Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Audio softver

Audio softver Programi i alati za obradu zvuka na računaru, softver za puštanje muzike i zvukova, audio kodeci, konvertori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.1.2018, 23:09   #1
sonnyy
Novi član
 
Član od: 24.6.2017.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom preporuka za android streaming media player

Pozdrav svima

Molim za pomoc.

Zelim sa servera da streamujem muziku koju bih preko interneta pustao na odabranoj lokaciji
Imam resenje za streaming preko Air time software-a ( instaliranog na serveru gde mi se nalazi napakovana muzika )
Ono sto mi treba je preporuka nekog android streaming media playera koji ima u sebi ubacen interface koji omogucava emitovanje muzike preko streaming media playera( koji je pak povezan na pojacalo ) i koji se nalazi na odabranoj lokaciji.
Interface takvog android streaming media playera mora u slucaju prekida internet veze da automatski pocne da emituje muziku koju je zapamtio u svojoj internoj memoriji , a u back up-u da sve vreme proverava da li se uspostavila internet veze te kad registruje da se uspostavila automatski nastavi emitovanje muzike spakovane na mom serveru.
Treba mi preporuka za streaming media playere sa takvim interfaceom ili interface koji se mogu aplikovati na neke android streaming media playere tipa ovaj sa linka...

https://www.cnx-software.com/wp-cont...-MXQ_Large.jpg

Unapred hvala na odgovoru

mozete me kontaktirati sa preporuko i na prime@beotel.net
sonnyy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
MPC-BE (Media Player Classic - Black Edition) ZoNi Aplikativni softver 26 8.3.2014 19:51
Preporuka za android tablet za citanje stripova Stribor ŠDK - Tableti i e-readeri 8 13.10.2012 12:03
MKV player preporuka Srdjan Novitovic ŠDK - Foto i audio/video 4 27.10.2011 20:02
windows media player puding Video/TV softver 13 21.12.2005 15:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com