Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.2.2011, 1:20   #21
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Ajd' da se ne zanosimo...
Ali Srbija u nekom TW koji se odigrava posle 1830. ili u srednjem veku pre 1459. je sasvim realna stvar.
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Anceloti`85 na korisnoj poruci:
Nestor (23.2.2011)
Stara 23.2.2011, 2:49   #22
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Jos treba neko da nas se seti.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2011, 2:56   #23
Dudicaa
Član
 
Član od: 6.1.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 108
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Buducnos TW

Tesko je predpostaviti sta je sledece, ono sto je sigurno, je da koji god period istorije odaberu i naprave igru po njemu ja cu to igrati.. Medjutim voleo bi da vidim TW sa severnoamerickim indijancima u glavnoj ulozi, ne kao u ekspanziji za M2 TW, nego sva plemena koja su naseljavala ameriku.. Mislim da bi to moglo da bude zanimljivo
Dudicaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2011, 12:21   #24
nemacx
Član
 
Član od: 30.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 372
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 33 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nemacx
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke
Ajd' da se ne zanosimo...
Ma kad bi se bar neko zaneo, bilo bi interesantnije, zanelo se par momaka sa fakultetskim radom, pa dosli do Ubisofta, izasao Zeit², btw. svaka cast momcima

Treba neko jos malo kreativnosti da pokaze, jeste da smo mala zemlja ali bili smo mnoge velike bitke
nemacx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2011, 12:59   #25
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Hmmmm...ja sam Srbin i zaista postujem nasu istoriju i mogu reci cak i da sam nacionalista ali ubaciti Dusanova osvajanja u igru je...hmpf..to carstvo je trajalo koliko macki muz - nije skrpilo ni 10 godina posle njegove smrti a vec je bilo raskomadano da bi vec 1371 na Marici Turci razbili (brojnije) vojske Mrnjavcevica i formalno stavili tacku na to. Nije uopste neki duzi istorijski period, to prosirenje se ne bazira na objektivnoj snazi srpske drzave vec na povoljnim istorijskim oklonostima (Vizantija u rasulu) i verujem da ne treba da ulazi u vanila verziju - u neki srpski mod svakako da.

Citat:
Ali Srbija u nekom TW koji se odigrava posle 1830
Da, to moze i bilo bi zanimljivo rasturiti Austrougarsku vec 1848
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
Anceloti`85 (23.2.2011)
Stara 23.2.2011, 13:31   #26
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke


rasturiti Austrougarsku vec 1848
Buahahahahaa

Ne zaista, kad bude bilo vise frakcija kao u Knights of Honor recimo, bice Srbije u Med. dakle vec u sledecem. Stvarno ne znam otkud toliki pesimizam, to je logika stvari.



Ajd sad da kukamo kako nas nije bilo U Rome, a svi znamo da su Iliri, Tracani, Sarmati i pola rimskih careva bili Srbi!
Spoiler za :
SARKAZAM!
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2011, 13:47   #27
brux7
Novi član
 
Član od: 10.7.2009.
Poruke: 26
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 21 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke
Ne zaista, kad bude bilo vise frakcija kao u Knights of Honor recimo, bice Srbije u Med. dakle vec u sledecem. Stvarno ne znam otkud toliki pesimizam, samo logika stvari.

Pa da, ali onda mora i Crna Gora, Bosna, Hrvatska... ko će bre s tim da se smara... Bolje da sve ostave kao rebele, pa kako kome... Eto, ni Česi, koji su imali snažnu državu od X do XIV veka nisu bolje prošli, kao ni Bugari, a Bugarska beše snažna i značajna država pre Srbalja... o Rumunima da ne pričam... katastrofa! Koliko vidim TW serijal ide u suprotnom smeru - ka sve većem pojednostavljenu i smanjivanju broja frakcija.

Rome je bio odličan, nikom se nisu zamerili, svi srećni... Medieval je u svetskim razmerama (dakle ako se odmaknemo od ovog našeg parčeta zemlje) sasvim ok, a sve posle toga komplikuje Politička korektnost. Eto npr. u Empireu se uopšte ne spominje ropstvo, a ono beše glavni motor atlanskih ekonomija u XVIII i do polovine XIX veka. Dakle, bilo koji budući TW moraće da uzme u obzir političku korektnost i slična s**nja.

