Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.6.2008, 16:24   #121
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
NemanjaKurcubic kaže: Pregled poruke
Ako imas dream masteri pozoves lich-a i jednom udaris kebera, i onda trcis u krug oko njega dok ga lich gadja.



najbolje ti je da uzmes defender masteri ili dream masteri.
Dream je dobra zbog pasivnih skilova (ono koje samo stavis i stalno ti daju bonuse) i ima jos jedna dve magije koje su dobre a ostalo je manje vise slabo...

Poslednja ispravka: zokocx (22.6.2008 u 19:10)
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 12:34   #122
NemanjaKurcubic
Novi član
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
ja krenuo ispocetka(po 3 put posto dalje od knosos-a nisam maknuo)
zasad mi ide super nema restartovanja

znate sta mi nije jasno ?kada tokom igre kliknem esc i ono se pokaze meni tu ima opciaj unlock contest*?i trazi neku sifru?to mi nije jasno?cemu sluzi?

inace svidja mi se neke sitnice sto su dodali + taj novi dream mode skill nije los

ali ako bude restartovanaj bice
Unlock Content sluzi da ukucas sifru koju mozes naci na internetu. Kad je ukucas pojavice ti se ispred tebe itemi za 30 level. Nemogu da se prodaju i samo jednom mogu da se dobiju. U knososu treba da ides sto dalje mozes i da udjes u neko dvoriste sa kosturima. Ima kuca ali nema ljudi. Onda nadjes ulaz u lavirint kde je minotaur. U lavirintu ima kostura,meduza,nekih metalnih vojnika,drugih(slabijih)minotaura. Treba da ubijes minotaura i da ides dalje korz vrata iza njega i boris se protiv Telkina.

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
Nemoze tj nema sanse ... kad jednom izaberes mastery imas priliku da kliknes "undo" ali ako zatvoris prozor onda kraj odluka je pala. Jedino da probas da nadje
neki hack ili trainer za to ali sumnjam da postoji.
Ima sanse. treba da imas program TQ Soul Seekor. Mozes ga skinuti sa interneta. Udjes u njega izaberes lika kojeg koristis. Kliknes na Charather button u sredini ides masteri i kliknes remove na masteri koju hoces da skines. Ako ti se nesto pojavi samo klikces ok. Kad to savrsis kliknes exit i udjes u igru. U main menu drsis alt i kliknes Tab. Kad krenes udjes u masteries i kliknes second masteri i izaberes koju hoces.

Citat:
Azdaha kaže: Pregled poruke
Jel moguce nekako ponistiti 2 mastery, posto sam ga potpuno slucajno uzeo? Naime, omako mi se prst kad sam citao one opise za klase i slucajno sam uzeo spirit mastery, kojeg ne mogu nikako da ukombinujem sa rougeom kako valja. Inace, sad sam warlock, a nista ni ne koristim od 2 masterya

Treba da imas program TQ Soul Seekor (mozes ga skinuti sa interneta). Udjes us TQSS i kliknes na ime svo lika. Ako ti se nesto pojavi samo klikces OK. Kliknes charater dugme na vrhu u sredini. Nadjes onda dugme ispod charater dugmeta kde pise masteries. Kliknes remuve ispred masteri koju hoces da uklonis. Kliknes Exit. Udjes u igricu i u main menu drzis Alt i kliknes Tab. U startujes single player sa tim liko i u masteri skrinu izaberes second masteri.

Citat:
Geronimo kaže: Pregled poruke
Raspitao sam se malo na netu i poceo Oracla, ali me je vrlo brzo smorio jer onaj toliko hvaljeni ternion ne sluzi nicemu (ili ja ne znam da ga koristim), pa mi ostaje da se oslanjam na licha, pa mi nije zanimljivo. A conqueror mi se zaglavio kod onog sand kinga u biblioteci u egiptu, gadja me prilicno jakim otrovom, i uspem da mu skinem do 10% helta al nikako da crkne.

Pozoves licha jednom udaris sand kinga i trcis okolo. on ce da te masi, a lich ce da mu skida helt.

Citat:
PixelTerror kaže: Pregled poruke
Jel 1.1 najnovija verzija za Immortal Throne?

Imam level 30 Pure Warrior-a koji dual wielduje sekire, neznam sta da uzmem za drugi mastery... sta mislite? hint: Volim dps

Nije. Neznam koja je najnovija. J imam 1.30

Citat:
RiddlerX kaže: Pregled poruke
upravo sam presao Titan Quest i poceo da igram Immortal Throne...i imam jedan mali problem...kod starog Titana mogao sam da pokupim iteme sa zemlje,ono lepo pise naziv,ali kod Immortala to ne mogu...nema naziva nigde,osim kada koristim alt..da li je to tako ili imam neki bag?
Tako je. Mozda moze u opcijama da se podesi da se vide imena.

