Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.2.2009, 0:21   #41
cope05
Član
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 355
Zahvalnice: 273
Zahvaljeno 127 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope05
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
miticfam kaže: Pregled poruke
Dajte ljudi, ako vam je sport glup ne zalazite u ovu temu i ne pisite gluposti

Daj boze da TS4 izadje za PC, TS3 su malo us**li sa igracima ali je gameplay vrhunski, naravno nije savrsen ali je 10x bolji od svih ostalih, BTW probao sam ga na PS3
Juhu!!!Mi ovde analiziramo igru,a ne tenis kao jedan mrtvi sport...I ja cekam VT2009 ali mrzim tenis...
cope05 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 0:22   #42
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
cope05 kaže: Pregled poruke
Juhu!!!Mi ovde analiziramo igru,a ne tenis kao jedan mrtvi sport...I ja cekam VT2009 ali mrzim tenis...
Samo da cujem tvoje misljenje zasto je tenis mrtav sport?
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 0:30   #43
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
Aleksandar-93 kaže: Pregled poruke
Malo u off, al' ja sam odmah počeo sa izuzetnim hard-core igrama. Npr. Ghost Recon-1 (+Rainbow six). Trebalo mi je jedno 2 godine da skontam da ga igram , ali od tada, na prste mogu izbrojati arkade koje sam odigrao i koje su mi se svidjele. Trenutno se mogu sjetiti samo Assassin's creed-a. Ta igra mi se jako svidjela, iako nije baš 100% realna, ali jbg. Znači, tetak mi je odmah gurnuo jako teške igre i od tada se od njih ne odvajam.
A što se tiče Virtual Tennisa, ja se nadam da će ubaciti i jedan teži i realniji mod, pa za svakoga da bude po nešto.
E da, pogledajte Armed assault (koji se meni iz neki skroz drugih razloga nije svidio). Igra ima 10000 modova, mnoštvo klanova, a i prodala se u velikom broju primjeraka+izašla je samo za PC. Znači, nije sve baš tako skroz crno
To što si ti tako počeo sa igrama ne znači da svi tako počinju. Moje prve igre na PC-u bile su Monkey Island 1 i 2, Twinsen Odysey, Ečstatica...a ako ti je ovo 93 u nick-u godište, tada si imao dve godine, kada su te igre (avanture) razvaljivale. A uz njih se lepo zabavljalo i učio engleski jezik. Danas klinci uglavnom "igraju" GTA (ne piče misije, već gaze ljude po ulicama, ubijaju i tako to iz okrutnog zadovoljstva) ili Crysis i jediino što može da se nauči od engleskog je "čučni", "lezi", "pucaj"...

