Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.12.2009, 0:14   #3561
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
@doctor

Evo ga prelistaj malo unazad



Ili taj server nije jos na v48 protokolu, ili ti taj admin nije dao pravi ban. Da si kod mene igrao i da sam ti ja zalepio ban, mogao bi da udjes samo kad kupis nov komp
Ja se ne secam da sam prigovarao za taj link
Bilo je nesto drugo a mozda nisi ni ti postovao, bitno je da nisam taj link komentarisao sigurno jer znam da je to legalni patch.

Sto se tice bana, ovo je bilo "You have been banned permanently from this server", eh sada kako ide taj "hardverski" ban? Sta u stvari banuju?
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 1:19   #3562
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ja se ne secam da sam prigovarao za taj link
Bilo je nesto drugo a mozda nisi ni ti postovao, bitno je da nisam taj link komentarisao sigurno jer znam da je to legalni patch.

Sto se tice bana, ovo je bilo "You have been banned permanently from this server", eh sada kako ide taj "hardverski" ban? Sta u stvari banuju?
Ja sam samo ovo postovao, ko zna sta si ti video A banuje se hardverski ID koji se dodeljuje svakom kompu prilikom instalacije windows-a, tako da se otprilike banuje windows. Ako hoces ponovo na server da dodjes, moras da reinstaliras win, a to se bas i ne isplati, tako da jos malo pa nece ni biti citera
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Master Neo na korisnoj poruci:
doctor (13.12.2009)
Stara 11.12.2009, 1:42   #3563
djolee
Novi član
 
Član od: 11.12.2009.
Poruke: 3
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

e ovako ja sam novi na forumu,pa mi treba mala pomoc oko pravljenja servera...neko je prije ovdje pitao kako da napravi server i isto tako mu je neko rekao da je jako jednostavno...desni klik na ikonicu onda find target,pa onda udje u hlds.exe i tu podesi na internet i zapamti ip addresu i pali e pa ja sve to tako uradim,i stavim na game counter-strike , i on mi napravi condition zero game??? zashto? u chemu je problem... nadam se da ste razumjeli o cemu pricam
djolee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 11:30   #3564
srb1N*
Član
 
Član od: 12.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 174
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
A banuje se hardverski ID koji se dodeljuje svakom kompu prilikom instalacije windows-a, tako da se otprilike banuje windows. Ako hoces ponovo na server da dodjes, moras da reinstaliras win, a to se bas i ne isplati, tako da jos malo pa nece ni biti citera
nece ni to dugo da traje....nacice se neka budala koja ce da provali kako daga skine videces...uvek se nadje neki retard...
srb1N* je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 15:48   #3565
nesa24casa
Član
 
Član od: 15.12.2006.
Poruke: 193
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 33 puta na 23 poruka
Angry Counter Strike 1.6 - ne radi opengl mod :n-cc2:

Zdravo,
na racunaru sa ati 2600 pro sam instalirao CS i radi samo u software i D3D modu
Kada pokusam da pokrenem u opengl dobijam gresku Video mode change failure

Probao sam sa driverima
9.11
8.12

Da li neko ima radeona 2000 i 3000 seriju da mi kaze koje drivere koristi za opengl?

Pozdrav
nesa24casa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 16:42   #3566
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
CAR1 kaže: Pregled poruke
Ljudi znali neko gde mogu da nadjem download CS 1.6 Srpska Cast...............molim vas pomagajte
Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Skini odavde: http://cs-skini.me/csfull/ to je najnoviji cs sa patch-em.
Citaj malo bolje lepo ovde pise....
I ja igram tu verziju.
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 17:38   #3567
Gradimir
Veteran
 
Član od: 19.1.2009.
Lokacija: Wherever I May Roam
Poruke: 819
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

^Nije to "srpska čast", to je KGB CS sa novim patchem
Gradimir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 17:56   #3568
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
. Sumnjam da je ban hardverski, nisam menjao nista na kompu
Ma kakav hardverski ban, to nema veze sa mozgom. Sta, promenice se konfiguracija tranzistora na procesoru koja ce te obeleziti za citera do kraja zivota
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 18:07   #3569
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

NEEEE
nece da se promeni konfiguracija tranzistora na procesoru nego ce na grafickoj da se zapise da kad kod proba da udje na server da njima izadje ovaj je citer
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 18:18   #3570
>>ScReAmEr>>
Član
 
