Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.4.2014, 8:57   #7541
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo ja sam neuk, moram da pitam:

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
Postoje posebni primeri, kada se na primer nabraja nešto: ,,Sinoć sam pio i pivo, i vinjak, i pelinkovac i na kraju nisam uspeo da pogodim stan". Ovo što on piše je kao da pišeš "j" između "i" i "o", što je sramota. Iskreno, mene zabole uvo ako njega nije briga, jednostavno ne čitam nepismene postove jer se naježim, ali kritikovati lektora i autore SK kada sam ne znaš osnovna gramatička pravila je smejurija
Slažem se.
No...
Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Ovo je oficijelni forum jednog časopisa, i pravopis bi trebao da bude na nekom nivou... inače recenzije niko neće ni da čita.
Ovo isto spada u poseban primer?
Ili ne smeš ispravljati moderatora? (koji i sam ispravlja i opominje druge)



Of Freaks and Man
http://www.imdb.com/title/tt0156849/
Možda će se u post-Nymphomaniac svetu na ovakve filmove drugačije gledati, možda je konkretno ovaj sada naivan i nedovoljno šokantan, no za mene je Balabanov istinski umetnik, a Trir... pomalo pretenciozna sirotinja.
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 9:35   #7542
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ajde još jednom da se osvrnem na celu priču oko gramatike, ne uzimajući konkretne primere, već uopšteno. Pre svega niko nije savršen, greške se događaju i ponavljaju(,) i to ne zavisi od toga ko je i šta osoba radi. Ono što jeste problematično je flagrantno zanemarivanje najosnovnijih pravila interpunkcije i pisanja. Pri tome se nepoznavanje pravila može uzeti samo kao olakšavajuća okolnost (izuzetno), a namerno izostavljanje (jer je tako lakše i/ili brže) predstavlja nemar, lenjost i omalovažavanje sopstvenog jezika i onih koji tekst treba da čitaju. O mogućim pogrešnim interpretacijama takvog teksta ne treba ni govoriti...

Niko ovde ne glumi gramatičku policiju, uzaludan je to posao, ali ja lično ne vidim niti jedan razlog da se na forumu (ili bilo kom drugom mestu na kome je pisana forma komunikacije prioritet) ne povede račun o pravilnom izražavanju. Tih par sekundi potrebnih da se pročita napisano, pre postavljanja, neće nikom nedostajati, ali će napisano biti razumljivije i čitljivije i samim tim olakšati komunikaciju među učesnicima.

Ukoliko mislite da pravopis i nije naročito bitna stavka u svakodnevnom životu, zamislite samo da se pisani mediji i slični materijali objavljuju bez ikakve kontrole i gramatičkih pravila. Zamislite recenzije u SK bez velikih slova, zareza, odvojenih pasusa, sa nebuloznim skraćenicama i FB pravopisom koji uključuje chydne k@ra@ktere i bzv upotrebu ingliš sl0wa? Zamislite potom uputstva za rukovanje opasnim materijama ili alatima na istom tom jeziku?

"Piši kao što govoriš" na žalost više ne sme doslovno da se shvati. Izvinjavm se na opširnom postu i apelujem da raspravu na temu gramatike preselimo u drugi podforum, ovo je ipak tema za predloge filmova...
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku GoranSTX na korisnoj poruci:
acaf (2.4.2014), Crytek (2.4.2014), JzmA (2.4.2014), LoshMeeBre (10.4.2014), Oggy (2.4.2014), r0nIn (2.4.2014), uros@3D (2.4.2014), zajchik (3.4.2014), Zemunelo (2.4.2014)
Stara 2.4.2014, 9:54   #7543
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Slažem se ja u potpunosti, ali smatram da to svako mora sam sa sobom da reši - sam da radi na svojoj pismenosti, zbog sebe samog.
Sve ostalo jeste glumljenje gramatičke policije i povlačenje linije (ne)pismenosti tamo gde pojedincu odgovora, jer retki su oni koji ne pogreše tu i tamo. (kao što se vidi u mom prethodnim postu)