Citat:
WU TANG CLAN kaže: Pregled poruke
Ma da sve arkade na konzolama NBA 2K,MLB 2K,Top Spin...vidim PC igraci samo pljuju po NBA 2K9
on topic
VT 2009 ce se igrati sve dok ne stigne Top Spin 4.Igra je u planu,a kako su za PC izasli NBA 2K9 i MLB 2K9(izlazi 3. marta)velike su sanse da ce i TS4
NBA2K9 je jedina igra koju igram zadnja 3-4 meseca. Ovde je reč o Virtua Tenisu, a svaki do sad je bio čista arkada. Pa u trojci si mogao bar pola sata da prebacuješ mrežu bez šanse da pogrešiš. Ali, to znaš i sam. Ako su se VT igre dobro prodavale takve kakve su, zašto bi nešto sad menjali??
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 1:39   #44
WU TANG CLAN
Član
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 390
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 165 puta na 84 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
NBA2K9 je jedina igra koju igram zadnja 3-4 meseca. Ovde je reč o Virtua Tenisu, a svaki do sad je bio čista arkada. Pa u trojci si mogao bar pola sata da prebacuješ mrežu bez šanse da pogrešiš. Ali, to znaš i sam. Ako su se VT igre dobro prodavale takve kakve su, zašto bi nešto sad menjali??
Moj komontar je bio upucen ovoj izjavi " Svrha pravljenja igara danas je da se uvali prosečnom konzolašu a prosečnom konzolašu treba simulacija tenisa koliko i meni da motornom testerom odseku ruku." sto apsolutno nije tacno,slazem se da se arkade i limunadice vise igraju,ali itekako ima ljudi koji igraju simulacije u suprotnom ne bi postojale igre koje sam nabrojao
WU TANG CLAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 17:48   #45
cope05
Član
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 355
Zahvalnice: 273
Zahvaljeno 127 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope05
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
miticfam kaže: Pregled poruke
Samo da cujem tvoje misljenje zasto je tenis mrtav sport?
Zato sto pod: A)Tenis igraju nabedjeni burzuji (takve ljude ja prezirem)
B)Sport je preskup i nedostupan svim ljudima,sto znaci da mnogi talenti propadaju zato sto mamica i tatica nekog antitalentovanog kretena imaju vise para,od nekih drugih roditelja cije je dete 10x talentovanije
C)Vecina tenisera igra tenis zato sto su sa oprostenjem pi*** i plase se kontakta
D)Drndanje lopte preko mreze i takmicenje ko je vise na steroidima pa ce jace da zvizne loptu i nije toliko zanimljivo
E)Mozak se ne ukljucuje ni za pelcer...
F)Odsutstvo timskog duha i timske igre cini sport monotonim
G)Manekenisanje po terenu i raspravljanje ko je danas kakvu majicu obukao i da li mu ona sexy stoji cedi svaki smisao iz sporta...
H)Svaka cast profesionalnim teniserima koji taj sport vole i igraju ga sa ljubavlju bez ikakve zelje za novcem,nego sa zeljom za sportom i igrom,a takvih..Ja znam samo jednog...
I)Sad je kod nas tenis big deal zato sto imamo ''zvezde'' inace...
J)Sport ako je timski,ne mora da znaci da se ti mlatis u njemu...ja sam igrao ragbi,a sad igram kosarku,ragbi jeste mlacenje,dok se u kosarci sve sankcionise...

cope05 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku cope05 na korisnoj poruci:
Aleksandar-93 (14.2.2009)
Stara 14.2.2009, 17:56   #46
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Sta napadoste Sarapovu, devojka ima tesku povredu ramena i zato ne igra. Ocekuje se da ce se vratiti do leta. Kad se vrati opet ce da bude u TOP 5, ako ne i No1 mada su tu Jeca, Safina i Serena koje jako dobro igraju.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 17:56   #47
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
cope05 kaže: Pregled poruke
Zato sto pod: A)Tenis igraju nabedjeni burzuji (takve ljude ja prezirem)
B)Sport je preskup i nedostupan svim ljudima,sto znaci da mnogi talenti propadaju zato sto mamica i tatica nekog antitalentovanog kretena imaju vise para,od nekih drugih roditelja cije je dete 10x talentovanije
C)Vecina tenisera igra tenis zato sto su sa oprostenjem pi*** i plase se kontakta
D)Drndanje lopte preko mreze i takmicenje ko je vise na steroidima pa ce jace da zvizne loptu i nije toliko zanimljivo
E)Mozak se ne ukljucuje ni za pelcer...
F)Odsutstvo timskog duha i timske igre cini sport monotonim
G)Manekenisanje po terenu i raspravljanje ko je danas kakvu majicu obukao i da li mu ona sexy stoji cedi svaki smisao iz sporta...
H)Svaka cast profesionalnim teniserima koji taj sport vole i igraju ga sa ljubavlju bez ikakve zelje za novcem,nego sa zeljom za sportom i igrom,a takvih..Ja znam samo jednog...
I)Sad je kod nas tenis big deal zato sto imamo ''zvezde'' inace...
J)Sport ako je timski,ne mora da znaci da se ti mlatis u njemu...ja sam igrao ragbi,a sad igram kosarku,ragbi jeste mlacenje,dok se u kosarci sve sankcionise...