Član od: 7.11.2009.
Poruke: 160
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 32 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Ja sam samo ovo postovao, ko zna sta si ti video A banuje se hardverski ID koji se dodeljuje svakom kompu prilikom instalacije windows-a, tako da se otprilike banuje windows. Ako hoces ponovo na server da dodjes, moras da reinstaliras win, a to se bas i ne isplati, tako da jos malo pa nece ni biti citera
Da i manje dobrih igraca koji imaju preku narav...pa kad neopravdano dobiju ban od nesposobnog admina nece doci vise na taj server. Nazalost ali istina je da 80% admina ne zna svoj posao.
>>ScReAmEr>> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 18:44   #3571
boshkodj
Veteran
 
Član od: 4.7.2008.
Lokacija: Somewhere along the line
Poruke: 505
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Imam problem. Je l' zna neko zasto mi non steam ne laguje ni malo , a kad udjem na steam ping mi je od 100 pa nadalje? Isti config koji mi je na non steamu sam stavio na steam i opet laguje?
boshkodj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 18:49   #3572
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Ne možeš da koristiš isti config... Obriši taj što si napravio i ponovo podesi komande i rate-ove... Isto se i meni desilo..
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 20:29   #3573
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Istina, vecina su neiskusni klinci koji kupe admina za 400 din i misle da su uhvatili boga za ...piiiipp... pa izvode krive drine na serveru.
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2009, 2:56   #3574
>>ScReAmEr>>
Član
 
Član od: 7.11.2009.
Poruke: 160
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 32 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Pa to je najveci problem...sto se klinci loze da budu admini a meni ne trebaju klinci , a oni koji bi bili dobri admini njima se ne placa i ne zele tu obavezu jer ujedno i svataju da imaju neku obavezu za razliku od klinaca...a ne mogu dati nekom besplatno a drugi da placaju... pre 4,5 meseci dok sam igrao na raznim pub serverima non-stop sam dobijao ban od neiskusnih admina...dzaba meni unban posle kad ja pokidam zivce.
>>ScReAmEr>> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2009, 10:59   #3575
Gradimir
Veteran
 
Član od: 19.1.2009.
Lokacija: Wherever I May Roam
Poruke: 819
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
boshkodj kaže: Pregled poruke
Imam problem. Je l' zna neko zasto mi non steam ne laguje ni malo , a kad udjem na steam ping mi je od 100 pa nadalje? Isti config koji mi je na non steamu sam stavio na steam i opet laguje?
Steam bi trebao raditi sa većim rateovima od Non Steama.
Gradimir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2009, 11:26   #3576
**FaCa**
Član
 
Član od: 25.10.2008.
Poruke: 123
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
**FaCa** kaže: Pregled poruke
Imam problem veliki koristim protocol u cs-u 48...imam taj KGB hosting cs. ali kad udjem u cs nerade komande.tamo gde treba da pise W,A,S,D itd sve je prazno. i onda ja tu svakim put moram kliknuti use defaults da bi se pojavile komande a to me iritira. ali jos gore svaki put kad udjem u cs tamo gde pise ime za polje pise UNNAMED i stalno moram menjati sto je bzvz..jel moze neka pomoc da kad jednom promenim ime i komande to ostane zauvek a ne da moram stalno menjeti svaki put kad udjem u cs ?
Jel moze pomoc ?? probao sam read only i nece.. a probao sam i ono u konzoli writecfg i isto nece..ali primetio sam kad instaliram taj cs prvi put kad udjem u igru rade sve komande, a kasnije ne..a i u config.cfg pisu sve komande kad se instalira , a kad udjem u igru u tom config.cfg stoji sve prazno i nema komandi..JEl moze pomoc ??
**FaCa** je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2009, 14:27   #3577
srb1N*
Član
 
Član od: 12.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 174
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
**FaCa** kaže: Pregled poruke
Jel moze pomoc ?? probao sam read only i nece.. a probao sam i ono u konzoli writecfg i isto nece..ali primetio sam kad instaliram taj cs prvi put kad udjem u igru rade sve komande, a kasnije ne..a i u config.cfg pisu sve komande kad se instalira , a kad udjem u igru u tom config.cfg stoji sve prazno i nema komandi..JEl moze pomoc ??
pokusaj da promenis cfg...cini mi se da je ne neko postovo link od svog cfg-a na predhodnoj strani pa probaj sa tim...
srb1N* je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2009, 15:32   #3578
ANGELDEAD
Veteran
 
