Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.11.2015, 14:50   #1281
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Ima ali imas narodnu verziju nista ti ne znaci jer leka nema, a predhodni ne rade.

Inace svaka im cast na ovim novembarskim DLC-ovima.Za posla sata oba predjena.Kako ih bre nije sramota.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2015, 20:46   #1282
vukodav
Veteran
 
Član od: 25.4.2010.
Lokacija: Galirad
Poruke: 543
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 93 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Igra radi kako treba na konfi iz profila. "Normal" podesavanja uz ugasen AA i Nvidia opcije. 45-60 FPS-a. Primetio sam stucanje samo tri puta, i to je bilo po pola sekunda. Izgleda da jos ima nade za Arkham Knight-a :P
vukodav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2015, 21:51   #1283
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Nije stvar kakav je krš bio port koliko je što je čitavom situacijom rukovano traljavo. Te ukloni igru sa Steama, te nikakvih vijesti mjesecima, te malo je vrati nazad pa se ljudi žale opet (nemam konstantnih 60fps, kuku meniiiiii), pomalo razočaravajuće ponude za one koji su zadržali igru, te daj reklamacije svakom živom, malo Cile, malo Mile...

Čak ni ja koji sam uživao u igri i relativno glatko prošao kroz tehnikalije ne znam šta da mislim. Ljudi zloupotrebljavaju ponudu i čak iako imaju 50-100+ sati vraćaju igru, pa kome se to isplati više podržavati. Ima budala koje 'ladno na forumima pitaju jel mogu da uzmem igru i izigram se i vratim je nakon toga do ovog Decembarskog roka, lol!

Al eto, lično me boli uvo, izigrao sam se a tek trebam da završim new game+ i sačekam kakav dil za sezonsku propusnicu pa da imam sve kompletno. Naigraću se ja BAK-a još
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2015, 22:46   #1284
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

^^Slazem se uglavnom. Svakako je katastrofa ono sto su uradili, ljudi imaju pravo da se bune, ali kao sto si i rekao i ljudi umeju da preteruju pa da skacu na "Band wagon" bez razloga. Osim katastrofanog lansiranja i opsteg odnosa prema svemu ovome, igra uopste nije losa i ima gomilu odlicnih segmenata, cak ni Batmobil nije toliko strasan koliko mnogi pricaju ali to ne sprecava ljude da pricaju kako je nevidjeno razocarenje (sto se tice price i same igre) sve zbog tehnickih problema. Hiljadu puta im je receno da ce dobiti Arkham serijal sredinom decembra a forumi i dalje puni pljuvanja i pitanja kada ce da dobiju igre. Pola njih nepismeno niti zna sta trazi niti cita obavestenja. Ali takav je internet
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2015, 22:52   #1285
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Ispeglana je igra konacno. Instalirao sam je danas cisto da vidim kako radi posle patcha, i stutter je kompletno eliminisan, a dropovi su ekstremno retki. Cak i kada se dese, GPU usage je i dalje na 99% (vecinom), sto znaci da je drop posledica zahtevne scene, a ne krsa od optimizacije sto je pre bio slucaj.

@Leonida
Sa maksimalnim (bez GW-a) podesavanjima i Normal teksturama, igra je lepo radila na 40-60 frejmova (u Batmobilu naravno mnogo blize donjoj granici). Iako Normal teksture zvanicno traze 3GB, bez problema se posle ovog patcha mogu izgurati i na 2. High je vec bahacenje ako nemas bar 3 giga, jer se oseti pad performansi pri bilo kom brzem glajdu ili bilo kojoj voznji batmobila.
Kao sto rekoh, GameWorks je bio iskljucen. Doduse, poslednja dva efekta sam probao da ukljucim i nisu uopste nesto zahtevni (par fps-a), ali je zato sa interaktivnim dimom je katastrofa. To je bas ubica, tako da njega obavezno na off.

