Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Test Play, Net Play itd.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.1.2010, 23:59   #21
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Citat:
Doctor: Fino si to uočio. Jesam prepotentan i nadmen. Jel zabranjeno?
I sama ova recenica je prepotentna. I ne nije zabranjeno naravno.
Ali je l' znas sta je problem kod toga? Kada bih ja bio podjednako prepotentan kao ti pljuvali bi me 30x vise i banovali 15x do sada, samo zato sto nemam tog prajsles avatara.

No, mislim da nema smisla dalje razglabati na ovu temu, srozavamo ugled casopisa

EDIT: "Overpotent basterd..."? Lol, nemoj da bude da je neko trazio da stavis tu titulu

Poslednja ispravka: doctor (19.1.2010 u 0:11)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:01   #22
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Ajd redom

Ekvi: Ja nikoga ne spuštam. Ja samo odgovaram na vređanje vređanjem (iako ne bih trebao, ali eto, imam kratak fitilj). Za slučaj da nisi primetio, cela rasprava je započeta Ripperovim postom koji kaže:Naravno, nema potrebe da se osećam prozvanim, jerbo nit sam neobrazovan, nit sam balav. Ali sledeći post kaže:Shvatio bi da je ovo upućeno meni, da si imao uvid u prepisku Rippera i mene od pre par meseci. Onda ti kažeš: Nije, pošto ja nikad nisam napao nekoga ko je izneo kritiku. Napao sam svakog ko me je vređao (a kad ti neko kaže da si "neobrazovani balavac koji truje", to je uvreda, zar ne?). Sećaš li se poslednjeg koji mi je skočio zavrat? Ni on nije kritikovao, nego me je optužio da uzimam pare ni za šta. Rekao sam već jednom, i ponoviću, kritika je više nego dobrodošla, jer bez nje nema ni napretka. Ali vređanje neću da tolerišem. Da je jednostavno rekao da ja nisam podoban da pišem za SK, ne bih se ni javljao.
Nisi trebao da odgovaras takvim tonom i silinom, stvarno upadas u oci, kda god neko krene nesto da kritikuje (ne kazem ne preteruju) ti si tu. Nemoj da se vadis ja sam se prepoznao, nek stisne m*da pa nek te imenuje a ti dotle mozes da stisnes gubicu (malo poetski ali shvatio si) nemoj jbt na sve da skaces, stvarno se ponasas ko Bog i batina, pusti da neko drugi od tvojih kolega i od drugih forumasa iskomentarise, ne zuri na rudu.

Ja ti ovo vise kao savetujem, ti ne moras da usvojis nista od ovoga, malo uzdrzanosti ti ne bi skodilo.

E da i koristi crna slova
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:11   #23
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
White: Brate... Ajde, udovolji mi onda, i reci koga si prozvao? Ko je taj "autor koji je prisutan na forumu, ali nećeš da ga spominješ da te ne bi nagrdio"? Daj molim te... Msm, u redu, kontam da si možda shvatio da si lupio, ujeo se za jezik i to, pa sad nećeš da priznaš. Ali ti i ja znamo na koga se odnosilo. A sedam kaznenih poena svedoči o pirateriji, ne o tvom mišljenju da je nešto glupo.
I da se razumemo, i ja sam forumaš. Nemam ja ovde nikakvu protekciju. Ja se samo pridržavam pravilnika, ne? Ponavljam, svi znate kome možete da se žalite, i po pitanju mog pisanja (Nenad Vasović, urednik rubrike Test Play), i po pitanju mog ponašanja na forumu (Chivan, VojaM).
Ja ti nisam brat
A za kaznene poene:zasto ih je chivan ponistio?Zbog toga sto si ti bio u pravu?come on man
Veliki problem je tvoj sto ti mislis da si ti upravu uvjek,"sto ti nikad ne grijesis" (sad ces ti da banalizujem stvar naravno)...
Nema potrebe da se zamjeram i iznosim imena tih autora i zasto ti to sad treba?
Dao si previse sebi prava na ovom forumu.AKo si Admin nemas pravo da ispravljas tudje misljenje nego samo da ispravljas ono sto je neprihvatljivo na forumu
Ne,ti ne mozes a da neiskomentarises tudj stav koji se tebi ne svidja:Ti jednostavno moras da se dobro izdzangrizas da bi dobio neki virtualni cilj.Ti sigurno zamisljas mene kako me mucis i palis na lomaci to je definitivno,nou potreba
Ako mislis na oprostaj racunaj da sam ti oprostio sve
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:20   #24
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Ja se ne sjecam da sam otvorio (n)ovu temu
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:22   #25
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
poruke preseljene u novu temu
Covece, I knew it Mislim, ako si, nemam nista protiv, ali samo sam cekao da se pojavis i uradis ovo