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: Medju milion gamadi
Poruke: 515
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 49 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Ja sam samo ovo postovao, ko zna sta si ti video A banuje se hardverski ID koji se dodeljuje svakom kompu prilikom instalacije windows-a, tako da se otprilike banuje windows. Ako hoces ponovo na server da dodjes, moras da reinstaliras win, a to se bas i ne isplati, tako da jos malo pa nece ni biti citera
ne postoji hardverski ban. Kao sto znaju mnogi clanovi ovog foruma ja sam bio citer i susretao sam se sa mnogim ban-ovima i za svaki sam imao resenje (naravno nisam reinstal win) ovo sto ti mislis da je hardvesrki ban, taj adm ti je sigurno banovao ip od cs-a uzmi drugi patch pa ces vidjeti moci ces uci (ili taj ko je dobio taj ban) ja imam 2 cs-a i na jednom me banuju, ja mogu na drugom da ujdem na serv, osim ako mi ne banuju static ip, onda samo ip promenim i o5 sam na servu

@**FaCa**: probaj reinstal cs-a, i sacuvaj one tamo foldere, maps, models, sounds, sprites... i ako hoces mozes sacuvati servere iz "favorites" (imas u nastavku posta objasnjeno kako da sacuvas servere)

nasao sam jednu zanimljivu stvarcicu na cs-y, rijec je o serverima iz "favorites"-a ako vas mrzi da kucate one silne ip-eve a vec kod druga (ili na drugom razunaru imate cs gde su ukucani ip-evi
on samo kopirajte 3 fajla iz ...\counterstrike\platform\config\ mastersservers.vdf\Server.vdf\Serverbrowser.vdf
nadam se da ce vam ovo pomoci
Ovo sam otkrio dok sam radio defrag

Dobre vesti su te da u poslednje vreme igram bez cita osim ako ne primtim citera na servu, onda ga opomenem nekoliko puta, a ako ne iskljuci onda ja ukljucujem i tako dok on ne iskljuci ili dok ne dodje adm

Poslednja ispravka: ANGELDEAD (12.12.2009 u 15:47) Razlog: Gramatika :)
ANGELDEAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2009, 16:08   #3579
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
ANGELDEAD kaže: Pregled poruke
ne postoji hardverski ban. Kao sto znaju mnogi clanovi ovog foruma ja sam bio citer i susretao sam se sa mnogim ban-ovima i za svaki sam imao resenje (naravno nisam reinstal win) ovo sto ti mislis da je hardvesrki ban, taj adm ti je sigurno banovao ip od cs-a uzmi drugi patch pa ces vidjeti moci ces uci (ili taj ko je dobio taj ban) ja imam 2 cs-a i na jednom me banuju, ja mogu na drugom da ujdem na serv, osim ako mi ne banuju static ip, onda samo ip promenim i o5 sam na servu
Ovako, razlog zbog kog ti mozes da udjes sa drugim patch-em na server je taj sto stariji patch-evi koriste razlicite i zastarele protokole, pa samim tim kad promenis protokol, server te ne prepozna kao banovanog i mozes da udjes. Naravno sve je to izmenjeno izlaskom najnovijeg v42 patch-a koji u sebi ima v48 protokol, i koji svakom kompjuteru dodeljuje uvek isti steamID. To sto ti kazes, da kad te banuju samo upalis drugi cs, to mozes samo privremeno. Uskoro za koji mesec svi KGB server, a verujem i ostali, preci ce skroz na v48 protokol, tako da od tog tvog menjanja cs-a nema nista. Sto znaci, kad na v42 patch-u dobijes ban, taj ban se ne skida.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Master Neo na korisnoj poruci:
ANGELDEAD (12.12.2009)
Stara 12.12.2009, 16:12   #3580
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Znaci kad bi banovali jednom onda bi banovali ceo CS
Sta te kosta da ponovo skines?
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
counter strike, cs 1.6

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Counter Strike FAQ, Serveri, Troubleshooting Sale013 Mrežne igre 93 24.4.2020 15:26
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Counter Strike 1.5 logo Aleksandar1987 Mrežne igre 12 7.1.2008 22:07
Grand Theft Auto : Counter Strike dodgeme Akcione igre 0 16.5.2006 22:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com