Ako ciljas 30, moci ces komotno sve da odvrnes na maksimum (mozda cak i teksture, dok dim ne bih preporucio). Naravno, to je uz pretpostavku da je ovaj patch nesto uradio i za Kepler arhitekturu, sto ne mogu da znam pouzdano. U svakom slucaju uzmi igru, za cenu koja je sad aktuelna na g2a i slicnim sajtovima ti i nije neka kocka. Odigraces je sigurno pristojno, a sad da l' na med, med-high ili high je vec manje bitno.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Leonida (25.11.2015)
Stara 26.11.2015, 21:32   #1286
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.543
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2015, 14:51   #1287
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Dobio sam Blackgate i Season Pass za Origins. Sve ostalo sam imao.
Za Arkham Knight naravno nista.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Emix na korisnoj poruci:
bojan1080 (2.12.2015)
Stara 2.12.2015, 15:04   #1288
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.543
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
Emix kaže: Pregled poruke
Dobio sam Blackgate i Season Pass za Origins. Sve ostalo sam imao.
Za Arkham Knight naravno nista.
Ja nisam nista dobio jer sam sve imao XD
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
bojan1080 (2.12.2015)
Stara 2.12.2015, 15:31   #1289
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

^^ A ja vidim skocio mi broj igara u biblioteKi, tek sad vidim sta je
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
bojan1080 (2.12.2015)
Stara 2.12.2015, 19:52   #1290
Vlada11
Član
 
Član od: 18.4.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 103
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 12 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Moze pojasnjenje za ovu gomilu batman igara sto sam dobio(asylum,city,origins i blackgate)?
Vlada11 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2015, 20:05   #1291
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
Vlada11 kaže: Pregled poruke
Moze pojasnjenje za ovu gomilu batman igara sto sam dobio(asylum,city,origins i blackgate)?
WB ti ih je poklonio u znak zahvalnosti sto si bio uz njih i nisi refundirao Arkham Knight i pored toga sto je bio (do nedavno) smece od porta. Ja sam za 12$ uzeo onaj Nvidia key jos na leto (eh, taj Denuvo ), a ispostavilo se da sam za tu cenu dobio i ostale Arkham igre. Jedan od boljih dilova

Naravno, opet su zavrnuli najvernije fanove koji su svaku igru redovno kupovali (njima su bar Season Pass trebali da daju besplatno).
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Vlada11 (2.12.2015)
Stara 2.12.2015, 20:25   #1292
Vlada11
Član
 
Član od: 18.4.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 103
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 12 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

A sta je Batman arkham city OSX PL verzija u poredjenjun sa GOTY?
Vlada11 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2015, 15:06   #1293
TDK's Villain
Član
 
Član od: 16.10.2009.
Poruke: 157
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
WB ti ih je poklonio u znak zahvalnosti sto si bio uz njih i nisi refundirao Arkham Knight i pored toga sto je bio (do nedavno) smece od porta. Ja sam za 12$ uzeo onaj Nvidia key jos na leto (eh, taj Denuvo ), a ispostavilo se da sam za tu cenu dobio i ostale Arkham igre. Jedan od boljih dilova

Naravno, opet su zavrnuli najvernije fanove koji su svaku igru redovno kupovali (njima su bar Season Pass trebali da daju besplatno).
Jel može neko pojašnjenje kako si uzeo key?
I generalno kako se kupuju igre preko neta, tj. da li mogu samo da skinem igru sa neta, kupim cd key i to je to? Full original verzija naravno..
TDK's Villain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2015, 18:06   #1294
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
TDK's Villain kaže: Pregled poruke
Jel može neko pojašnjenje kako si uzeo key?
I generalno kako se kupuju igre preko neta, tj. da li mogu samo da skinem igru sa neta, kupim cd key i to je to? Full original verzija naravno..
Kupio sam Nvidia key sa g2a - to je bila najpovoljnija opcija (to je onaj vaucer koji se delio uz Nvidia karte). Treba ti Paypal sa povezanom debitnom/kreditnom karticom, a igre mozes kupovati direktno sa Steama/Origina/Uplaya..., ili od "svercera" tj. resellera kljuceva tipa g2a, kinguin, cdkeys.com i slicno. U ovom drugom slucaju, dobro obrati paznju od koga kupujes, jer se moze desiti i da te odrade tj. da ti daju krivi/neispravan kljuc. Pogotovo na g2a.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2015, 18:41   #1295
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Nisam ni palio steam neko vreme i sad i ja videh, 4 naslova dodata u biblioteku. Super
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2015, 20:44   #1296
TDK's Villain
Član
 
Član od: 16.10.2009.
Poruke: 157
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Kupio sam Nvidia key sa g2a - to je bila najpovoljnija opcija (to je onaj vaucer koji se delio uz Nvidia karte). Treba ti Paypal sa povezanom debitnom/kreditnom karticom, a igre mozes kupovati direktno sa Steama/Origina/Uplaya..., ili od "svercera" tj. resellera kljuceva tipa g2a, kinguin, cdkeys.com i slicno. U ovom drugom slucaju, dobro obrati paznju od koga kupujes, jer se moze desiti i da te odrade tj. da ti daju krivi/neispravan kljuc. Pogotovo na g2a.
OK hvala
Prošvrljaću malo pa da vidim kako mogu najjefitnije da prodjem...

