Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.1.2010, 15:17   #181
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
DonCorleone91 kaže: Pregled poruke
Gledao dve epizode i mogu reci da je krs. I eto na sta RTS baca pare od pretplate...
Nije samo serija krsh sve nashe televizije su KRSH ...
Ne mogu da verujem da svaki dan cekate da vidite pola sata serija sa pola sata reklama a onda cekash josh toliko sutra. Uz to da ono shto se moze videti na nashim televizijama je blago receno djubre. Odavno sam prestao da gledam televiziju. A ako mi je do serije radije cu da je skinem sa neta i gledam kad ja hocu, koliko ja hocu i shto je najbitnije bez reklama. Petplatu placaju moji roditelji a da meno neko pita oterao bi i RTS i drzavu u p***u m*****u i od pretplate ne bi dobili nishta .... Pa makar me utamnicili

Citat:
@mciggy : Znam tacno o cemu pricas. Drug mi je dao 30-ak filmova, kada sam video da je tu bela ladja odmah sam pobrisao sve bez potrebe da gledam sta je. Bez uvrede onima koji to vole, naravno, ali moje licno misljenje je da je to najniza vrsta humora (kao i one policijske akademije i slicne gluposti)
E s'ovim se potpuno slazem generalno vishe i ne gledam nikakve komedije jer se ceo zanr mnogo srozao kako kod nas tako i sa strane.

Evo primer vasha Bela Ladja navodno treba da je satira, parodija ili shta vec da kritikuje stanje u drushtvu danas ali je toliko glupo, banalno, neozbiljno, nerealno i besmisleno napravljena da prosto nema veze sa zdravom pamecu. Meni se mnogo vishe svidja Tesna Koza koja ozbiljnije kritikuje drushtvo i pravi paralelu izmedju direktora i radnika u drushtvu gde su svi navodno jednaki. Jeste komedija ali kritika drushtva satira nekako je bre kvalitetnije. I humor je zdraviji. Za razliku od ove nove amaterske serije koja blati sve zivo bez ikakvog smisla. A onoliko spominjanje politike je veliki minus. Gledao par epizoda i cuo dosta o seriji i ne nalazim da je glupiranje Milana Gutovica zanimljivo .... Jednostavno nije smeshno ....
Moja preporuka ne gledajte to !!!!
Television sucks !!!!!
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2010, 3:18   #182
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Talking Re: Preporuka serija(e)

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke
Nije samo serija krsh sve nashe televizije su KRSH ...
Ne mogu da verujem da svaki dan cekate da vidite pola sata serija sa pola sata reklama a onda cekash josh toliko sutra. Uz to da ono shto se moze videti na nashim televizijama je blago receno djubre. Odavno sam prestao da gledam televiziju. A ako mi je do serije radije cu da je skinem sa neta i gledam kad ja hocu, koliko ja hocu i shto je najbitnije bez reklama. Petplatu placaju moji roditelji a da meno neko pita oterao bi i RTS i drzavu u p***u m*****u i od pretplate ne bi dobili nishta .... Pa makar me utamnicili


E s'ovim se potpuno slazem generalno vishe i ne gledam nikakve komedije jer se ceo zanr mnogo srozao kako kod nas tako i sa strane.

