Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.9.2009, 17:22   #3121
dax94
Član
 
Član od: 16.1.2009.
Lokacija: Zemun (ko ne zna ne pitaj)
Poruke: 198
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 18 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
srb1N* kaže: Pregled poruke
rado bi ti pomogo al iskreno nemam pojma sta je to

vrati se na xP....i sve ce normalno da ti radi....valjda znas da ta sedmica koju si skinuo je piratska a samim tim i ima dosta bagova...raspitaj se da li je kanter kompatibilan sa sedmicom(jer meni na sedmici ne radi)....sacekaj da izadje officijalna verzija sedmice ali toplo preporucujem XP!!!(jos uvek)...
dax94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2009, 20:13   #3122
srb1N*
Član
 
Član od: 12.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 174
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
dax94 kaže: Pregled poruke
vrati se na xP....i sve ce normalno da ti radi....valjda znas da ta sedmica koju si skinuo je piratska a samim tim i ima dosta bagova...raspitaj se da li je kanter kompatibilan sa sedmicom(jer meni na sedmici ne radi)....sacekaj da izadje officijalna verzija sedmice ali toplo preporucujem XP!!!(jos uvek)...
dobor mo podseti brate na 7 i visti nece da radi cs...moj ortak kupio vistu orginal i nije htelo a ni na 7 mu nece....linux je meni najaci op. system...
srb1N* je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2009, 20:15   #3123
Luka.zip
Starosedelac
 
Član od: 28.2.2009.
Poruke: 1.632
Zahvalnice: 129
Zahvaljeno 700 puta na 440 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Luka.zip
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
CAR1 kaže: Pregled poruke
Brate malo sa zakasnjenjem ali najverovatnije moras da kad kopiras ip tamo gde treba izbrises prve brijeve do tacke povuces ostale skroz na pocetak i ponovo napises te iste brojeve koje si izbrisao na isto mesto.
^
Da l' je neko ovo razumeo
Hteo je da kaze da kad hoces da ubacis ip u favorites, postoji mogucnost da se adresa pomeri za jedno mesto u desno i zbog toga nece da doda.
Znaci samo obrises taj razamak koji se generisao i bice sve u redu.Podrazumeva se da si instalirao V21.

Citat:
dax94 kaže: Pregled poruke
vrati se na xP....i sve ce normalno da ti radi....valjda znas da ta sedmica koju si skinuo je piratska a samim tim i ima dosta bagova...raspitaj se da li je kanter kompatibilan sa sedmicom(jer meni na sedmici ne radi)....sacekaj da izadje officijalna verzija sedmice ali toplo preporucujem XP!!!(jos uvek)...
That's wrong.
Ja imam 7 i radi cs bez problema, cak i mnogo bolje nego ranije.
Pretpostavljam da kad si probao da ga pokrenes dobijes gresku da imas manje od 15MB memorije.Resenje je jednostavno:
Desni klik na ikonicu -> properties -> u kompatibiliti oznacis run in mode for XP SP3.
icemama, probaj i ti ovo ako vec nisi, mozda pomogne.
Taj problem moze da bude i do same mape, na malim neoptimizovanim mapama(kao sto je aim_aztec) sa 20< igraca zna dobro da laguje.
Luka.zip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2009, 21:30   #3124
icemama
Veteran
 
Član od: 28.10.2007.
Lokacija: Beograd.
Poruke: 723
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 129 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Da li ste vas dovojca procitali moj post rekoh da nemam vremena da reinstaliram win, i rekao sam da mi je na build-u 7077 odlicno sve radilo, na aim_aztec-u mi baguje i kad igram 1 vs 1 (ALI SAMO DOK PUCAM), i malo manje na ostalim...probao sam comaptibility i namestao i na winxp i na vistu i nista, naravno to sam prvo pokusao i v-sync i sve ipak cu morati da reinstaliram win ali je problem tih 100gb sa filmovima i muzikom :S, ipak hvala svima koji su pokusali da mi pomognu ...
icemama je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2009, 22:47   #3125
srb1N*
Član
 
Član od: 12.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 174
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

bili ste u pravu non-steam je gov** ....sacu lepo da uzmem steam i igram ko covek....
srb1N* je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2009, 23:47   #3126
BloodyHell
Novi član
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Kako mogu da igram na non-stream CS-u? Posto kada ukucam bilo koji IP servera nista se ne desi.
BloodyHell je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2009, 0:46   #3127
gavrilo
Veteran
 