TW u WW1 i WW2 bi zahtevao sasvim drugu koncepciju igre, kao i engine. A onda to nije više TW. Neko već reče da takvih igara ima koliko hoćeš. Što više razmišljam, shvatam da je ovo teško pitanje...
brux7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku brux7 na korisnoj poruci:
Alexkop (31.3.2011)
Stara 23.2.2011, 14:21   #28
nemacx
Član
 
Član od: 30.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 372
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 33 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nemacx
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Citat:
Da, to moze i bilo bi zanimljivo rasturiti Austrougarsku vec 1848
I ova ideja mi se svidja, tako da uopste nijedan koncept nije nekako "nemoguc", jeste, Dusanovo carstvo, one velicine koju pamtimo, trajalo je samo 5 godina, ali nismo ni mi ceo zivot ratovali sa Austrougarskom

Citat:
brux7 kaže: Pregled poruke
Pa da, ali onda mora i Crna Gora, Bosna, Hrvatska... ko će bre s tim da se smara... Bolje da sve ostave kao rebele, pa kako kome... Eto, ni Česi, koji su imali snažnu državu od X do XIV veka nisu bolje prošli, kao ni Bugari, a Bugarska beše snažna i značajna država pre Srbalja... o Rumunima da ne pričam... katastrofa! Koliko vidim TW serijal ide u suprotnom smeru - ka sve većem pojednostavljenu i smanjivanju broja frakcija.
Neko ce da mi kaze da ovo napisem tvorcima TW-a

Pa nesto se ne secam da nas je Bugarska tako mocno opisana ikad pregazila, ikad Jednom smo popasli travu, a oni trista i jednom..bas zato ne mogu da vidim razlog da mi koji smo tukli Nemce,Bugare,Austrougare,Turke, ne budemo ukljuceni tu, igrali smo dosta znacajnu ulogu, ali jbg svi bi da nas otpisu.

(Nisam nacionalista niti ista slicno, ovo su cinjenice )

Smanjivanje frakcija, ako bude doslo do toga da se u celoj igrici igra sa 2-3 frakcije, izgubice se ona car za TW serijalom, totalno, svi volimo raznolike nacije, zar ne ? Interesuje me Shogun kakav ce biti, buduci da sam natripovan na film "Poslednji samuraj", jedva cekam da vidim kako su ovo odradili

I ajde, molim Boga da nas se neko seti i to ne samo u modovima i patchevima, bilo bi lepo
nemacx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2011, 14:22   #29
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Citat:
brux7 kaže: Pregled poruke
Pa da, ali onda mora i Crna Gora, Bosna, Hrvatska... ko će bre s tim da se smara... Bolje da sve ostave kao rebele, pa kako kome... Eto, ni Česi, koji su imali snažnu državu od X do XIV veka nisu bolje prošli, kao ni Bugari, a Bugarska beše snažna i značajna država pre Srbalja... o Rumunima da ne pričam... katastrofa! Koliko vidim TW serijal ide u suprotnom smeru - ka sve većem pojednostavljenu i smanjivanju broja frakcija.
Kakva crna Crna Gora? Ako si mislio na Duklju to moze pod Srbija, nema smisla cepati na dve frakcije. Bosna i Bugarska naravno, Hrvatska kao deo Madjarske koji moze da se odvoji (emerging faction), trebalo bi vremena da se to uradi, to je istina.
Medieval 2 je pravljen da bude brzopotezna skoro arkadna, masa drzava je svedna na rebelse i topovsko meso, previse si brzo mogo da se siris. Cvetka bi Danska pregazila pola Evrope za 100 godina da su joj tu Norveska i Svedska.
Koliko bi samo krvava bila kampanja na Balkanu sa Srbijom, Bosnom, Bugarskom uz Madjare i Vizantiju. Prstalo bi na sve strane!
Bilo bi zalosno da se nikad ne vrate na neki TW sa mnogo frakcija...
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Anceloti`85 na korisnoj poruci:
Pavle87 (28.2.2011)
Stara 23.2.2011, 15:07   #30
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Od postojecih TW tema najvise bi me obradovao Rim.

