Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2010, 20:53   #141
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Neka downloaduje cinematic u rezoluciji 1080p HD ako hoće da gleda na DVD plejeru.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 0:17   #142
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Pa komentarišem ono što si napisao, a vezano za nekoga ko hoće to da kupi a igru nema i ne interesuje ga da je kupi (ali "treba da se potrudi, ako ga to stvarno interesuje", lol).
Ostatak tvog komentara je ispod svakog ukusa pa i ne zaslužuje kontra-komentar. Uostalom, kao da vas neko bije po ušima da kupujete bilo šta, i, kao što je to za tebe bacanje para, za nekoga je bacanje para kupovina igara uopšte.
A kako je ostatak mog posta ispod svakog ukusa?

Eto opet 9 pa ceš valjda pročitati

Poenta cele rečenice, a ti si pročitao samo do zareza, je bila da to treba da daju besplatno na internetu, pa bi onaj koji nema igru i ne interesuje ga mogao to tako da dobije, a ne da plati, što je i red ako hoćeš da budeš korektan prema publici. A da ne pominjem one koji plate igru pa još da plaćaju i to.

A što si se tolko uhvatio za te što ih zanima animacija a neće da igraju, takvih ima jedan promil?
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 0:28   #143
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Koliko ja ovo kapiram, oni bi da prodaju cutscenes iz već izašlih naslova, a trejleri su nešto drugo, to je marketing. U svakom slučaju, to iz principa ne treba kupovati.
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 0:29   #144
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Citat:
glitch kaže: Pregled poruke
Koliko ja ovo kapiram, oni bi da prodaju cutscenes iz već izašlih naslova, a trejleri su nešto drugo, to je marketing.
Mogli bi i trejlere da prodaju, neki bi i kupili...
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 1:26   #145
Azazel
Član
 
Član od: 12.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 181
Zahvalnice: 123
Zahvaljeno 73 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Pa komentarišem ono što si napisao, a vezano za nekoga ko hoće to da kupi a igru nema i ne interesuje ga da je kupi .
Zasto bi bilo ko kupio sinematike iz igre koju nije igrao i nece je igrati? Poredis soundtrack-ove i filmice iz igara Sigurno ce neko koga zanima komp. animacija platiti 20,30$ za blizardove animacije Ovde se raspravlja o bezobrazluku (activ/bliz) i ljudskoj gluposti, ne postoji ni jedan dobar razlog da kupis te filmice sem da mozes da se "hvalis" kako si bacio pare na glupost. Procitaj ono pod navodnicima u naslovu teme opet, nijedan tvoj "argument" nije na mestu, uostalom ako ti se ne svidja sto "pljuju" po blizardu preskoci temu...
Azazel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 2:17   #146
Mali Mrav
Član
 
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 281
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 134 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Zar je toliko tesko shvatiti danasnje marketing koncepte? Danas je fora ispuniti kupcu potencijalnu zelju za necim a ne utrapiti mu nesto sto ne zeli (dobro, i to se radi ali ne vise u toj meri). Ocigledno ima dovoljno ljudi koji zele da imaju cinematice u kolekciji i Activision je odlucio da odere ovce na 1001. nacin. Jbt pa danas postoji n propratnog sadrzaja za svaki proizvod (posebno u industriji zabave), ako Activision misli da postoji dovoljno maloumnika koji bi platili za cinematice sto da im utrapi to za sto vece pare?

Druga je stvar sto mi normalni mislimo da sve to treba dati za dz, tj. ne treba ni da postoje takvi proizvodi ako vec sve postoji na YT. Svaka individua na svetu ima svoje preferencije, i ponasa se u skladu sa njima, pa ako postoje fanboy-evi koji skupljaju sve zivo iz wow-a ili bilo cega drugog neka im i cinematici. Ja eto imam misljenje da su one male figurice na foru warhammera totalno retardirane ali tako ne misli fan, koji bi voleo da ih gleda na polici, boji raznim bojama or whatever, i to je skroz ok. Fan to voli, firme mu prodaju to sto zeli, mi ostali brinemo svoje brige i molim lepo. Nervira me sto se uvek pojave ljudi koji bi da dokazuju svima da su oni u pravu a ostali su retardi (iako su dosta puta u pravu). To sto vi ovde diskutujete da li je to glupo ili nije APSOLUTNO nikoga nece "preobratiti". Gubite i vreme i energiju diskutujuci o necemu sto 99,9% vas nece ni razmisljati da kupi.