Poslednja ispravka: DeCoy (23.6.2008 u 12:42) Razlog: extra multiquote
NemanjaKurcubic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 13:54   #123
NemanjaKurcubic
Novi član
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

Drzis alt i pojavice ti se ime predmeta koji su na zemlji. Kliknes na ime i karakter ti uzme taj predmet.

Citat:
PDarko kaže: Pregled poruke
Čemu služi Scroll of Invocation? Imam ga od početka drugog čina, a sad već završavam četvrti. Zar nije trebao Imhotep da ga uzme kad je prizivao bogove?

Da li u invektori pise kad stavis strelicu na njega quest item. Ako pise onda je to bag. Kad sam zavrsio quest meni je nestao scrool. Pokusaj opet da pricas sa Imhotepom.

Poslednja ispravka: DeCoy (23.6.2008 u 15:02) Razlog: multiquote
NemanjaKurcubic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 15:07   #124
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

@NemanjaKurcubic

Kada hoćeš da citiraš više tuđih poruka u jednoj svojoj, koristi multiquote dugme!



Hvala!
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2008, 7:36   #125
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Elessar kaže: Pregled poruke
Pokusacu da ti objasnim, jeste malo konfuzno ovo sa expansion - om. Dok nije izasao IT, imali smo samo TQ i u njemu 3 cina i Olimp, kao mini cin. Sada u IT ima jos jedan cin, samo da bi karakter igrao tu oblast, prethodno mora da ubije Typhon - a na olimpu sto je ujedno bio i kraj TQ. U slucaju TQ kada ubijes Typhon - a, ulazis u portal i tako se igra zavrsava. Za IT vazi sljedece, recimo da imas karakter koji je bio blizu Olimpa, dodjes na isti, ubijes Typhon - a, otvara ti se portal, ulazis u njega i startujes novi cin. Tekst koji je Zeus izgovarao na kraju Olimpa je sada modifikovan, treba jos da klikces, i ulaskom u portal krece sav novi sadrzaj IT - a. Moguce je da je nastala zabuna zbog nivoa tezine u igri. Posto si ti vec ubio Typhon - a u TQ, samim tim presao kraj, a i otvorio epic tezinu, lik krece iz Grcke ponovo, na epic tezini. Kada ga importujes u IT, pokreni normal tezinu i morao bi da se nadjes u novoj lokaciji i tako zapocnes dodatni cin, jer si ubio Typhon - a na normal. Ako si startovao IT na epic tezini, karakter je jos uvjek u grckoj, odnosno na pocetku originalne igre. Mora da se predje sav sadrzaj iz TQ - a, na jednoj tezini da bi igrao IT na toj istoj tezini. Tako da, ako si ubio Typhon - a na normalu, startuj normal i u IT sa tim karakterom i zaista bi trebalo da se nadjes na pocetku expansion - a! Nadam se da ti je sada sve jasnije!
E tu mene zeza aj zdravo.Kako god da pređem taj zadnji save na Olimpu kreće smeška.
Ako ga pređem u Titan Quest ok prođem kroz portal i kraj,
a u TQIT kad ubijem Titana kaže aj ćao ko te j...... tj NEMA portala nigde,ne postoji.
Probao i kao import lika iz TQ i na normal i na epic nivou tezine, i kao nov lik - normalno tu ide od pocetka.
Ima li neko ideju šta je u pitanju?
E da i TQ je na v 1.30
Što znači da ja neću videti taj TQIT ili nekako i hoću ali kako...probaću da ne dižem TQ na 1.30 kad ponudi, već samo 1.20 kako sam ga i igrao pa...
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2008, 11:38   #126
TQIT Master
Novi član
 
Član od: 8.7.2008.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
ja krenuo ispocetka(po 3 put posto dalje od knosos-a nisam maknuo)
zasad mi ide super nema restartovanja

znate sta mi nije jasno ?kada tokom igre kliknem esc i ono se pokaze meni tu ima opciaj unlock contest*?i trazi neku sifru?to mi nije jasno?cemu sluzi?

inace svidja mi se neke sitnice sto su dodali + taj novi dream mode skill nije los

ali ako bude restartovanaj bice
evo kodova: 373624, 437626, 925678, 274267.

Ja idem sa Slayerom (Warfare + Hunter) i 8 puta sam presao igricu sa njim a samo 23 puta sam umro. Ekstra je!



Citat:
NemanjaKurcubic kaže: Pregled poruke
Ako imas dream masteri pozoves lich-a i jednom udaris kebera, i onda trcis u krug oko njega dok ga lich gadja.



najbolje ti je da uzmes defender masteri ili dream masteri.
Ja preporučujem Hunter mastery. Jako je dobar.

