Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.12.2020, 10:51   #3781
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Pa blokiraju sve ostale (koje ne mogu da kontrolišu) kako znaju i umeju, a pogotovo SBB da ne bi mogao da gledaš N1 i Novu S.
Ma kome treba taj svakodnevni rant? Treba mi isto koliko i Pinkov provladin spin. Nista od toga ne gledam, da mi muti zdrav razum. Na televizijama uopste nema vise normalnih informacija. Nudjeno je da se reemituju ti kanali dzabe na Supernovi/Telekomu ali to vlasnici SBB nisu hteli jer zele zaostravanje situacije znajuci da je na duzi rok i buducnost kompanije u pitanju. Kampanja protiv Telekoma na N1/Nova je ogromna. Kablovskim operaterima koji nije Telekom se otezava (nije zabranjeno jer to je nemoguce) dalje sirenje opticke mreze to je fakat (ne uzima im se postojeca naravno) a Telekom se siri i ima nizu cenu. Broj ljudi koji je otisao od SBB-a je ogroman. Vlasnici SBB-a zele da to pitanje maksimalno ispolitizuju jer pozicjia kompanije pa i njen opstanak za par godina su u pitanju.
Da, optika bi mogla biti precenjena danas, ali za par godina optika ce biti ogromna prednost tj standard. Imaces 5G telefon pa ces downloadovati brze sa njim nego preko klasicnog kabla..
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2020, 11:02   #3782
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Dozvolili su im da kupe Ikom i time usrece korisnike.
Da, i moja sestra je bila na Ikomu. SBB ih je kupio i odmah usrecio korisnike visom cenom. Ikom je bio ubedljivo najpovoljniji kablovski provajder. Sestra htela da raskine ugovor posle nekog vremena jer u zgradi ima alternative, dali joj EON dzabe dve godine samo da ne ode. Evo istice joj EON i paljba. Nema bas ni jednog razloga da bude na SBB vise. Njihov prvi kanal "rantoviziju" ionako ne gleda niti je politika zanima.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2020, 13:06   #3783
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

SBB mene do dan danas nije naterao da promenim Ikom paket. Zvali su par puta, ja sam odbio par puta... tako da i dalje imam isti paket koji ide bez ugovora, ista cena, otključani isti tj. skoro svi kanali za 2920 din. Jedino što se brzina neta ne povećava kao SBB-ovcima već stojim zamrznut u vremenu.

Ne znam da li su druge ljude na neki način primoravali ili su prosto podlezali pritisku... ali mene već godinu dana niko i ne zove više.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2020, 13:39   #3784
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Ostavili joj samo analogne kanale kao Ikom korisniku. Ako to nije primoravanje ne znam sta je. Tada nije bilo alternative u zgradi inace bi odmah popili otkaz ugovora. U infrastrukturu ulozili 0 dinara, ista ona Ikomova je i sada. Cenu naravno podigli. Dobila digitalne kanale sa ugovorom, ej! Tada je bilo ili SBB ili adsl ili taj stari ikom sa analognim kanalima...sreca pa sada ima alternative. Zato pene na Telekom svakog dana na N1/Nova, a za vreme bivse vlasti SBB bio maltene monopolista... Konkurencija je spas korisniku neka pene koliko hoce.
Ti placas koliko i na Supernovi kosta trio paket a imas net od valjda 40 Mbps ako i toliko...
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2020, 10:18   #3785
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Telekom je trenutno jedan od najvećih gubitaša u Srbiji i nije normalno da jedna takva kompanija rasipa novac u buđzašto i daje besplatne usluge. To je trenutno kompanija koja služi ovoj vlasti da uništava sve medijske kuće koje nisu pod njihovom šapom.

N1 je čist trošak za SBB i jedina uloga tog kanala je da obogati njihovu ponudu za ljude koji žele normalan informativni program a ne 100% propagandu koju emitiju tv sa nacionalnom frekvencijom. Ponuda RTS da emituje jedan takav kanal za džabe je ništa drugo do jeftina propganda i populizam jer znaju da SBB na tako nešto ne može da pristane jer onda N1 gubi smisao. No dosta ljudi ne interesuje politika pa nasednu na te laži iz telekoma.