Evo primer vasha Bela Ladja navodno treba da je satira, parodija ili shta vec da kritikuje stanje u drushtvu danas ali je toliko glupo, banalno, neozbiljno, nerealno i besmisleno napravljena da prosto nema veze sa zdravom pamecu. Meni se mnogo vishe svidja Tesna Koza koja ozbiljnije kritikuje drushtvo i pravi paralelu izmedju direktora i radnika u drushtvu gde su svi navodno jednaki. Jeste komedija ali kritika drushtva satira nekako je bre kvalitetnije. I humor je zdraviji. Za razliku od ove nove amaterske serije koja blati sve zivo bez ikakvog smisla. A onoliko spominjanje politike je veliki minus. Gledao par epizoda i cuo dosta o seriji i ne nalazim da je glupiranje Milana Gutovica zanimljivo .... Jednostavno nije smeshno ....
Moja preporuka ne gledajte to !!!!
Television sucks !!!!!
Bez uvrede ali nisi u pravu. Smatram da jos uvek najmnanje polovina ljudi ne shvata sta se desava u nasoj drzavi i kako sada stvari funkcionisu, ovo sto je prikazano u seriji je surova realnost ma koliko se vi becili. "Bela Ladja" je adekvatna parodija današnjeg drustva kao sto je i "Tesna koža" ondašnjeg.Komedija je uspesna kao zanr, sad to je tvoja krivica sto ne pratis dovoljno - koliko sam shvatio ti i ne cenis bas nesto komediju... mada i nije samo tvoja sto nisi dovoljno obavesten o stvarno dobrim filmovima.Danas kvalitet nista ne vredi bez ogromne svote novca...nemoj ovo pogresno da shvatis, ali morao sam da prekinem ovo pljuvanje xD

Poslednja ispravka: __UM__ (8.1.2010 u 13:24)
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2010, 4:01   #183
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
__UM__ kaže: Pregled poruke
Bez uvrede ali nisi u pravu. Smatram da jos uvek najmnanje polovina ljudi ne shvata sta se desava u nasoj drzavi i kako sada stvari funkcionisu, ovo sto je prikazano u seriji je surova realnost ma koliko se vi becili. "Bela Ladja" je adekvatna parodija današnjeg drustva kao sto je i "Tesna koža" ondašnjeg.Komedija je uspesna kao zanr, sad to je tvoja krivica sto ne pratis dovoljno - koliko sam shvatio ti i ne cenis bas nesto komediju... mada i nije samo tvoja sto nisi dovoljno obavesten o stvarno dobrim filmovima...mada danas kvalitet nista ne vredi bez ogromne svote novca...nemoj ovo pogresno da shvatis, ali morao sam da prekinem ovo pljuvanje xD
A ja cu ga nastaviti.Razlika izmedju "bele ladje" i "tesne koze" je velika. Tamo se barem vidi neki trud i neka "inovacija", dok je "bela ladja" pokusaj kopije necega sto su ljudi nekad voleli da gledaju i tome se smejali. To uopste nije pravi nacin da se pokaze danasnje stanje u drzavi, samo pokazuju svoju nesposobnost da naprave nesto kreativno i inovativno. Ponavljaju iste stvari iz godine u godinu, par serija se vec deset godina vrte u krug... "Porodicno blago" , "Srecni ljudi"...nemogu vise da se setim... Sad uzeli da naprave onu jednu kao "bolju" seriju (opet ne mogu da se setim imena, ona sto ima ime po glavnoj junakinji) i sad oce da namplate sto vise para na to zato sto su se ljudi navadili. Jos jedna stvar u nasoj kinematografiji je sto vec vise od (opet) 10 godina vrte iste glumce i glumice. Kad god vidim nesto na TV-u sve lici jedno na drugo. Pa zar nema barem 1000 razlicith ljudi kojima treba dati sansu. I ovi novi sto se pojave su uglavnom deca "onih poznatih" sto se guraju po raznoraznim reklamama koje opet nemaju nikakvog smisla i uradjene su sa manjkom inteligencije. Sad nemogu da se vade na to kako nemaju para da urade nesto kako valja, a mesecno skupljaju na "pretplati" samo tako....uf!
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2010, 12:55   #184
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Talking Re: Preporuka serija(e)