Samo ga izbaci.

Poslednja ispravka: Maladikt (8.7.2008 u 12:31) Razlog: koristi opciju 'edit'
TQIT Master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2008, 14:57   #127
ForceMan
Član
 
Član od: 3.10.2006.
Lokacija: Somewhere in the darklands
Poruke: 56
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Smile Re: Titan Quest - Immortal Throne

Da li je neko pronasao neki dobar custom quest, koji moze preporuciti, i da li je neko igrao preko internteta pa da podeli iskustva.

Presao sam igru sa Hunterom+Defence 43lvl i imao prosecan dmg 175,
a sad kad igram ispocetka sa Warfare klasom imam dmg 210 a level je tek 15!
ForceMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2008, 3:14   #128
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
ForceMan kaže: Pregled poruke
Da li je neko pronasao neki dobar custom quest, koji moze preporuciti, i da li je neko igrao preko internteta pa da podeli iskustva.

Presao sam igru sa Hunterom+Defence 43lvl i imao prosecan dmg 175,
a sad kad igram ispocetka sa Warfare klasom imam dmg 210 a level je tek 15!
Pa zavisi od oruzja i kolko si zbudzio str ali Hunterom+Defence na 43lvl prosecnim dmg 175 mislim da je suvise malo ,mada ovde ti neracuna dmg koji postizes povremenim udaranjem neprijatelja stitom (nadam se da si zbudzio te defence skilove do kraja) a stitovi umeju da imaju ogroman dmg veci cak i od oruzja (glavna prednost im je samo jedan dmg tj. nemaju dmg range tj od-do).

Dok sa warfare koristis verovatno dva oruzja (maca) koji imaju zajedno veci dmg a i veci attack speed pa otud ta razlika. Ja kad sa prvi puk dosao do bossa na TQ (typhoon) imao sam sa Warfare+Dream oko 400 prosecno dmg a koristio sam dva brza maca.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2008, 23:49   #129
ForceMan
Član
 
Član od: 3.10.2006.
Lokacija: Somewhere in the darklands
Poruke: 56
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Arrow Re: Titan Quest - Immortal Throne

Taj damage mi je sa jednim oruzjem + stit, a kad stavim dva oruzja on opadne sa 210 na 175 mozda jer nisam unapredjivao ono za dva oruzja...
Nego cemu sluze custom questovi i gde ih naci na netu ako neko zna?

Otkad igram sa klasom ratnika igra je prelaka, pre sam sa strelcem bacao mreze, pa bezo pa udri pa povlacenje i tako stalno.
Jedino sto mi se svidjalo kod proslog heroja je regeneracija +17, + kad proradi adrenalin 12 pa to sve dupliram sa realy(defeance) imalo je isti efekat ko napitak!

Sta bi bilo jos vredno odigrati a da je novijeg datuma i slicno titan questu?
Kakav ce biti dragon age?
ForceMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2008, 2:03   #130
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Dragon Age neće izaći pre 2009 i, hvala Bogu, uopšte neće imati nikakve veze sa Titan Questom ! (što ne znači da je TQ loš).
Slično TQ-u a novijeg datuma = Loki, Dawn of Magic i Dungeon Siege 2. I Sacred, ali to je već 2004.

Poslednja ispravka: shrafko (27.7.2008 u 2:11)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2008, 16:15   #131
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Kakav je onaj treci act ili sta je vec stigao sam do njega, koliko je zanimljiv, ima li sta posle toga????
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2008, 17:02   #132
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Wink Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Mr.Deeds kaže: Pregled poruke
Kakav je onaj treci act ili sta je vec stigao sam do njega, koliko je zanimljiv, ima li sta posle toga????
Ima jos ako imas instaliran i dodatak Immortal Thorne, inace meni je 3 ACT najbolji ne zato sto tamo ima najaceg bosa na kraju vec zbog odlicno dizajnirane sredine...
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2008, 17:02   #133
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Samo jedno pitanje: Ako instaliram TQ i odmah IT, hoću li imati jedan shortcut na desku ili dva, i ako imam dva, da li igru pokrećem kroz IT ili kroz TQ? Pitam pošto nisam igrao pre pa bih da igram od početka, ali zakrpljenu verziju lepo... Dakle, može li da se pokrene kroz IT ako nemam lika kojeg bih mogao importovati?
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2008, 17:20   #134
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Pravi dva shortcut-a, ali moraš prvo da pređeš TQ sa nekim likom da bi igrao IT.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2008, 18:19   #135
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Pravi dva shortcut-a, ali moraš prvo da pređeš TQ sa nekim likom da bi igrao IT.
Ma to znam, ali odakle da uđem u TQ da ga pređem po prvi put - može li uopšte sa dva mesta, i ako može, ima li razlike?
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2008, 18:29   #136
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Ne znam, ja sam igrao TQ sa njegove ikonice i nisam celog prešao(stigao do karaja drugog act-a, ali mi je toliko izletalo na desktop, da sam odustao od igranja, ali sam sačuvao save). BTW, to je nepečovana verzija, jel` pečevi (i koji) popravljaju probleme sa (ne)stabilnosti igre?
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2008, 19:25   #137
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Pa baš zbog tog izletanja pitam, pošto sam pogledao celu temu a i pratio sam je ranije po službenoj dužnosti, ostalo mi je u sećanju da se svi problemi reše kad instaliraš IT. Samo mi nije jasno da li se igraju oba dela kroz launcher za IT (kao kod AOE2 i Conquorers, ili BG2 i sličnih igara gde se nakon pokretanja izabere) da bi TQ bio stabilan i očišćen, ili se normalno pokreće na TQ ikonu jer IT sam zakrpi postojeću igru bez obzira kako se pokreće... Al' sam zapetljao sad...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2008, 19:39   #138
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Imao sam instaliran i TQ i IT, pokretao TQ preko njegove ikonice i izletanja su se dešavala kao i pre instalacije IT-a. Iskreno ne sećam se da li sam uopšte pokušavao da kliknem na IT ikonicu (i tako pokrenem igru), jer sam znao da se ne može igrati bez pređenog TQ-a.