Član od: 25.11.2008.
Lokacija: :D
Poruke: 581
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 39 puta na 39 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gavrilo
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
BloodyHell kaže: Pregled poruke
Kako mogu da igram na non-stream CS-u? Posto kada ukucam bilo koji IP servera nista se ne desi.
stani odes na gametreacker ili bilo gde gde imas IP adrese servera za kanter 1.6, kopiras IP i stavis ga u favorites/add server pastiras ga tamo i nista? prosto mi je nemoguce. Probaj sa nekolko servera zato sto je mozda neki kog si uneo neki koj je trenutno ugasen...
gavrilo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2009, 0:53   #3128
BloodyHell
Novi član
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Opet nista! Probao sam sa 21354 razlicita IP-a i nista. Ajde molim vas da mi vi date neki IP za koji znate da radi.
BloodyHell je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2009, 1:46   #3129
BloodyHell
Novi član
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Naravno da imam . Opet nista...
BloodyHell je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2009, 3:56   #3130
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Probaj u konzolu (~) da ukucaš:

connect 217.26.212.39:27060
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2009, 9:31   #3131
Kempesh
Član
 
Član od: 24.5.2009.
Lokacija: Čačak
Poruke: 155
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 17 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kempesh
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

quote=srb1N*;851417]bili ste u pravu non-steam je gov** ....sacu lepo da uzmem steam i igram ko covek....[/quote]

Konacno,ima napredka u Srb1in-ovom igranju..
Kempesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2009, 14:30   #3132
srb1N*
Član
 
Član od: 12.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 174
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

ma bio u kgb-ovoj igraonici tamo steam se igra cs nebaguje nema nijaden citer ja igro 3 sata odvaljivo doso gajbi usto nas neki nas bolji nzm sad koji sve citer do citera admini neka deca iz obdanista koja su za jaslice...na steam sve normalni ljudi niko nesmara samo da nadjem de cu da kupim idem odma..

Poslednja ispravka: srb1N* (5.9.2009 u 14:37)
srb1N* je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2009, 15:12   #3133
Kempesh
Član
 
Član od: 24.5.2009.
Lokacija: Čačak
Poruke: 155
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 17 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kempesh
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
srb1N* kaže: Pregled poruke
ma bio u kgb-ovoj igraonici tamo steam se igra cs nebaguje nema nijaden citer ja igro 3 sata odvaljivo doso gajbi usto nas neki nas bolji nzm sad koji sve citer do citera admini neka deca iz obdanista koja su za jaslice...na steam sve normalni ljudi niko nesmara samo da nadjem de cu da kupim idem odma..
Imas u Games-u ...imaju nekoliko radnji u Beogradu...u delta sitiju, TC usce....
Kempesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2009, 15:04   #3134
Kempesh
Član
 
Član od: 24.5.2009.
Lokacija: Čačak
Poruke: 155
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 17 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kempesh
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
r.vlajko kaže: Pregled poruke
A momci koji protok interneta treba za steam?! Posto je meni 256kbps net... Da li ce da mi radi steam!?
Zavisi kako radi....Mom drugu kablovski net na 256 radi bolje nego meni na 512....tako da nema pravila... Radice ti verovatno...
Kempesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 11:27   #3135
dax94
Član
 
Član od: 16.1.2009.
Lokacija: Zemun (ko ne zna ne pitaj)
Poruke: 198
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 18 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
srb1N* kaže: Pregled poruke
dobor mo podseti brate na 7 i visti nece da radi cs...moj ortak kupio vistu orginal i nije htelo a ni na 7 mu nece....linux je meni najaci op. system...
Linux je dobar zato sto je besplatan cela evropa ga koristi...mi svi imamo microsoft xp ali piratski jer imamo licencirani placali bi smo po 200 e mesecno a vise(ustvari mozes da imam licencirani xp ali kad srbija udje u eu moraces da placas)...
dax94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 14:11   #3136
CAR1
Član
 
Član od: 2.7.2009.
Poruke: 159
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
dax94 kaže: Pregled poruke
Linux je dobar zato sto je besplatan cela evropa ga koristi...mi svi imamo microsoft xp ali piratski jer imamo licencirani placali bi smo po 200 e mesecno a vise(ustvari mozes da imam licencirani xp ali kad srbija udje u eu moraces da placas)...
Srbija nece ni uci u EU jer ce se EU raspasti dok mi dodjemo na red sto mi je drago.A koja je razlika izmedju pirackog i legalnog XP.
CAR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 14:20   #3137
Kempesh
Član
 
Član od: 24.5.2009.
Lokacija: Čačak
Poruke: 155
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 17 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kempesh
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
dax94 kaže: Pregled poruke
Linux je dobar zato sto je besplatan cela evropa ga koristi...mi svi imamo microsoft xp ali piratski jer imamo licencirani placali bi smo po 200 e mesecno a vise(ustvari mozes da imam licencirani xp ali kad srbija udje u eu moraces da placas)...
Odakle ti to da se placa 200 eur-a mesecno ????? Znas li ti uopste koliko je to para??? To je brate 2400 eura godisnje!!!! Samo malo razmisli glavom i shvatices da je to nemoguce. Licencirani XP se jednom kupuje i kosta sada oko 60-80 eur-a(ne znam tacno, davno sam ga kupio ), i nema mesecnog placanja.