Citat:
DonCorleone91 kaže: Pregled poruke
A ja cu ga nastaviti.Razlika izmedju "bele ladje" i "tesne koze" je velika. Tamo se barem vidi neki trud i neka "inovacija", dok je "bela ladja" pokusaj kopije necega sto su ljudi nekad voleli da gledaju i tome se smejali. To uopste nije pravi nacin da se pokaze danasnje stanje u drzavi, samo pokazuju svoju nesposobnost da naprave nesto kreativno i inovativno. Ponavljaju iste stvari iz godine u godinu, par serija se vec deset godina vrte u krug... "Porodicno blago" , "Srecni ljudi"...nemogu vise da se setim... Sad uzeli da naprave onu jednu kao "bolju" seriju (opet ne mogu da se setim imena, ona sto ima ime po glavnoj junakinji) i sad oce da namplate sto vise para na to zato sto su se ljudi navadili. Jos jedna stvar u nasoj kinematografiji je sto vec vise od (opet) 10 godina vrte iste glumce i glumice. Kad god vidim nesto na TV-u sve lici jedno na drugo. Pa zar nema barem 1000 razlicith ljudi kojima treba dati sansu. I ovi novi sto se pojave su uglavnom deca "onih poznatih" sto se guraju po raznoraznim reklamama koje opet nemaju nikakvog smisla i uradjene su sa manjkom inteligencije. Sad nemogu da se vade na to kako nemaju para da urade nesto kako valja, a mesecno skupljaju na "pretplati" samo tako....uf!
Prvo bih da pocnem sa glumcima... Upravu si, vrte se isti glumci. Ali ti glumci su stvarno dobri, evo posto smo poceli o beloj ladji, Milan Lane Gutovic je smesan i kad prica sasvim normalno, cak sada , u "Beloj ladji" su ga jos vise karikirali - tako da mi je dovoljno da ga gledam u nekim situacijama i smejacu se ... al' zar nije smesno kada narice engleski i kada pokusava da objasni da nosi poklon i prica sa telohraniteljom : - Boy... -Yes? - Do you speak english ? - yes, of corse... - Pa pokloncic bre....prezent ... pokloncic .... (sad ne secam se lepo al otprilike je tako nesto ... ali sam nacin na koji prica je za kidanje ). Da ne bih oduzavao pricu u nedogled... glumci jesu svi mahom isti, ali bar ja nemam sa tim problema jer su stvarno dobri...u opste mi ne smeta sto su "Tihomira Špica" iz "Porodicnog blaga" prebacili u "ladju" jer je u kombinaciji sa "Djošom" bio urnebesno smesan kao i sada , jeste bela ladja se ne zasniva na humoru tesne koze, ali po meni i ne treba jer je samo ideja prenesena a radnja ocrtava danasnju realnost ... jer cudo je ko danas moze da ti bude predsednik opstine, a to se najbolje vidi po manjim mestima...bela ladja je surova realnost danasnjice jer pokazuje sta sve jedan neskolovan covek i bitanga moze da uradi. A kada je snimana tesna koza bilo je drugo vreme, tako da je i humor drugaciji. Mada necu da ulazim u tu problematiku jer jos uvek nisam dovoljno skolovan i iskusan da bih mogao da pricam o tome koji rezim je bolji a koj grori, mada znam kada je za "obicne smrtnike" bilo bolje - cak i pod sankcijama. A da se vratim na glumce. Glumce najlakse pamtim po ulogama i mogu reci da su stariji glumci bili stvarno kvalitetni i da retko koj danasnji glumac moze da se meri sa njima , ali ipak to je moje misljenje i svako ima svoje.Uopste ne pokusavam da te ne demantujem nego samo iskazujem svoje svoje misljenje. Serije koje prikazuju vec 10 god se vrte u krug, ali nekako uvek ih rado gledam iako imam pristup stranim programima, znam super nemacki jezik a i engleski razumem, i dalje radije odgledam nasu seriju u 8. Serija je dobra samo ako su i glumci, a ovo malo glumaca sto forsiraju, kako ti kazes, je stvarno dobro ( takodje ne smumnjam u to sto kazes da sadasnji glumci ubacuju ove nove, koji su se skoro pojavili na scenu, preko veze). A sto se tice novih serija njih se necemo nesto nagledati skoro, jer nema dovoljno para da se nafatiraju velkike zverke i da se ujedno snima nesto novo. Izvinjavam se zbog dugackog teksta, ali stvarno sam se raspisao... xD

