Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.4.2007, 13:27   #61
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Atena Palada kaže: Pregled poruke
ok kad budem konachno kupil exp. javitju dal imam problema ko sa obichnom verzijom
Nema problema zato što je ekspanzija patchovana na verziju 1.30.
Trebali ste i obični Titan Quest da patchujete na 1.20 pre igranja, jer je samo 1.0 pucao tako ko što kažeš.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2007, 19:08   #62
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

presao sam i ja!
pogodite sta sam dobio od zadjeg bossa?!
3rune i krsa zutih itema koji cak nisu ni za moju klasu...
u svakom slucaju gg...



btw.meni se restartovalo i sa verzijom 1.20... i sa 1.15,1.11,1.08...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 14:38   #63
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Eto i ja sam presao prvi put igru (obicnu i IT) sa Conquerorom (Warfare+Defense) za 3 dana i 1 noc igranja - ukupno 20 sati. Ranije nisam mogao da je igram zbog iritirajucih bagova, ali ovako pecovana tece glatko i prava je milina sekirom cepati lobanje hordama odlicno uradjenih cudovista. Lik mi je pred kraj ispao prilicno jak,ima solidan damage, dosta helta, i blokira skoro pola udaraca stitom. Najveci problem su mu neprijatelji koji koriste neki cudni elemental damage kad se neka crna masa pojavi i krene da mi oduzima helte, tako da su me dosta ubijali. Inace hada sam smesno lako ubio dok sam se sa onim ogromnim titanom u trecem aktu namucio zesce.
Imam 1 pitanje za iskusnije od mene: da li se isplati gomilati one relice, zauzese mi dobar deo inventara, a necu da ih prodam jer ne znam kad ce mi zatrebati.
Inace poceo sam da igram sa Rangerom (Hunting+Nature) cisto da vidim kako je kad imas cuda koja se bore na tvojoj strani.
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 15:03   #64
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

pa trebaju ti za artificate...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 15:20   #65
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

U principu ne treba ih cuvati previse.Ako zelis da kompletiras neki jer ima osobine koje ti odgovaraju to je u redu, a ostale slobodno baci. Ako si vec presao igru a nisi sakupio kompletan artefakt onda prodaj/baci sve nekompletne. Jer ako krenes na novom nivou tezine svaki relic ce imati povecane vrednosti pa neces moci da ga kombinujes sa starim (recimo ako je na prvom nivou tezine neki relic davao 2% na block, na sledecem nivou ce isti takav davati 3% i neces moci da ga uklopis sa prethodnim).
Takodje to je vezano i za oblast do koje si stigao.Ako recimo skupljas relice od kornjaca a ne sastavis sva cetiri i dosao si do Egipta, onada te relice mozes slobodno da bacis jer vise neces naletati na kornjace da bi upotpunio artefakt.
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku choi na korisnoj poruci:
Geronimo (15.4.2007)
Stara 18.4.2007, 4:04   #66
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Ima artifact - ova koji se prave od drugih artifact - ova i plus jedan relic. Obicno greater artifact se pravi od dva lesser - a i plus neki carm ili scroll. Upravo zbog ovoga ja cuvam sve relice i carmove, napravio sam jedan karakter samo za tu namjenu. Kod njega mi stoje verzije sa normala a ove sa epica drzim kod lika sa kojim i igram. Nasao sam i jednu formulu za divine artifact. Sta sve daje od osobina ne smijem ni da vam kazem.
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2007, 13:01   #67
RiddlerX
Novi član
 
