Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS Ponuda mobilnih telefona, tarifni paketi, usluge, kvalitet, podrška, servis...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.1.2015, 15:47   #1
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Mts Mix S novi popust i problemi na Telenoru u dual sim

Ja planiram da prebacim jedan svoj Telenor broj na Mix S u MTSu. Sada do kraja ovog meseca ako se prebaciš na mts post paid daju duplo više interneta dakle nije 300mb nego je sada 600mb do kraja ove godine za svaki mesec.

elem, kupio sam Motorolu Moto G dual sim 1st gen.

Dakle imam dva Telenor broja i obe kartice su na dopunu. Jednu karticu bi prebacio na MTS račun u Mix S a ovu drugu karticu Telenor nebi dirao.

Da li neko pouzdano zna da će mi lepo raditi obe mreže na Moto G
Trenutno imam problem da mi Telenorov internet na 3g uopšte ne radi u Operi ili Googlu ili Google Play ništa ne mogu da otvorim baš ništa, a sve je lepo radilo dok sam imao onih besplatnih 50 mb u promociji 1111 servisa, samo mi još Facebook lepo radi preko aplikacije jer je on besplatan ukupno 30 dana.
Naravno Wi-Fi lepo radi sve se otvara munjevito ali preko 3g ni da pipne, i ako uredno Moto g pokazuje H+ simbol na vrhu u notifikacijama.
Ostaje mi samo da probam da očistim proxije koa što je Partybraker savetovao pa javljam kako će biti.

Ja se samo bojim da neću imati neke probleme sa Lelekomom MTS kada pređem na račun u Mix S sa njima, nikada nisam imao račun kod njih i da li mogu da raskinem ugovor posle godinu dana s njima bez problema i vratim svoju karticu i broj u Telenor dopunu sledeće godine???
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Mobilni telefon] LG Optimus L9 Dekip Opisi, recenzije i testovi 10 6.12.2017 15:54
Muzički dinar - Novi namet na IT industriju ivanza Brbljaonica 110 11.12.2013 14:08
Linux lošije iskorišćava hardware od Windowsa? rudar Slobodni softver 35 2.8.2011 0:56
Samsung T220 crkla podrška za HDCP, ličilo na "gremslinski" problem zokocx Kvarovi 1 23.6.2011 23:20
Halo 2 na PC-u i Win Vista Meho Krljic O igrama uopšte 4 18.4.2006 20:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com