Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.11.2008, 1:21   #81
KiB0rG3000xII
Banned
 
Član od: 26.5.2007.
Lokacija: Ebon Hawk
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 95 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
Thunderman kaže: Pregled poruke

malo dugacak link : DAJU BESPLATAN MOBILNI TELEFEON UZ CASOPIS:CHECK IT OUT MAN!!!
ala si se naprzio to je igracka
KiB0rG3000xII je offline  
Stara 30.11.2008, 14:08   #82
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.871
Zahvalnice: 713
Zahvaljeno 200 puta na 117 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
KiB0rG3000xII kaže: Pregled poruke
ala si se naprzio to je igracka
Ne, to je 8. Mart..
Telepatic je offline  
Stara 30.11.2008, 14:36   #83
Thunderman
Veteran
 
Član od: 11.1.2008.
Poruke: 1.112
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 575 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Thunderman Slanje poruke preko Yahooa korisniku Thunderman
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
crazy_LG kaže: Pregled poruke
http://www.mobivesti.com/?p=479

Šta zatvorenici kojima je dosadno (blago rečeno) neće uraditi.....


Kako li je njima kad im zazvoni telefon,ali opet to je na neki nacin zastita u WC-u...
Thunderman je offline  
Stara 9.12.2008, 1:53   #84
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Politika, tema dana:

Фејсбук грозница
Зависници од Фејсбука сустигли играче игрица
Просечни фејсбуковац има око 20 година, а зависници испред екрана проводе и до 30 сати. Заборављају да се купају, једу, спавају и то чине само када исцрпљеност постане неподношљива



Citav tekst
SFRJ-Forever [CG] je offline  
Stara 2.1.2009, 19:59   #85
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
Britanska mornarica je razvila modifikovanu verziju Windowsa XP koju je počela da instalira u svoju flotu nuklearnih podmornica. Kao jedan od glavnih razloga za uvođenje Windowsa u mornarici su naveli jednostavnije i jeftinije održavanje u odnosu na razne varijante Linuxa i posebno razvijene namenske sisteme. U želji da redukuje troškove britanska mornarica nastoji da koristi što više komercijalno dostupnih rešenja, a upotrebom Windowsa namerava da uštedi 32 miliona dolara u narednih 10 godina.
Izvor: www.pcberza.rs
Popije podmornica BSOD i pufff, nema Holandije
Beagle je offline  
Stara 29.1.2009, 12:54   #86
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Lightbulb Viski spasava zivot...

Jedan Britanac, koji je dva dana ležao zarobljen ispod kauča, preživeo je zahvaljujući viskiju kojeg je pijuckao za to vreme, objavio je BBC News na svom sajtu.

Kada je u njegovoj kući u Jiovilu u Samersetu nestalo struje, 65-godišnji Džo Galiot izgubio je ravnotežu i pao je preko troseda koji ga je potom poklopio.

Zbog problema sa leđima, nije mogao da se oslobodi i ostao je zarobljen 60 sati, sve dok ga sused nije primetio kroz prozor.

Britanac kaže da ga je održala boca viskija, koja se dokotrljala do njega kada je pao.

"Čitav kauč se prevrnuo i uhvatio me kao pacova u zamku. Popio sam gutljaj viskija i pomislio: 'Pa, ovo i nije tako loše'", ispričao je Galiot.

Ipak, posle nekoliko sati bez vode i hrane prilično se zabrinuo. "Izgledalo je kao večnost, mislite da ćete tu zauvek ostati", kazao je.

Spasao ga je sused, koji je primetio da Galiot dva dana nije razmakao zavese.

Britanac se pet dana oporavljao u bolnici posle neprijatnog doživljaja koji se dogodio ranije ovog meseca. Galiot kaže da sada, "za svaki slučaj", pored kauča uvek drži bocu viskija.
NIx Car je offline  
Stara 11.2.2009, 2:57   #87
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
Gol za besplatno pivo do kraja života