Moj predlozi za nastavke Total War-a:

- Alternativna istorija srba. Slucaj da nas turci nisu osvojili i da nismo 500 godina bili pod turcima.

- Osvajanja Atile hunskog i dogadjaji pred propast zaapdnog rimskog carstva.

- Dzingis Kan ...o njemu ne znam nista pa me bas zato zanima.

- Zulu ratovi - Ovo bi najvise od svega voeleo da igram. Zivot Shake i uspon Zulu kraljevstva. I alternativni tok njihove istorije u slucaju da je Shaka izbegao atentat 1828.
Takodje kasnije bitke britanca i zulua su interesantne jer su se sreli dva totalno razlicita sistema ratovanje. Zanimljivo je da se u jednom danu dogodile dve poznate bitke, u jednoj su englezi doziveli tezak poraz a u drugoj zului...

- Istorija, maja inki, asteka... u stilu filma Apocalypto.

- Alternativa srednjem veku tj. slucaj da hrisccanstvo nikad nije postalo popularno u rimu. Sta bi bilo sa Rimom i kako bi evropa izgledala nakon toga...

- Alternativa nastanku islama. tj. sta bi bilo da islamska religija nije nastala i da nije doslo do turskih osvajanja...


Citat:
bas zato ne mogu da vidim razlog da mi koji smo tukli Nemce,Bugare,Austrougare,Turke, ne budemo ukljuceni tu, igrali smo dosta znacajnu ulogu, ali jbg svi bi da nas otpisu.
Mi tukli njih?! ...Pitam se kako bi izgledalo da su oni tukli nas?
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2011, 17:08   #31
brux7
Novi član
 
Član od: 10.7.2009.
Poruke: 26
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 21 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Citat:
nemacx kaže: Pregled poruke
Pa nesto se ne secam da nas je Bugarska tako mocno opisana ikad pregazila, ikad Jednom smo popasli travu, a oni trista i jednom..bas zato ne mogu da vidim razlog da mi koji smo tukli Nemce,Bugare,Austrougare,Turke, ne budemo ukljuceni tu, igrali smo dosta znacajnu ulogu, ali jbg svi bi da nas otpisu.
Naravno, Srbija je imala svoje zlatne trenutke, međutim:

http://en.wikipedia.org/wiki/First_Bulgarian_Empire

http://en.wikipedia.org/wiki/Uprising_of_Asen_and_Peter

http://en.wikipedia.org/wiki/Second_Bulgarian_Empire

Dakle, čim se odmaknemo od naših tupavih i lažljivih istoričara koji svojim nedotupavnim i besmislenim udžbenicima zavaravaju generacije mladeži...
brux7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku brux7 na korisnoj poruci:
Alexkop (31.3.2011), Pavle87 (28.2.2011)
Stara 23.2.2011, 17:17   #32
nemacx
Član
 
Član od: 30.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 372
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 33 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nemacx
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Citat:
brux7 kaže: Pregled poruke
Naravno, Srbija je imala svoje zlatne trenutke, međutim:

http://en.wikipedia.org/wiki/First_Bulgarian_Empire

http://en.wikipedia.org/wiki/Uprising_of_Asen_and_Peter

http://en.wikipedia.org/wiki/Second_Bulgarian_Empire

Dakle, čim se odmaknemo od naših tupavih i lažljivih istoričara koji svojim nedotupavnim i besmislenim udžbenicima zavaravaju generacije mladeži...
Sta ces, mada nije rec o tome, mozda se ni to ne bi desilo kad bismo mi kontrolisali Srbiju u TW, ko zna

Jbg meni po skolama pricase kako je jedan deo Srbije bio pod Bugarima, ovo ono, ovaj moj Toplicki kraj prvi pao..prvo sto bih uradio u TW jeste ovaj deo branio

btw. video sam Shogun TW fantastican je, mada je igrao neki idiot koji pogubi sve jedinice od strelaca
nemacx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 20:00   #33
Pavle87
Član
 
