Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.2.2010, 20:37   #1281
JoXa
Veteran
 
Član od: 13.7.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 97 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
Schnak3 kaže: Pregled poruke
Ne kapiram zasto bi gledao filmove na konzoli .
Sto bi moj rodjak rekao, ne arči čitač.
Logicno- ako imaju dobar TV,a komp im je povezan sa monitorom.

Elem,ima neka stvarcica koja povezuje Xbox sa kompjuterom,kosta oko 30 jura (imaju likovi sa Xbox republike), that might do the job.

EDIT:Izvinjavam se,taj wireless receiver sluzi za povezivanje gamepada,volana itd.

Poslednja ispravka: JoXa (11.2.2010 u 15:52)
JoXa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2010, 18:59   #1282
Freeloader
Član
 
Član od: 28.1.2006.
Lokacija: Start > run > regedit
Poruke: 269
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Jel ko igrao Dante's Inferno, ja sam ga presao u jednom dahu i bruuuuuka je dobar!!!! Odlicno je odradjen, ima dovoljno da se igra, sve pohvale developerima za ovu igricu!!!
Freeloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2010, 21:08   #1283
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
Freeloader kaže: Pregled poruke
Jel ko igrao Dante's Inferno, ja sam ga presao u jednom dahu i bruuuuuka je dobar!!!! Odlicno je odradjen, ima dovoljno da se igra, sve pohvale developerima za ovu igricu!!!
ja sam igrao.nije los
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2010, 15:18   #1284
ssin
Novi član
 
Član od: 5.3.2010.
Poruke: 4
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Pozdrav svima. Registrovao sam se na forum jer imam problem sa konzolom a čini mi se da ovde ima pametnih i iskusnih glava.

Juče sam na poklon dobio nov xbox 360 Arcade iz SAD. Verovatno je mnogima već jasno koji problem imam. U SAD je napon 110V a kod nas 220V. I utičnice za struju su drugačije, ali ok, za to već od ranije imam onaj mali adapter, to nije problem. Nadam se da neko ima iskustva ili ideju u vezi ovoga. Znači, da li je dovoljno samo da nabavim nekakav konverter da bi stvar proradila? Ili možda da kupim napajanje za evropski xbox a ovaj bacim u smeće? Ili da dignem ruke i pokušam da prodam celu konzolu? Help. Napominjem da sam totalni neznalica po pitanju tehnike i elektronike. Ja samo znam da li nešto dobro radi ili ne radi.

Takođe me interesuje da li ovo znači da ću morati da nabavljam isključivo igre iz Amerike?

Hvala svima unapred.

Poslednja ispravka: ssin (5.3.2010 u 15:27)
ssin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2010, 17:31   #1285
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
ssin kaže: Pregled poruke
Pozdrav svima. Registrovao sam se na forum jer imam problem sa konzolom a čini mi se da ovde ima pametnih i iskusnih glava.

Juče sam na poklon dobio nov xbox 360 Arcade iz SAD. Verovatno je mnogima već jasno koji problem imam. U SAD je napon 110V a kod nas 220V. I utičnice za struju su drugačije, ali ok, za to već od ranije imam onaj mali adapter, to nije problem. Nadam se da neko ima iskustva ili ideju u vezi ovoga. Znači, da li je dovoljno samo da nabavim nekakav konverter da bi stvar proradila? Ili možda da kupim napajanje za evropski xbox a ovaj bacim u smeće? Ili da dignem ruke i pokušam da prodam celu konzolu? Help. Napominjem da sam totalni neznalica po pitanju tehnike i elektronike. Ja samo znam da li nešto dobro radi ili ne radi.

Takođe me interesuje da li ovo znači da ću morati da nabavljam isključivo igre iz Amerike?

Hvala svima unapred.
Da,mozes jedino igrice koje su radjene u americkom NTSC sistemu slike a ako si iz Srbije,100% koristis evropski PAL sistem. Dzaba ti je,pravo je mucenje koristiti NTSC XboX u Evropi.Prodaj Ameru (Ameri placaju neke stvari vise nego sto mi,javi mi se na PM da ti objasnim zasto). I onda ces dobiti pare za Premium Xbox ,jos ti ostane kusura za igrice.
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku federer na korisnoj poruci:
ssin (5.3.2010)
Stara 5.3.2010, 18:28   #1286
Misone
Član
 
Član od: 3.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 74 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

zar ne moze da flashuje dvd drive i igra skinute igre sa neta?
Misone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Misone na korisnoj poruci:
ssin (5.3.2010)
Stara 5.3.2010, 19:43   #1287
ssin
Novi član
 
Član od: 5.3.2010.
Poruke: 4
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Hvala na odgovorima, bio je tu jos jedan, najkorisniji odgovor, odjednom je nestao ?!

