Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.10.2018, 18:10   #241
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Posle 30-ak sati provedenih u AC Odyssey, po meni, najbolji opis ovoga je: "KAKVA IGRETINA!"

P.S. Nisam prešao ni desetinu igre, jer sam se zavlačio pod svaki kamen i svaki moguć sporednii kvest rešavao...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2018, 22:42   #242
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
po meni, najbolji opis ovoga je: "KAKVA IGRETINA"
Mozda, u "fizickom" smislu.
Ovo je copy/paste Originsa, da malo su tweakovali combat, ali u sustini, funkcionise po istom principu, ovde utvrdjenje, tamo banditski kamp, onamo pecina s blagom, tuda blago pod vodom itd, razlika je sto ih ima 40 puta vise i sto je Odiseja 3 puta veca. Da ne pricam o nekom uvrnutom konceptu gde igra funkcionise kao SP RPG po MMO pravilima, kvestovi iskacu na sve strane i u svakom obliku u abnormalnim kolicinama. O njihovim kvalitetima necu ni da pocinjem pricu, do zla Boga genericni i krajnje dosadni na sta posebno utice njihova brojnost. Gde god pogledas neki loot, neki gear, bukvalno sve zivo moze da se skupi...
Igra izgleda prelepo, ali cak i ta lepota pada u vodu jer su manje vise sve lokacije kao jaje jajetu, da ima par upecatljivih, ali i one ne dolaze do izrazaja zbog ovolikog prostranstva. Da ne pricam sto su nabili sve moguce gejmplej mehanike koje su ikada koristili u AC igrama.
Meni deluje kao papazjanija.
Vidim da se ljudima ovo dopada, ali meni je ovo standardna 7/10 Ubisoft igra. Nit' smrdi, nit' mirise.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2018, 10:37   #243
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Jel može neko da potvrdi ili demantuje jel i ovde kao u originsu potrebno rešiti masu sporednih misija da bi se nabio level
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2018, 10:41   #244
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
Jel može neko da potvrdi ili demantuje jel i ovde kao u originsu potrebno rešiti masu sporednih misija da bi se nabio level
Potrebno je.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
pacsle (17.10.2018)
Stara 17.10.2018, 13:33   #245
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Imam i ja jedno pitanje: da li neko ima iskustvo sa ruskim kljucem i da li se može bez komplikovanja aktivirati kod nas u Srbiji?
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2018, 13:57   #246
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Mozda, u "fizickom" smislu.
Ovo je copy/paste Originsa, da malo su tweakovali combat, ali u sustini, funkcionise po istom principu, ovde utvrdjenje, tamo banditski kamp, onamo pecina s blagom, tuda blago pod vodom itd, razlika je sto ih ima 40 puta vise i sto je Odiseja 3 puta veca. Da ne pricam o nekom uvrnutom konceptu gde igra funkcionise kao SP RPG po MMO pravilima, kvestovi iskacu na sve strane i u svakom obliku u abnormalnim kolicinama. O njihovim kvalitetima necu ni da pocinjem pricu, do zla Boga genericni i krajnje dosadni na sta posebno utice njihova brojnost. Gde god pogledas neki loot, neki gear, bukvalno sve zivo moze da se skupi...
Igra izgleda prelepo, ali cak i ta lepota pada u vodu jer su manje vise sve lokacije kao jaje jajetu, da ima par upecatljivih, ali i one ne dolaze do izrazaja zbog ovolikog prostranstva. Da ne pricam sto su nabili sve moguce gejmplej mehanike koje su ikada koristili u AC igrama.
Meni deluje kao papazjanija.
Vidim da se ljudima ovo dopada, ali meni je ovo standardna 7/10 Ubisoft igra. Nit' smrdi, nit' mirise.
Konačno neko ko će da obrazloži mišljenje, a ne da napiše jedan red o tome kako je ovo "ekstra igra" ili "*****e igra".
Upravo sve što si pomenuo jeste ono što me odvlači i od Originsa, možda mi je bilo okej prvi put kad sam igrao, al skoro sam krenuo ponovo jer sam igrao još pri izlasku te sam propustio DLC-jeve... prosto je neverovatno koliko brzo umori čitav taj grind.
Da stvar bude gora, pre ovoga sam igrao FC5, i onda taj Ubisoft feel ubije svaku želju, kad se zaređa više igara tog tipa.
Oni imaju ozbiljan problem sa sporednim sadržajem, i često sa glavnom pričom. U svakoj igri.
Ne znam zašto moraju da grade svoje igre na MMORPG principu - nabacaj loot i milion aktivnosti na svakom koraku.
FC5 bi bio bolji da mi u jednom trenu ****** medved ne otkida glavu a već u narednom avion rafalno ruši pratioce i mene. A mislio sam da su orlovi u FC4 užasni

I prosto je tužno kad sve te divne lokacije izgube na kvalitetu jer sadržaj kojima su natopljene je bezličan i dosadan. Svaka čast ljudima koji prave dizajn sveta, ali sporedni sadržaj im je užas.