OMG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 18:03   #48
Aleksandar-93
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 208
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 30 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
cope05 kaže: Pregled poruke
Zato sto pod: A)Tenis igraju nabedjeni burzuji (takve ljude ja prezirem)
B)Sport je preskup i nedostupan svim ljudima,sto znaci da mnogi talenti propadaju zato sto mamica i tatica nekog antitalentovanog kretena imaju vise para,od nekih drugih roditelja cije je dete 10x talentovanije
C)Vecina tenisera igra tenis zato sto su sa oprostenjem pi*** i plase se kontakta
D)Drndanje lopte preko mreze i takmicenje ko je vise na steroidima pa ce jace da zvizne loptu i nije toliko zanimljivo
E)Mozak se ne ukljucuje ni za pelcer...
F)Odsutstvo timskog duha i timske igre cini sport monotonim
G)Manekenisanje po terenu i raspravljanje ko je danas kakvu majicu obukao i da li mu ona sexy stoji cedi svaki smisao iz sporta...
H)Svaka cast profesionalnim teniserima koji taj sport vole i igraju ga sa ljubavlju bez ikakve zelje za novcem,nego sa zeljom za sportom i igrom,a takvih..Ja znam samo jednog...
I)Sad je kod nas tenis big deal zato sto imamo ''zvezde'' inace...
J)Sport ako je timski,ne mora da znaci da se ti mlatis u njemu...ja sam igrao ragbi,a sad igram kosarku,ragbi jeste mlacenje,dok se u kosarci sve sankcionise...

Dobar tekst, možeš li mi (ili u nekoj drugoj temi) opisati malo plivanje? Pošto sam se njim bavio 4-5 godina, pa me interesuje mišljenje stručnjaka.
Pošto ne možemo nešto puno pametovati o VT, jer nema previše informacija... pa da mačice skrenemo sa teme. Molio bih modove dok ne vidim odogovor ovo ne obrišu.
Aleksandar-93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 18:06   #49
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
cope05 kaže: Pregled poruke
Zato sto pod: A)Tenis igraju nabedjeni burzuji (takve ljude ja prezirem)
B)Sport je preskup i nedostupan svim ljudima,sto znaci da mnogi talenti propadaju zato sto mamica i tatica nekog antitalentovanog kretena imaju vise para,od nekih drugih roditelja cije je dete 10x talentovanije
C)Vecina tenisera igra tenis zato sto su sa oprostenjem pi*** i plase se kontakta
D)Drndanje lopte preko mreze i takmicenje ko je vise na steroidima pa ce jace da zvizne loptu i nije toliko zanimljivo
E)Mozak se ne ukljucuje ni za pelcer...
F)Odsutstvo timskog duha i timske igre cini sport monotonim
G)Manekenisanje po terenu i raspravljanje ko je danas kakvu majicu obukao i da li mu ona sexy stoji cedi svaki smisao iz sporta...
H)Svaka cast profesionalnim teniserima koji taj sport vole i igraju ga sa ljubavlju bez ikakve zelje za novcem,nego sa zeljom za sportom i igrom,a takvih..Ja znam samo jednog...
I)Sad je kod nas tenis big deal zato sto imamo ''zvezde'' inace...
J)Sport ako je timski,ne mora da znaci da se ti mlatis u njemu...ja sam igrao ragbi,a sad igram kosarku,ragbi jeste mlacenje,dok se u kosarci sve sankcionise...

Epic fail

Neko jednostavno nije za timski sport. Ja npr. prezirem timske sportove jer mrzim kad treba da zavisim od nekoga ili da neko zavisi od mene, uvek sam bio individualac i svi individualni sportovi mi idu drasticno bolje.
A to da se za tenis ne koristi mozak... Izadji na teren pa onda komentarisi...
Monotonost... Vec cuveni mec Nadal - Verdasko, ako je to monotono.....

To sto ne volis tenis ili ti ne odgovara ne znaci da treba da prosipas takve nebuloze.

EDIT: I mene interesuje za plivanje, posto se i ja bavim plivanjem


Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
Sta napadoste Sarapovu, devojka ima tesku povredu ramena i zato ne igra. Ocekuje se da ce se vratiti do leta. Kad se vrati opet ce da bude u TOP 5, ako ne i No1 mada su tu Jeca, Safina i Serena koje jako dobro igraju.
Ovo stoji. Dok se nije povredila, bila je u vrhu.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 18:30   #50
cope05
Član
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 355
Zahvalnice: 273
Zahvaljeno 127 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope05
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Epic fail

Neko jednostavno nije za timski sport. Ja npr. prezirem timske sportove jer mrzim kad treba da zavisim od nekoga ili da neko zavisi od mene, uvek sam bio individualac i svi individualni sportovi mi idu drasticno bolje.
A to da se za tenis ne koristi mozak... Izadji na teren pa onda komentarisi...
Monotonost... Vec cuveni mec Nadal - Verdasko, ako je to monotono.....

