Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.12.2007, 22:50   #1581
stewazy
Veteran
 
Član od: 29.5.2007.
Lokacija: 0blivion
Poruke: 555
Zahvalnice: 528
Zahvaljeno 16 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku stewazy Slanje poruke preko AIM-a korisniku stewazy Slanje poruke preko MSN-a korisniku stewazy Slanje poruke preko Yahooa korisniku stewazy Slanje poruke preko Skypea korisniku stewazy
Određen forumom Re: Crysis

Evo ja sam nesto malo igrao demo nekih 30min max i nije losa igra meni se jedino ne svidja kada sam nisanim to mi je mnoogo bolje odradjeno u COD4
Grafika je meni odlicna lici na FarCry i swe mi stoji na low rezolucija 800x600
stewazy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2007, 23:04   #1582
Half-Life boy
Veteran
 
Član od: 18.10.2007.
Lokacija: Xen
Poruke: 1.071
Zahvalnice: 118
Zahvaljeno 149 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Crysis

Citat:
Banjopg kaže: Pregled poruke
Zna li ko do cega moze da bude problem.Na nivou gdje padaju stijene sa one planine komp mi svaki put zakoci,ne znam je li to bug ili do procesora.Do drajvera nije jer sam ubacio najnovije.Do sad mi je sve islo savrseno,da li da kupujem novi procesor ili sta
To se deasva i kod jednog mog druga (pogledaj profil Markosam). Kolko se ja secam nisam imao taj problem a imam proc isti kao i ti ali je overklokovan 20%.
Half-Life boy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2007, 0:38   #1583
DeXoN
Član
 
Član od: 20.11.2007.
Lokacija: Modriča Republika Srpska
Poruke: 160
Zahvalnice: 76
Zahvaljeno 27 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Crysis

Rocker-u u svakom slucaju mislim da je u pitanju bag. Na tom nivou cim unistis drugi tenk odmah ti se pojavljuje na mapi strelica da ides dalje. A pritom ti se javlja i onaj sto cuva djevojku. Kod mene se bag pojavijo na poslednjem nivou kada se pojavi poslednji Boss i jednostavno propadam kroz pod na brodu. Nekada u more a nekada u prostoriju ispod. Problem sam rijesijo ponovnim ucitavanem. Ali tebi ni to ne pomaze. Probaj sa necim drugim.
DeXoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2007, 2:39   #1584
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Crysis

Meni da nije bilo baga nikada nebih presao taj deo,jednog ubijem i ovaj drugi sam visi u vazduhu,ja mu priterah jednog crnog dzipa,i hamera bucam u rezervno gorivo BUM povuce za sobom eksploziju crnog dzipa i ode tenk,a da nije zabagovao ubio bi me kao iz sale
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2007, 3:46   #1585
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Crysis

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
a sto se tice "P.S", hacker_aca je igrao na delta tezini, ja se nisam ni usudio da probam jer nemogu da ga predjem ni na easy, znam samo da nemas nisan, da je puska mnogo nepreciznija i da su protivnici mnogo pametniji
Nije teško ako znaš šta radiš. Moja taktika: snimiš teren, prikradeš se (znači, treba puno moda za nevidljivost, zaboravih pravo ime). Ako je neprijatelj malo dalje onda gledam da hvatam svako drvo, žbun... Dobra je taktika i da uspavljujete neprijatelje, tada vas neće niko opaziti. Na X menjate mod oružja pa isprobajte. Treba vam onaj Tactical "nešto" što se dodaje na pušku. Kada se bacite u koštac sa nekoliko neprijatelja korisno je koristiti nevidljivost. Tako sam im ja radio. Vidim da sam kritičan sa energijom i odmah se sakrijem iza kućice/bureta/štagod, sačekam koju sekundu (da mi se napuni energija) i palim nevidljivost. Posle toga samo se odaljim nekih 2 metra (obično znaju da pucaju tamo gde su vas zadnji put videli) i opet akcija. Ako imate snajper ili bazuku onda je još lakše, samo cepate sa daljine. Imate one razne nišane da dodajete na puške što je stvarno za pohvalu.

Protiv vanzemaljaca je dobro koristiti one "vatrene" metke što mogu da se stave na koreansku pušku (ako je ono kalaš, nisam siguran ). Primetio sam da su mnogo efektivniji od ostalog oružja.