Raspitacu se jos malo... konsultovacu jos ponekog. U sustini uopste me ne zanima online igranje tako da bi ga fleshovao bez mnogo grize savesti. Ostaje ovaj problem s naponom... Ne drugim sajtovima sam video da moze da se koristi ispravljac od evropskog xboxa, negde opet kazu da ne moze...najradije bi to uradio kad bih znao da ce funkcionisati.. i ako je to uopste moguce pronaci.
ssin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2010, 19:48   #1288
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Izgleda da su mi obrisali. Poslao sam ti info na PM.
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eddy na korisnoj poruci:
ssin (5.3.2010)
Stara 5.3.2010, 20:33   #1289
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
ssin kaže: Pregled poruke
Hvala na odgovorima, bio je tu jos jedan, najkorisniji odgovor, odjednom je nestao ?!

Raspitacu se jos malo... konsultovacu jos ponekog. U sustini uopste me ne zanima online igranje tako da bi ga fleshovao bez mnogo grize savesti. Ostaje ovaj problem s naponom... Ne drugim sajtovima sam video da moze da se koristi ispravljac od evropskog xboxa, negde opet kazu da ne moze...najradije bi to uradio kad bih znao da ce funkcionisati.. i ako je to uopste moguce pronaci.
Mozes ti mjenjat napajanje ali igre NE MOZES. Ja nigdje nisam reko da se piratske ne mogu igrati.Dabome da mogu al te mogu banovat. E sad sto me svi smatraju kretenom to je druga prica. Ja sam ovdje pricao samo o REGION LOCKU,a vi to mozete po zelji prihvatiti ili odbiti,mene ne zanima.Uglavnom,ssin,javi mi se na PM,mogu ti pomoci
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2010, 20:51   #1290
ssin
Novi član
 
Član od: 5.3.2010.
Poruke: 4
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
federer kaže: Pregled poruke
Mozes ti mjenjat napajanje ali igre NE MOZES. Ja nigdje nisam reko da se piratske ne mogu igrati.Dabome da mogu al te mogu banovat. E sad sto me svi smatraju kretenom to je druga prica. Ja sam ovdje pricao samo o REGION LOCKU,a vi to mozete po zelji prihvatiti ili odbiti,mene ne zanima.Uglavnom,ssin,javi mi se na PM,mogu ti pomoci
Ma ok, mozda ponekad i narucim neku US igru sa amazona
Najvise me trenutno zanima da li uopste moze da radi evropski xbox ispravljac na americkom xboxu. Veoma cenim tvoj odgovor na moje pitanje, ne znam ko te smatra kretenom ali ja sigurno tu ne spadam.

btw, da ponovim, flesovao bih xbox bez mnogo grize savesti.
ssin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2010, 1:49   #1291
astro
Član
 
Član od: 6.5.2008.
Poruke: 64
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

axelmusic.com je dobar izvor za ntsc xbox 360 igre.
astro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2010, 20:47   #1292
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: Xbox 360

Imam jednu dilemu. Znaci koju fighting igru izabrat: FightNightRound4 sigurno,al dal da uzmem StreetFighterIV,Tekken 6,Dead Or Alive 4 il pak Virtua Fighter 5? Sta je bolje?
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2010, 21:48   #1293
Misone
Član
 
Član od: 3.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 74 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

tekken 6
Misone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2010, 14:25   #1294
N3n0
Član
 
Član od: 26.9.2009.
Poruke: 268
Zahvalnice: 223
Zahvaljeno 64 puta na 41 poruka
Wink Re: Xbox 360

Citat:
federer kaže: Pregled poruke
Imam jednu dilemu. Znaci koju fighting igru izabrat: FightNightRound4 sigurno,al dal da uzmem StreetFighterIV,Tekken 6,Dead Or Alive 4 il pak Virtua Fighter 5? Sta je bolje?
Uzmi Tekken 6 i Mortal Kombat vs DC Universe - nećeš se pokajati .
N3n0 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2010, 23:32   #1295
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Od toga je SFIV najbolji, ali bih ja cekao Super SFIV...
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2010, 15:10   #1296
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

@federer
Tekken 6 ako planiras dugo da se zanimas igrom. SF4 cisto iz nostalgije, mogucce da ce ti brzo dosaditi. DoA4 samo zbog bouncing-boobs (heh). Novi MK obidji u sirokom luku ukoliko si fan 2D MK-ova. Iskreno, od svega sto si pobrojao Tekken jeste najbolji (jedino sto mu parira je Soul Calibur 4), mene licno je FightNight nevidjeno smorio jer je troma igra i borbe predugo traju.