Jeste bezobrazno, jeste retardirano ali se ni u kakvoj meri ne razlikuje od prodaje cd-ova uz prasak za ves, slicica Milana Stankovica i slicno. Sve je to marketing.
Mali Mrav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mali Mrav na korisnoj poruci:
joximovic (2.10.2010)
Stara 30.9.2010, 11:32   #147
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.956
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 769 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Citat:
Azazel kaže: Pregled poruke
Zasto bi bilo ko kupio sinematike iz igre koju nije igrao i nece je igrati? Poredis soundtrack-ove i filmice iz igara Sigurno ce neko koga zanima komp. animacija platiti 20,30$ za blizardove animacije Ovde se raspravlja o bezobrazluku (activ/bliz) i ljudskoj gluposti, ne postoji ni jedan dobar razlog da kupis te filmice sem da mozes da se "hvalis" kako si bacio pare na glupost. Procitaj ono pod navodnicima u naslovu teme opet, nijedan tvoj "argument" nije na mestu, uostalom ako ti se ne svidja sto "pljuju" po blizardu preskoci temu...
Onda isto neko tako može da smatra ljudskom glupošću kupovinu igara uopšte. Zašto bi neko kupovao igru, kad video walkthrough iste može da odgleda na youtubeu? I, da, vaši "argumenti" su urnebesni: ko to kupuje je retard i tačka, dok se ubih pokušavajući da objasnim da to možda i nije tako.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 12:49   #148
Azazel
Član
 
Član od: 12.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 181
Zahvalnice: 123
Zahvaljeno 73 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Citat:
Mali Mrav kaže: Pregled poruke
Gubite i vreme i energiju diskutujuci o necemu sto 99,9% vas nece ni razmisljati da kupi.
Dobro nase vreme i energija, ja znam da to nece nista promeniti ali eto, iznosimo svoja misljenja i raspravljamo sa ljudima koje zanima ovo... Sto se tice (skoro)svega ostalog slazem se sa tobom....

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Onda isto neko tako može da smatra ljudskom glupošću kupovinu igara uopšte. Zašto bi neko kupovao igru, kad video walkthrough iste može da odgleda na youtubeu?
A kako se ovo odnosi na moj tekst? Drugo ja sam kupio neke igre tak osto sam prvo pogledao par minuta gameplay-a na youtube-u i pratio celu pricu oko te igre, nisam gledao walktrough(zasto bi to radio)

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Ajde više prekinite da tumačite i čitate vesti onako kako vam se sviđa, samo kako biste se ukcrali na bandwagon besmislene kuknjave i pljuvanja.
A kako da ih tumacimo? Na tvoj nacin? Da su uradili nesto dobro ne bih "pljuvao" po njima.... To nazalost jeste praksa, ali nije u redu( da deru svoje kupce iz pohlepe) itd... Ne raspravljamo o ljudima koji ce to da kupe, ne zanimaju me oni uopste. Da recimo to ide uz GOTY edition ili Collectors edition (ili tome slicno) bilo bi sasvim u redu, eto onim kolekcionarima ili svima koji hoce....

Poslednja ispravka: Azazel (30.9.2010 u 13:10)
Azazel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 15:52   #149
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

@Azazel, vidiš da ne vredi sa pipom, kad nešto argumentuješ na 10 načina i on to ni ne pogleda, al zato odgovori nešto potpuno drugo, onda je jasno s kakvim tipom imaš posla...