Poslednja ispravka: __UM__ (8.1.2010 u 13:17)
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2010, 15:34   #185
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
A ja cu ga nastaviti.Razlika izmedju "bele ladje" i "tesne koze" je velika. Tamo se barem vidi neki trud i neka "inovacija", dok je "bela ladja" pokusaj kopije necega sto su ljudi nekad voleli da gledaju i tome se smejali. To uopste nije pravi nacin da se pokaze danasnje stanje u drzavi, samo pokazuju svoju nesposobnost da naprave nesto kreativno i inovativno. Ponavljaju iste stvari iz godine u godinu, par serija se vec deset godina vrte u krug... "Porodicno blago" , "Srecni ljudi"...nemogu vise da se setim... Sad uzeli da naprave onu jednu kao "bolju" seriju (opet ne mogu da se setim imena, ona sto ima ime po glavnoj junakinji) i sad oce da namplate sto vise para na to zato sto su se ljudi navadi
Sa ovim delom se slazem. Nesposobnost da se uradi neshto novo i kreativno je ocigledna. Repriza reprize i kopija kopije se mogu videti na nashim televizajama. A ono oko glumaca kako se vrte jedni isti i to. Mozda nisi u pravu ipak su ti glumci kvalitet. Znaju svoj zanat. Ubacivanje novajlija bi bilo loshe. Jednostavno trebalo bi im iskustva. Ja mislim da nashim glumcima ne fali nishta mozda su to isti ljudi ali znaju shta rade. I drugi glumci nece od krsh serije da naprave cudo ipak treba imati bolju pricu pa da oni to odrade kako treba. Cak i najveci glumac bi izgledao kao potpuni idiot da glumi u nekoj kolumbijkoj sapunici.

A koliko su to nashe serije "urnebesne" i to .... nisu. Jednostavno glupiranje Gutovica i stara slava Tihomira Shpica (kako god se zvashe glumac) jednostavno nisu dovoljni. To je trash humor odradjen sa "manjkom inteligencije" kako to rece DonCorleone91 Ponavljaju otrcane fazone jer misle ljudi so to voleli pa ce ga opet gledati. I sa karikiranjem se preteralo ono glupiranje ni ne lici na pokushaj da se govori engleski. Moja baba moze bolje od toga da nabode "Do you speak english" i slicno. I pokazivanje takvog "realnog stanja u drushtvu" (a ne deluje mi realno) nam ne ide u korist. Pravimo budale od sebe nego bi to smatrao sramnim a ne smeshnim.

Sve u svemu nabavio bi satelitsku, kablovsku nemam pojma shta neshto shto ima stotinak kanala. A domace televizije goodbye .... I nikad mi nebi palo na pamet da opet gledam neshto "domace".
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2010, 15:41   #186
bleach
Član
 
Član od: 3.11.2009.
Poruke: 93
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
ivan90BG kaže: Pregled poruke
Kakav krš, to je jedna od naših najboljih serija. RTS je odlično potrošio naš novac.
Da i najjjsmesnija ,,Zivadinka zakljucavaj vrata i stavljaj lanci,katanci i laserski zraci.
bleach je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2010, 16:43   #187
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Talking Re: Preporuka serija(e)

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke
Sa ovim delom se slazem. Nesposobnost da se uradi neshto novo i kreativno je ocigledna. Repriza reprize i kopija kopije se mogu videti na nashim televizajama. A ono oko glumaca kako se vrte jedni isti i to. Mozda nisi u pravu ipak su ti glumci kvalitet. Znaju svoj zanat. Ubacivanje novajlija bi bilo loshe. Jednostavno trebalo bi im iskustva. Ja mislim da nashim glumcima ne fali nishta mozda su to isti ljudi ali znaju shta rade. I drugi glumci nece od krsh serije da naprave cudo ipak treba imati bolju pricu pa da oni to odrade kako treba. Cak i najveci glumac bi izgledao kao potpuni idiot da glumi u nekoj kolumbijkoj sapunici.