Član od: 4.4.2007.
Poruke: 12
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku RiddlerX Slanje poruke preko MSN-a korisniku RiddlerX
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

upravo sam presao Titan Quest i poceo da igram Immortal Throne...i imam jedan mali problem...kod starog Titana mogao sam da pokupim iteme sa zemlje,ono lepo pise naziv,ali kod Immortala to ne mogu...nema naziva nigde,osim kada koristim alt..da li je to tako ili imam neki bag?
RiddlerX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2007, 20:49   #68
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Nije bag tako je i meni, ali ne smeta
Obrnuo sam i Epic, i bilo je sve lako osim kerbera, koji me je ubio 10 puta jer nisam imao poison resistance. Imam sekiru Ekindu's Stand koja je prilicno dobra, i mnogo volim onaj health regeneration koji daje.
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2007, 22:07   #69
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
RiddlerX kaže: Pregled poruke
upravo sam presao Titan Quest i poceo da igram Immortal Throne...i imam jedan mali problem...kod starog Titana mogao sam da pokupim iteme sa zemlje,ono lepo pise naziv,ali kod Immortala to ne mogu...nema naziva nigde,osim kada koristim alt..da li je to tako ili imam neki bag?
Nije bag, imas u opcijama da namjestis da vidis sve iteme. Ovako kako je, vidis samo one bolje, a i neces nikad uzimati bjele i crne iteme.

Geronimo kakav je Ranger? Valjaju li sta ti vukovi u nature?
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2007, 0:02   #70
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Batalio sam rangera, nekako mi je dosadan "udri i bezi" nacin igranja koji ide uz takvog lika. A i vuk mi se ucinio slabim. Ali, moj conqueror "osvaja" po legendary nivou tezine, evo predjoh prvi akt i od kerbera na epicu ne naleteh na dostojnog protivnika. Potione skoro i da ne koristim jer imam life steal.
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2007, 3:35   #71
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Geronimo kaže: Pregled poruke
Batalio sam rangera, nekako mi je dosadan "udri i bezi" nacin igranja koji ide uz takvog lika. A i vuk mi se ucinio slabim. Ali, moj conqueror "osvaja" po legendary nivou tezine, evo predjoh prvi akt i od kerbera na epicu ne naleteh na dostojnog protivnika. Potione skoro i da ne koristim jer imam life steal.
I moj osvajac dere, samo sto sam ja jos na epic - u. Battle Standard i Colossus i boss - ovi mogu da se slikaju. Kakva je Hydra? Rekose da se nalazi u onoj mocvari ispred Atine. Naravno samo na Legendary! Jesi li uspio da joj posjeces sve glave?
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2007, 9:42   #72
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

ja sam igrao presao i stvarno mi bas nema smisla igrati sve ispocetka(osim preko neta)... kako vi uspevate???
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2007, 18:51   #73
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Hidra me je vise iscimala sto me je uhvatila nespremnog pa sam crko jer nisam imao poison resistence kada mi je bacila otrov. Ali cim sam respawnovao i nabacio odgovarajuce iteme nije bilo problem dobiti je, standardna kombinacija - colosus, battle standard, potioni. Cak i ne baca elemental damage kad joj pridjes na borbu prsa u prsa. Desavalo mi se par puta da zginem kad me navata rulja jer me mrzi da se bijem sa svim onim satirama i cudima.
Nije mi dosadno da prelazim ponovo jer su neprijatelji sve jaci i jaci, i ispadaju im sve bolji i bolji itemi. Sem toga ne smatram igru predjenom dok je ne obrnem na najvisem nivou tezine.
E sta mislite koja je najbolja kombinacija za lika koji moze da masovno ubija neprijatelje elementalnim demidzom? Da li je za to pogodnije koristiti staff ili hladno oruzje? Prvo sto mi pada napamet je Storm+Warfare, ali nisam siguran. I kakav je dream mastery?
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2007, 4:55   #74
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Geronimo kaže: Pregled poruke
Hidra me je vise iscimala sto me je uhvatila nespremnog pa sam crko jer nisam imao poison resistence kada mi je bacila otrov. Ali cim sam respawnovao i nabacio odgovarajuce iteme nije bilo problem dobiti je, standardna kombinacija - colosus, battle standard, potioni. Cak i ne baca elemental damage kad joj pridjes na borbu prsa u prsa. Desavalo mi se par puta da zginem kad me navata rulja jer me mrzi da se bijem sa svim onim satirama i cudima.
Nije mi dosadno da prelazim ponovo jer su neprijatelji sve jaci i jaci, i ispadaju im sve bolji i bolji itemi. Sem toga ne smatram igru predjenom dok je ne obrnem na najvisem nivou tezine.
E sta mislite koja je najbolja kombinacija za lika koji moze da masovno ubija neprijatelje elementalnim demidzom? Da li je za to pogodnije koristiti staff ili hladno oruzje? Prvo sto mi pada napamet je Storm+Warfare, ali nisam siguran. I kakav je dream mastery?
Najvise vremena provodim sa conqueror - om. Imam jos dva karaktera, Elementalist(Storm + Earth) i Brigand(Hunter + Rogue). Elementalist je dobar, kida sve, preporucio bi ti njega za masovno ubijanje. Nisam za to da mjesam klase, da pravim nekog hibrida. Dream je upravo to, uklapa se sa svakom drugom skolom. Sigurno je da ces da razvaljujes sa dream + storm, ali mozda bi trebalo da se skoncentrises na slicne skole. Vidio sam kod jednog prijatelja dream + earth i ima dobar damage, ali elementalist je jaci.
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2007, 12:45   #75
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

