Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.10.2010, 17:35   #1
Zenskarosh
Član
 
Član od: 9.8.2009.
Poruke: 105
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Kako posmatrati svoju sobu web kamerom sa drugog kompa

Izvinjavam se sto otvaram novu temu,ali nigde ne mogu da nadjem sve na jednom mestu.. Hteo sam da pitam ima li ko strucan da mi pomogne i objasni. Slucaj je sledeci.. Hteo bih da probam da sa svog lap topa dok nisam kuci posmatram sta se desava npr. kod mene u sobi preko web kamere koja je instalirana na obicnom racunaru. Postoji li neki program za to. Gazdarica ima kljuc od kuce,i uveren sam da mi ulazi u sobu kad nisam tu,jer mi stalno fale neke stvari,a jednom sam cak primetio da mi je preturano po stvarima,pa bih da je uhvatim na delu. Znaci svaka pomoc bi mi dobro dosla. I na kucnom racunaru imam kablovski internet,a na lap topu telenor bezicni... Koji fino radi posao.. Hvala unapred svima.. Veliki pozdrav
Zenskarosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 18:52   #2
Trubac
Član
 
Član od: 6.9.2007.
Lokacija: NS
Poruke: 117
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 38 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Kako posmatrati svoju sobu web kamerom sa drugog kompa

Nisam koristio web kameru, ali ovako odokativnom metodom da te pitam i da naglas razmisljam: Vidi da li web kamera moze da snima na hard (sto ti najbitnije po meni) i da stavis da snima dok nisi tu. I onda pregledas snimak i ili obrises ako nije bila tu ili odma imas i dokaz da je bila kod tebe i odma narezes i mozes u policiju. Ako samo vidis na laptopu sta ces posle? Nis, ti video ali nemas dokaza da je bila i moras non-stop gledati real time situaciju, a kad nabaci na hard mozes pogledati kasnije i odluciti sta ces i eventualno prijaviti. Ovo je cisto moje razmisljanje.
Inace po trenutnom zakonu ako ti ukrade stvari do 15.000 din policija joj ne moze nista ako si planirao da je prijavis, a ako ukrade preko toga ondak moze. Cisto da znas!

P.S. S obzirom koji ti je nick, to snimanje na hard moze dobro da ti dodje ako kameru usmeris na BITNA mesta u odredjenim trenucima
Trubac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 19:19   #3
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Kako posmatrati svoju sobu web kamerom sa drugog kompa

Mada u tvom slucaju najbolje je da promenis stan gazdaricu posto ce te, bez obzira uspeo ti u svom naumu sa web kamerom ili ne, zivot u blizini takve zene samo kostati brda zivaca.
I sad se najezim kad se setim nekih slicnih slucajeva koje su imale neke moje prijateljice i koleginice sa faksa sa takvim nadzak-babama kao gazdaricama. Strašno!!!
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 19:41   #4
pedjastudio84
Veteran
 
Član od: 4.3.2009.
Lokacija: X:15 Y:22 Z:10
Poruke: 625
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 193 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Kako posmatrati svoju sobu web kamerom sa drugog kompa

Ovo je za tebe, samo sto nije besplatno.
http://www.deskshare.com/WCM.aspx

Projuri malo po netu, ima da se "kupi" sigurno.
pedjastudio84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako najbolje da se umrežim sa komšijom? Igor_ue Komunikacioni uređaji i umrežavanje 222 29.9.2015 22:42
Kako da snimim muziku sa internet radija nenadbmitrovic Audio softver 19 16.11.2012 15:03
FAQ: Kako skinuti fajlove sa Rapidshare.com? ZoNi Aplikativni softver 118 2.11.2009 19:50
Kako ohladiti Gigabyte 8800gt sa stock coolerom Mali Robot Grafika 5 22.2.2008 18:34
konekcija preko drugog kompa NoYes Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 8.8.2006 17:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com