Delimo oprostaje Ripper, a? Trazi i ti jedan

EDIT: Look at my "Lokacija"

Olujo (ili ko vec) ovo se ne tice test play rubrike nego casopisa uopste, pa ne bi bilo lose da premestite temu
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:24   #26
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Meni nema sta da se oprosti...
Ja nista lose nisam nikom uputio niti sam koga uvrijedio.
Boze oprosti mi uznemiravam Ketchuu na forumu
A prvo valjda doktore treba da znam koji su mi grijehovi
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:26   #27
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Znamo svi mi sve nase grehove
Don't be emo
'Ajde sada: mir mir mir, niko nije kriv...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:28   #28
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Nemoj da bude da je neko trazio da stavis tu titulu
Da dodam "samoproklamovani"?
Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
...
U pravu si. Ja sam mali čovek. Izvini što sam te kinjio sve ove godine, ne bih li nekako nahranio svoj bezvredni ego. Eh... Gde mi je bila pamet? Samo te molim, nemoj da vređaš moje neobrazovane, balave kolege zbog mojih grešaka. Sam ću ispaštati. U manastiru.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:30   #29
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Da dodam "samoproklamovani"?
U pravu si. Ja sam mali čovek. Izvini što sam te kinjio sve ove godine, ne bih li nekako nahranio svoj bezvredni ego. Eh... Gde mi je bila pamet? Samo te molim, nemoj da vređaš moje neobrazovane, balave kolege zbog mojih grešaka. Sam ću ispaštati. U manastiru.
Molim za oprostaj.Jesi li mi oprostio?odg necu moc da spavam nocas vase velicanstvo...
Tuzan trenutak dirnut sam....shmrc...
Svidja mi se tvoja nova titula
Odoh malo da ispljujem draken
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:34   #30
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Taj vas sarkazam je nabacio tek jedan bedan smesak na moje lice
Mislim da je rasprava zavrsena

P.S. Ocekujem da ce se ubrzo nastaviti ali ce biti drugih aktera
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:40   #31
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

I majko mila sta citam, pola ovih citata ne mogu naci u temi xD
Jesu li tu pale neke izmene ili...?

A kada zavrsite sa vasom raspravom o egocentricnosti zapitajte se cime smo zasluzili da dobijemo od Oluje temu samo za nas xD
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:46   #32
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Prosle godine,bas negde u ovo vreme da budem iskren, konkurisao sam na posao u Vinci i to ni manje ni vise nego na samom nuklearnom reaktoru,pitate se sto? Kazete pare? Jok,izazov,lepota posla i cinjenica da cu to raditi probudila je u meni nesto neobicno,nesto sto moram probati...

Prosao sam testove,provere i ostale gluposti,i dobio "titulu" tehnicar nuklearnog reaktora,i sada prebacujem nuklearno istroseno gorivo,klinac 23 godine prebacuje nuklearno gorivo,zanimljivo? cudno? Da jeste,mlada krv dolazi tu do izrazaja,imamo i starijih radnika i radnika u penziji koji rade pod ugovorom i tu su zbog znanja,i ma koliko da sam ja mlad,brz,i ostalo,da mi nije bilo njih u prvih 3 meseca sada bi mi majka mozda ljubila sliku na banderi i vi mi otvarali pocasne web strane i dobio bih pola strane u casopisu:"In memoriam...",slusajuci starije radnike stekao sam dovoljno iskustva i prenesenog znanja da se krecem i gde se sta nalazi i kako funkcionisu stvari na reaktoru "A" Vince,posao obozavam,kolege postujem,i sve ide svojim normalnim tokom,ja zadovoljan oni prezadovoljni...