Poslednja ispravka: Ocelot (14.3.2010 u 15:57)
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2010, 18:05   #1297
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
3LANCER kaže: Pregled poruke
@federer
Tekken 6 ako planiras dugo da se zanimas igrom. SF4 cisto iz nostalgije, mogucce da ce ti brzo dosaditi. DoA4 samo zbog bouncing-boobs (heh). Novi MK obidji u sirokom luku ukoliko si fan 2D MK-ova. Iskreno, od svega sto si pobrojao Tekken jeste najbolji (jedino sto mu parira je Soul Calibur 4), mene licno je FightNight nevidjeno smorio jer je troma igra i borbe predugo traju.
OK. Igram Mortal od prvog nastavka,SF od drugog. A sta ce meni bouncing boobs or seeses ? A sta mislite o VirtuaFighter5?
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2010, 20:06   #1298
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

VF mi je uvek bio nekako bleh, igra mi nije imala taj smek i licnost koju imaju MK, SF i Tekken.
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2010, 13:47   #1299
spacecow
Novi član
 
Član od: 29.8.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Xbox 360

Pozdrav svima!
Ovako skupio sam neku kintu i sada se razmisljam koju konzolu da uzmem, posto mi je vise dosadilo da stalno upgrade-ujem pc itd.. znate i sami.. -_- Igra mi se MW2 preko neta (sabani, nisu stavili dedicated servere za pc..) a igra mi se i god of war 3, i to mnooogo


Nego ovako, da pocnem :P

Da li moze da se instalira cip u ps 3 ? U 360(elite) mislim da moze - Jedino sto bih uzeo od originala je MW2 ^^

Da li ima kod nas da se uzme Xbox live (60$ - Godisnja subsrkipcija, u Americi, neznam ovde..)

Ja bih uzeo ps3 (jedino zbog GoW3, trenutno) mada gledao sam neke tako reci "testove" (ps3 vs 360) i kazu da je 360 bolji za FPS igre (MW2 :P ), kazu ima bolji kontroler a i kazu da ima "malkice" bolju grafiku Kad smo vec kod kontrolera kazu isto da traje duze od ovog (40h > 20h ps3) mada mi se ne svidja sto cu morati da kupim punjac za baterije -_-

Taman se zagrejem za 360, i onda me uhvati zelja da igram GoW3 i ne mogu da odlucim :/


Dajte neki savet nesto, posto sam, jbg, ne mogu da se odlucim :/

Hvala i ziveli
spacecow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2010, 14:02   #1300
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
spacecow kaže: Pregled poruke
Pozdrav svima!
Ovako skupio sam neku kintu i sada se razmisljam koju konzolu da uzmem, posto mi je vise dosadilo da stalno upgrade-ujem pc itd.. znate i sami.. -_- Igra mi se MW2 preko neta (sabani, nisu stavili dedicated servere za pc..) a igra mi se i god of war 3, i to mnooogo


Nego ovako, da pocnem :P

Da li moze da se instalira cip u ps 3 ? U 360(elite) mislim da moze - Jedino sto bih uzeo od originala je MW2 ^^

Da li ima kod nas da se uzme Xbox live (60$ - Godisnja subsrkipcija, u Americi, neznam ovde..)

Ja bih uzeo ps3 (jedino zbog GoW3, trenutno) mada gledao sam neke tako reci "testove" (ps3 vs 360) i kazu da je 360 bolji za FPS igre (MW2 :P ), kazu ima bolji kontroler a i kazu da ima "malkice" bolju grafiku Kad smo vec kod kontrolera kazu isto da traje duze od ovog (40h > 20h ps3) mada mi se ne svidja sto cu morati da kupim punjac za baterije -_-

Taman se zagrejem za 360, i onda me uhvati zelja da igram GoW3 i ne mogu da odlucim :/


Dajte neki savet nesto, posto sam, jbg, ne mogu da se odlucim :/

Hvala i ziveli
Ne moze u PS3 da se ugradi chip. Samo XBOX360 moze da se flashuje za pirate. MOras placat pretplatu za LIVE kod XBOXa ali vrijedi novca; bolji je od besplatnog PSNa,vjeruj mi. Onda imas revizije XBOXa :

Xenon
neki tamo
Falcon
Jasper.

Jasper je najbolji zbog maticne i manje se kvari. E sad nemoj to da mjesas sa paketima: Xbox360 Arcade,Elite,Premium.Oni se razlikuju samo po opremi. Arcade nema HDD.(a HDD nije neophodan). U vezi rezanja igrica javi mi se na PP (PM). I da, americki XBoX prima samo americke igrice i koristi americki NTSC sistem dok se u Srbiji i Bosni koristi PAL sistem.Tako moras imati PAL konzolu i PAL igrice.Ne moze se menjati. (kod Wiija moze,ali ne pricamo o Wiiju nego o Xboxu).Za ostalo javi mi se na PM.
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku federer na korisnoj poruci:
spacecow (16.3.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
xbox, xbox360


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Xbox JCDenton Konzole 140 15.3.2024 22:30
XBOX 360 Update n1n3 Konzole 13 2.6.2009 17:57
UPS i XBOX Phat Konzole 3 8.2.2009 17:03
Xbox se zamrzava, RRoD u iscekivanju n1n3 Konzole 7 27.8.2008 14:26
Microsoft priznao da su sve Xbox 360 konzole defektne Gadoguz Konzole 52 26.2.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com