Hajde da sačekamo nekog stručnijeg na ovu tematiku, da vidimo šta ima da kaže
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Eni (11.8.2008)
Stara 11.8.2008, 21:23   #139
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Imao sam instaliran i TQ i IT, pokretao TQ preko njegove ikonice i izletanja su se dešavala kao i pre instalacije IT-a. Iskreno ne sećam se da li sam uopšte pokušavao da kliknem na IT ikonicu (i tako pokrenem igru), jer sam znao da se ne može igrati bez pređenog TQ-a.

Hajde da sačekamo nekog stručnijeg na ovu tematiku, da vidimo šta ima da kaže
Ovako kad instalirate dodatak IT igru mozete da pokreneta i na onu staru ikonu ali tada igrate bez dodatka sto je malo glupo, a kada na IT ikonu onda igrate prvo stari plus posle finalnog bosa na TQ nastavljate dalje u novi Chapter. Znaci isti fazom kao Diablo 2 LoD prvo igrate do Diablo a posle nastavljate do Baal-a. (i mislim da su heroji odvojeni za IT i TQ je postoje zasebni folderi za saved games)

Novine u dodatku su Artifakti koje sklapate pomocu recepata (koriste se Charms, Relic i power up Scrolls - to je novo), nova mastery znaci jos 9 novih extra kombinacija, itemi novi i "grad" ...

A tebi @DeCoy i dalje izbacuje zato sto uopste nisi pokretao IT ikonu koju kad pokrenes patchuje stari TQ na 1.30 a IT je odmah na 1.1 verziji, i sve lepo radi nema izletanja na desktop da toga postoji 100% nebi je ni ja igrao ovako imam sa jednim charom vec 3+ dana. 58 lvl .

Jos je dobra vest da postoji fun patch koji psotoji par meseci koji ispravlja gomilu bagova jer za IT nije izasao officijelni patch jer su prekinuli finasije Ironlore-nu za TQ a kasnije su ih i zatvorili i dalje se radi na fun patchu...
Linkovi
http://www.titanquest.net/forums/mod...ial-patch.html
faunpatch forum
http://www.tqitfanpatch.com/index.php
enjoy
Priložene slike
 
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
DeCoy (11.8.2008), Eni (11.8.2008)
Stara 11.8.2008, 23:02   #140
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
kada na IT ikonu onda igrate prvo stari plus posle finalnog bosa na TQ nastavljate dalje u novi Chapter. Znaci isti fazom kao Diablo 2 LoD prvo igrate do Diablo a posle nastavljate do Baal-a. (i mislim da su heroji odvojeni za IT i TQ je postoje zasebni folderi za saved games)
E to me najviše zanimalo, svaka ti dala
Usput, setio sam se još jedne stvari (ostalo ću skontati valjda kroz igru, ali ove dve su mi važne da znam kako da počnem oko tehničkih non-gameplay detalja) a to je - radi li na 64 bita?

Ispravka: Radi na XP 64bit, videh sad na zvaničnom forumu. Što se mene tiče neka ostane kao info ovaj post, ako mod misli da je višak neka obriše...

Poslednja ispravka: Eni (11.8.2008 u 23:17)
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
immortal throne, titan, titan quest


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Titan Quest korisnik O igrama uopšte 36 7.5.2007 0:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com