To sto ne volis tenis ili ti ne odgovara ne znaci da treba da prosipas takve nebuloze.

EDIT: I mene interesuje za plivanje, posto se i ja bavim plivanjem




Ovo stoji. Dok se nije povredila, bila je u vrhu.
''Cuveni mec Nadal-Verdasko,mlatili su okrugli predmet od gume i platna citavih tri sata'' Nemoj da se uk**** od tenzije...toliko je interesantno...

Ovo za timske sportove nije poenta u tome da li si ti individualac,nego da mislis i za sebe,peru,ziku,miku itd. itd. itd. ako to ne mozes,onda ti treba psiholog da proveris svoju komunikaciju sa okolinom

Za plivanje je druga prica:Plivanje je dostpuno bukvalno svima na ovoj planeti,cak i invalidima,i moze biti i timsko (u vidu vaterpola) i pojedinacno...i ukljucuje se i mozak i svi misici...i za plivanje ne moras da budes izdrkotina koja se trpa steroidima,nego ti se plivanjem sam razvijas...

Obe kritike su moji pogledi...donekle realni...trudim se da realno dokazem ono o cemu pricam...
cope05 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 18:47   #51
Silver_Stoleone
Član
 
Član od: 2.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 112
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 25 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

kao što su "neki tamo" Verdasko i "neki tamo" Nadal mlatili lopticu pet sati, tako i ja mogu da kažem da su neki tamo balvani jurili loptu sat i po na Marakani....a publika još i kupuje karte da bi ih gledala
dakle, tvoja izjava nema veze sa realnošću, objektivnošću, a usudio bih se da dodam - i sa životom no hard feelings...
Silver_Stoleone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Silver_Stoleone na korisnoj poruci:
nikola87 (14.2.2009), zdravkelja (14.2.2009)
Stara 14.2.2009, 19:26   #52
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Dakle najavljen novi tenis.Fino.Posto ne pratim temu,kad ce ovo da izadje?
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 19:40   #53
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
cope05 kaže: Pregled poruke
Zato sto pod: A)Tenis igraju nabedjeni burzuji (takve ljude ja prezirem)
B)Sport je preskup i nedostupan svim ljudima,sto znaci da mnogi talenti propadaju zato sto mamica i tatica nekog antitalentovanog kretena imaju vise para,od nekih drugih roditelja cije je dete 10x talentovanije
C)Vecina tenisera igra tenis zato sto su sa oprostenjem pi*** i plase se kontakta
D)Drndanje lopte preko mreze i takmicenje ko je vise na steroidima pa ce jace da zvizne loptu i nije toliko zanimljivo
E)Mozak se ne ukljucuje ni za pelcer...
F)Odsutstvo timskog duha i timske igre cini sport monotonim
G)Manekenisanje po terenu i raspravljanje ko je danas kakvu majicu obukao i da li mu ona sexy stoji cedi svaki smisao iz sporta...
H)Svaka cast profesionalnim teniserima koji taj sport vole i igraju ga sa ljubavlju bez ikakve zelje za novcem,nego sa zeljom za sportom i igrom,a takvih..Ja znam samo jednog...
I)Sad je kod nas tenis big deal zato sto imamo ''zvezde'' inace...
J)Sport ako je timski,ne mora da znaci da se ti mlatis u njemu...ja sam igrao ragbi,a sad igram kosarku,ragbi jeste mlacenje,dok se u kosarci sve sankcionise...

