Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje

Programiranje Programski jezici, tehnike, alatke...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.12.2019, 12:24   #1
Zoran Jankov
Novi član
 
Član od: 17.12.2019.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Smile Review mog Java projekta i ocena napretka

Pozdrav svima! Ja pokušavam da postanem programer samostalono učeći programski jezik Java, i radeći na svom projektu, aplikaciji za profesionalne servise uređaja. Moj projekat se nalazi na GitHub-u i tamo ga možete pogledati ako želite. Ja bih voleo da neko iz struke pogleda moj kod i da mi sugeriše šta radim pogrešno, a šta dobro, i da mi da nekakvu ocenu napretka, odnosno koliko sam blizu i šta još sve moram minimalno da znam da bi se mogao priključiti nekoj softverskoj firmi. Bio bih izuzetno zahvalan na tome.

U mom projektu još nisam koristo Unit testove, i svestan sam da se u test driven development-u prvo prave Unit testovi, a tek onda ono što se testira sve dok ne prođe sve testove, i da je to uobičajan način razvoja. Tako ću u najskorije vreme početi da radim, i planiram naravno da napravim Uint testove za sve postojeće klase.

Takođe snimanje u lokalnoj datoteci još nije implementirano, kao ni snimane u bazu podataka, koja je već projektovana.

Hvala unapred svima na savetima i konstruktivnoj kritici!
Zoran Jankov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zoran Jankov na korisnoj poruci:
galebns (18.12.2019)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
java, objektno-orijentisano, programer, programiranje, projekat

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Odabir defaultne java verzije pod Windowsom ezenkiel Operativni sistemi 2 5.3.2015 9:59
G-thing program za LG(imam U8180) za java igre trazim gde ima? besplatno?trial? Ilic Marko Programi za mobilne telefone 1 9.2.2006 14:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com