Dobra stvar sad tokom igranja Originsa je što sam negde posle par poglavlja skapirao da ne mogu više da grajndujem, i makar imam opciju da boostujem lika na lvl 45 da bih igrao DLC. A i Animus control panel mi daje neku fleksibilnost. Inače, bedak što su preuzeli istu formulu za Odiseju.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2018, 14:30   #247
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Imam i ja jedno pitanje: da li neko ima iskustvo sa ruskim kljucem i da li se može bez komplikovanja aktivirati kod nas u Srbiji?
Ne moze koliko ja znam. Jedini Ruski kljucevi koji rade kod nas su Square Enix i Team 17

Sto se tice grinda, ja stvarno nisam imao osecaj grinda u Origins-u. Cak sam u W3 imao vise problema sa "grindanjem" tih sporednjaka, jos su bili razbacani na sve strane.

Kvestovi u Origins su mnogo bolji (po meni) od vecine tih mmo dizajniranih igara, a pogotovu u odnosu na FC i neke njihove ranije naslove.

Videcemo za Odyssey....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2018, 10:39   #248
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Pa, sad, u kom to RPG-u ili bilo kojoj velikoj igri ne postoji grind??? Witcher?? Skyrim?? Mass Effect?? Hmmmm...

Meni, lično, to ni najmanje ne smeta, dovoljno je samo malo mašte pa da to radiš svaki put drugačije, jer igra to dozvoljava.

Usput, čini mi se da je kroz Odyssey Ubi najavio svoj sledeći veliki projekat.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2018, 13:03   #249
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Pa, sad, u kom to RPG-u ili bilo kojoj velikoj igri ne postoji grind??? Witcher?? Skyrim?? Mass Effect?? Hmmmm...

Meni, lično, to ni najmanje ne smeta, dovoljno je samo malo mašte pa da to radiš svaki put drugačije, jer igra to dozvoljava.

Usput, čini mi se da je kroz Odyssey Ubi najavio svoj sledeći veliki projekat.
Nije problem u velikoj, vec PREvelikoj igri. Uostalom, sta igra nudi novo, sto vec nije vidjeno u Originsu? Svako utvrdjenje ili banditsko skroviste je preslikano kao tamo. I svodi se na ubi Kapetana, opljackaj kovceg, oslobodi taoce, skupi neki collectible ili spali zalihe... Mozes biti mastovit koliko hoces, ali posle xyz utvrdjenja, ne znam sta je to toliko novo i nevidjeno sto bi me vuklo da odradim svako....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
filnibg (19.10.2018)
Stara 18.10.2018, 14:09   #250
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.955
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Nije ništa spektakularno novo, ali su likovi, situacije, mini-kampanje koje se sastoje od više povezanih questova, i overall šmek i vajb neuporedivo bolji od Originsa. Na sve strane iskaču sporedni questovi sa glavom, repom i sredinom (često i kada "očistiš" grad od starih questova), i svi su u najmanju ruku bar zanimljivo zamišljeni i objašnjeni, a velika većina se nadovezuje ili prepliće između sebe (ili kroz likove koji se višestruko pojavljuju). Samo rebellion na Mikeni, npr., i cela ta instanca, uključujući sjajno finale, zaslužuje aplauz.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2018, 15:00   #251
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.376
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Imam i ja jedno pitanje: da li neko ima iskustvo sa ruskim kljucem i da li se može bez komplikovanja aktivirati kod nas u Srbiji?
Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ne moze koliko ja znam. Jedini Ruski kljucevi koji rade kod nas su Square Enix i Team 17
Ovo je Uplay igra, Steam ključevi za nju ne postoje... A Uplay ruski ključevi rade samo u Rusiji.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2018, 15:40   #252
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.955
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Kako ne postoje, u Steam storeu se prodaje AC Odyssey. Ja iman Anno 2205 npr, Steam ediciju, i ne mogu da je pokrenem samostalno iz Ubiplaya, mora da budu aktivni i Steam i Uplay za igranje.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2018, 21:46   #253
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Kako ne postoje, u Steam storeu se prodaje AC Odyssey. Ja iman Anno 2205 npr, Steam ediciju, i ne mogu da je pokrenem samostalno iz Ubiplaya, mora da budu aktivni i Steam i Uplay za igranje.
Mislim da je hteo da kaze da sam Steam ruski kljuc ne mozes da pazaris van Steam-a kao za vecinu igara. Ako kupis neki kljuc to ce uvek biti Uplay....Steam se moze pazariti samo kao gift, sto opet nije preporucljivo niti je bas sasvim legitimno.


