Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.3.2008, 19:49   #41
zidan grobar
Veteran

Član od: 27.5.2007.
Zahvalnice: 774
Zahvaljeno 503 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Citat:
branko999999999 kaže: Pregled poruke
Zaboravio sam najveci strah - od zubara. Avione, liftove i pauke mozes da izbegnes a ovo? Kad moras - moras. Cekam napolje ispred ordinacije jedno 10-15 min. pa se nekako smirim i ubedim da udjem... Kako se samo preznojim kad sednem na zubarsku stolicu, srce pocne da mi lupa, 3 puta se prekrstim i pomolim Bogu. Onda mislim : 'Sta ce da mi rade, sta ce sad da bude...' .Prekjuce je poceo da me boli zub ali evo 3 dana kljukam se 'lekadol'-om i nikako da skupim hrabrost i otidem. Sutra, sutra ali to sutra nikako da dodje...
Sutra je tvoj srecan dan,na celu ti pise.
zidan grobar je offline  
Stara 24.3.2008, 20:16   #42
zdravkelja
Deo inventara foruma

Član od: 1.12.2006.
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.915 puta na 818 poruka

Sad ste me podsetili.
Od igle se paralisem, nema mi nista gore.

Isto i to sa terasom i visokim mestima, sve neki tripovi kako cu da skocim
zdravkelja je offline  
Stara 24.3.2008, 20:18   #43
Antony Kidis
Veteran

Član od: 29.10.2007.
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 509 puta na 176 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Antony Kidis Slanje poruke preko Yahooa korisniku Antony Kidis Slanje poruke preko Skypea korisniku Antony Kidis

Ja se plasim da idem sam po mrklom mraku. Mislim kada duze idem.
Antony Kidis je offline  
Stara 24.3.2008, 20:25   #44
illidan
Starosedelac

Član od: 28.10.2005.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 350 puta na 253 poruka

nemam neki poseban strah... jedino strah od smrti (ali mislim da je to normalno za sve)
illidan je offline  
Stara 24.3.2008, 20:28   #45
Wolverine
Intelov plaćenik

Član od: 29.10.2005.
Zahvalnice: 5.221
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine

Citat:
ZIDAN GROBAR kaže: Pregled poruke
A samo da znate da tokom operacije uraslog nokta nema boljeg osecaja(bez anestezije).
Citas novine i trpis.
Znam taj osecaj.
Wolverine je offline  
Stara 24.3.2008, 20:35   #46
[Imzadi]
Starosedelac

Član od: 15.12.2005.
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka

Citat:
branko999999999 kaže: Pregled poruke
Prekjuce je poceo da me boli zub ali evo 3 dana kljukam se 'lekadol'-om i nikako da skupim hrabrost i otidem. Sutra, sutra ali to sutra nikako da dodje...
Kad se živac zapali i zub počne da boli, lekovi samo uništavaju želudac i apsolutno ne pomažu ni malo... Po svoj logici, zubara ti je bolje da posetiš što pre - jer će bol iti sve veći i što više odlažeš više će da boli, a moraćeš da odeš u svakom slučaju i zato je bolje da odeš što pre Nema lepšeg osećaja nego kad te oslobodi bola čim otvori zub...

Inače, plašim se da mi nešto ne padne na glavu (žica od bandere, luster, crep...). To mi je najveća fobija
[Imzadi] je offline  
Stara 24.3.2008, 21:07   #47
zidan grobar
Veteran

Imzadi je "Galkinja"
zidan grobar je offline  
Stara 24.3.2008, 21:21   #48
LebronMVP
Član

Član od: 21.2.2006.
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 127 puta na 64 poruka

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Sad ste me podsetili.
Od igle se paralisem, nema mi nista gore.