eh... delovace glupo, ali moram da pitam...
presao sam jos pre godinu dana titan quest i snimio nabudzenog lika negde na pocetku nove igre! instalirao sam sada opet original i zatim immortal throne, i ubacio tog lika u IT... I sada bukvalno nastavljam tamo gde sam i bio pre godinu dana...
cekaj... u cemu je fora onda sa immortal throne-om kada opet igram istu igru?
Znaci, da sam pre godinu dana snimio lika negde na sred igre, sada bih, posle godinu dana, bio bacen u sred add on-a (koliko ja shvatam add-on to je obogaceni svet) da je nastavljam kako znam i umem?!
Sta uopste dobijam sa immortal throne osim sminke? Vredi li igrati ovu igru opet zbog immortal throne-a? jer, sve mi nekako deluje isto...
sorry ako je pitanje tupavo... ovo je tek druga igra koju igram sa addon-om, pa me malo buni.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2007, 13:08   #76
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

A sta ces, tako su programeri zamislili. U svakom slucaju, kada bi nastavio sa likom iz TQ a da nisi zavrsio igru, imao bi preslabog charactera. I istina je da moras da predjes TQ da bi stigao do IT-ja. Na tebi je da odlucis da li te mrzi ili ne. Mada to u mnogome zavisi od toga gde si stao u TQ. Ako si vec na pocetku cisto sumnjam da bi vredelo nastavljati.
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dio37 na korisnoj poruci:
polarnimeda (4.5.2007)
Stara 4.5.2007, 0:50   #77
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Dio37 kaže: Pregled poruke
A sta ces, tako su programeri zamislili. U svakom slucaju, kada bi nastavio sa likom iz TQ a da nisi zavrsio igru, imao bi preslabog charactera. I istina je da moras da predjes TQ da bi stigao do IT-ja. Na tebi je da odlucis da li te mrzi ili ne. Mada to u mnogome zavisi od toga gde si stao u TQ. Ako si vec na pocetku cisto sumnjam da bi vredelo nastavljati.
kako to mislis- moram da predjem TQ da bih stigao do IT? Hoces reci da se igra bukvalno samo nastavlja- da tamo gde je u originalu bio the end, sada je (u IT) samo jos jedna kraljica na putu ka novom i nesto daljem kraju igre?
znaci da nista posebno novo necu dobiti dok ne predjem igru po drugi put (posto sam je vec jednom presao na originalu i importovao tog lika iz tek zapocete, nove igre)?! pa zasto je onda i potreban originalni titan quest?
i ako i dobijam nesto novo pre tog kraja originalnog TQ- sta je to?
inace, koliko se secam poslednja kraljica me je baaaaaas namucila!
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2007, 0:56   #78
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Nisam siguran da sam te potpuno razumeo. Jesi li u IT importovao charactera sa kojim si zavrsio TQ ili nekog drugog? Pretpostavljam da si sacuvao onog charactera sa kojim si zavrsio TQ i importovao ga u IT?
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2007, 1:48   #79
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Dio37 kaže: Pregled poruke
Nisam siguran da sam te potpuno razumeo. Jesi li u IT importovao charactera sa kojim si zavrsio TQ ili nekog drugog? Pretpostavljam da si sacuvao onog charactera sa kojim si zavrsio TQ i importovao ga u IT?
Da. Presao sam TQ, poceo 2 minuta opet da ga igram (samo da vidim nadmoc na pocetku igre sa nabudzenim likom) i tu stao. Sada sam tog lika importovao u IT.