@Decoy


Naravno, ali opet Uplay ili Steam, nece raditi ni jedan. Globalno gledano ja mislim da opet samo Square Enix i Team 17 svrstavaju nasu zemlju u te zemlje....Niko drugi. Sa tim sto mi ne mozemo da aktiviramo ni gift verziju, samo direktan kljuc...
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2018, 14:03   #254
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Nije problem u velikoj, vec PREvelikoj igri. Uostalom, sta igra nudi novo, sto vec nije vidjeno u Originsu? Svako utvrdjenje ili banditsko skroviste je preslikano kao tamo. I svodi se na ubi Kapetana, opljackaj kovceg, oslobodi taoce, skupi neki collectible ili spali zalihe... Mozes biti mastovit koliko hoces, ali posle xyz utvrdjenja, ne znam sta je to toliko novo i nevidjeno sto bi me vuklo da odradim svako....
Pa, nije sve baš tako. Prvenstveno, borbe su mnogo zeznutije. Dok sam u Originsu mogao da se lako borim sa 3-4 protivnika odjednom na "Normal", ovde je više od dvojice lagana smrt (ako se ne igra na najlakšem u explorer modu), pogotovo što su neprijatelji odlično skalirani po oklopu, snazi i moći oružja, a da ne pričam o AI-u koji je mnogo bolje urađen, jer čim okreneš leđa nekom neprijatelju tako te satire otpozadi, nema "čekanja da dođeš na red" kao u mnogiim igrama, pa i u ranijim AC naslovima. Ni "čišćenje utvrđenja" nije kao u Originsu, jer mnoge likove ne možeš da trenutno ubiješ ako mu se prikradeš iza leđa (nekima se ne skida ni pola healtha posle tih "stealth" napada), a kad digne uzbunu jedino što preostaje je bežanija. Da ne pominjem da se neprijatelji automatski "apgrejduju", tako da nema šanse da, kao u Originsu, napadneš likove 5-6 nivoa slabije. A to zahteva upotrebu mozga, lukavstva i popriličnog menjanja oružja. Likove sa jačim oklopom i većom snagom nema šanse da "spartanski šutneš" u neku provaliju, oni ne padaju.
Da ne pominjem borbe na moru, ako naletiš i na tri slabija brodića, spremi se Neptunu za ispoved. Dva slaba, tu i tamo, ali dok ne "upotpuniš" brod šanse da ploviš gde hoćeš, a da te ne upokoje, su nikakve. Probao. Salete me četiri mnogo slabija, ali zapljuskuju sa svih strana i "plave dubine, eto me".
Drugo, priča je ipak slojevitija nego u Origins-u, ovde se već vide neke naznake "Templara" koji su ovde "Kultisti", ali još nisam došao do toga kako će se Alexios/Kassandra ubaciti među "Assassine", mada ima nekih naznaka.
Dve stvari mi, ipak, malo idu na živce. Prva je što u par misija baš moraš da paziš da u žaru borbe ne gekneš nekog svog ili nekog koga treba da spaseš, jer baš moraš da pratiš boje koje nosi (crveno ili plavo) ili kuda vitlaš mačem/sekirom/kopljem... jer NPC likovi se često priđu iza leđa, pa u žaru makljaže ne vidim da sam i njega pokosio.
A druga stvar je što su neki likovi nerealno jaki. Već sam pominjao da su strele, često, potpuno neupotrebljive. Na primer, pojurio me je plaćenik dva nivoa niži, ali sa kopljem koje gori i dovoljno je da me dva puta zakači i ja sam spaljen. Da ne pominjem da mu moj mač dva puta višeg nivoa zadaje povrede koje su slične posekotini pri brijanju. Ili zmijaru (nije spoiler) koji je 19. nivo, ja 19. nivo, moje oružje i oklopi 19. nivo, priđem mu dok spava, pritisnem ASSASSINATE i skinem mu, otprilike, 3% energije. A on zamahne nekom sekiratinom, jednom me spiči i 3/4 mog života odoše u trenu.
No, dobro, to se, onda, ostavi za kasnije, ima štošta da se radi u međuvremenu. Ali ume da me iznervira. Na dobar način, jer onda moram da razmislim kako da ih se rešim.
I nije svaki "fort" isti, jer zbog ovoga što sam napisao treba mnogo više mozganja nego u Origins-u. Osim ako igraš na najlakšem nivou i kažeš "Pih, ja to tarabim i masakriram kao od šale". Ne bih rekao da to može tako. Jednostavno, AI to ne dozvoljava i svaki "fort" se zauzima i čisti na drugačiji način. Neki nemaju ni jedan onaj "žbun" u koji možeš da se sakriješ, pa je stealth pristup mnogo zeznutiji.
Vrhunska igra. Bar za mene.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
dushke (19.10.2018), pentraksil (19.10.2018), zerb (19.10.2018)
Stara 19.10.2018, 15:34   #255
dushke
Član
 