A koliko su to nashe serije "urnebesne" i to .... nisu. Jednostavno glupiranje Gutovica i stara slava Tihomira Shpica (kako god se zvashe glumac) jednostavno nisu dovoljni. To je trash humor odradjen sa "manjkom inteligencije" kako to rece DonCorleone91 Ponavljaju otrcane fazone jer misle ljudi so to voleli pa ce ga opet gledati. I sa karikiranjem se preteralo ono glupiranje ni ne lici na pokushaj da se govori engleski. Moja baba moze bolje od toga da nabode "Do you speak english" i slicno. I pokazivanje takvog "realnog stanja u drushtvu" (a ne deluje mi realno) nam ne ide u korist. Pravimo budale od sebe nego bi to smatrao sramnim a ne smeshnim.

Sve u svemu nabavio bi satelitsku, kablovsku nemam pojma shta neshto shto ima stotinak kanala. A domace televizije goodbye .... I nikad mi nebi palo na pamet da opet gledam neshto "domace".
Zbog toga mi propadamo xD Nisi upravu, smesno je bas zato sto prikazuju danashnje stanje stvari kroz humor. Milan Lane Gutovic aka Sojic je stvarno dobar glumac koji uspeva da odrzava celu seriju...uz ,"onog kako se zvase", Predraga Smiljkovica( ne moras da gledas seriju da bi znao kako se zove jedan od poznatijih srpskih glumaca ) koji mu pomaze. Mozda jednostavno ne shvatate humor na kom se zasniva serija, svako ima svoj ukus, ali ne mozete da tvrdite da je serija "krs". I ja sam jedan od onih kojima pretplata bode oci, ali taj RTS najcesce i gledam bas zbog tih serija u 8 sati. Sada da li ce to biti "Moj rodjak sa sela" (serija koju su sada za badnje vece pustili) ili "Bela ladja" ili pak kao za novu godinu neki klasik kao sto je "Her Žika " , sve su to kvalitetne serije, naravno ne za svakoga.

Poslednja ispravka: __UM__ (8.1.2010 u 20:14)
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2010, 17:48   #188
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

doctor who, britanski humor
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2010, 20:41   #189
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
__UM__ kaže: Pregled poruke
...neki klasik kao sto je "Her Žika " , sve su to kvalitetne serije...
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2010, 22:35   #190
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Talking Re: Preporuka serija(e)

Citat:
Pandemonium kaže: Pregled poruke
hahahahahaha...xD Meni je stvarno smesno ... za vreme novogodisnjih praznika sam to gledao i pucao od smeha iako sam znao o cemu se radi i sta se desava, ko i vecina ostalih...

Edit:
barem si se potrudio da procitas moj post...cenim to...xD

Poslednja ispravka: __UM__ (9.1.2010 u 2:33)
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 3:29   #191
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Ma, jasno, svako prema svom tripu. Moj post predstavlja moj trip, pogled, kako god, na tu seriju, i jos neke koje si spominjao. Na zalost (ili na srecu?), ne pripadam toj vecini koju spominjes
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 3:57   #192
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Talking Re: Preporuka serija(e)