Do not feed the...
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 16:29   #150
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Možda radi za Blizzard
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 17:38   #151
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

A mozda je bas on vas omiljeni recezent u SK-u!?
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 17:49   #152
Azazel
Član
 
Član od: 12.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 181
Zahvalnice: 123
Zahvaljeno 73 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

^^ Kakve to veze ima?
Azazel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 20:40   #153
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Onda isto neko tako može da smatra ljudskom glupošću kupovinu igara uopšte. Zašto bi neko kupovao igru, kad video walkthrough iste može da odgleda na youtubeu?
Mozda neko kupuje igre da bi ih, zamisli, i igrao! Zar igre uostalom tome i ne sluze - za igranje a ne gledanje sinematika.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
Maladikt (30.9.2010)
Stara 30.9.2010, 22:16   #154
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Ne vidim u čemu je problem. Ne slažem se sa Pipboyem (i ne vidim njegov razlog da celu situaciju toliko revnosno opravdava), ali ne kapiram ni zašto se neko toliko buni oko nečega što ga ni malo ne dotiče? Ti filmovi su za one koji žele da ih imaju u svojoj koleciji. Kao što su i specijalna izdanja igara i slično. Šta, nije fer što kompanija hoće da proda nekome ono što on hoće da kupi? Svašta. Svaka roba je vredna onoliko koliko je neko spreman za nju da plati.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 1:54   #155
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Mozda neko kupuje igre da bi ih, zamisli, i igrao! Zar igre uostalom tome i ne sluze - za igranje a ne gledanje sinematika.
Uopste nisi shvatio sta je lik hteo da kaze,tesko si failovao

Lik je napisao "Onda isto neko tako može da smatra ljudskom glupošću kupovinu igara uopšte. Zašto bi neko kupovao igru, kad video walkthrough iste može da odgleda na youtubeu?" sto ide u sklopu,a nije rekao ovu drugu recenicu zato sto to misli.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 7:38   #156
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

@ RUSuper
Ne sinak, ti nisi shvatio znacenje potrebe za kupovinom igara i failovao si.
Ljudi igre kupuju da bi ih igrali - boli mene uvo za razne sinematike, walkthrough-ove i ostale dzidza-bidze, hocu da igram igru bre i zato cu da je kupim. Kakve veze ima gledanje walkthrough-a na YT sa kupovinom igre? Analogno gore recenom, ja recimo auto koristim zato sto hocu da se vozim njime, kao sto igre sluze za igranje, mada sam svestan da mogu na YT da gledam taj auto kako ide. Zna se namena nekog proizvoda i kupovina istog u druge svrhe je po meni bez ikakvog smisla.

Btw. sta je on to rekao revolucionarno u prvoj recenici da menja kontekst druge recenice? Da je kupovina igara glupost jer WT iste mozes da pogledas na YT. Mozes da pogledas ali ne mozes da odigras tu igru na YT, a kao sto rekoh meni je igranje te igre njena prioritetna namena i zato kupovinu iste ne smatram gluposcu, bar ne uz obrazlozenje o YT i WT.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 10:41   #157
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Ma bre covece nisam rekao nista u vezi potrebe za kupovinom igara,nisi shvatio sta je covek hteo da kaze.Ne mora da kaze nista revolucionarno,samo se druga recenica nadovezuje na prvu.Na kraju krajeva,sta se mesam koji djavo,ovde na forumu se prema drugim clanovima odnose tako kao da su svi 0.Pogotovu nove clanove jako stedite,samo bi da se svadjate sa nekim i popljujete ga.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 11:26   #158
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.956
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 769 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Prvo, ono što sam hteo da kažem (a lepo i nedvosmisleno je napisano prvi put, samo kada ne bolduje deo koji mi je zapao za oko, uz ignorisanje cele rečenice, pa ću ponoviti opet) je da, kao što vi imate taj ignorantski stav da je glupo kupovati sinematike van igre koju već imaš (samo uredno spakovane van same igre i ready to go za gledanje u nekom DVD - Blue Rej plejeru), isto tako neko može da ima podjednako ingorantski stav da je zapravo glupo kupovati igre in the first place jer može da ih odgleda na jutjubu, ergo oba stava su zapravo glupa i ignorantska.

Drugo, nisam ni komentarisao licemerje sa kojiim odiše većina postova ovde. Prvo je bila pljuvačina "lol, kome još trebaju sinematici van igre, što se ne potrudi pa ih pogleda u igri", a onda je to praćeno sa "trebali bi to da dele za džabe, jer već imam igru (zaslužio sam)". Hm, znači, nezavisni sinematici zapravo nisu problem i to treba da postoji, ali je Blizzard stoka jer ih zapravo naplaćuje?