Isto i to sa terasom i visokim mestima, sve neki tripovi kako cu da skocim
I ja zaboravih da spomenem igle. Kad su mi vadili krv na pregledu za vojsku.....uffff.....mislim da je jedino meni bilo lose posle. Zamalo da se onesvestim.
LebronMVP je offline  
Stara 24.3.2008, 21:43   #49
zdravkelja
Deo inventara foruma

Ja sam se pre 2-3 nedelje prvi put onesvestio. Ranije sam 1000 puta vadio krv i nikad mi nije bilo nista, ali sam se ovaj put onesvestio.
zdravkelja je offline  
Stara 24.3.2008, 22:16   #50
Iilija64
Banned

Član od: 20.9.2007.
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64

Ma kad se s pijanim prijateljem voziš 160 u krntiji koja se raspada, a sva četvorica ste mortus pjani. Kad smo se otrijeznili i shvatili šta smo radili spoznali smo istinski strah. Nije nas bilo strah za vrijeme vožnje već poslije. Nikad više s pijancem u auto.
Iilija64 je offline  
Stara 24.3.2008, 22:31   #51
todos
Deo inventara foruma

Član od: 9.12.2005.
Zahvalnice: 4.455
Zahvaljeno 2.539 puta na 1.517 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
Ma kad se s pijanim prijateljem voziš 160 u krntiji koja se raspada, a sva četvorica ste mortus pjani. Kad smo se otrijeznili i shvatili šta smo radili spoznali smo istinski strah. Nije nas bilo strah za vrijeme vožnje već poslije. Nikad više s pijancem u auto.
Grdno je biti pijan. Ja sam dvaput, umesto da startujem u prvu brzinu krenuo u rikverc. Jednom sam ostetio kapiju ispred kuce, a drugi put sam srusio neki direk ispred firme gde sam radio. Takodje sam jedared sleteo u njivu, i (produzio pravo, umesto da skrenem levo). Kad su me vadili sa nekim traktorom ja se zakljucam u vozilo, dva puta se kidala sajla, ljudi me mole da izadjem napolje, ja u inat ne mrdam iz vozila. Posle takvog iskustva, oseti se strah, i razocarenje takvim ponasanjem, ali sutradan tek. Da imam strah od bicikle i vrata od kola. Kada prilazim parkiranim kolima sa bilo koje strane, prozmu me nekakvi zmarci, jer jednom sam gadjao u vrata od putnickih kola kada ih je vozac otvorio. Leteo sam preko njih jedno pet-sest metara. Takodje sam jednom sleteo sa puta u neku vrzinu, i jos desetak puta omlatio o beton. Vise biciklu ne vozim, i zaobilazim je u sirokom luku.
todos je offline  
Stara 24.3.2008, 22:41   #52
zdravkelja
Deo inventara foruma

Eee, sta sam ja radio sa mojom biciklom niko nije.... I izlomio se sa svakakvim egzibicijama.
I i dalje me nije strah, uzivam da je vozim.
Al sad se stvari menjaju, uvidjam kakav sa bio loodak. Sad sam presao na trkacke bicikle, nema sa njima preskakanja ograda i sl.
zdravkelja je offline  
Stara 24.3.2008, 22:46   #53
zidan grobar
Veteran

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Eee, sta sam ja radio sa mojom biciklom niko nije.... I izlomio se sa svakakvim egzibicijama.
I i dalje me nije strah, uzivam da je vozim.
Al sad se stvari menjaju, uvidjam kakav sa bio loodak. Sad sam presao na trkacke bicikle, nema sa njima preskakanja ograda i sl.
Uh,jednom kad sam isao nekom nizbrdicom,pa mi bicikl zakacio u nesto(otkud znam),odrao sam kolena po asfaltu uh.A krasta bila
Mada i pored toga volim bicikl.
zidan grobar je offline  
Stara 24.3.2008, 22:59   #54
Netza
Član

Član od: 19.3.2008.
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 50 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Netza