Država i te kako pokušava da uništi SBB i to je jasno svakom ko prati tu temu. No pošto svi ti kanali ne žive od reklamiranja nego od osnovne pretplate nas koji koristimo kablovsku u principu im ne mogu ništa. Jedino da u stilu 1945. nacionalizuju a to ne smeju zbog zapada. Ostalo je samo da im na sve načine sapliću svaku njihovu investiciju pa tako SBB čeka dozvolu za polaganje kablova 6 meseci a Telekom dobije za 6 dana. Pa onda dođe agent Telekoma sa svim podacima o mom ugovoru sa SBB i nudi mi bolje uslove. Iskreno Telekom mi se toliko gadi da ne bi prešao kod njih ni da je duplo bolji a tretuno je duplo gori i po usluzi i po kanalima. Cena jeste malo niža ali zato muzu državu tako da mi to platimo svakako.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
toxic (27.12.2020)
Stara 27.12.2020, 12:40   #3786
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Ostavili joj samo analogne kanale kao Ikom korisniku. Ako to nije primoravanje ne znam sta je. Tada nije bilo alternative u zgradi inace bi odmah popili otkaz ugovora. U infrastrukturu ulozili 0 dinara, ista ona Ikomova je i sada. Cenu naravno podigli. Dobila digitalne kanale sa ugovorom, ej! Tada je bilo ili SBB ili adsl ili taj stari ikom sa analognim kanalima...sreca pa sada ima alternative. Zato pene na Telekom svakog dana na N1/Nova, a za vreme bivse vlasti SBB bio maltene monopolista... Konkurencija je spas korisniku neka pene koliko hoce.
Ti placas koliko i na Supernovi kosta trio paket a imas net od valjda 40 Mbps ako i toliko...
Net mi je 50 ali imam sve HD kalane uključujući HBO paket, Cinestar paket, sve moguće dokumentarne i sportske u HD, Adult paket... Ugovor je odavno istekao, nisam u obavezi nikakvoj ali za 2920 danas se nigde to ne dobija, tako da ćutim i arčim dok traje.

Inače se SBB ekipa nije loše pokazala kod mene, zamenili su mi neku staru instalaciju koja je bila nastavljana negde iza ormana a ja to nisam ni znao... pa je signal bio užas. Ikom momci su 3-4 puta dolazili, menjali razvodnik ispred stana, kod modema, menjali ceo modem... nije što nisu hteli nego nisu znali. Ovi iz SBB su nakon akvizicije došli, izmerili signal u par etapa, utvrdili da je problem unutar stana, počupali sve kablove i razvukli nove... i od tad mi je net prilično stabilan. Tako da mi je Ikom cena i ponuda bila fenomenalna ali se sa podrškom nisu proslavili. Koristio sam VIP Kućni NET skoro 3 god kao rezervni jer u Ikom net nisi mogao da se pouzdaš a radio sam online.

Izgleda se sve svodi na sreću u ovoj našoj zemlji i kakva ti lokacija/ekipa iz podrške zapadne.

Poslednja ispravka: Aibo (27.12.2020 u 12:48)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2020, 14:12   #3787
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Pa u suštini SBB sam otera svoje korisnike politikom da novi pretplatnici dobijaju benefite, a stari jedno veliko ništa.

Koristio sam 3 godine duo paket kod njih (internet + tv), i posle isteka ugovora su mi za novi ugovor nudili samo da pređem na veći paket uz cenu nižeg prvih 6 meseci.
Tako da bih plaćao više za skoro istu stvar (TV ne gledam, pa mi svejedno da li u paketu ima 50 ili 500 kanala, bitno mi samo da je internet stabilan, a kako su ukinuli te DUO pakete ostao sam zamrznut na paketu 60/8 za net).

Sačekao sam optiku i čim je uvedena (pre nekih 18 meseci) prešao na to.

Sad kad imam razvučene i koaksijalne i optičke kablove po stanu mogu da se prebacujem sa Telekoma na SBB i natrag i koristim ponude za nove korisnike na svake dve godine (zadovoljan sam bio kako je internet radio na SBB-u, a i sad na telekomu).
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2020, 14:30   #3788
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