Kao prvo da razjasnimo odmah, talenat je 0,001% za bilo sta, ostalo je rad rad i rad... Drugo, tacno je da su pro teniseri pretezno bogati ali imas jedno 500 pro tenisera koji nisu bogatasi, npr. Federer nije bio nikakav bogatas
Plase se kontakta jer su pi***??? Pa ti si KRALJ(ili si ovo lupnuo da bi imao jos neki argument) Mozak se ne ukljucuje??? Jos jedna ogromna glupost, znas li koliko treba razmisljanja za svaki poen, npr samo za servis, da li u BH ili u FH, da li ravni, slajs ili kik pa na mrezu ili nesto drugo. To sto si ti onako amaterski mozda probao tenis pa ti je bio cilj da samo da prebacis mrezu a da loptica ne ode u aut to je nesto drugo, to veze nema sa pravim tenisom. Pa u toku poena treba da razmisljas da li da das spin ili ne, da menjas tempo sa slajsevima, da pratis kretanje protivnika i da predvidjas nekoliko udarca unapred
Sport monoton??? Da li si gledao meceve npr. Borg-McEnroe, Sampras-Agassi,Sampras-Becker,Sampras-sa ostalim legendama, Federer-Nadal, Federer-Agassi??? Ako nisi toplo preporucujem, da vidis sta je umetnost, to ti je kao da gledas Jordana u kosarci ili Zidana u fudbalu.
Za manekenisanje, toga ima u svakom sportu...
Za sad toliko, ali za pricanje gluposti si stvarno kralj(no offend)
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miticfam na korisnoj poruci:
zdravkelja (14.2.2009)
Stara 14.2.2009, 19:44   #54
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
cope05 kaže: Pregled poruke
''Cuveni mec Nadal-Verdasko,mlatili su okrugli predmet od gume i platna citavih tri sata'' Nemoj da se uk**** od tenzije...toliko je interesantno...

Ovo za timske sportove nije poenta u tome da li si ti individualac,nego da mislis i za sebe,peru,ziku,miku itd. itd. itd. ako to ne mozes,onda ti treba psiholog da proveris svoju komunikaciju sa okolinom

Za plivanje je druga prica:Plivanje je dostpuno bukvalno svima na ovoj planeti,cak i invalidima,i moze biti i timsko (u vidu vaterpola) i pojedinacno...i ukljucuje se i mozak i svi misici...i za plivanje ne moras da budes izdrkotina koja se trpa steroidima,nego ti se plivanjem sam razvijas...

Obe kritike su moji pogledi...donekle realni...trudim se da realno dokazem ono o cemu pricam...
Mogu i ja da kazem da su Zvezda i Partizan udarali gumenu narandzastu loptastu tvorevinu o parket i pokusavali da je ubace u krug zakacen na tablu na visini od 3.05
Slazem se da se u plivanju ukljucuje mozak(kao u svakom sportu) i svi misici, a da li si znao da se i u tenisu ukljucuju svi misici(obnovi anatomiju)
Plivanje moze biti timsko u vidu vaterpola???LOL..........ROTFL
Za steroide, svaki vrhunski sportista, bilo plivac,teniser,fudbaler ili bilo sta koristi neka sredstva, ne steroide nego za energiju etc., a ko je to od tenisera na steroidima??? Federer? Djokovic? Davydenko? Da bi bio dobar u tenisu ne trebaju ti misici nego zilavost i izdrzljivost, a ako mislis na Nadala on mora da bude snazan jer mu je to potrebno za njegov stil igre, trcanje do besvesti i vracanje lopte...
P.S. nemoj pogresno da se shvatim, obozavam timske sportove
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 20:19   #55
cope05
Član
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 355
Zahvalnice: 273
Zahvaljeno 127 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope05
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

hm...posto vidim da se prepirem sa obozavateljima tenisa necu vise bilo sta da komentarisem...

p.s. pa vaterpolo se ne igra traktorima,nego plivanjem....
cope05 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 20:26   #56
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
cope05 kaže: Pregled poruke
hm...posto vidim da se prepirem sa obozavateljima tenisa necu vise bilo sta da komentarisem...