Još jedna stvar, preko streama je 50evra a preko g2a je samo 15$. Čemu tolika razlika? Da li je to full verzija?
TDK's Villain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2015, 21:06   #1297
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
TDK's Villain kaže: Pregled poruke
OK hvala
Prošvrljaću malo pa da vidim kako mogu najjefitnije da prodjem...

Još jedna stvar, preko streama je 50evra a preko g2a je samo 15$. Čemu tolika razlika? Da li je to full verzija?
Dobro procitaj opis proizvoda. Moze da bude u pitanju verzija za rusko ili juznoamericko trziste. Ako pise GLOBAL, onda je verzija za sva trzista.

Jeftnije je zato sto G2A nije zvanican preprodavac Steam kljuceva. Ustvari, G2A je marketplace gde ti u vecini slucajeva ne kupujes kljuc direktno od njih (kao sto recimo kupujes direktno od cdkeys.com), nego od ljudi koji tamo takodje prodaju kljuceve. Upravo zbog toga je i jeftnije - moze se desiti da te zavrnu, da ti daju kljuc koji ne radi ili je zakljucan za tvoj region. Takodje niko ne moze da zna na koji nacin su pojedini kljucevi nabavljeni, pa ti se moze desiti situacija da ti kupis key, aktiviras igru, a Steam ti je ukloni par dana posle sa naloga jer je isti key kupljen ukradenom kreditnom karticom i slicno.

Nemoj ovo pogresno da razumes. To su mogucnosti, sto ne znaci da ce se i tebi desiti. Samo otvori cetvoro oci kad kupujes sa tih jeftinijih sajtova i, ako uzimas sa G2A, dobro pogledaj ocene prodavca. U vecini slucajeva je 50-80% ustede vredno rizika.

Zaboravih da napomenem, imas i legit (ovlascene) preprodavce, kao je npr. GreenManGaming. Od njih sam uzeo Rocket League za 15$ dok je na Steamu bila 20, npr.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2015, 21:40   #1298
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Nemojte samo ocekivati da cete dobiti ostale Arkham naslove kupovinom AK, ta promocija je zavrsena.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2015, 1:07   #1299
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Ili jednostavno ugrabe neki debeli popust kada je pun mesec i onda prodaju duplo skuplje sto mu opet dodje dosta jeftinije. Dosta njih je dobilo igru kada su kupili graficku karticu, potpuno besplatno. Skoro sigurna zarada. Samo oprez i uvek koristi onaj G2A shield kako bi mogao da povratis novac ako bude problema. Oko jedan evro vise ali vredi. Ali retko ima problema ako samo malo pazis.
I sto rece Emix, promocija je davno zavrsena za ove besplatne naslove.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2015, 0:55   #1300
TDK's Villain
Član
 
Član od: 16.10.2009.
Poruke: 157
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Kupio sam Nvidia key sa g2a - to je bila najpovoljnija opcija (to je onaj vaucer koji se delio uz Nvidia karte). Treba ti Paypal sa povezanom debitnom/kreditnom karticom, a igre mozes kupovati direktno sa Steama/Origina/Uplaya..., ili od "svercera" tj. resellera kljuceva tipa g2a, kinguin, cdkeys.com i slicno. U ovom drugom slucaju, dobro obrati paznju od koga kupujes, jer se moze desiti i da te odrade tj. da ti daju krivi/neispravan kljuc. Pogotovo na g2a.
Evo šaljem link preko PM-a jer ne znam da li sme ovde
Pa me čisto zanima tvoje mišljenje...
TDK's Villain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Smešni, interesantni video klipovi bobi Cvet kompjutera 5309 29.6.2022 11:48
Batman Arkham Origins dragomix Akcione igre 760 23.9.2019 15:57
Batman: Arkham Asylum crazy_LG Akcione igre 733 24.12.2017 21:11
Batman: Arkham City Psycho13 Akcione igre 1716 19.4.2017 10:32
Smešni, interesantni tekstovi o raznim geek temama NjegovaWisost Cvet kompjutera 286 20.2.2010 13:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com