Treće, disk sa dotičnim sinematicima zapravo već i postoji i sastavni je deo CE izdanja igre. Jel to znači da je svako ko je kupio CE zapravo retard, jer je za tu dodatnu sumu kupio, pored drugih sadržaja, i dotični disk?

Četvrto, kada bude prodavan kao posebno izdanje, dotični disk sigurno neće koštati kao i full igra.

Peto, dali je glupo što se plaća ili nije, apsolutno nebitno. Witcher SE je imao masu dodatnog sadržaja for free i to je korektno isto kao što je i korektno da su hteli da ga naplate. To je stav firme koja plasira dotični proizvod i njeni razlozi su samo njeni, a u skladu sa projekcijom da li to mogu da plasiraju ili ne. Možda je Blizzard suviše jak da bi odrađivao takav fun service za džabe, možda je CD projekt suviše mali da bi peckao ljude sa naplaćivanjem dodatnih sadržaja za novu igru, a možda su ovi prvi zapravo zli a ovi drugi dobrice koji bi sve uradili za igrače i svoju publiku? Nebitno, meni kao igraču je bitno da nijedan neotuđivi deo igre i igračkog iskustva ne bude plasiran nevezano za samu igru i naplaćivan pride. Onog trenutka kada budu naplaćivali sinematike iz same igre kao zaseban proizvod (koji drugačije ne bih mogao da vidim), kada budu tražili novce da bih imao teksture na zidovima koje bi trebale da budu već tu, ili da moram da platim da bih se šibao sa finalnim bossom, ja ću prvi da pljujem takvu kompaniju. Kao što ću isto tako da pljujem po stavovima i kolutanjima očiju "jao, pa to je retardirano da se kupuje" ako je u pitanju proizvod vezan za igru koji nije neotuđivi deo same igre, već samo propratni mrčandajz bez kojeg ništa ne propuštate, namenjen fanovima, zainteresovanim i zalutalim namernicima, ili ljudima koji ne znaju šta će sa parama, nebitno.

Šesto i konačno, niko vas, po petstoti put, ne tera da kupujete bilo šta, niti će sa ovim biti umanjen experience iz same igre, proizvod kao i svaki drugi, ni besmisleniji ni potrebniji nego inače, ko voli kupiće i gotovo. A ako nekoga unapred osuđujete zbog toga, onda budite spremni da i vas neko proziva za vaše trošenje pare na šta god, podjednako glupavim razlozima (što nas vraća na prvu tačku, jel).
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
Mali Mrav (1.10.2010), Ocelot (1.10.2010), player1 (1.10.2010), simke85 (5.6.2011), wolf88 (1.10.2010)
Stara 1.10.2010, 12:08   #159
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.188
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

1) Ako hoces cinematice, da gledas kupi CE end of story. Dobijes cd platis normalnu cenu jedanput a ne dvaput. A i mozes da izvuces sve to iz igre stavis na dvd i gotovo.
2) Firma kad se osili misli da je bog i da moze da muze novac iz svega. Takve firme vrlo brzo skoncaju sto ce biti i slucaj sa Blizzard-om.
3) Totalno je glupo prodavati nesto sto ne prosiruje playability igre vec predstavlja samo kozmeticku promenu.
4) Ako je neko vec platio igru, ne znaci da mora da placa ponovo za 1000 drangulija koje ga zajedno na kraju izadju skuplje nego igra. Bolje da cuva pare za ekspanziju i novi content.
5) Ako je neko ovca da kupuje virtuelnog psa, od koga nema koristi taj ili ima previse para za bacanje ili ih on ne zaradjuje.
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 12:09   #160
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Ma sve bi to moglo da se razume da je cena razumna (max nekih 5-8$), a ne trideset koliko je Kodick umislio. Glavna stvar je da su ti sinematici vec uvrsteni u troskove i reflektovani u ceni video igre (nisu oni ni tada bili besplatni), a sada bez ikakvih dodatnih troskova ponovo prodaju po naduvanoj ceni. Kodicku je namera da ti sto vise para izvuce iz dzepa, a da ti ne pruzi adekvatnu protivvrednost. Sto se mene tice ovo je cisto nacelna rasprava; ne pada mi napamet da kupujem te sinematike, niti da nesto posebno prekoravam Kodicka, niti nekoga ko namerava da to kupuje, jer me se to ne tice mnogo..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com