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Prešao ja opet i opet isto! A što se tenkića tiče, retardi su najveći! Pošto sam taj deo prelazio bar 20 puta, jednom sam uzeo max strenght i skočio na njega, našamarao mitraljeca i nastavio da se vozim na tenku. Tada je naišao drugi i ja čučnuo iza kupole, a ovaj kreten pucao i razvalio tenk umesto mene! Ipak, nije toliko smešno kad ne možeš dalje...
Kako se zove ta misija? Da ja probam da pređem to pa da vidim. Kao što neko reče, mislim da posle ta dva tenka treba da se javi onaj drugi specijalac sa ženskom iz škole ali se ne mogu setiti...

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Ja sam tamo samo blejao, a vanzemaljci su jurili oko mene. (ekstra pametni AI my ass)
Ponekog sam ubio
Da, našao sam i municiju, oružja, sve...
To je i meni bilo čudno. Čak mi se u nekim trenucima činilo da ja jurim vanzemaljce a ne oni mene.

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
A gde sam ja rekao da sam tako igrao?
Gde sam bar nagovestio da tako igram?
Molim te, ako mi nađeš takav post poješću DVD sa sve Crysisom na njemu
Ne mogu da nađem poruku (izgleda moderatori izbrisali zajedno sa mojom iako ne znam zašto, nije spam) ali si rekao u vezi onih "vrata" u misiji "Core" da se prelazi za odprilike 20 minuta i da ne može brže. Meni je to izgledalo na to kao da igraš igru da što pre pređeš.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2007, 10:22   #1586
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Crysis

Huh ljudi, resih ja nekako onaj moj problem sa Crysisom koji nije hteo da radi na XP tako sto sam reinstalirao Billovog miljenika.

Inace, dosao sam do jednog nivoa gde treba da unistim tri protivavionska tenka.Jednog sam ubio bazukom, drugog eksplozivom, a ovog treceg koji se nalazi na doku kod jednog VELIKOG ratnog broda nikako nemogu da smaknem jer ne znam gde da nadjem exploziv.Obisao sam jedno skladiste, nista.Kod drugog skladista odjednom su mi se pojavili Koreanci niodkud, tako da stvarno ne znam vise gde da trazim exploziv.Please help
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2007, 11:29   #1587
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: Crysis

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
Huh ljudi, resih ja nekako onaj moj problem sa Crysisom koji nije hteo da radi na XP tako sto sam reinstalirao Billovog miljenika.

Inace, dosao sam do jednog nivoa gde treba da unistim tri protivavionska tenka.Jednog sam ubio bazukom, drugog eksplozivom, a ovog treceg koji se nalazi na doku kod jednog VELIKOG ratnog broda nikako nemogu da smaknem jer ne znam gde da nadjem exploziv.Obisao sam jedno skladiste, nista.Kod drugog skladista odjednom su mi se pojavili Koreanci niodkud, tako da stvarno ne znam vise gde da trazim exploziv.Please help
Imas eksploziv (a cini mi se i bazuku) na nekoj od kutija kod prvog protivavionskog tenka ,tj kod onog sto se nalazi pored mosta
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2007, 12:16   #1588
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Crysis

Citat:
GordoN kaže: Pregled poruke
Imas eksploziv (a cini mi se i bazuku) na nekoj od kutija kod prvog protivavionskog tenka ,tj kod onog sto se nalazi pored mosta
Jao....sad treba da se vracam i jos me onaj hebeni helikopter puca odozgo...strasno koliko sam glup
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2007, 12:57   #1589
ForceMan
Član
 
Član od: 3.10.2006.
Lokacija: Somewhere in the darklands
Poruke: 56
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Smile Re: Crysis

Sve svemu preso sam igru za 3 dana, i nekako mi je to sve prekratko, igra nije dosadna, ali fps da skoci preko 30 nikako cak ni posle kloka na 2.4/ghz proc, i 725/2250 za grafu, komp se namuci a ja slabo sa ovom igrom.
ForceMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2007, 14:13   #1590
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Crysis

na kojim podesavanjima meni ide oko 45fps u 10x7 medium
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2007, 15:50   #1591
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Crysis

ljudi iskopirao sam ono za very high na xp, a nece da mi to ukljuci u meny/ options... jel toko treba ili. mogu ponovo samo na high da stavim, pa me zanima je li je to very high jer mi se cini da je lepse a i framerate je manji
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2007, 15:57   #1592
Toce
Veteran
 
Član od: 28.7.2007.
Lokacija: Rockin world!
Poruke: 700
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 265 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Crysis