Sede ultra-desničari u kafani, piju rakiju i pričaju o tome kako sačuvati naciju, jedan će: "Ma, sve što nije pet kolena unazad čisto srpsko...", zastaje na par trenutaka, sabirajući u glavi, shvatajući gorku istinu "dobro, neka bude četiri kolena unazad... treba..."
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SchizoidMan na korisnoj poruci:
acaf (2.4.2014)
Stara 2.4.2014, 10:03   #7544
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Ovo je oficijelni forum jednog časopisa, i pravopis bi trebao da bude na nekom nivou... inače recenzije niko neće ni da čita.
Pa da pocnemo... trebalo.
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 10:19   #7545
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Одг: Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
NOTTINGHAM kaže: Pregled poruke
Zvjerko buraz ti si najbolje objasnio bas me briga za pravopis i to po 10 put opet kazem i kao sto bela lampa kaze vazni su filmovi i kvalitet preporuka...
Kazacu samo ovo. Vidi se da nikad nisi imao potrebe da pises word dokument.

I u pitanju nije pravopis kao takav, neko kako se pise kucani dokument, da bi mogao normalno da se prelomi.

Trebace ti to u zivotu i zato ne bi trebalo da se navikavas da pises kako ne treba.

Pogledaj samo nas sto pisemo krzavom latinicom duuugo vremena. Nikako da se odviknemo.


P.S.
Da ne bude zabune, ovo je komentar na nestavljanje razmaka posle znaka interpinkcije.

Osnovna stvar "kompjuterske pismenosti".

Poslednja ispravka: player1 (2.4.2014 u 10:27)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 10:33   #7546
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
GoranSTX kaže: Pregled poruke
bzv upotrebu ingliš sl0wa?
Ali zato ne nedostaje upotreba "ingliš rechi"
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
NOTTINGHAM (2.4.2014)
Stara 2.4.2014, 10:37   #7547
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Stand by Me (1986)



Uzeh da se podsetim ovog filma iz detinjstva. Reč je o avanturi 4 drugara koja nije izgubila ništa u procesu starenja. Njihovo putovanje, priče i rezonovanje su me baš lepo zabavili, nasmejali i podsetili na neke "bitne" stvari iz vremena kada sam imao toliko godina. Maksimalna preporuka. Dvoumim se između 9 i 8.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
bokela (4.4.2014), Ice-Man (3.4.2014)
Stara 2.4.2014, 11:11   #7548
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Одг: Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Kazacu samo ovo. Vidi se da nikad nisi imao potrebe da pises word dokument.

I u pitanju nije pravopis kao takav, neko kako se pise kucani dokument, da bi mogao normalno da se prelomi.

Trebace ti to u zivotu i zato ne bi trebalo da se navikavas da pises kako ne treba.

Pogledaj samo nas sto pisemo krzavom latinicom duuugo vremena. Nikako da se odviknemo.


P.S.
Da ne bude zabune, ovo je komentar na nestavljanje razmaka posle znaka interpinkcije.

Osnovna stvar "kompjuterske pismenosti".
Buraz da znas samo koliko nisi u pravu,ovde se ne radi da li ja znam da pisem gramaticki pravilno nego da mi to nije briga kad pisem review za filmove,i nasmijala me recenica ti nisi nikada pisao u wordu ,pa da li je moguce ovako nesto izjaviti,mene samo nije nije briga da ovde pisem gramaticki tacno a tek sad necu jer ste se toliko uzbudili.I bezveze mi tu nesto dokazujete,ja ne zivim na brdovitom balkanu i uopste mi nije jasno cemu ovolika presija na nesto tako,ali vasa licna stvar.I ne pada mi na pamet da se vise sa vama dokazujem oko ovoga vise.Koliko frustracija na jednom mjestu ja ne vjerujem.
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 11:15   #7549
Alterego
Novi član
 
Član od: 11.11.2013.
Poruke: 13
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 9 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Meni je npr. simpatično kako to mnogi pohrle što bolje da 'opišu' svoj argumentovani odgovor u vezi neke rasprave i to super odrade, a onda se radi reda osvrnu na neki film, sa verovatno 'isto toliko žara' koliko su uneli i u ovo prethodno

