Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet tehnologije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet tehnologije Komunikatori, pretraživači, servisi i protokoli...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.4.2009, 20:32   #1
bta
Novi član
 
Član od: 24.4.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom SEO

Kada li ce svet kompjutera napisati nesto na ovu temu.Srbija je u totalnoj internet traniziciji a o ovome ne mozes naci na nasem jeziku ni dve reci.
bta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2009, 21:26   #2
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: SEO

Kako nismo pisali:

http://www.sk.co.yu/2006/02/skin07.html
http://www.sk.co.yu/2006/10/skin03.html
http://www.sk.co.yu/2008/02/skin07.html

Istraživanje vezano za standardizaciju web prezentacija opština i gradova Republike Srbije predstavljeno je u novembarskom broju prošle godine. Ne znam da li je to ono što te je interesovalo?

Što se tiče konkretnih načina primene i opisa SEO optimizacije, to je prava mala nauka i pripada domenu Internet marketinga, što je predstavljeno u tekstu Obamanija.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2009, 22:10   #3
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: SEO

Citat:
bta kaže: Pregled poruke
Kada li ce svet kompjutera napisati nesto na ovu temu.Srbija je u totalnoj internet traniziciji a o ovome ne mozes naci na nasem jeziku ni dve reci.
Ne bih se baš složio da na našem jeziku nema ničega po tom pitanju
Preporučujem http://www.optimizacija-sajta.com/ a dalji interesantni linkovi na ovu temu postoje u okviru samog sajta pa da ih ne nabrajam sada Jeste u pitanju kompanija koja se upravo bavi ovom tematikom ali svakako nije reklama već dobra polazna tačka za dalje resurse

EDIT: Mada iskreno http://www.google.com/support/webmasters/ je sve što vam je potrebno SEO kompanije često izmišljaju toplu vodu i tehnike koje "garantovano ubijaju konkurenciju" ali su ništa drugo do lepo zavijen rolat od lepih reči u okviru kojih je izrečeno sve što ćete naći na Google Webmaster stranicama A da ne pominjem da se većina njih bavi zabranjenim radnjama koje Google ni najmanje ne voli

Poslednja ispravka: holodoc (24.4.2009 u 22:24)
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2009, 12:23   #4
bta
Novi član
 
Član od: 24.4.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: SEO

Tacno tako ili takozvani black hat.Mnoge firme nisu ni svesne da ga rade.Ali najmilije pitanje kada zovem neku agenciju koja na papiru nidi seo jea li mozete garantovati prvu stranu za izabranu kljucnu rec s moje strane
Odgovor je uvek:ne
Ne znam zasto se onda bave s tim
bta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2009, 13:52   #5
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: SEO

Citat:
bta kaže: Pregled poruke
Tacno tako ili takozvani black hat.Mnoge firme nisu ni svesne da ga rade.Ali najmilije pitanje kada zovem neku agenciju koja na papiru nidi seo jea li mozete garantovati prvu stranu za izabranu kljucnu rec s moje strane
Odgovor je uvek:ne
Ne znam zasto se onda bave s tim
Zato što su realni Nijedna firma koja je iole realna i kojoj SEO nije primarna i jedina delatnost ne može garantovati da će bilo koji sajt biti na prvoj stranici sa rezultatima na zadatu ključnu reč. Svaka firma koja tvrdi suprotno je ili nedovoljno iskusna u svom poslu ili su jednostavno "hoštapleri" u pitanju U zemljama u kojima ljudi žive od svojih web sajtova potpuno je normalna stvar da postoje agencije koje se bave isključivo optimizacijom za pretraživače jer je SEO sam po sebi izuzetno mukotrpan i vremenski zahtevan posao. Potrebno je mnogo sati dnevno provedenih u analizi zahteva posetilaca i praćenju trendova da bi jedan sajt, posebno ako je velika konkurencija u pitanju, dospeo u sam vrh. Kod nas, mada ova pojava nije vezana isključivo za nas, je česta pojava da firme obećavaju kule i gradove i neke stvarčice pod veoma čudnim imenima a koje u suštini predstavljaju ništa drugo do najobičnije preporuke samog Google-a samo umotane u zanimljivu priču.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
misao (19.11.2009)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com