to gde ima sbb biju se za korisnike a kod nas bio buđavi kopernikus, preko telefona još ne mogu adsl da uzmem.. o optici ni reči.. a nije baš da živim u šumi.. centralna srbija..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2020, 17:40   #3789
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Politicka scena u Srbiji me ne intresuje niti pogadja. Ne zivim od poslova u Srbiji, nisam ni na budzetu pa mi to ic ne treba. Primecujem ipak da su N1/Nova, kad god sam gledao, izrazito rantovale na bukvalno sve a Pink podrzavao vladajucu ekipu. B92 ili Studio B za vreme Milosevica su imali bolji program i rado sam ih slusao/gledao iako se ni tada nisam sasvim slagao sa svim sto sam tamo cuo. Sa 45 godina u d*etu previse sam se politike naslusao u zivotu da bi me jos zanimala na TV-u. To ne znaci da nisam informisan, naprotiv. Citam vesti na netu iz mnogih izvora. Procitana informacija je jezgrovitija i kvalitetnije je analiziram od TV trabunjanja politicara i "analiticara". Informativni program stoga preskacem. S obzirom da informativni program ne gledam a osudjen sam na Supernovu jer nemam alternativu ne pogadja me sto nemam te kanale. Kapiram da postoje ljudi koji bi to gledali i, koliko vidim po reakcijama nekih, ostanak na SBB-u pojedinci pravdaju i tom cinjenicom. To je vise znak politickih simpatija, koje ja nemam ali razumem. Moje je misljenje da je politicka odluka da se ne omoguci gledanje tih televizija na svim kablovskim televizijama. Da je omoguceno, odliv korisnika sa SBB-a bio bi jos i veci. Zaostravanje je SBB-u i ekipi oko njih itekako potredno jer jeste cinjenica da nemaju priviliegovani polozaj koji su imali ranije, i cinjenica je da drzava/politicki vrh/ko-god nastoji da smanji trzisni udeo SBB-a i to se i desava. Rec je i o politickom, ekonomskom interesu pojedinaca ali i geopolitickom pitanju, jer, ako se dobro secam, ruske banke su pozajmile Telekomu pare za sirenje. Meni je potpuno razumljiva i reakcija SBB-a i antikampanja koja se protiv Telekoma vodi - u pitanju je znacajan novac i pomenuti interesi.
Zao mi je sto nemam SK - kapiram da je tu pravi trosak a ne za pravljenje informativnih emisija na N1/Nova. Na kraju krajeva, informativni program i pravis da bi to neko gledao a ne da imas neposredni profit od emitovanja vesti. Ne postoje profitabilni informativni kanali.

Sve to na stranu, postojanje konkurencije je itekako dobro za korisnike.
A to sto SBB ne daje starim korisnicima nikakve popuste... ne daje ih ni Supernova niti bilo ko ako ne mora. Od provajdera mozes da izvuces nesto samo ako pripretis neproduzavanjem-raskidanjem ugovora. Tako sam od Radijus Vektora dobio dve godine HBO dz, sestra je od SBB dobila EON dve godine gratis. Inace bi dobili jedno masno nista.


Citat:
Sad kad imam razvučene i koaksijalne i optičke kablove po stanu mogu da se prebacujem sa Telekoma na SBB i natrag i koristim ponude za nove korisnike na svake dve godine (zadovoljan sam bio kako je internet radio na SBB-u, a i sad na telekomu).
Mogu reci da ti zavidim. E vidis, ja sam bio nezadovljan pre dve godine Radijus Vektorom. Radio sam od kuce i imao prekid neta od 24 sata. Razlog neka sumanutost na njihovom serveru-kablu, nikada nisam skapirao sta je tacno bilo. Odem ja do SBB-a i pozalim se. Budu ljudi poslovni i daju moj broj telefona svom agentu. Nazove covek i kaze kako 20-ak stanova treba da nadjemo kako bi se SBB-u isplatilo da udje u zgradu (ima 15 spratova). Nadjemo? Pa jbt, nisam ja agent, sta da radim sad? Pomognem ja njemu i dam mu neke brojeve telefona da nazove. Na kraju od toga nije bilo nista jer nije bilo dovoljno zainteresovanih. Zasto? Prvo, jer je SBB nesto skuplji, uopste ne razumem kako im ne dodje iz d*ta u glavu da malcice spuste cenu bar za prve dve godine, a drugo, ljudi-korisnici su lenji da bilo sta menjaju. Talodje je idiotska situacija da svaki provajder razvlaci svoje kablove po zgradi. To je ostatak parcelisanja trzista prilikom prve raspodele trzisnog kolaca. Umesto da drzava uredi tu oblast ona za vreme jedne vlade drzi jednu privatnu firmu u povlascenom polozaju pa ta razvlaci svoju infrastrukturu po Srbiji sama, druga vlada favorizuje sada drzavnu firmu a ta oblast ostaje Divlji Zapad. Bilo bi civilizovano i zdravom razumu blisko da svi koriste i ulazu u jednu infrastrukturu pa da korisnici mogu brzo i bez tehnickih problema da menjaju provajdera. To je utopija, znam ali prosto bode oci. U medjuvremenu kod sestre ima tri provajdera (manja je zgrada pa se valjda lakse nadje potreban procenat za isplativost) i svaki ima svoju infrastrukturu u zgradi, kanalica za te kablove i razvodnih kutija su puni zidovi.