Ovakve rasprave treba prekidati u korenu, jer odu uvek u nekom potpuno drugom pravcu, a vrlo se dobro zna koja je početna poenta i mislim da to svi zaista shvataju... osim onih koji jedva čekaju da 'bocnu' Iris

NOTTINGHAM zaista nema potrebe da se osetiš uvređenim zbog nečega, na početku je to zaista bila dobronamerna kritika. Zamislim samo Goranov post da je napisan iz jednog dela, bez obraćanje pažnje na bilo šta, zaista bi bila muka pročitati ga, a zašto bih ga preskakao ako iza njega stoji neko za koga mislim da ima šta da kaže. Rešenje je samo malo više tolerancije i razumevanja za dobronamerne savete kako bi sve lakše funkcionisalo

Ovaj..

Breathe In (2013)
http://www.imdb.com/title/tt1999987/?ref_=nv_sr_1

'nako..

Ljubavna drama, radi se o studentkinji na razmeni iz Britanije koja stiže u Američku porodicu i zaljubljuje se u glavu porodice (Guy Pearce) što dovodi do konfuzije u njihovim životima..
Dobra gluma Felicity Jones i Guy Pearce-a zaista izvlače usporen film, takođe kroz ceo film je odabrana dobra muzika koja se uklapa u sam ambijent.
Alterego je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 11:45   #7550
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
SchizoidMan kaže: Pregled poruke
Ovo isto spada u poseban primer?
Ili ne smeš ispravljati moderatora? (koji i sam ispravlja i opominje druge)
Podignuta je mentalna barijera ka njenim postovima, kada već ne možeš da ignorišeš moderatora softverski


Citat:
NOTTINGHAM kaže: Pregled poruke
mene samo nije nije briga da ovde pisem gramaticki tacno a tek sad necu jer ste se toliko uzbudili
Poenta primedbi na tvoje pisanje jeste da unaprediš samog sebe, ako tebi nije glupo da ispadaš polupismen, sve je u redu. Ne postoji dobar prevod reči ignorant, ali tvoja slika je verovatno u rečniku pored nje.
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 12:22   #7551
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

U stvari, po mom misljenju poenta primedbi je da unapreds samog sebe zbog nas, tacnije da bi bio ljubazan prema nama i olaksao nam citanje svojih poruka, iako je tebe licno bas briga za gramatiku. Ako se potrudis da nam olaksas citanje svojih poruka, ispasces bolja osoba koja vise ceni nase vreme
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Zemunelo (2.4.2014)
Stara 2.4.2014, 14:02   #7552
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
Podignuta je mentalna barijera ka njenim postovima, kada već ne možeš da ignorišeš moderatora softverski




Poenta primedbi na tvoje pisanje jeste da unaprediš samog sebe, ako tebi nije glupo da ispadaš polupismen, sve je u redu. Ne postoji dobar prevod reči ignorant, ali tvoja slika je verovatno u rečniku pored nje.
Postoji dobar prevod rijeci ignorant,eto znam to jer mi je posao neces vjerovati.To znaci neuk.Eto zarad ljubaznosti mogao si toliko da saznas,ili mislis mozda da bolje znas engleski od mene u sta sumnjam
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 14:14   #7553
Crytek
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 222 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@ Nottingham
Ti si izgleda veoma tezak covek. :thumbdown:
Crytek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Crytek na korisnoj poruci:
ZoNi (3.4.2014)
Stara 2.4.2014, 15:27   #7554
P.A.I.N
Veteran
 
Član od: 11.11.2010.
Poruke: 785
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 56 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Vau,tri stranice o tome kako treba da se pise.Moderatori i sami ucestvuju,a kad postavim pitanje da mi neko preporuci neki film (po zanru koji mi se trenutno gleda npr. triller) onda se to brise,jer se tema zove DNEVNIK GLEDANJA FILMOVA.Kapiram da se ne zove NAZI-GRAMAR pa pustite coveka da pise kako voli, svakako mogu da razumem sta je hteo da kaze,bolje se okrenite preporuci filmova.
P.A.I.N je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku P.A.I.N na korisnoj poruci:
ZoNi (3.4.2014)
Stara 2.4.2014, 15:50   #7555
vlad
Član
 
