Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.6.2021, 11:41   #1
Superhik
Novi član
 
Član od: 6.4.2006.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Kompjuter se ugasi, drajver od grafičke deinstalira

Pozdrav, imam jedam veoma neobičan problem. Naime, kompjuter mi se tokom igranja igrice ugasi, neki od ventilatora i dalje zuji, ali ne mogu restartovati računar sve dok u potpunosti ne isključim napajanje. Nakon ponovnog uključivanja u struju i pokretanja drajver od grafičke je deinstaliran. Ovo mi se desilo već nekoliko puta. Reinstaliram drajver, pokrenem igru, nekad igram satima bez problema, ali u većini slučajeva opet isto. Ponekad se samo računar ugasi, zamrzne zvuk, ventilator radi i opet moram isključiti napajanje da ga restartujem ali ne deinstalira drajver.

Pratio sam temperature i max grafička se grijala na 82 stepena (uglavnom između 60 i 70 strpeni), ostale komponente takođe u granicama normale.

Pokušao sam sa raznim verzijama drajvera, clean install drajvera, ali opet isto.

Napominjem da doskora nije bilo nekih većih problema. Prešao sam RDR2, AC Valhalu i Cyberpunk sa pokojim zamrzavanjem ili rušenjem igrice, ali ništa ovako često. Trenutno igram Mass Effect Legendary prvi dio i mislim da ona nije ni upola toliko zahtjevna kao navedene igre i to me još više zbunjuje.

Grafička je XFX RX580 8GB, napajanje Thermaltake 750W, 16 GB DDR3 RAM-a, Procesor i5 4590, matična Gigabyte B85M-DS3H, SDD Samsung 128 GB i WD HDD 500 GB
Superhik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kompjuter se SHUT DOWN-uje sam od sebe! manganoid Kvarovi 26 20.5.2010 23:09
Kompjuter se restartuje sam od sebe donmarko Ostale komponente 3 2.1.2010 8:01
Kompjuter neće da se ugasi Kristijan Kvarovi 4 23.5.2009 18:17
Kompjuter nece da se ugasi Hmeljisha Kvarovi 6 18.5.2009 11:41
Kompjuter od 500 € bez monitora Juraj ŠDK - Osnovne komponente 5 6.12.2008 13:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com