Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.8.2013, 16:51   #4301
neddd
Veteran
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 525
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 33 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Spoiler za :):
ja sam je predao vlastima u flotsomu pa nisam mogo da je vidim ali la valeta sam naterao da se preda tak oda sam ga video na kraju igre .
Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Spoiler za da,da, ali...:
znam, odvela je i mene u zasedu da me roknu vilenjaci, ali bio sam stamen posle sam je navatao u sumi i ona je bila kao...rokni me ili me pusti, nemoj da me predajes ovima u Flotsamu, i ja sam je pustio...ali cuo sam da se opet pojavljuje u poslednjem poglavlju, kao sto se pojavljuje sin od La Valet ako ostane ziv, ali ja je nisam video, pa ne znam da li je to istina
neddd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2013, 17:11   #4302
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.133
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.352 puta na 692 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

U vanili se ne pojavljuje, za EE nisam siguran.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2013, 19:23   #4303
neddd
Veteran
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 525
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 33 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
U vanili se ne pojavljuje, za EE nisam siguran.
Meni se Lavalet pojavio U EE verziju za vilenjakinju ne znam .
neddd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2013, 20:38   #4304
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.133
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.352 puta na 692 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Jest Arian se pojavljuje mada s'obzirom da je krajnje irelevantan za bilo sta, Malena je na skali irelevancije (ukoliko se pojavi) od 1 do 10 cista 15ica
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 11:31   #4305
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Stao sam u Chapteru 2 u kampu i ne mogu dalje i to ne zbog dark tezine.

Kada sam video kakva bagra je oko mene, i sa kim saradjujem. Henselt - matori, pohlepni kralj, Dethmold - zlo i psihijatrijski slucaj, Shila - carobnica koju na keca provalis jos pri prvom susretu da je djubre nad djubrima. Satori, blato, pijani i pohlepni vojnici, zatvorenik vezan za stub. Koliko losih ljudi oko mene. I ja treba jos sa tom gomilom ljigavaca da se pajtam i resavam im probleme.

Ako nastavim da igram, sve cu da ih skratim za glavu ako i cim mi se ukaze prva prilika.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 11:38   #4306
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Одг: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Ne brini i nastavi.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Rainman (5.8.2013)
Stara 5.8.2013, 12:23   #4307
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Stao sam u Chapteru 2 u kampu i ne mogu dalje i to ne zbog dark tezine.

Kada sam video kakva bagra je oko mene, i sa kim saradjujem. Henselt - matori, pohlepni kralj, Dethmold - zlo i psihijatrijski slucaj, Shila - carobnica koju na keca provalis jos pri prvom susretu da je djubre nad djubrima. Satori, blato, pijani i pohlepni vojnici, zatvorenik vezan za stub. Koliko losih ljudi oko mene. I ja treba jos sa tom gomilom ljigavaca da se pajtam i resavam im probleme.

Ako nastavim da igram, sve cu da ih skratim za glavu ako i cim mi se ukaze prva prilika.
Igraj jos malo dublje, skapiraces da to sto si napisao za glavesine stoji, ali ne i za (vecinom) obican plebs u kampu. Odnos prema Scoiatael zarobljeniku do sada vec ne bi trebao da te specijalno iznenadjuje, kad se vec sluze teroristickim napadima i taktikama.

Drugo, u vezi blata i pijanih vojnika, sta si ocekivao, kakvi su bili vojni kampovi u srednjem veku? Ovaj je jos lepo i uredjen, sto se tice rasporeda satora.

Trece, Geralt ne pomaze u razbijanju magle i kletve bacene na Henselta zbog Henselta, vec zato sto su Triss i Letho na drugom kraju magle, a da bi razbio maglu, njemu treba predmet koji ima Henselt i koji nece da mu ga da ako mu se ne skine kletva.

Meni licno vise smisla ima kako se odmotava prica kad si sa Roche-om u Henseltovom kampu, dok aktivno pomaganje Vergenu da odbije Henseltovu opsadu mi je malo nategnuto.

