Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet tehnologije

Internet tehnologije Komunikatori, pretraživači, servisi i protokoli...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.7.2016, 19:03   #1
Nastaaki98
Član
 
Član od: 16.10.2011.
Poruke: 50
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Cudan problem sa pingom.

Ne znam da li je ovo adekvatno mesto za postavljanje teme ovakvog tima, ali mislim da odgovara najbolje.

Naime, imam problem sa pingom, ali samo u igrama. Ping mi se na speedtestu krece od 10-20, naravno na nekom serveru u Srbiji, dok je na nemackim ili holandskim serverima 40-60. Konkretno imam problem sa CS:GO, ali sam primetio da je nestabilan i u Doti. Ping mi na nekim serverima bude oko 50 I tako je 5, 6 dana recimo, a onda jednog dana, totalno nasumicno (ne dolazi do prekida veze, nema nevremena, internet brzina je ista) skoci za 20-30 I tako bude 10-ak dana, posle toga se ponovo vrati u normalu i tako u krug. Broj dana normalnog i povisenog pinga nije uvek isti, vec je I on nasumican. Takodje za vreme kada mi je ping 50 I kasnije 80, ping na speedtestu je uvek isti. Ovo mi se desava proteklih 3, 4 meseca i iritantno je, jer je igra na 80ms neigriva. Trazio sam odgovore na redditu i video da jos neki imaju iste probleme, ali da ima I onih koji tvrde da je to do provajdera.
Nastaaki98 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2016, 23:50   #2
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Cudan problem sa pingom.

To je normalno da ping varira kad igrash online, il ti provajder ima povremene smetnje il sami serveri

P.S. koji ti je provajder? da nemas torent ili neki naljavi launcher koji aploduje u pozadini? posto ping 20 je mnogo, meni je tipa 5-6 konstantno
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2016, 13:00   #3
Nastaaki98
Član
 
Član od: 16.10.2011.
Poruke: 50
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Cudan problem sa pingom.

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
To je normalno da ping varira kad igrash online, il ti provajder ima povremene smetnje il sami serveri

P.S. koji ti je provajder? da nemas torent ili neki naljavi launcher koji aploduje u pozadini? posto ping 20 je mnogo, meni je tipa 5-6 konstantno
Telekom ADSL je u pitanju. Ne menja se u toku dana ili da u igri skoci za 20 pa da se vrati u normalu u roku od nekoliko sekundi. Desavalo mi se da ode I u 250 i da se spusti za 5,6 sekundi, ali je to vec do njih i ne smeta toliko. Ovde je problem sto mi je ping 50 nekoliko dana i konstantan je, ne povecava se, ne smanjuje. Onda jednog dana skoci na 80 I tako je sledecih nekoliko dana, takodje je konstantan. A da je ping 20 mnogo jeste, ali je fora u tome sto i kad mi je 50 u igri i kad je 80 na speed testu je uvek isti.
Nastaaki98 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Cudan problem sa hardverom Lacho1985 Kvarovi 1 15.12.2011 17:23
Cudan problem sa flesom? Master_Touch Nosači podataka 11 1.12.2010 18:53
Bežični Internet - problem sa signalom renato21 Internet usluge 15 14.7.2008 23:01
Cudan problem sa hardom gasho Kvarovi 2 5.1.2008 3:23
Cudan problem sa Internetom nikornla Kvarovi 1 22.5.2006 9:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com