Jaoooo Imzadi me podseti,taj trip da ti nesto ne padne na glavu...uhhh zaobilazim one svetlece reklame sto vire iznad prodavnica kako stignem...i znate ono na gradjevini ispod skele sto ostave kao onaj prolaz? e pa,ja kao da sam ubedjen da to samo mene ceka da prodjem ispod pa da se sve srusi onako lepo sa sve sipkama i daskama a opet nekako,ja nemam strah od toga,nego mi valjda dosadno kad pesacim,pa aj da se tripujem tako nesto nemam pojma...ako se setim jos nekog tripa ja cu da javim
Netza je offline  
Stara 24.3.2008, 23:33   #55
hacker_aca
amurof aratnevni oeD

Član od: 18.11.2005.
Zahvalnice: 2.052
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Imam samo jedan strah - pantofobiju. Ne, nije to strah od osoba koje se zovu Panta (imam jednog komšiju koji se tako zove).
Wikipedia - Panphobia

Citat:
Panophobia is most frequently found as a secondary condition to schizophrenia.

Nemam strah od insekata i zmija... Eto, kada mi se slobodno šetaju leti kroz dvorište. Nego je sada sve počelo da se gradi po Budvi pa je taj talas gradnje došao i u moje naselje pa ima manje bubica, skakavaca, leptira, zmija, blavora... Jedino zna da mi bude neprijatno kada počne stršljen da zuji oko mene...

Imao sam i ja strah od visine pa sam to rešio skakanjem s mosta. Dobra terapija, zar ne? Grad Berane (za one sa manjim poznavanjem geografije - sever Crne Gore), most nad rekom Lim, odmah pored jedinog hotela u gradu. Tu se svi kupaju leti pa i ja sa braćom i društvom. Pošto samo najhrabriji skaču sa mosta otišao sam na most da vidim kako izgleda odatle. Kada sam rekao braći da ću da skočim sa mosta samo su se nasmejali. Odem na most, gledam, gledam... Posle nekih 20 minuta penjem se na ogradu mosta, braća me gledaju odozdo (sa svom publikom ) i ja skačem... Mnogo čudan osećaj sam imao dok sam padao, kao da sam gledao sebe kako padam iz očiju nekog prolaznika sa mosta. Mislim da se to može prepisati vantelesnom iskustvu. Kada su braća rekla društvu da sam skočio sa mosta nisu im verovali i tražili su opet da skočim. Došao sam na most sa društvom, uzaslonio se na ogradu i pogledao dole... Prvo što mi je prošlo kroz glavu bilo je:"Budalo, odakle si ti skočio!". Opet sam se malo nećkao i onda je društvo otišlo omalovažavajući me. Posle nekih 5 minuta sam opet skočio i kada je društvo videlo imali su me udaviti u vodi od ubuzbuđenja. Motiv za drugi skok? Muka mi je bilo da idem nazad peške. A nije baš ni jednostavno skakati sa tog mosta. Tu su brzaci a ima i puno stena okolo... Plus, dubina i nije baš velika. Kada sam upadao u vodu dohvatio bih dno... Inače, i ja imam te tripove sa visinom da ću skočiti sa balkona/litice/štagod samo što se to smanjuje vremenom...

A trenutni strahovi... Pa mislim i da nemam neki poseban. Kao svi ostali ljudi samo u normalnom intezitetu: povreda, buđenje u sanduku, mali prostor...

Ako budem dolazio na ovo okupljanje definitivno ću povesti kojeg pauka sa sobom...

Izvinite na ovako velikom postu i ovolikim smajlijima. Ipak sam ja emotivan tip.
hacker_aca je offline  
Stara 24.3.2008, 23:34   #56
Red Dragon
Starosedelac

Član od: 16.7.2006.
Zahvalnice: 272
Zahvaljeno 728 puta na 363 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon

Citat:
Bokile2000 kaže: Pregled poruke
Ovaj bi te lako mogao pojesti,ne gledaj ako se bas plasis(kao ja)...
Zove se Camel Spider....
Sad znam odakle inspiracija za film Alien (ko je gledao, zna na sta mislim)...