Član od: 7.10.2013.
Lokacija: Kuršumlija
Poruke: 95
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Da kažem i ja nešto posle 64h u igri i 78% glavne priče (bar tako stoji u uplay-u). NastyB je izneo sve validne stavke, da se nadovežem da ja imam nekoliko setova oklopa/oružja koje redovno menjam, glavni (daje bonuse za streličarstvo i stealth), koji mi služi tokom lutanja i zauzimanja tvrđava - ima mnogo dobrih skillova za streličarstvo, i jedan specijalno za veće i/ili borbe sa bosovima. Meni je takođe ovo odlična igra, bolja od Originsa, ali da navedem dve mane koje me baš nerviraju: prvo, neki od onih legendarnih itema (zlatne boje) su po meni đubre, zato što budže jednu ili dve stavke, kojih mi je pun inventar i ne mogu da ih prodam/rastavim, dok imate epic (ljubičaste boje) koji su ispod ranga legendarnih a budže tri stavke; drugo, tokom igre nalazite tragove o identitetu kultista, što su veći rang treba vam više tragova. E sad, za glavnog negativca, vođu kultista, treba čini mi se desetak, ali prvi koji sam otkrio (u ranoj fazi igre) toliko puno govori da su mogli odmah uz njega i ime da napišu. Što se tiče grinda, prisutan je, zna da malo dosadi, ali mi ne kvari ukupan utisak u igri. Sporednih kvestova ima puno, ima generičkih, ali i veoma lepo odrađenih. Za sada, 8.5/10.
dushke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2018, 22:04   #256
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Za one koji pričaju da je igra laka, evo jedna situacija na slici...


21. sam nivo, kao i kultista (žuta strelica) i kapetan (crvena strelica). Probao sam da ubijem kultistu, ali moj stealth napad mu je odneo maksimalno 3% energije, a moji mačevi kao da su ga milovali.Da ne pominjem da su tri njegova udarca dovoljna da pomirišem cvećke odozdo. Pa još kad se umešaju "civili" kulta, pa plus vojnici, pa kad krenu da te polivaju strelama, probaš da pobegneš, ne prođe ni 20 sekundi eto ti još i par "mercenaries" većeg nivoa da te ganja...
Onda sam probao obrnutim redom, stealth potamanio one lake prašinare, ali ovaj kapetan i poručnik (ne vidi se) su druga sorta, za tren oka dignu uzbunu, kultista se stvori za par sekundi, pa i ako pokušavam sa penjanjem i strelama, eto ih i plaćenici i šanse da se izvučeš su nikakve.
Stvarno nemam pojma kako da se ovo reši, pa sam ostavio za posle.
Onaj ko ovo završava "masakrom" igra jedino na najlakšem nivou. Na "normalu" neprijatelji su maksimalno dva nivoa ispod i nije ni malo lako ubiti nekog oklopljenog, jer za to treba minimum 20+ udaraca mačem. Pa, kad se namnože...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2018, 22:17   #257
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Čini mi se kao još jedan način veštačkog produžavanja vremena igranja, ako je zaista toliko potrebno da se ubije jedan običan neprijatelj.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2018, 22:20   #258
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

To je i jedan od problema novih AC igara. Borba je prije bila previse laka ali umjesto da idu na skill based borbu oni samo ubacili level-e i sve sto je preko 2 levela od tvoga te ubije jednim udarcem, a ti mozes da ga mlatis i mlatis i nista.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2018, 22:29   #259
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Isto ko u Witcheru 3, samo je tamo kolko se secam razlika 7 levela il tako nesto
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2018, 22:31   #260
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Isto ko u Witcheru 3, samo je tamo kolko se secam razlika 7 levela il tako nesto
Witcher je takav od pocetka ai i sto kazes potrebna je mnogo veca razlika. I to je jedna od stvari koju nisam bas volio u W3. Ako naidjem na medvjeda koji je mnogo jaci od mene hocu da imam mogucnost da ga pobjedim na osnovu skill-a ne na osnovu brojeva.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed: Origins Emix Akcione igre 582 8.4.2024 16:06
Assassin's Creed: Syndicate mare037 Akcione igre 635 27.11.2023 17:49
Assassin's Creed Rogue dex3108 Akcione igre 158 16.1.2018 13:20
Assassin's Creed Rebellion Dantheus Igre za mobilne telefone 0 27.6.2017 22:40
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com