Član od: 24.2.2011.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 192
Zahvalnice: 125
Zahvaljeno 45 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Pavle87
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

pozdrav svima i te munje
inace ja se nadam novom rome-u definitvno.lud sam za shogunom 2 i jedva cekam da izadje al mi je privlacan i rome jako obozavao sam ga da i ne pominjem mtw2.toliko sati uzaludne igre.sto se mene tice inace ja bih najvise voleo da se vrte ova tri doba sa naravno dodacima koji se ticu nekog tog razdoblja u globalu.iskreno ne bi zeleo da igram 1 svetski rat posto mislim da to tehnologija jos uvek nedozvoljava a i nekako bi bilo cudno.vise volim starija doba.to je opet naravno moje licno misljenje.naravno ne bi nista smetalo da se okrenu malo vise aziji sa vise frakcija i naravno da ako opet budu radili period kao u empire-u da ga malo bolje odrade posto je empire jednostavno jako cudan i nekako neprijatan.opet kazem to je moje misljenje nisam se povezao sa igrom
Pavle87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 22:51   #34
nemacx
Član
 
Član od: 30.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 372
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 33 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nemacx
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Ja sam najvise pobornik onih starijih, i to bas bas starijih tehnologija, najvise sam voleo Trebuchet da koristim u bilo kojoj bici, a ispred postavim phalanx, iza strelce. Npr to je bila kombinacija u Rome Total War ovako :

1. red : Spartan Hoplites (UH KAKO IH VOLIM!!!)
2. red : Cretan Archers (nzm dal ih se iko seca, placenici)
3. red : Konjanici ali ipak vise artiljerija

Onaj period posle Grka, kao u Medieval 2, najvise sam voleo Britance, i njihove strelce. Oklopnici kod njih su takodje mnogo gotivni, ali strelci rules.

Empire sam zgotivio, stvarno mi se svideo onaj nacin ratovanja, ali me mapa mnogo smarala Shogun jedva cekam da vidim u fullu, buduci da sam video demoe na tubeyou cini mi se privlacan. Nikad ne bih igrao TW sa tenkovima,avionima,rafalima NIKAD.
nemacx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nemacx na korisnoj poruci:
divljak (25.2.2011)
Stara 28.2.2011, 15:50   #35
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.320
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

To da bi mi videli i igrali sa Srbijom u nekom sledecem Total War-u zavisi samo od toga dali imamo nekog da lobira za nas. Na primer ako ste gledali onaj Diary video iz dva dela onda ste culi onog Poljaka koliko je bio srecan jer ce u Midivlu moci da vodi Poljsku a kasnije Poljsku smo imali i u Empire TW, i sad mozda neko misli da im j mesto medju velikanima a mozda neko kao ja misli da je ovaj covek zaduzen za to, e sad kad bi neki Srbin otiso tamo da radi i ne samo da adi mora da bude jedan od glavnih kreatora igre e tad bi i mi birali Srbiju al dotle jedino da organizujemo sve TW fanove u Srbiji pa da im saljemo peticiju al od toga nema nista.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2011, 16:09   #36
Marko
Član
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Ecka
Poruke: 337
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 61 puta na 43 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Da smi mi imali nekog da lobira za nas tamo negde u srednjem veku, da nas nisu turci pobili u one 2 bitke mozda bi i bili u Medievalu... Kako mozes da poredis Poljsku i nas? Mi im nismo ni do kolena.
E sad...kad bi bio tamo neko u njihovom timu koji bi rekao neku rec za nas onda mozda bi mogli necem da se nadamo....mozda cemo biti u Medievalu 3 ili tako nesto za 5-6 godina...al onda ce svi biti..i rumuni i bugari i mali milion nekih drugih drzava za koje nikad nismo culi (kao sto, jelte, niko nije cuo za nas u tom periodu)....
Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marko na korisnoj poruci:
Guardian (2.3.2011)
Stara 28.2.2011, 17:41   #37
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Poljska je druga po velicini Slovenska nacija, a Poljsko-Litvanska drzava bila je skoro dva puta veca od danasnje Poljske drzave. U srednjem veku su bili u dva navrata u personalnoj uniji sa Madjarima. Nijihov uticaj u centralnoj i istocnoj evropi je neosporan. Sve do pocetka XVIII veka kada pocinje totalno opadanje Poljska je bila velika sila.
Ipak nikad ne treba zaboraviti da medieval 2 ima limit od 31 frakcije, original ima samo 20 i nesto.
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2011, 17:48   #38
Pavle87
Član
 
