Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.6.2022, 2:14   #281
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: God of War

Citat:
Skenderevo kaže: Pregled poruke
Ne vredi, ja ovakvo nesto suludo nisam video u zivotu. Probao sam jos ne znam ni sam koliko puta u medjuvremenu, i nema sanse da joj skinem vise od 3/4 healtha, i to sa x2 rage combat i onaj berserker stone s kojim me klinac ozivi.
Evo ja da ti malo sipam so na ranu ,
pazi ovo - no damage, lvl1, maksimalna težina:

Sigrun The Valkyrie Queen

Inače, ja nisam uspeo da ubijem ni jednu valkiru u igri...
...probao sat vremena prvu, nije išlo i digao sam ruke.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2022, 6:57   #282
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: God of War

Treba ti onaj item koji daje slow motion, mislim da ces to videti u svakom youtube klipu kako je neko ubija.
Bez toga nista.

E kad ga nabavis, onda treba da se utreniras da igras na taj nacin, i da imas ultra brze reflekse.
DBrave je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2022, 12:04   #283
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: God of War

Nije uopšte neophodan. Ali moraš uvežbati tih par najopasnijih napada kako da se ponašaš - tipa kad krene polako da uzleće sa neodbranjivim napadom da se obara sekirom je glupava/jednostavna fora, ali mnogo pomaže, a lako se pormaši/*****e
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2022, 16:53   #284
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: God of War

Uf, svaka cast ako si uspeo bez toga.
Ja ne bih uspeo nikada, i sa tim mi je bila preteska.

Sve valkyre sam ubio relativno lako, neke iz prvog puta, neke iz 20-og.
Ali tu poslednju kraljicu, pakleno je teska...
DBrave je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2022, 2:49   #285
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: God of War

Upokojio sam ovu ku*vestiju nekako na kraju Ukebala me toliko puta da sam naucio svaki njen pokret napamet i sasuo na nju bukvalno sve sto sam imao, naspamovao brdo onih runic attacks sekirom i blades of chaos, uz konstantno koriscenje Atreusa i njegovih strela i onih njegovih vukova sto stunnuju protivnika, kao i ono usporavanje vremena. Na kraju mi nije ni trebao berserker stone za rivajvovanje, ali rage combat bogami jeste.

Definitivno jedan od najtezih bossova s kojima sam ikada imao posla, stvarno skidam kapu onome ko uspe da ubije Sigrun na tezini vecoj od normal.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2022, 23:55   #286
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom God of War

Iskida mi zivce prvi boss i na normal tezini, ali ovakvu tezinu bossova bih podneo da filler neprijatelji nisu axe-sundjeri i da za svakog treba jedno 4 strong attacka u nizu. Spustio na najlakse i konacno uzivam u igri.

Kratos da naostri sekiru odmah, jer u pocetku ih bije oklagijom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
NaraYan (3.10.2022)
Stara 20.6.2022, 10:12   #287
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: God of War

Ljudi, šta znači ono u opcijama pagefile, pocrveni, to mi se pre nije dešavalo, dok nisam windows instalirao. Kako sredii to?
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2022, 2:01   #288
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: God of War

Ja poceo danas da je igram.Za sada mi deluje jako zanimljivo,ali videcemo sta ce vreme da pokaze .
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2022, 20:05   #289
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: God of War

Izvinjavam se na duplom postu,ali kad ikad sam prvi napisao pa nema smisla da ga editujem sad kada hocu da napisem utisak o igri...Meni je i vise nego legla...Presao sam je bez preteranih poteskoca i iskreno sve mi je cucnulo,od likova,do price i samo ambijenta...Da ne dubim preterano,odlicna igra....Optimizacija za svaku pohvalu.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2022, 23:59   #290
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: God of War

Da li si malo istrazivao Midgard i oko njega, ja sam veceras 2 sata tu izgubio, sve kao ajde ovo, ajde ono i odose 2 sata samo na istrazivanje Midgarda tj, njegove okoline, a po statistici koliko vidim, nisam skoro nista nasao, doduse pola tih stvari su gluposti, ali sam se veceras malo zanimao time.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2022, 1:47   #291
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: God of War

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Da li si malo istrazivao Midgard i oko njega, ja sam veceras 2 sata tu izgubio, sve kao ajde ovo, ajde ono i odose 2 sata samo na istrazivanje Midgarda tj, njegove okoline, a po statistici koliko vidim, nisam skoro nista nasao, doduse pola tih stvari su gluposti, ali sam se veceras malo zanimao time.
Otprilike kao i ti..Bos fajtovi su preteski.Ne znam koliko treba da uznapredujes da pobedis sve..Ja sam do maks levela 5 dosao...Sad ne znam sta da igram,a da je kvalitetno,a da vec nisam presao.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2022, 9:12   #292
ognjen_ogi
Veteran
 
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Von Braun
Poruke: 733
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 138 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: God of War

Probaj Deathloop,dobra je.
ognjen_ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ognjen_ogi na korisnoj poruci:
SAJEVAC (8.10.2022)
Stara 8.10.2022, 2:06   #293
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: God of War

Citat:
ognjen_ogi kaže: Pregled poruke
Probaj Deathloop,dobra je.
Zasto da ne.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2022, 23:32   #294
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: God of War

