Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.11.2016, 0:33   #1
banertd
Član
 
Član od: 13.10.2011.
Lokacija: Popovic,Beograd,Srbija
Poruke: 61
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Unreal Tournament pre-alpha season

Jako lepi pocetni utisci posle nekoliko dana igranja pomenutog naslova koji ce mome misljenju imati jako lepu buducnost.Daleko ispred slicnih naslova po ukupnom utisku grafika,fizika taktika koja ovde veoma dolazi do izrazaja,pogotovo u CTF modu koji se moze reci da je I najzabavniji,narocito mi se svideo low gravity koji u kombinaciji sa novim mapama omogucava da se na sirotog protivnika ospe zestoka vazduh-zemlja vatra.
DM tu I tamo ima svojih mana jer se moze se naici na nenormalne likove
koji po skill-u kao da po ceo da ne rade nista drugo sem igranja.Sto mi ne prestavlja problem da njima nekako izborim, ali ne znam dobro mape ,pa cesto puta tumaram praznim sectorom dok oni prave pokolj medju manje vestim igracima.
Team DM je malo vec neugodan zbog guzve na malim mapama postane krljacina bez nekog reda I vestine.
Za sada ne nisam primetio da ima igraca sa nasih prostora,a I inace nema puno igraca uopste prisutnih na serverima.sto je malo neocekivano s obzir na razvoj dogadjaja vezan za Qlive,koji je u poredjenju sa novim UT nedorecena jurnjava bez reda I rasporeda.
Ostaje da se vidi sta ce se desiti kada se zavrsi pre-alpha sezona I igra postane komercijalna,cisto sumnjam da ce ostati free to play.Ali do tada tarapana se nastavlja.
banertd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2018, 17:21   #2
banertd
Član
 
Član od: 13.10.2011.
Lokacija: Popovic,Beograd,Srbija
Poruke: 61
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Unreal Tournament pre-alpha season

Igra se i dalje nalazi u pre-alpha sezoni i cini mi se da je popularnost daleko opala nakon prvobitnog perioda iz vremena prvog posta,sto se vidi iz jako malog broja prisutnih igraca.Jedan detalj mi je malo cudan da nakon zamene racunara sa FX4100 4gbram,radeon6670 na fx6100 8gbram radeon R9,dosta se povecao graficki kvalitet ali takodje mi je nekako mnogo teze da ucestvujem u igri jer imam utisak da me istrebe ocas posla.Rekao bih da je za online igranje barem ove igre bolje imati slabiju masinu koja vise laguje.Nailazio sam na protivnike ciji avatar flesuje i ne moze pogoditi ikako.Ne bi da prognoziram ali cini se da ce Unreal zadesiti isto sto i sa C&C Generals.Malo je to i za ocekivanje jer malo ume da bude monotona igra samo sumanuto jurcati po dosta ogranicenim nivoima sa samo jednom zanimacijom pokusavajuci da se docepati nekako ljigavih protivnika biti saplitan stalno vrednoscu pinga koji odlucuje koliko ce biti uspesna igracka sesija.
banertd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Unreal Tournament 4 maremas Akcione igre 2 8.3.2015 13:23
Unreal Tournament 3 Dr Zoidberg Akcione igre 214 5.3.2015 13:31
Epic objavio BESPLATAN Unreal 3 SDK miregrobar O igrama uopšte 0 5.11.2009 16:21
Unreal tournament 3 klan... Wastelander Online susreti 0 31.1.2009 23:58
Unreal Tournament 3 Beta Demo ... i bidi fin Akcione igre 135 20.11.2007 0:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com