Poslednja ispravka: Laskaris (27.12.2020 u 18:01)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2020, 18:25   #3790
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Ne znam samo odakle ti to da je prethodna vlast favorizovala SBB. Zavlačili su ih 2-3 godine za direktnu konekciju ka inostranstvu, pa 2-3 godine za fiksnu telefoniju, za mobilnu su ih do kraja zezali dok nisu odustali.
SBB jeste iskoristio priliku, otkupio gomilu malih kablovskih operatera i ponudio brzi internet dok je kod Telekoma vrhunac ponude bio ISDN, ali ne zato što je bio u povlaštenom položaju, nego zato što su svi ostali konkurenti bili lokalni provajderčići, a Telekom je imao gomilu nesposobnih partijskih ljudi i glavni posao mu je bio da finansira sve što vlast kaže da treba finansirati.

Ja sam bi na SBB i bio sam zadovoljan, ali sada sam na Telekomovoj optici ne zato što podržavam vlast, nego zato što mi je bolje i povoljnije. Kada mi istekne ugovor, ako mi ne daju opet neki besplatan period, preći ću kod SBB, pa za dve godine opet na Telekom ako mi SBB ne da besplatno... Previše sam mator da verujem da su navijači 12. igrač i da treba da žrtvujem bilo šta da bi neki Kurta sjahao i neki Murta uzjahao. Naravno, nisam ekstrem i neću prelaziti preko granica ljudskosti i pristojnosti, ali gledam samo sopstveni interest i zabole me i za vlast i za opoziciju i za sve njihove poltrone i navijače...
namcor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2020, 18:37   #3791
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

SBB se bio rasirio u jednom trenutku i na preko 70 odsto trzista. To je jako tesko izvodljivo ako nemas dobro zaledje. To sto su ih zezali je druga prica i otisli bismo jos dalje u politiku a ovo je ipak IT forum.
Tvoj pristup je i moj: mene zanima moj interes u svemu tome tj sta ja dobijam. Jasno je da dobijamo vise ako je ponuda bolja. Trenutno sam zadovoljan Supernovom (pre dve godine sam bio bas besan), zaista bih zeleo da imam alternativu. Eno, brat u drugom delu bloka je na SBB-u i zadovoljan je. Ima opcije za gledanje programa koje ja nikada nisam imao. A to sto u jednom delu bloka postoji SBB, u drugom Supernova a relativno retko u zgradi oba provajdera je posledica prvobitnog dogovornog deljenja kolaca. Oni su se dogovarali, nas niko nista nije pitao.


Citat:
Net mi je 50 ali imam sve HD kalane uključujući HBO paket, Cinestar paket, sve moguće dokumentarne i sportske u HD, Adult paket... Ugovor je odavno istekao, nisam u obavezi nikakvoj ali za 2920 danas se nigde to ne dobija, tako da ćutim i arčim dok traje.
@Aibo:
Nikada ti nisu ukinuli digitalne kanale ili jesu pa si se zalio i pustili su ih? Sestri su ih bili sasvim ukinuli i zahtevali potpisivanje novog ugovora. Za 2920 din je to ekstra. Adult paket nije neophodan

Poslednja ispravka: Laskaris (27.12.2020 u 18:47)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2020, 19:22   #3792
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Ne zivim od poslova u Srbiji, nisam ni na budzetu pa mi to ic ne treba. Primecujem ipak da su N1/Nova, kad god sam gledao, izrazito rantovale na bukvalno sve a Pink podrzavao vladajucu ekipu.
Pa pazi, danas su ti N1 i Pink potpuno ista slika kao CNN i FOX News u Americi.

Sa Vucicem umesto Trampa.
Gde bi N1 bio CNN, a Pink Fox News.

Nigde ni N od objektivnog novinarstva.

Sto je parodoksalno, za neke informacije je najrelevantniji drzavni RTS.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Laskaris (29.12.2020)
Stara 27.12.2020, 19:37   #3793
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

^
Naravno. Zato i ne gledam informativni program vec citam vesti iz regiona ali i one na engleskom, nemackom i ruskom jeziku. Tek citanjem iz vise izvora i preklapanjem i analizom tih informacija mozes da steknes neku bolju sliku. Objektivnu sliku je apsolutno nemoguce steci, tacno znati sta se desava jos manje. Informacije nisu samo kontaminirane spinovanjem i poluistinama vec ih je jako mnogo i prosto laznih.

