Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.10.2015, 17:50   #1
Palitreks
Član
 
Član od: 8.5.2008.
Poruke: 371
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Slike se ne učitavaju u browserima

Imam jedan jako iritantan problem i pojma nemam do čega je. Odnedavno mi se počelo dešavati da nakon desetak minuta skrolovanja
ili uopšte bivanja na Facebooku, slike prestanu da se učitavaju a kad uradim Refresh onda većina slika (uključujući i profilne slike mene i prijatelja
u chat sidebaru) postane "broken", ne vide se. Nakon nekoliko minuta se sve vrati u normalu i onda opet počne da brlja. Desi se i na još nekim
sajtovima da se ne učitaju slike.
Okačio sam attachment da vidite kako to izgleda u Chromeu.

Isključio sam ekstenzije AdBlock Plus i GetThemAll Video Downloader, radio Clear Browsing Data u Chrome nekoliko puta, pokretao CCleaner,
isključio i Avast i Malwarebytes Anti-Malware, pokretao i Facebook i još neke sajtove gde se ne učitavaju slike na drugim browserima, nema razlike.
Firefox i IE su par puta čak i očitali slike koje nisu htele u Chromeu da bi ubrzo i oni prestali to da rade, tako da više nemam ideja.

Do čega bi to moglo biti? Prilično je bizaran problem, pregledao sam i komp od virusa, koristim Win 7 Ultimate 64 bita koji je reinstaliran pre
mesec-mesec i po dana, internet je ADSL od 20Mbit, konfiguracija mi se vidi u profilu.
Priložene slike
 
Palitreks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2015, 19:37   #2
analayzer
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2008.
Lokacija: Vršac
Poruke: 1.752
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 311 puta na 294 poruka
Određen forumom Re: Slike se ne učitavaju u browserima

Ne vidim nikakve priložene slike inače meni Hrom radi normalno. Šta si zadnje radio kada si primetio da se to dešava? Možda si zaradio neki PUP neželjeni program. Probaj system restore...
analayzer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2015, 19:46   #3
Palitreks
Član
 
Član od: 8.5.2008.
Poruke: 371
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Slike se ne učitavaju u browserima

Samo jednu malu sliku sam priložio, tu gde se vide (to jest ne vide) slike mojih prijatelja iz chat bara sa strane.
Standardno sam koristio Chrome, nikakve dodatke ni ekstenzije nisam nabacivao, sve je počelo još pre ovoga kad je
side bar na fejsu postao prazan i chat mi uopšte nije funkcionisao, zatim je i YouTube prestao da se učitava, pa sam to sve
rešio tako što sam isključio AdBlock Plus, sa kojim inače nikad nije bilo problema.

Onda sam ga opet uključio i sve je radilo normalno pa je počelo da se dešava ovo što sam opisao u prvom postu i evo sad ga
držim isključenim, ali se problem i dalje javlja.
Palitreks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Zaradite na fotografijama (Stock) fonet Fotografija 1030 19.4.2019 20:37
Blokirane slike na sajtu! jelenica Web dizajn 3 3.9.2008 13:32
Prve slike?! dzonihsv Fotografija 4 8.8.2008 13:08
novi aparat, nove slike, nova tema (Samsung S850) jonathan Fotografija 28 14.11.2007 17:55
Slike u vezi s igricama hacker_aca O SK-u uopšte 14 28.2.2006 15:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com