Citat:
Crusader88 kaže: Pregled poruke
ljudi iskopirao sam ono za very high na xp, a nece da mi to ukljuci u meny/ options... jel toko treba ili. mogu ponovo samo na high da stavim, pa me zanima je li je to very high jer mi se cini da je lepse a i framerate je manji
U meniju ti stoji high, ali je to ustvari very high(zbog tweak-a)!
Toce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2007, 23:46   #1593
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Crysis

Ma nevidljivost i sacma cine cuda,samo kada se svi okupe postanes nevidljiv ubijes jednog i odmah stavis ponovo nevidljivost imaces dovoljno energije da ubijes jos jednog i tako ih sve pobijes,kako su samo oni vanzemaljci glupi,kod onog njihovog broda sam ih sve tako tukao a onda ona nuklarna puca u brod,pa tandem nevidjeni
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2007, 3:59   #1594
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Crysis

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
Inace, dosao sam do jednog nivoa gde treba da unistim tri protivavionska tenka.Jednog sam ubio bazukom, drugog eksplozivom, a ovog treceg koji se nalazi na doku kod jednog VELIKOG ratnog broda nikako nemogu da smaknem jer ne znam gde da nadjem exploziv.Obisao sam jedno skladiste, nista.Kod drugog skladista odjednom su mi se pojavili Koreanci niodkud, tako da stvarno ne znam vise gde da trazim exploziv.Please help
Meni se sve izmešalo kako idu misije po redu tako da ne bih tačno znao koja je ova misija ali nagađam. Naime, ako nema nigde eksploziva ili bazuke probaj sa bombama (nisam probao ali nagađam) ili probaj da postaviš crveno bure (koje eksplodira kada se puca i njega), ono će ga sigurno razneti, gledao sam svojim očima.

Citat:
Ne$A kaže: Pregled poruke
Mora da komp izrazava svoje negodovanje sto si na njega instalirao takav 5h1t od igre...
Ako ne znaš da pomogneš čoveku bolje ne pričaj gluposti...
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2007, 4:56   #1595
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Crysis

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
Ne mogu da nađem poruku (izgleda moderatori izbrisali zajedno sa mojom iako ne znam zašto, nije spam) ali si rekao u vezi onih "vrata" u misiji "Core" da se prelazi za odprilike 20 minuta i da ne može brže. Meni je to izgledalo na to kao da igraš igru da što pre pređeš.
Nisi me razumeo, rekao sam da ne može brže jer je na tajming. Ne igram ja igre da bi ih što pre prešao. Loše ti je izgledalo
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2007, 18:20   #1596
Extreme Player
Član
 
Član od: 24.12.2006.
Lokacija: Pezo$
Poruke: 341
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 108 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Extreme Player
Određen forumom Re: Crysis

Da li neko zna sta da uradim na onom nivou kada treba da prodjes kroz onu pecinu, dodjem dotle, onaj lik mi nesto s#re, i tako tu stoji, a ono kamenje mi je zakrcilo put i naravno ne mogu da udjem u pecinu
Extreme Player je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2007, 19:55   #1597
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Crysis

Izlaz je veoma velik,ako ga ne vidis upali night vision?
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2007, 23:44   #1598
Quercusmaster
Član
 
Član od: 2.7.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 204
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Quercusmaster
Question Re: Crysis

Da li neko zna kako da pređem misiju pod imenom: RECKONING (nalazim se na brodu na kom je veliki alien), sve sam uradio, i sad mi u OBJECTIVES-u piše: Defend The Aircraft Carrier and Destroy Alien Exosuit. Na mapi su mi označena 2 mesta zelenom bojom, ali nikako ne mogu da ih nađem!
Quercusmaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2007, 23:49   #1599
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Crysis

Pokupi onu pusku iz broda gde te je ona zenska izlecila(kad si sedeo na onoj stolici).Izadji napolje,naciljaj alien-a i kraj...
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
Quercusmaster (31.12.2007)
Stara 31.12.2007, 0:21   #1600
Quercusmaster
Član
 
Član od: 2.7.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 204
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Quercusmaster
Question Re: Crysis

Citat:
DzoniHSV kaže: Pregled poruke
Pokupi onu pusku iz broda gde te je ona zenska izlecila(kad si sedeo na onoj stolici).Izadji napolje,naciljaj alien-a i kraj...
Da, ali kako da udjem u brod kad su vrata zatvorena nekom plocom?
Quercusmaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
crysis


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com