TV informativni program je, po meni, za ljude koji nece da se udubljuju mnogo, nemaju ni zelju ili vremena da prate vise izvora a imaju formirane jake politicke resentimane. Ti biraju televiziju koja ce da im plasira informacije u skladu sa pomenutim politickim resentimanima. To mogu da razumem ali to prosto nije za mene.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
player1 (27.12.2020)
Stara 27.12.2020, 20:10   #3794
orange47
Starosedelac
 
Član od: 19.10.2011.
Lokacija: daleko od idealnog..
Poruke: 1.689
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 244 puta na 226 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

mislim da su informacije nazalost obicno tacne, sem u nekim ekstremnim slucajevima, ali su pazljivo izabrane i tako predstavljene da blate drugu stranu. nisu objektivni jer nema pravih dijaloga/rasprava, ne pruzaju sansu nikome da ih argumentovano kritikuje.
orange47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku orange47 na korisnoj poruci:
Laskaris (27.12.2020), player1 (27.12.2020)
Stara 27.12.2020, 20:53   #3795
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
@Aibo:
Nikada ti nisu ukinuli digitalne kanale ili jesu pa si se zalio i pustili su ih? Sestri su ih bili sasvim ukinuli i zahtevali potpisivanje novog ugovora. Za 2920 din je to ekstra. Adult paket nije neophodan
Nisu ništa ukidali, ni digitalnu ni bilo šta od tih dodatnih paketa programa. Sve što sam na Ikom imao nisu dirali a dobilo se i nešto novih kanala. Možda je srećni previd u pitanju.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Laskaris (27.12.2020)
Stara 27.12.2020, 21:06   #3796
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

^
Ti si sjajno prosao, ni mi nikada ne bismo presli na taj novi SBB paket da su ostali digitalni kanali.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2020, 0:16   #3797
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Kada čujem da je N1 opozicioni tačno znam sa kim pričam. Opozicija kada gostuje na N1 prolazi kao bosa po trnju jer ih ovi izrešetaju pitanjima od kojih je bar pola prilično neugodno. Svojevremeno je jedna bivša političarka rekla "opozicije nema nigde na medijima a i kod vas obzirom kako prolaze bolje im je da ne dolaze". To je i suština medija da prenese kritiku društva na tačno određenu "adresu". To što se nekom ne sviđa šta može da se čuje na N1 to je njegov problem a ne znak da je neko neobjektivan. Kada N1 bude dizao u nebesa opoziciju onda možemo da pričamo o nekoj paraleli pink-n1. A do tada pogledajte malo kako izgledaju gostovanja na našim televizijama pa sami procenite ko je kakav medij. Nemojte nam ovde prenositi besmislice režima koji brani svoju poziciju aposlutnog gospodara medijskog prostora.

Ja razumem da ljude ne zanima politika. Na kraju krajeva to je i cilj svakog političara da one za koje zna da nikad neće glasati za njega makar otera u apstinenciju jer to je isto kao i da glasaju za njega. No grdno se varate ako mislite da onaj na vlasti ne utiče na vas. Pa mi i imamo siromašnu IT ponudu jer ovde ni jedna renomirana firma ne želi da dođe jer ne postoje osnovni uslovi za poslovanje.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
MiloshNBG (29.12.2020), simke85 (30.12.2020), todos (28.12.2020)
Stara 28.12.2020, 8:55   #3798
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Pored IPTV imam i Total zbog N1, Ns, i SK. Da bi bio pravilno informisan i čuo šta se realno dešava u zemlji i regionu. Uostalom najbolji i najkorektniji novinari su tamo.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2020, 19:22   #3799
wario
Veteran
 
Član od: 17.4.2009.
Poruke: 652
Zahvalnice: 123
Zahvaljeno 28 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
choi kaže: Pregled poruke
Pa u suštini SBB sam otera svoje korisnike politikom da novi pretplatnici dobijaju benefite, a stari jedno veliko ništa.

Koristio sam 3 godine duo paket kod njih (internet + tv), i posle isteka ugovora su mi za novi ugovor nudili samo da pređem na veći paket uz cenu nižeg prvih 6 meseci.
Tako da bih plaćao više za skoro istu stvar (TV ne gledam, pa mi svejedno da li u paketu ima 50 ili 500 kanala, bitno mi samo da je internet stabilan, a kako su ukinuli te DUO pakete ostao sam zamrznut na paketu 60/8 za net).
ukinuli duo pakete? na njihovom sajtu i dalje stoje ti paketi
wario je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2020, 19:38   #3800
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Ljudi i dalje gledaju TV?
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Slike sa digitalnih fotoaparata - razno Iluminator Fotografija 1074 11.10.2007 1:14
Intel dizajnira čipove sa osamdeset jezgara Maverick78 Overklok 10 6.3.2007 14:14
leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv ural Foto i audio/video 17 30.8.2006 1:36
sporo startanje windowsa sa wirelessom Paladin Internet usluge 9 19.7.2006 20:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com