Član od: 24.2.2011.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 192
Zahvalnice: 125
Zahvaljeno 45 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Pavle87
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Realno bilo kakvo osporavanje Poljske sile i moci tog perioda je totalna glupost.Poljska je bila sila defakto i tu nema sumnje.Bili smo i mi sila u periodu koji obradjuje medieval 2 total war al isto tako je bila i bugarska,florensija,jermenija i mnoge druge.tako da nema potrebe da se previse lozimo,kao sto je vec neko napomenuo pre mene pojavljivanje Srbije u igrici bi prethodilo velikom prosirenju broja nacija.A to nas sasvim moguce i ceka u nekoj blizoj buducnosti.Mom licnom ukusu najvise odgovara rome total war,tako da se najvise radujem novoj implementaciji tog naslova dok se budem silio kao samuraj po shikoko ostrvu u novom shogunu
Pavle87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pavle87 na korisnoj poruci:
Anceloti`85 (28.2.2011)
Stara 28.2.2011, 18:12   #39
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.320
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Samo da se razumemo, nisam mislio da osprim ma oju zamlju u srednjem veku pa ni poljsku. Moja poenta je u tome da dok mi nemamo licno nekog coveka u CA nema nama Srbije ma kolko god se koristili "u buducnosti tamo negde Medieval 3 ili 4 kad se radi" aa jok, dok nemamo nekog da im kaze kako bi bilo lepo da nas ubace i zasto samo mi bila vazni u to doba na tom prostoru pa da moze da im izvuce i neke "zvanicne" istoricke podatke. Mislim da ni tih poljaka nebi bilo da nemaju svoje ljude u CA, jer sigurno u Medieval 2 Novgorod ima vie prava da se nadje nego Poljska a tu ima i par drugih koje bi nasle svoje mesto Umesto recimo portugala itd.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2011, 18:35   #40
Pavle87
Član
 
Član od: 24.2.2011.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 192
Zahvalnice: 125
Zahvaljeno 45 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Pavle87
Određen forumom Re: Budućnost Total War serijala

Pazi slazem se sa tobom u tom smislu da je u svemu potreban dobar lobi pa i u igricama,ali samo mislim isto tako da ubacivanjem srbije moras da ubacis i mnoge druge jer jednostavno bi to bilo pravedno prema svima.sto se tice portugala ne bi se slozio zato sto je iako portugal bio nova zemlja tada,veoma se brzo uzdigao i dosta poosvajao iako je relativno slab.a pritom racunaj late period mw2 gde si imao deo osvajanja amerike tako da mislim da imaju legitimno prisustvo zajedno sa poljskom zbog prebogate i prelepe istorije.
Generalno gledano Shkotska je bila nebitna sila jedino sto je bitno uradila je izdejstvovanje nezavisnosti koje je doslo kasnije,ali je posle to sve postalo nebitno nastankom velike britanije.meni je mnogo vise smetala raspodela teritorija u mw2 i tu imam mnogo vece zamerke nego neubacivanje nas i bugara.teritorije su jako lose izvedene pogotovu na balkanu.Videcemo kako bude napredovao creative,i verujem da ce napredovajuci ubacivati i vise frakcija i okrenuce se nekim novim silama sto je i u redu.al eto slazemo se oko toga da je svakako potreban lobista,ili nas covek koji ce uputiti na nas i reci,ej bre imali smo Cara dusana pa taj je tuko madjare kako je stigo,levicom,desnicom,suma,mocvara preko reke il gde god a bugarima je pokazo sta je srpski vitez
Pavle87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pavle87 na korisnoj poruci:
Nestor (28.2.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
total, war

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval II Total War DukeofSerbia Strateške igre 1963 19.4.2023 14:53
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
Napoleon Total War simets Strateške igre 253 27.4.2013 23:09
Total TV i računar sa monitorom od 22" djuro88 Video/TV softver 3 24.7.2010 15:01
Najbolja igra iz Total War serijala masteri Strateške igre 13 15.12.2009 23:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com