p.s. pa vaterpolo se ne igra traktorima,nego plivanjem....
Ne prepires se sa obozavateljima tenisa, nego sa poznavaocima tenisa sto ti ocigledno nisi, sto se mene tice ja sam obozavatelj skoro svih sportova
P.S. Plivanje se u vaterpolu koristi kao trcanje u fudbalu, znaci mogao bi da kazem da je fudbal trcanje u timskom obliku, valjda kapiras sta hocu da kazem
P.S.2 a sto vise da ne komentarises, lepo si rekao ono sto mislis, a ja sam tj. mi smo ti dali objasnjenja zasto nije tako, ovde nije rec o tome da li volis timske ili individualne sportove, sa kontaktom ili bez, to je subjektivno, vec da pricamo objektivno
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 23:27   #57
cope05
Član
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 355
Zahvalnice: 273
Zahvaljeno 127 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope05
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
miticfam kaže: Pregled poruke
Ne prepires se sa obozavateljima tenisa, nego sa poznavaocima tenisa sto ti ocigledno nisi, sto se mene tice ja sam obozavatelj skoro svih sportova
P.S. Plivanje se u vaterpolu koristi kao trcanje u fudbalu, znaci mogao bi da kazem da je fudbal trcanje u timskom obliku, valjda kapiras sta hocu da kazem
P.S.2 a sto vise da ne komentarises, lepo si rekao ono sto mislis, a ja sam tj. mi smo ti dali objasnjenja zasto nije tako, ovde nije rec o tome da li volis timske ili individualne sportove, sa kontaktom ili bez, to je subjektivno, vec da pricamo objektivno
Ok,ovo sto sam napisao jeste onako iz nekog mog vidjenja,ali najveci problem tenisa je sto nema kreativnosti,nema inovacija...msm pogledas kosarku imas pass,zone,odbrane,utrcavanja,pick and roll,pick and pop,sut,iznenadni presinzi da se uplasi protivnik itd. ali u tenisu se sve svodi na 4 stvari:bekhend,forhend,slajs,servis...i sve je vise i vise tipova kao sto je Nadal koji se svaki dan kljuka ko zna kakvim stimulativnim sredstvima da bi mogao sto jace da grune onu loptu...to je jedina stvar koja fali tenisu,inovacije...
cope05 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku cope05 na korisnoj poruci:
Devilish Soldier (14.2.2009), Packy (15.2.2009)
Stara 15.2.2009, 0:23   #58
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
cope05 kaže: Pregled poruke
Ok,ovo sto sam napisao jeste onako iz nekog mog vidjenja,ali najveci problem tenisa je sto nema kreativnosti,nema inovacija...msm pogledas kosarku imas pass,zone,odbrane,utrcavanja,pick and roll,pick and pop,sut,iznenadni presinzi da se uplasi protivnik itd. ali u tenisu se sve svodi na 4 stvari:bekhend,forhend,slajs,servis...i sve je vise i vise tipova kao sto je Nadal koji se svaki dan kljuka ko zna kakvim stimulativnim sredstvima da bi mogao sto jace da grune onu loptu...to je jedina stvar koja fali tenisu,inovacije...
Slazem se za kosarku, ali gledaj u tenisu nisu samo te 4 stvari, sto se tice inovacija slazem ze samo za zenski tenis, jer su sve teniserke na isti kalup, osim Enan koja je nazalost u penziji, njenim odlaskom zenski tenis ja zapao u tamu, ehhh gde su sad Stefi Graf, Monika Seles, Navratilova...
Prvo moras da proucis stil igre protivnika, njegove mane i prednosti, a onda pokusas da nadjes nacin da svojim kvalitetima napadnes njegove slabosti, onda kod servisa, mozes da udaris ravan servis koji je veoma brz i uglavnom se koristi na prvi servis, onda imas slajs servis koji kada se precizno izvede tera protivnika iz terena(to obilato koristi Nadal), onda ima kik iliti top spin servis, koji je izvanredan da se posalje na BH protivnika, on odskace visoko a BH je tezak da se udari sa velike visine, izvanredna prilika da se izadje na mrezu i odigra lagan volej posto protivnik moze samo sporu i visoku loptu da posalje. Onda mozes da udaris ravno lopticu(nema veze da li je BH ili FH) ili da joj das spin ili topspin, ono sto Nadal non-stop radi Federeru je da mu salje topspin na BH, loptica odskace visoko i veoma je tesko vratiti, to znam jer igram jednorucni BH, onda slajs moze da se upotrebi kao menjanje tempa ili kao prilaz mrezi, dubok slajs u stranu pa volej(to Federer izvanredno radi) i imao mnogo mnogo razlicitih stvari koje mogu da se odigraju, nadam se da sam uspeo bar malo da docaram koliki varijabilitet ima tenis
P.S. kolicina misica nije presudna u jacini udaranja loptice, pogledaj npr. Federerove ruke u odnosu na Nadalove a ipak udara brzi FH, stvar je u brzini reketa, kolicini spina koja se dodaje u udarcu, rotaciji ramena i tela, pravom momentu udarca loptice, folow through, tj. da ruka ne stane kad se udari lopta nego da nastavi dalje kretanje radi potpune kontrole lopte itd itd
P.S.2 http://www.youtube.com/watch?v=IIqd2SbU1OE e na ovo sam mislio kad sam govorio o brzini FH-a