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Imam samo jedan strah - pantofobiju. Ne, nije to strah od osoba koje se zovu Panta (imam jednog komšiju koji se tako zove).
Pa kako se sa tim nosis (osim ako se ne zezas da imas ovu fobiju)? To je strah od svega, i to bas nije naivno...

Citat:
LebronMVP kaže: Pregled poruke
predavanja na faxu me uzasavaju
To nije strah, to je (uglavnom) smor...a i naviknes se.

Mislim da je ovo trebala biti tema o fobijama, jer strah je relativan pojam. Svako se od poneceg uplasi. To je ono sto nas cini ljudima.

A sto se mene tice... nemam fobije, a nemam ni neke strahove. Pa bre, ja sam RED DRAGON!!! Cega se zmajevi plase?
Sto se tice Smrti, kad dodje stigla je. Probacu da je prevarim na partiji pokera iili Guilty Geara. Ili cu je jednostavno prebiti . Salim se naravno... ne bih igrao poker.

A vase fobije su i normalne. A da li ste znali da postoji i:
dementofobija - strah od ludila
triskaidekafobija - zasto se ljudi plase broja 13 stvarno nemam ideju
nudofobija - strah od golotinje
fobofoija - strah od straha
nepofobija - strah od oblaka!? Preselite se na Havaje
hipopomonstrosseskipedaliofobija (valjda ovako nekako) - strah od duuuugih reci
papafobija - strah od pape!?
Vestifobija - strah od odece. Ovo je fobija koju svi prizeljkuju, jer bi smo svi morali hodati goli
filofobija - strah od zaljubljivanja. To je vec nezgodno, moramo se sloziti.
genofobija - najgora fobija od svih, nijedna joj nije ravna.....strah od seksa! Ovo je opasno. Nikom ne pozeleo.

e,da...da li neko ima Chuckofobiju - fobija od Chuck Norrisa

...da vas utesim, fobije poznatih.

Poslednja ispravka: Red Dragon (24.3.2008 u 23:43)
Red Dragon je offline  
Stara 25.3.2008, 0:16   #57
Lokigodofirendlies
Član

Član od: 21.8.2007.
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka

Ja se plasim "realne" visine ali jos vise one u snovima. Dakle cesto sanjam da paaadam najcesce sa neke ogromne planine, ziv se prepa'nem. I ponekad zmija ali ne klasican strah samo se na prvi pogled najezim(kao kad recimo gledam les) ali posle sam OK kad razum preovlada.
Lokigodofirendlies je offline  
Stara 25.3.2008, 0:18   #58
Iilija64
Banned

Zmije su baš komične. Samo trebaš znati razlikovati bjeloušku od poskoka i možeš se praviti pametan. Mi smo plašali ljude po selu s bjelouškama. Samo mi nije jasno zašto od svih kukaca mrzim pauke.
Iilija64 je offline  
Stara 25.3.2008, 0:26   #59
Bokile
Banned

Član od: 2.12.2005.
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka

Citam sve ovo i ajde da se dopunim,imam strah od zaljubljivanja i strah od strujnog udara.
A ko sedne sa mnom u kola u mestu se zezno,osim ako se ne plasi brzine...
Bokile je offline  
Stara 25.3.2008, 0:27   #60
Iilija64
Banned

Citat:
Bokile2000 kaže: Pregled poruke
Citam sve ovo i ajde da se dopunim,imam strah od zaljubljivanja i strah od strujnog udara.
A ko sedne sa mnom u kola u mestu se zezno,osim ako se ne plasi brzine...
Više me je strah onih koji voze sporo ali ludo i ničeg se ne boje.
Iilija64 je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fobije, strahovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2487 21.10.2020 21:45
Saznajte šta je koji proces JovanK Operativni sistemi 8 20.1.2008 16:29
Koji headset kupiti? donmarkon Tekstovi u SK 7 25.11.2007 23:24
Koji program??? (CD prezentacije) U-SERB Aplikativni softver 4 13.7.2006 1:26

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:40.