pirata posto njega imam. Na orginalu vjerovatno ima manje citera, to ne sporim, ali ih ima.
richa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku richa na korisnoj poruci:
nexexcalibur (9.1.2010)
Stara 10.1.2010, 17:38   #2235
stalker93
Član
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: Pripyat
Poruke: 153
Zahvalnice: 205
Zahvaljeno 67 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stalker93
Cool Re: Modern Warfare 2

ma na piratu ima dosta WH i Aimbotova tako je bilo i uvek ce biti....

ko moze neka me doda na steamu Nickname ^1=SC=^4STAL^7KER username stalkerSRB
stalker93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2010, 20:44   #2236
DJ MIXYYY
Član
 
Član od: 29.8.2009.
Lokacija: Staljingrad, SSSR
Poruke: 486
Zahvalnice: 364
Zahvaljeno 56 puta na 39 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku DJ MIXYYY
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Sad sam igrao 2 sata groundwar a nisam znao da moze sa piratom.
DJ MIXYYY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2010, 23:16   #2237
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
@richa
Znam da postoji wallhack i video sam kako izgleda. Ali kazem da original i pirat nisu isto (po stoti put). I ne pokusavam da se pravim pametan niti drugima da solim pamet,samo kazem kako je na originalu. A drugi koji igraju na piratu kazu kako je na piratu. I oni su ti koji pricaju i ubedjuju druge da je isto. Ja samo kazem ,eto iz prve ruke,da nije! Ne kazem da ih nema, ali ih ima jako malo. Do sada samo u jednoj partiji.
Ziva istina, evo ja sam izbrisao punkbuster u MW1 i igrao na serverima bez pb-a.Najmanje petoro seljaka koristi aimbot hackove, i igra postaje neigriva.
Snimim pb, odem na pb servere, milina igrati, nema iskompleksiranih kretena koji varanjem dolaze na prvo mesto
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2010, 23:56   #2238
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

MW2 ima boooolji multi

kazem ja koji 2 godine svaki dan aktivno igram MW od kako je izasao i imao sam i svoj klan, i klan server, i igrao u drugim klanovima... prema tome poznajem svaku mapu i klasu ko majku rodjenu i bez dileme MW2 ima bolji multi...

ali ima i chetaera nenormalno... al dobro... izdrzi se nekako
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2010, 0:20   #2239
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
MW2 ima boooolji multi

kazem ja koji 2 godine svaki dan aktivno igram MW od kako je izasao i imao sam i svoj klan, i klan server, i igrao u drugim klanovima... prema tome poznajem svaku mapu i klasu ko majku rodjenu i bez dileme MW2 ima bolji multi...
Auuu...
Sad mozes prestati sa sarkazmom .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2010, 1:05   #2240
richa
Član
 
Član od: 1.2.2009.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 396
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 63 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku richa
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Ajd da malo krenemo pricati o samoj igri, a ne samo o citerima...

Kojim se oruzjem najvise sluzite, koje perkove koristite, koji ste lvl itd.?

Ja sam koristio dosta dugo M4A1 u kombinaciji sa Thumper-om.
Potom mi je dosadila pa sam presao na ACR, medjutim ni to mi se nije svidjelo, pa sam u zadnje vrijeme presao na UMP45 sa Thumperom. Kad dodjem do 70lvl vjerovatno cu onda preci na AK47, ali o tom po tom...

Po meni je UMP45 (sa rapid fire) bolje od svega do sad sto sam probao.

Od perkova trebutno koristim Marathon Pro. Lightweight Pro i Ninja Pro, i mislim da je ubitacna kombinacija sa ovim gore oruzjem. Inace dosao sam do 59 lvl, nik mi je "Don corleone"...

Dobre staze su mi Wasteland, Karachi, Rundown, Terminal...
Smarajuce su Sub Base, Quarty, Rust... Ako se sjetim jos koje dodacu...
richa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
call of duty, modern warfare, mw2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of Duty: Modern Warfare 3 nexexcalibur Akcione igre 1659 21.2.2018 15:24
Call of Duty 4 - Modern Warfare multiplayer pitanje wog326 Aplikativni softver 1 21.9.2010 11:43
Modern Warfare 2 multiplayer Sh0m1 Online susreti 38 14.5.2010 21:25
COD4: Modern Warfare Beta GPU Benchmarks Dusan Despotovic Vesti 42 6.3.2008 20:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com