Zakljucak ovog mog *****a je ma koliko god imate starijih i iskusnijih trebaju vam mladi,tacno je da ce u pocecima zasrati stvar 2-3 puta ali ti stariji bruse dijamant koji ce biti na vrhu igle i pustati najlepse ploce i svirati najlepse melodije,ne mozemo sve svaliti na staru gardu,pustimo i nas mlade da dodjemo do izrazaja...

And this is just my 2 cents kako neko rece....
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku Bokile na korisnoj poruci:
doctor (19.1.2010), Doolio (11.7.2011), klima94@guild.GW (19.1.2010), player1 (19.1.2010), Thaedass (7.8.2010), Uros12 (19.1.2010), Willy (10.9.2010)
Stara 19.1.2010, 0:51   #33
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Citat:
Bokile2000 kaže: Pregled poruke
And this is just my 2 cents kako neko rece....
Kako ja rekoh...
Nicely said.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 1:42   #34
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.862
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.846 puta na 1.160 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Citat:
klima94@guild.GW kaže: Pregled poruke
I majko mila sta citam, pola ovih citata ne mogu naci u temi xD
Jesu li tu pale neke izmene ili...?

A kada zavrsite sa vasom raspravom o egocentricnosti zapitajte se cime smo zasluzili da dobijemo od Oluje temu samo za nas xD
Zasluzili temu dok ujtru ne procitam sve ponovo i odlucim da li diskusija produktivna i na nekom nivou koji moze da bude koristan ili da je jednostavno prebacim u otpatke...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 9:39   #35
indok
Član
 
Član od: 8.11.2008.
Poruke: 91
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 15 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Citajuci temu smatram da su svi ucesnici rasprave tj oni koji su zucno zastupali jedno ili drugo stanoviste prenaglili u tonu izrecenih kritika, naime sustina price od gotovo dvije strane se svodi na +- 10 poena koje je autor teksta u casopisu dodjelio igrici . Autor je mozda mlad i neiskusan (jos) ali treba mu pruziti sansu, a ako je stvarno pogrjesio i kritiku ali ne u onakvom tonu nazivajuci ga neobrazovanim balavcem sa druge strane ni stavljanje u odbranu nekoga napadajuci drugu stranu nema smisla, zato ljudi smirite strasti mladi ste jos da biste gubili zivce na ovakve stvari.
indok je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 10:36   #36
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Ne mogu da se ne umesam jer sam svojevremeno imao polemiku sa doticnim modom. Nije me nikad kaznio (do sada ).
Da je Ketchua nadmen, jeste. To sam priznaje i nece da menja. Ako, neka fura svoj fazon. Svi smo razliciti. Licno, nikad nisam simpatisao takve ljude, ali nikad necu nekog otpisati dok ga ne upoznam licno.
Dalje, Ketchua, nemas ti 100 godina. Ne znas sve na svetu. Nisi jos fakultet zavrsio, pa da sve znas. Imas jos mnogo toga da ucis kao i svi mi. Ali jednu stvar jos nisi naucio, a to je da postujes druge! Vredjao si i ti mene, moje obrazovanje, moju kompetentnost o muzici. Svako ima svoje misljenje i ukus o muzici, sto ne bih i ja?
Dzaba ti milijardu fakulteta, ako ne naucis da postujes druge. Ja ti ovo najiskrenije govorim. Ja necu da spustam nikoga, svako ima pravo na svoje misljenje koliko god ono bilo ispravno/pogresno.
P.S. Znaci li po tvom misljenju da je oluja klinac jer ne koristi nasa slova?

Ja ne zelim da te vredjam. To mi nije namera. Svi imamo svoje mane i svi moramo da se trudimo u zivotu da ih prevazidjemo, a ne da se ponosimo njima. Razmisli o tome.
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 10:45   #37
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Vas dvojica (Ketchua i White Ripper) malo preterujete sa tim vašim animozitetom (da ne napišem neku "jaču" reč ). Dobro, pošto smo konstatovali da je Ripper mislio na kolegu Popovića, ali ne i na Ketchuu (što mi je malo teško da poverujem posle svega izrečenog na ovoj i nekim drugim temama, ali dobro ), dolazimo do pitanja - čemu toliko ostrašćen post upućen samo jednom saradniku?