Poslednja ispravka: Laserstorm (5.8.2013 u 12:30)
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 13:28   #4308
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Joj, moral. Nisi stvarno ti tamo koji se liže sa bagrom (iako se ni Geralt ne liže, ali 'ajde). Zato se i zove role-play. Osim toga, ako negde nema crno-belih izbora to je u Witcheru.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 15:28   #4309
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Stvarno to nisam ja tamo?
btw, ne lize se Geralt, pogotovo ove dijaloge koje biram ja Samo sam potvrdio da je moj prvi prelaz bio mnogo bilizi onome sto bih ja izabrao i da ovo sad samo igram da vidim drugi deo price.

Imas ne-ljude koji zive u getoima, sakrivaju se po sumama, ugrozeni u ljudskom gradu, i koji su resili da se bore za bolji zivot.

I imas masne, zadrigle vladare koje zabole za bilo sta drugo osim vlasti i na nacin na koji ce je steci i kako ce je zadrzati, bez obzira sto se sve oko njih raspada i ratovi izbijaju na svakih par godina, i sto taj narod najvise trpe posledice njihove bahatosti, a nista se ne menja.

Momenat kada devojcica u Floatsamu pored koje prolazis vice "Death to Iorveth! Death to the Squirrels!" je tako efektan jer gledas i znas da ona ustvari nema pojma kolika je tezina njenih reci i da joj pomoci nema ako odraste u takvom okruzenju.

Uostalom, moja druzina se na kraju sastojala od jednog witchera, jednog elfa, jednog coveka, jednog zmaja, jednog dwarfa i jedne carobnice - 6 dobrih (ne)ljudi
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 15:38   #4310
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Ono sto sam ja naucio u Witcheru, jeste da su svi losi, i da uvek biras manje zlo. Da li ti smatras da je Al Kaida dobra? Ne? Pa sto, oni isto rade sto i veverice. Pod pritiskom su se priklonili terorizmu, pa terorisu normalan narod? Nista ih ne opravdava, ako ni humane. To je cista degradacija drustva, koja se i u stvarnosti desava. Ti elfovi, su samo bleda kopija istinskih Aen Seidhe. Veoma mi je krivo sto se vise ne pojavljuju Aen Elle i Aen Saevherne.
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 16:05   #4311
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Postiovecujes teroristicku organizaciju koja apsolutno ima svoju zemlju, svoju religiju, svoja prava i koja koristi njihovu praistorijsku knjigu kojom opravdavaju svoj "sveti rat" - sa elfovima i dwarfovima koji bore da bi uopste bili zivi, a ne istrebljeni kao posast.

Komparacija ti je DALEKO DALEKO od tacne.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 16:08   #4312
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

A ti mislis da elfovi nemaju svoju zemlju? Jesi uopste upoznat sa Conjunction Of Spheres-om? Oni su dosli iz drugog sveta bez preke potrebe, dok su ljudi kasnije dosli jer im je svet bio unisten. Dakle niko nije terao Aen Seidhe da dodju na prvom mestu.
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 16:20   #4313
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Znaci upravo si napisao da su elfovi dosli, a za njima humani. I onda ih humani oteraju.
Sta ti je ovo trebalo da napises, kad je ovo apsolutno argument koji opet nikako ne ide na stranu ljudske rase, vec samo govori o njihovoj bahatosti o kojoj pricam O_o
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 16:22   #4314
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Elfovi su dosli zato sto su hteli. Humani su dosli zato sto su morali. Bottom line: elfovi su se svrckali i izasli iz savrseno lepog sveta, humani su dosli zato sto je njihov unisten - morali su.
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 16:27   #4315
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Da, to si vec napisao. Sve si ponovio osim onog dela da su ih onda humani oterali. A da, selidba je za svaku osudu, evo ja dosao iz Mirijeva na Zvezdaru, a nista mi nije falilo tamo. Sad me stalno teraju odavde bakljama i vilama.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 16:56   #4316
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Komsija sto pobeze iz Mirijeva,nije vamo bas toliko lose