Ulazak u EU ce samo verovatno doneti strozije sprovodjenje zakona, pa i u ovoj oblasti, ali opet ce se to odnositi na firme najvise, koje i danas vecina ima licencirani xp.
Kempesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2009, 14:55   #3138
zzmm
Novi član
 
Član od: 11.1.2006.
Lokacija: beograd
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
legija kaže: Pregled poruke
imam onaj ESP na serveru pa vidim kao wh kad gledam ljude ali ima nekih koji mnogo dobro koriste cit da ne mogu dugo da ih provalim cas mi se cini da ima 100% a posle nisam siguran.pa sam mislio da nema nesto za lakse provaljivanje citera
Naravno da postoji alat za pomoc adminina. Ja znam za X-Spectate, a mozda postoji jos neki. On omogucava da dok ste u spec ili mrti ukljucivenjem na F12 gledate kao da imate WH. Ovo omogucuje da cheatera "provalite". Ali ni uz pomoc x spec to nije ni najmanje lako, pogotovo ako je u pitanju, inace, dobar igrac i ako zna da glumi.
Neke od cheatera sam morao da pratim i vise od 1h da bih ga uhvatio u "zlocinu", odnosno da bih bio siguran da ima wh. Dakle, morate ga uhvatiti u nelogicnom postupku. Na primer, ako je neko u steku koji nije uobicajen, a cheater ne proveri onaj stek koji je uobicajena na nekoj mapi, vec krene odmah na njega. Najgore je ako se pojavi dobar igrac koji koristi wh, ako zna da glumi, jako tesko je dokazati da ima wh. Problem je u tome sto se mnogi navuku na cheat, pa iako dobro igraju, prosto ne mogu da odole. Moj savet je isti kao i za drogu nemojte to ni probati.
Prvi signal da neko ima wh je zurenje u zidove i pucanje pre nego sto je protivnik izasao. Ali nemojte biti nepravedni, dobar igrac moze da osluskuje, ponekad puca i pre nego sto vidi protivnika (overi stek)...
Takodje, dobar signal da je u pitanju cheater je nacin kako se krece i njegov skor. Ako je to u nesaglasnosti mogucnost da chetuje je ogromna.
Licno vise volim da ne banujem sumnjivog nego da nekog dobrog igraca nepravedno udaljim sa servera. Dogodi se da neko ima srece pa naredja mnogo fragova, jednostavno ga hoce, kao u kockanju. Greska bi bila da se banuje bez temeljnog pracenja.
Aim je relativno lako otkriti po drhtanju nisana. Mada i tu je moguce svesti drhtanje na manju meru pa nije bas sasvim ocigledno.
I na kraju da kazem da je posao admina jako tezak. Kad se logujem na novi nick, odnosno kad niko ne zna ko sam imam 2x bolji skor. Admina stalno smaraju, te ovaj je cheater, te prebaci me, te promeni mapu, pa onda dopisivanje sa drugim adminima... vise kucam nego sto igram.
zzmm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zzmm na korisnoj poruci:
Željko (7.9.2009)
Stara 7.9.2009, 18:18   #3139
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Ista situacija kao kod mene...

Stalno neko smara...
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2009, 12:49   #3140
dax94
Član
 
Član od: 16.1.2009.
Lokacija: Zemun (ko ne zna ne pitaj)
Poruke: 198
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 18 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
Kempesh kaže: Pregled poruke
Odakle ti to da se placa 200 eur-a mesecno ????? Znas li ti uopste koliko je to para??? To je brate 2400 eura godisnje!!!! Samo malo razmisli glavom i shvatices da je to nemoguce. Licencirani XP se jednom kupuje i kosta sada oko 60-80 eur-a(ne znam tacno, davno sam ga kupio ), i nema mesecnog placanja.

Ulazak u EU ce samo verovatno doneti strozije sprovodjenje zakona, pa i u ovoj oblasti, ali opet ce se to odnositi na firme najvise, koje i danas vecina ima licencirani xp.

vidi se da ne znas..ne bih ovo pisao da nemam nekoga u inostranstvu da mi kaze...!!!
dax94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
counter strike, cs 1.6

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Counter Strike FAQ, Serveri, Troubleshooting Sale013 Mrežne igre 93 24.4.2020 15:26
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Counter Strike 1.5 logo Aleksandar1987 Mrežne igre 12 7.1.2008 22:07
Grand Theft Auto : Counter Strike dodgeme Akcione igre 0 16.5.2006 22:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com