Spoiler za Ko se bije...:
... taj se voli!


Kao što već rekoh ranije, ne vidim "trovanje", ali to više nije ni bitno jer je tema krenula skroz drugim tokom koji će je odvesti pravo u Otpatke.

Inače, White Ripper, ne moraš mi persirati, pobogu. Jes' da sam matoriji član na forumu, ali sam od tebe stariji samo 5 godina. Dovoljno mi je što mi srednjoškolci na ulici govore "dobar dan" i persiraju mi u autobusu, ionako se osećam dovoljno matoro.

Poslednja ispravka: Maladikt (19.1.2010 u 11:02)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
noisy (21.1.2010)
Stara 19.1.2010, 11:44   #38
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Citat:
Maladict kaže: Pregled poruke
Vas dvojica (Ketchua i White Ripper) ...

Spoiler za Ko se bije...:
... taj se voli!
Da iznajme sobu i završe s tim?

Citat:
Maladict kaže: Pregled poruke
Inače, White Ripper, ne moraš mi persirati, pobogu. Jes' da sam matoriji član na forumu, ali sam od tebe stariji samo 5 godina. Dovoljno mi je što mi srednjoškolci na ulici govore "dobar dan" i persiraju mi u autobusu, ionako se osećam dovoljno matoro.
Vreme da nabaviš odelo deda mraza, gotov si, sede ti niču...

BTW, možete se vi zezati sad, ali pre godinu-dve godine bi svi popili banove na 7 dana da se ohladite. Neki i jesu pa sad spamuju pod drugim nadimcima

Poslednja ispravka: Eni (19.1.2010 u 12:12)
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 12:46   #39
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Citat:
Maladict kaže: Pregled poruke
Kao što već rekoh ranije, ne vidim "trovanje", ali to više nije ni bitno jer je tema krenula skroz drugim tokom koji će je odvesti pravo u Otpatke.
Inače, White Ripper, ne moraš mi persirati, pobogu. Jes' da sam matoriji član na forumu, ali sam od tebe stariji samo 5 godina. Dovoljno mi je što mi srednjoškolci na ulici govore "dobar dan" i persiraju mi u autobusu, ionako se osećam dovoljno matoro.
Ja persiram samo radi distance sa ljudima a i vaspitanjem i ne dozvoljava...a SKu mogu porucit da nema zasad rotivotrova
Citat:
Eniaroyah kaže: Pregled poruke
Da iznajme sobu i završe s tim?
Vreme da nabaviš odelo deda mraza, gotov si, sede ti niču...
BTW, možete se vi zezati sad, ali pre godinu-dve godine bi svi popili banove na 7 dana da se ohladite. Neki i jesu pa sad spamuju pod drugim nadimcima
Ovo za sobu ti bjese strasno nisko pa se necu ni osvrtat na to...
Ili mozda ozbiljno mislis nakon iygladjivanja odnosa sa nekim od CLANOVA foruma tj pricas iz licnog iskustva
Eniaroyah
Razumijem tvoje gay fantazije ali nazalost nisam derpe.Ko voli nek izvoli
Ti eniaroyah ako oces izvoli ali ti ne bi preporucio:bog sami zna kolko ih je prije tebe bilo
A ovo za spamovanje to i moderatore onda bi i njih spamere trebalo babovat na par dana

Poslednja ispravka: White Ripper (19.1.2010 u 13:00)
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 13:00   #40
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Novi autori

Sta se lozis, covek se samo nasalio.
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji novi servis na Internetu biste vi želeli? Branislav Gavric Brbljaonica 12 17.11.2009 22:33
Windows mi ne prepoznaje novi hard disk Win32 Kvarovi 14 25.8.2009 22:28
Prebacivanje particije "C" na novi hard disk MI66 Nosači podataka 5 15.5.2009 14:32
Travian srpski server (početak s1) B@NE Mrežne igre 107 8.2.2009 20:24
Novi Proc ManojlaNS ŠDK - Osnovne komponente 7 27.8.2008 10:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com