Poslednja ispravka: miticfam (15.2.2009 u 0:34)
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miticfam na korisnoj poruci:
Aleksandar-93 (15.2.2009)
Stara 15.2.2009, 0:51   #59
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
miticfam kaže: Pregled poruke
Slazem se za kosarku, ali gledaj u tenisu nisu samo te 4 stvari, sto se tice inovacija slazem ze samo za zenski tenis, jer su sve teniserke na isti kalup, osim Enan koja je nazalost u penziji, njenim odlaskom zenski tenis ja zapao u tamu, ehhh gde su sad Stefi Graf, Monika Seles, Navratilova...
Prvo moras da proucis stil igre protivnika, njegove mane i prednosti, a onda pokusas da nadjes nacin da svojim kvalitetima napadnes njegove slabosti, onda kod servisa, mozes da udaris ravan servis koji je veoma brz i uglavnom se koristi na prvi servis, onda imas slajs servis koji kada se precizno izvede tera protivnika iz terena(to obilato koristi Nadal), onda ima kik iliti top spin servis, koji je izvanredan da se posalje na BH protivnika, on odskace visoko a BH je tezak da se udari sa velike visine, izvanredna prilika da se izadje na mrezu i odigra lagan volej posto protivnik moze samo sporu i visoku loptu da posalje. Onda mozes da udaris ravno lopticu(nema veze da li je BH ili FH) ili da joj das spin ili topspin, ono sto Nadal non-stop radi Federeru je da mu salje topspin na BH, loptica odskace visoko i veoma je tesko vratiti, to znam jer igram jednorucni BH, onda slajs moze da se upotrebi kao menjanje tempa ili kao prilaz mrezi, dubok slajs u stranu pa volej(to Federer izvanredno radi) i imao mnogo mnogo razlicitih stvari koje mogu da se odigraju, nadam se da sam uspeo bar malo da docaram koliki varijabilitet ima tenis
P.S. kolicina misica nije presudna u jacini udaranja loptice, pogledaj npr. Federerove ruke u odnosu na Nadalove a ipak udara brzi FH, stvar je u brzini reketa, kolicini spina koja se dodaje u udarcu, rotaciji ramena i tela, pravom momentu udarca loptice, folow through, tj. da ruka ne stane kad se udari lopta nego da nastavi dalje kretanje radi potpune kontrole lopte itd itd
P.S.2 http://www.youtube.com/watch?v=IIqd2SbU1OE e na ovo sam mislio kad sam govorio o brzini FH-a
ali najveca fora bi bila da u virtua tennis 2009 stave celendz.kada moze igra na telefonu da ima celendz sto nebi mogla i na PC-u...:d
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2009, 0:54   #60
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
Devilish Soldier kaže: Pregled poruke
ali najveca fora bi bila da u virtua tennis 2009 stave celendz.kada moze igra na telefonu da ima celendz sto nebi mogla i na PC-u...:d
Mogla bi, ali bi to uvelo mnoge probleme razvojnom timu, ako prave arkadu u kojoj loptica ne moze u aut zasto bi postojao celendz
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
sport, virtua tennis

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Šta ima novo Shlaymara Avanturističke igre 1430 22.3.2024 20:45
Virtua Tennis 3 BaJa VuJa Sportske simulacije 342 13.9.2017 14:48
Ne mogu da namestim Virtua Tennis u dvoje malesija Kvarovi 3 5.1.2008 15:23
Virtua Tennis 3 vs. Top Spin 2 Mil00rad Sportske simulacije 54 14.12.2007 17:53
Treneri i alatke za Virtua Tennis 3 stefanACM Sportske simulacije 3 27.8.2007 22:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com