Citat:
Pandemonium kaže: Pregled poruke
Ma, jasno, svako prema svom tripu. Moj post predstavlja moj trip, pogled, kako god, na tu seriju, i jos neke koje si spominjao. Na zalost (ili na srecu?), ne pripadam toj vecini koju spominjes
Ma nisam ja neki zatucani tenkre... ali ipak cenim srpski humor...iako sam odrastao uz satelit i svabski program...evo i sada kada god mi se ukaze prilika odgledam ujutru nesh na satelitu, odradim preko dana sta imam... i onda uvece upalim nas program ili ako bas nema nicega predjem na satelit...Gledao sam mnogo stranih komedija kao i filmova ali ponekada je nesto na srpskom ko melem na ranu... nismo valjda narod osudjen da doveka cita titl ?!
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 5:53   #193
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Nismo, umemo i da naučimo engleski
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 10:26   #194
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
dejanl kaže: Pregled poruke
1. Seinfeld
Mozda je ne bi stavio na prvo mesto, al stvarno je super serija. Ko nije nikad gledao (bilo je kod nas ako se ne veram na b92 pre jedno 6 godina) moze vrlo lako da nabavi Nadjite bar prvu sezonu pa proverite da li lazem.. Odlicna komedija..

http://www.imdb.com/title/tt0098904/
Za neupucene. Dzeri Sajnfild je komicar koji koristi dogodjaje iz svog zivota kako bi smisljao fazone za svoju predstavu, a sobzirom ko su mu prijatelji uvek ima dovoljno materijala.. Sve u svemu, obecavam da ce te se nasmejati

A kad smo vec tu, preporucio bih i Curb Your Enthusiasm..
http://www.imdb.com/title/tt0264235/
Covek koji je napravio Sajnfilda ovde glumi glavnu ulogu i pise scenario. Gluma je odlicna (sto nije tesko sobzirom da dosta glumaca glumi SEBE ), situacije cesto urnebesne. Ovde se manje ide na fore, a vise na komiku situacije.. Priznajem smorilo me je malo na 5oj sezoni, pa nisam sve pogledao, al stvarno vredi serija, meni se jako svidela..

Kad sam vec tu, moram da preporucim odavno legendarni Black Adder. I za ljubitelje "over the top", south park humora serija Drawn Together..
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 15:42   #195
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
__UM__ kaže: Pregled poruke
Ma nisam ja neki zatucani tenkre... ali ipak cenim srpski humor...iako sam odrastao uz satelit i svabski program...evo i sada kada god mi se ukaze prilika odgledam ujutru nesh na satelitu, odradim preko dana sta imam... i onda uvece upalim nas program ili ako bas nema nicega predjem na satelit...Gledao sam mnogo stranih komedija kao i filmova ali ponekada je nesto na srpskom ko melem na ranu... nismo valjda narod osudjen da doveka cita titl ?!
Nisam na to mislio, daleko od toga. Meni su, recimo, "Otvorena Vrata" bila super...
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 15:50   #196
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Talking Re: Preporuka serija(e)

Citat:
Pandemonium kaže: Pregled poruke
Nisam na to mislio, daleko od toga. Meni su, recimo, "Otvorena Vrata" bila super...
nisam te ni optuzivao da jesi, vise sam se pravdao xD
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 16:02   #197
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
__UM__ kaže: Pregled poruke
nisam te ni optuzivao da jesi, vise sam se pravdao xD
Nisam ni mislio da si me optuzivao
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 16:42   #198
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Talking Re: Preporuka serija(e)

Citat:
Pandemonium kaže: Pregled poruke
Nisam ni mislio da si me optuzivao
xD
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 17:32   #199
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.849 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Khmmm...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 22:16   #200
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Oni koji vole engleske krimi serije bi obavezno trebalo da odgledaju A Touch of Frost sa dobrim starim, izuzetnim David-om Jason-om u glavnoj ulozi.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Serije grafičkih kartica Ilke Grafika 19 14.7.2009 12:40
Španske serije miša topola Cvet kompjutera 20 17.4.2009 18:05
Novi Slax 6.1.0 i zadnji iz serije 6.x laikexpert Slobodni softver 2 14.4.2009 16:25
Nova kamera starije serije westorbit ŠDK - Foto i audio/video 0 18.4.2007 16:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com