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Otprilike kao i ti..Bos fajtovi su preteski.Ne znam koliko treba da uznapredujes da pobedis sve..Ja sam do maks levela 5 dosao...Sad ne znam sta da igram,a da je kvalitetno,a da vec nisam presao.
Uvek se nadje nesto. Ja uvek mislim da nema vise nista ,bukvalno razbijam mozak i onda ubedim sebe da ponovo prelazim nesto po drugi put a onda nekako dodje neki naslov . Na primer cesljam malo komentare ovde i BUM a ni ne trazim sta da igram prosto izleti nesto .
Tako mi je slucajno spomenut Judgment za koji sam mislio da nece doci godinama na PC i pre 2 dana vidim da su oba dela vec na Stimu od 29. proslog meseca . Kako sam propustio da je izasao nije mi jasno.Kao da su krili izlazak. Prvi deo ima 97% na Stim i tek 1600 ocena a Scorn koji je izasao pre 2 dana ima duplo vise i sada ipak pozitivnih 70% ali Scorn je svuda, prosto ne mozes da ne znas da je izasao ako malo saltas "svet igara" po netu. Tako ima gomile igara koje su "sakrivene" .
Ili RE Revelations 2 , mislio sam da je eto tako nesto bezveze ,naslov tek da izadje pa jos epizode a sad kad sam na samom kraju cudi me da 8 godina nije mi palo na pamet da igram, puni pravi RE naslov .
To kad predjes trocifren broj igara tako izgleda a nije tako . Uvek ima nesto , jos ako nemas ogranicenja na zanrove nema zime i kad se cini da je "Gotovo sad vise stvarno nemam sta dok ne izadje nesto novo "
Jos ako ima neki tip i vrsta igara koju igrac ne igra moze da se iznenadi ako da sansu nekom od legendarnih naslova iz grupe i onda ima celu istoriju od te sorte.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2022, 14:08   #295
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: God of War

Gledajući prve utiske o nastavku, naterah se da završim ovaj prvi deo. Sve u svemu dobra igra vrhunske produkcije i glasovne glume. Igrao sam na normalnoj težini i u početku sam ponekad umeo da zaginem, kasnije je postala prilično laka kad sam se navikao na kontrole i ojačao, a mali ume da bude odlična pomoć u borbama, pogotovo za slabije ali brze protivnike. Sama borba i osećaj makljanja je vrlo zadovoljavajuć što se mene tiče.

Igra jeste 3D metroidvania i to mi ne smeta, ali ako se pogleda kroz fenomenalnu produkciju sam gameplay ima itekako mesta za napredak. Imao sam utisak da igra vrlo često ima ničim izazvane prazne i spore momente kroz koje samo držim palicu napred, gledam i slušam. U početku mi to nije smetalo jer volim story driven igre ali kako je odmicalo, sve me je više smaralo. Dešavalo mi se da u sat igranja imam pola igre a pola skriptovanih sekvenci... A svesno sam rešio da igram umesto da gledam Netflix to veče. Takođe, neka ograničenja kratosovog kretanja su baš jasno nametnuta npr. to što je tenk koji nema skok sem kad je skriptovan. To je učinilo da dizajneri nivoa mogu da se opuste i bogu rata nameću zagonetke tipa "kako preći preko kocke visine njegovih ramena koja blokira put". Ali OK, to prihvatam kao dizajn igre i tako je... mada je moglo bolje.

Sve u svemu sasvim dobra igra vrhunske produkcije, glasovne glume, animacije, dizajna likova... Ali kad se to ogoli i pogleda sam gameplay, pa recimo da je originalni Darksiders po meni solidno bolja igra ovog tipa što se gameplay-a i njegove raznovrstnosti tiče (ono je metroidvania za 10, a ovo za 7).
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2022, 19:43   #296
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: God of War

Ja tek pre neki dan presao i za divno cudo (jer je to kod mene prava retkost) - dovoljno mi je dobra igra da sam nastavio da igram, da ocistim sporedne misije i dokrajcim valkirije, koje su prakticno i jedini znacajniji izazov na "give me a challenge" tezini.

Ovo ostalo bi tek ponegde mozda i bilo izazov, ali kada imas "save" koji mozes da lupas stalno i kada autosave deli boss fight-ove na deonice, onda je stvarno lagano.

Mali Atreus cesto moze da odradi najveci deo posla, samo ne zaboravljati nikad na njega i njegov summon. A Kratosovih poteza ima mozda i previse, vecinu specijalnih nisam ni isprobao.

Kakogod, meni je GOW dosta bolji od Darksiders-a, makar to bilo i zbog produkcije. Zamerka je sto ima delova gde backtracking smara i pre svega sto su protivnici bas jednolicni. Prakticno je svega nekoliko glavnih vrsta protivnika i onda svaka ima podvrste u raznim bojama. Pfff.

Ali skoro sve ostalo super. Od mene lepih 8,5/10.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2022, 23:42   #297
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: God of War

Amazon narucio seriju. Ali povereno liku koji je radio i Wheel of Time tako da.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zli Zoe na korisnoj poruci:
doctor (15.12.2022)
Stara 15.12.2022, 10:17   #298
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: God of War

Peticija je neophodna!
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com