Mene buni: da li sam ja u immortal throne importovao samo lika i njegov inventory, ili sam sa njim ubacio i mesto na kome je poslednji put bio, pa sa istog tog mesta sada, u IT, nastavljam igru?
dakle, nisam siguran da li immortal throne pocinje gde i titan quest (na istoj poziciji na mapi), na nekom drugom mestu, ili on i nema pocetak vec nastavljam tamo gde se lik zatekao kada sam ga poslednji put snimio u TQ....
jbg novo mi je ovo sa addonima pa nisam siguran...
I na osnovu odgovora koji verujem da imas- sta i KADA dobijam novine koje IT donosi...
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2007, 5:44   #80
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
eh... delovace glupo, ali moram da pitam...
presao sam jos pre godinu dana titan quest i snimio nabudzenog lika negde na pocetku nove igre! instalirao sam sada opet original i zatim immortal throne, i ubacio tog lika u IT... I sada bukvalno nastavljam tamo gde sam i bio pre godinu dana...
cekaj... u cemu je fora onda sa immortal throne-om kada opet igram istu igru?
Znaci, da sam pre godinu dana snimio lika negde na sred igre, sada bih, posle godinu dana, bio bacen u sred add on-a (koliko ja shvatam add-on to je obogaceni svet) da je nastavljam kako znam i umem?!
Sta uopste dobijam sa immortal throne osim sminke? Vredi li igrati ovu igru opet zbog immortal throne-a? jer, sve mi nekako deluje isto...
sorry ako je pitanje tupavo... ovo je tek druga igra koju igram sa addon-om, pa me malo buni.

Pokusacu da ti objasnim, jeste malo konfuzno ovo sa expansion - om. Dok nije izasao IT, imali smo samo TQ i u njemu 3 cina i Olimp, kao mini cin. Sada u IT ima jos jedan cin, samo da bi karakter igrao tu oblast, prethodno mora da ubije Typhon - a na olimpu sto je ujedno bio i kraj TQ. U slucaju TQ kada ubijes Typhon - a, ulazis u portal i tako se igra zavrsava. Za IT vazi sljedece, recimo da imas karakter koji je bio blizu Olimpa, dodjes na isti, ubijes Typhon - a, otvara ti se portal, ulazis u njega i startujes novi cin. Tekst koji je Zeus izgovarao na kraju Olimpa je sada modifikovan, treba jos da klikces, i ulaskom u portal krece sav novi sadrzaj IT - a. Moguce je da je nastala zabuna zbog nivoa tezine u igri. Posto si ti vec ubio Typhon - a u TQ, samim tim presao kraj, a i otvorio epic tezinu, lik krece iz Grcke ponovo, na epic tezini. Kada ga importujes u IT, pokreni normal tezinu i morao bi da se nadjes u novoj lokaciji i tako zapocnes dodatni cin, jer si ubio Typhon - a na normal. Ako si startovao IT na epic tezini, karakter je jos uvjek u grckoj, odnosno na pocetku originalne igre. Mora da se predje sav sadrzaj iz TQ - a, na jednoj tezini da bi igrao IT na toj istoj tezini. Tako da, ako si ubio Typhon - a na normalu, startuj normal i u IT sa tim karakterom i zaista bi trebalo da se nadjes na pocetku expansion - a! Nadam se da ti je sada sve jasnije!
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Elessar na korisnoj poruci:
polarnimeda (4.5.2007)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
immortal throne, titan, titan quest

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Titan Quest korisnik O igrama uopšte 36 7.5.2007 0:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com