Inace ljudi su po dolasku zatekli jako negostoljubivu sredinu, i da nije bilo par carobnjaka koji se pominju u knjigama ljudi bi propali. Kasnije su resili da se ne oslanjaju mnogo na carobnjake koji su u neku ruku poludeli od moci ( inace za bolje objasnjenje o razlicitim izvorima moci, gde je vatra najmocniji izvor, ali se i najteze kontrolise, mora knjiga da se procita ) Resenje ljudi, stvaranje modifikovanih ljudi, vestaca. Posle se rasplamtao sukob sa neljudima, kako su vesci potamanili vecinu cudovista, ljudima je postalo tesno. Vilenjaci inace imaju svoju drzavu koju im je obezbedio Nilfgaard, a kraljica te drzave je prilicno mocna carobnica. Ostali vilenjaci tu drzavu ne priznaju jer je smatraju miloscu ljudi protiv kojih se bore. Druga velika frakcija vilenjaka se povukla u planine i tamo ceka konacni sukob sa ljudima... Ljudi nisu imali pravo da oteraju vilenjake, odakle god ovi dosli, a odgovor vilenjaka na mucenje i potlacivanje od strane ljudi je zakopavanje ljudskih zarobljenika do glave u zemlju, pa ih namazu medom, a u blizini mravinjak
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
Rainman (5.8.2013)
Stara 5.8.2013, 17:19   #4317
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Nisu ih humani oterali, ponudili su kompromis, koji su vilenjaci odbili. Mada to je vec Dreamfall objasnio. Na kraju krajeva, oba naroda su iskvareni, i zlokobni, bezobzirni i zaslepljeni.

Dokaz da su Aen Seidhe u stvari niza rasa, je prisutan. Uporedi bilo kog Aen Seidhe sa nekim Aen Elle? Ne moras cak ni sa Eredin-om ili Avallac'h-om. Doticni su imali moc kontrole sfera, sto su ljudi i sami uvideli

Nisam siguran, jel' Alvin isto ima The Gate of the Worlds? Ne deluje mi da u potpunosti ima tu moc, ali donekle je prisutna. Cetvrti korisnik je Ciri jel' tako? Pitam se dal' ce je ubaciti u TW3.

EDIT:

Ja sam upravo saznao da je Wild Hunt zasnovan na pravom folkloru.
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 17:25   #4318
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

E hvala, eto sad sam nesto i naucio i stvarno je zanimljivo U igri se vidi vrlo mali deo tog sveta, a odnos ljudi koji se provlaci kroz gradove koje posecujes prema non-humanima je vrlo los. I sam Geralt mnogo puta dozivljava neprijatne situacije jer nije covek, vec witcher.

A posto je ovo jelte, role-play igra, onda sam se stavio u ulogu Geralta i radio kako bih ja odreagovao. Zato mi ovaj drugi prelaz mnogo teze pada, jer radim stvari koje ne bih, samo da bih video i tu drugu stranu medalje.

A Mirijevo je tu, preko brda, ipak sam tu odrastao i uvek rado posetim kraj

Aj, odoh da mozda malo pomognem ovim baksuzima Henseltu i Dethmoldu
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 17:28   #4319
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Vezano za Henselta i Dethmolda:

Spoiler za ...:
Obojicu mozes da ubijes ako hoces, negde kasnije u igri. Cak mislim da Detmolda i moras
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2013, 17:59   #4320
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
RexGrammer kaže: Pregled poruke

Nisam siguran, jel' Alvin isto ima The Gate of the Worlds? Ne deluje mi da u potpunosti ima tu moc, ali donekle je prisutna. Cetvrti korisnik je Ciri jel' tako? Pitam se dal' ce je ubaciti u TW3.
Ja sam ocekivao da ubace Ciri i u dvojku, ali sigurno se ne bi uklopila u tonalitet igre. Pitam se sta ce uraditi kada sazna da je Geralt ( i u neku ruku Yenefer) ziv imajuci u vidu da neki od nas znamo sta je odlucila da uradi kada je Geralt popio vilu u grudi, a Yenefer izginula polusavajuci da ga spase Inace ona je direktan potomak jednog od onih carobnjaka koje sam pomenuo i to jedne vrlo mocne i problematicne carobnice Ako je ubace, bice epska igra
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, the witcher, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15
[SPOILER ALERT] Priča Assassin's Creed serijala gamer4life otpaTci 2 5.4.2011 16:11
King's Bounty: Crossworlds Juraj Strateške igre 69 17.10.2010 14:39
King's Bounty: Armored Princess draske73 Strateške igre 312 13.2.2010 16:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com