Član od: 9.10.2011.
Lokacija: 地狱
Poruke: 147
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 75 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Spoiler za neznam,ne cu i nemogu da se setim zasto:
Citat:
NOTTINGHAM kaže: Pregled poruke
Film ciji je reziser Tornatore a glavni glumci Depardje i Polanski ne treba dodatno hvaliti ali ja cu reci da je ovo odlican film,sve se desava u veoma neobicnoj policijskoj stanici i dokazivanju krivice od strane inspektora(Polanskog)i pisca koje se brani (Depardjea),odlican film,bez klisea,umjetnicki,pravi Evropski triler,pogledajte ali da znate da nije entertainment film nego prava umjetnost.Nadam se da vam ne smeta sto ima "samo" dvije tacke u ovom mom dugackom review-u.U stvari sad tri.
http://www.imdb.com/title/tt0110917/
nisam neznam dali da falim ili kudim ovaj film,odanvo sam ga gledao,i trebas dobro da se zmisls o cemu govori sto nije lako jer je kompleksan,i ako nije neki utisak na mene ostavijo moracu da dam pordsku jer glumci glume a reziser Boga mi nije da nezna svoj posao,kisa je jaka,kamera je odlicna,a vlasuljar jos najbolji,i kad se sve sabere eto i od mene na kraju krajeva ipak veliki +,i fala sto si ga se setio i pretstavio za one koji nisu ranije culi za film,da nebude samo da komentarisem evo i ja da pofalim jedno odlicno ostvarenje iz amerikanske kinematografije,rec je o komendiji u kojoj smo ja i moja devojka i moj drug zajedno uzivali,i dobro se ismejavali na ne spretnim glupostima koje je glavni gumac izvodio,da su nam suze tekle niz butine,preporuka za sve koji zele da se opuste,jer film je najpre zabava uz kokice,evo i link za sve koji govore english http://www.imdb.com/title/tt0889583/?ref_=nv_sr_1

Ne zamerite ako se provukla poneka pravopisna greska. Da li je to zato sto zivim na nesrecnom Balkanu a maternji mi je ruski ili je nesto drugo u pitanju... Ma nije ni vazno, vazno je braco da se (ne)razumemo, sto bi rekao user Prust.

vlad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku vlad na korisnoj poruci:
Crytek (2.4.2014), ZoNi (3.4.2014)
Stara 2.4.2014, 15:58   #7556
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Dreamers

Овако ја видим типичан европски филм. Није да их не волим, али ни трећи пут ми овде ствари нису јасне. Да, све је ово нека уврнута симболика и цео филм је медијум за неку "поруку" али за мене је ово на граници добро укуса, ако не и преко. На страну неке личне преференције које ме одбијају (сценографија посебно, стан препун старог и неудобног салонског намештаја, општи хаос) и крајња неуверљивост лика којег дочарава Ева Грин (која је више гола него обучена), да је Кејт Бланшет па и ајде, али тешко Ева обуздава своју еротичност и напросто, закони биологије се буне Никако не гледати са родитељима или братом/сестром.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 17:51   #7557
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Crytek kaže: Pregled poruke
@ Nottingham
Ti si izgleda veoma tezak covek. :thumbdown:
Tezak sam sta da radim,ne citaj moje postove vise, a ni moje preporuke filmova.Sta da ti kazem demokratija,niko te ne tjera na to zar ne.Takvi su mi i filmovi teski jer takve ih i volim.Ako zelite razbibrigu gledajte druge preporuke ima ih,prepoznacete ih po stilu pisanja.Mi ocigledno imamo drugaciji pogled na svijet filma i to je u redu,samo treba znati ko gdje pripada a ne samo napadati ali eto sta da se radi.A sad jedna preporuka od mene bez ikakvog review-a posebnog osim sto cu reci da je rijec o rumunskom filmu i u pitanju je drama o bolesnom covjeku koji zove u pomoc ambulantu koja ne zna gdje da ga smjesti.
http://www.imdb.com/title/tt0456149/?ref_=ttmd_md_nm
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	MV5BMTcxNDk3MTQ3OF5BMl5BanBnXkFtZTcwODgwODczMQ@@._V1_SY317_CR1,0,214,317_.jpg
Viđeno:	32 puta
Veličina:	20,7 KB
ID:	48677  
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NOTTINGHAM na korisnoj poruci:
Miki1987 (6.6.2014)
Stara 2.4.2014, 18:45   #7558
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Одг: Re: Dnevnik gledanja filmova II

Spoiler za NOTTINGHAM-a, da manje smeta ostalima koji su tu za filmove:
Citat:
NOTTINGHAM kaže: Pregled poruke
pa da li je moguce ovako nesto izjaviti,mene samo nije nije briga da ovde pisem gramaticki tacno a tek sad necu jer ste se toliko uzbudili.I bezveze mi tu nesto dokazujete,ja ne zivim na brdovitom balkanu i uopste mi nije jasno cemu ovolika presija na nesto tako,ali vasa licna stvar.I ne pada mi na pamet da se vise sa vama dokazujem oko ovoga vise.Koliko frustracija na jednom mjestu ja ne vjerujem.
Pa naravno da je moguce. Da si ikad u wordu napisao tekst kao ovaj, uopste ne bi mogao da ga prelomis. Vidi gore boldovano.

Ovo nije stvar pravopisa i gramatike, nego opste kompjuterske pismenosti. Kako se koristi racunar za kucanje teskta.

To nije stvar za ponos. Ovako izgleda ili kao da si veoma mlad, ili da imas veoma malo iskustva sa radom na racunaru.
Uopste ne daje dobar utisak o tebi, niti o onome o cemu pises.

Srecom nisi od onih koji pisu "wall of text" bez pasusa. To bi vec bilo nepostovanje drugih citalaca.

Poslednja ispravka: player1 (2.4.2014 u 18:54)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 21:03   #7559
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Одг: Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Spoiler za NOTTINGHAM-a, da manje smeta ostalima koji su tu za filmove:


Pa naravno da je moguce. Da si ikad u wordu napisao tekst kao ovaj, uopste ne bi mogao da ga prelomis. Vidi gore boldovano.

Ovo nije stvar pravopisa i gramatike, nego opste kompjuterske pismenosti. Kako se koristi racunar za kucanje teskta.

To nije stvar za ponos. Ovako izgleda ili kao da si veoma mlad, ili da imas veoma malo iskustva sa radom na racunaru.
Uopste ne daje dobar utisak o tebi, niti o onome o cemu pises.

Srecom nisi od onih koji pisu "wall of text" bez pasusa. To bi vec bilo nepostovanje drugih citalaca.
Ko kaze da se ja ponosim bilo cime.Kakav utisak o meni pa ovo je kompjuterski forum jel ti zato imas ovoliko poruka i sve si kompjuterski opismenio.Ko si ti da drugome drzis ovolika predavanja covjece.Ovo je obicni internet forum o kojem se raspravlja o filmu.Da sam znao da cete ovako reagovati ne bih ni pisao nista,poenta je bila da se ljudima preporuci dobar film i kao sto vidis neki znaju to da cijene.Ja toliko o ovom veoma vaznoj temi kao sto je gramatika na jednom forumu jednog casopisa na brdovitom balkanu.I jos nesto ako ovako budete pedantni u svemu ima da nam balkan procvjeta
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2014, 21:21   #7560
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Одг: Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
NOTTINGHAM kaže: Pregled poruke
Ko kaze da se ja ponosim bilo cime.
Tovje poruke. It se ljutis, it neces da prestanes to da radis, umesto da uvazis kritiku i pises ko normalan svet na forumu (niko sa 100+ poruka ovde ne pise znake interpukcije spojene sa recima posle njih). Nego teras mak na konac.

U krajnoj liniji, sta god pises je tu za druge koristinke, i valjda je ideja ono sto napises da bide citljivo ostalima. Uvazavanje drugih citalaca foruma.

Toliko od mene, necu vise do trujem off topic-om ovu temu. Kraj, i izvinjenje moderatorima bar sa moje strane...

Poslednja ispravka: player1 (2.4.2014 u 21:30)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com