Bečka pivara obećala je besplatno pivo do kraja života za svakog fudbalera reprezentacije Austrije koji postigne gol u preostale dve utakmice u grupi protiv Poljske i Nemačke.
Jeste da je vest od pre malo više od pola godine ali mi bilo zanimljivo pa rekoh da podelim.
hacker_aca je offline  
Stara 13.2.2009, 20:50   #88
Hich
Član
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 168
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 33 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Alfie Patten, maleni Britanac koji je dobio dijete u 13. godini priznao je jučer da ne zna koliko koštaju pelena, 'ali mislim da su skupe', dodao je. 15-godišnja Chantelle rodila je djevojčicu prije četiri dana, koju je s Alfiem začela nakon prvog spolnog odnosa.Alfie i Chantelle odlučili su se da beba dođe na svijet nedugo nakon što su saznali da je 15-godišnja djevojka ostala u drugom stanju. 'Mislila sam da bi bilo lijepo imati dijete. Nisam razmišljala o tome hoćemo li to moći priuštiti. Nemamo novca, a moj mi tata ponekad da 10 funti', priča Chantelle.
Dječak je svakog dana bio u bolnici prije porođaja, a kada se malena Maisie rodila prvi je uzeo u ruke, poljubio je i dao joj bočicu mlijeka. 'Kad je moja mama otkrila da je Chantelle trudna pomislio sam kako sam u nevolji. Željeli smo dijete, ali me bio strah kako će ljudi reagirati. Ne znam kakav ću biti otac, ali brinut ću se za nju', kaže Alfie.
45-godišnji Dennis, Alfiev otac, koji je postao djed, kaže kako 13-godišnjak ne razumije ozbiljnost situacije niti što to znači imati dijete, ali se očajnićki trudi pokazati da može biti dobar i odgovoran otac.
Maisie je začeta kada su Chantelle i Alfie imali samo jedan odnos bez zaštite. Shvatili su da je Chantelle trudna nakon 12 tjedana. Čuvali su tajnu 6 tjedana kada je Chantellina majka, 38-godišnja Penny, postala sumnjičava zbog njezine težine.
Chantelle je rodila Maisie nakon peterosatnih trudova u bolnici Eastbourne u istočnom Sussexu. Maisie i Chantelle žive u Eastborneu u kući sa njezinim roditeljima, dok Alfie živi s ocem i majkom. Svoju kćer Alfie posjećuje svaki dan, a ponekad i prespava kod djevojke Chantelle. Mladi tata još se ne želi odreći Playstationa, gledanja boksa i navijanja za Manchester United.


Izvor: http://dnevnik.hr/


http://www.youtube.com/watch?v=rapnJMLTPF4
Hich je offline  
Stara 14.2.2009, 17:04   #89
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Iii... Vraćamo se na temu!

Hvala.
hacker_aca je offline  
Stara 18.2.2009, 19:31   #90
Gradimir
Veteran
 
Član od: 19.1.2009.
Lokacija: Wherever I May Roam
Poruke: 819
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Alien ChickenWhy did the chicken cross the road? To hide in shame in some bushes! This naked chicken may someday end up in your KFC family bucket.

This is the supposed story:
"JERUSALEM -- Seedless watermelon was one thing, but a featherless chicken? An Israeli researcher is growing bald birds that will stay cool in the sultry Middle East and other hot regions. The less fatty, crossbred chickens will fare better in tropical climates, where expensive cooling systems are needed to raise poultry, Hebrew University's Avigdor Cahaner said Tuesday. The new birds are also better for the environment because the absence of feathers eliminates the need for water and electricity to run machinery in processing them for food. "We're talking about sustainable agriculture. Farming should be aimed at reducing waste," Cahaner said. He crossbred normal chickens with birds already partly bald because of a naturally occurring "naked neck" gene. The result is a somewhat funny-looking, normal sized boiler chicken that carries the special naked gene."

The real story is that this extraterrestrial chicken was dropped from a flying saucer near Art Bell's desert home. Art found it, fried it, lost half his brain and turned into George Noory.

The moral of this story - don't eat naked fried chickens.





Gradimir je offline  
Stara 18.2.2009, 21:58   #91
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Koliko je siguran vaš password?

Slucaj Twitter je dokaz za to da je sistem siguran samo ako je i password jak. Jedan haker je uspjeo samo sa jednim passwordom "Happiness"
da provali masu
nalagoa.Tako je mogao sve naloge da manipulira. Od popularni, ošteceni su bili Barack Obama, Britney Spears, CNN-NEWS-Channel i mnogi drugi.

Evo jedna mini top lista najcesce korišteni passworda, ove passworde sigurno ne bi trebali da koristite.

1 123456
2 password
3 12345678
4 1234
5 pussy
6 12345
7 dragon
8 qwerty
9 696969
10 mustang

nisam znao da l' da otvaram novu temu pa sam ovde postavio
NIx Car je offline  
Stara 20.2.2009, 14:59   #92
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Talking Ime: Vozačka; Prezime: Dozvola

Citat:
Policija u Irskoj otkrila da čovek koji je napravio 50 saobraćajnih prekršaja Pravo Jazdi, ne postoji.

Policija u Irskoj konačno se nalazi na tragu misterioznom Poljaku koji je tokom dve godine napravio više od 50 saobraćajnih prekršaja.

Svaki put kada bi ga policija zaustavila Poljak bi se izvinio za prekršaj, dao vozačku i ličnu kartu saobraćajcu koji bi uredno zapisao njegovo ime i prezime - Pravo Jazdi - a onda otišao u nepoznatom pravcu.

Malo je reći da ni jedna kazna nije plaćena, kamoli uručena jer čovek sa imenom "Vozačka Dozvola" ne postoji.

Policijski zvaničnici iz Irske nedavno su izdali saopštenje u kojem, sa kako kažu velikom sramotom, priznaju da je svaki saobraćajac koji je ikada zaustavio Poljaka zapisivao "ime koje se nalazi u gornjem levom uglu dokumenta", odnosno vozačka dozvola, koja se na poljskom piše "prawo jazdy".
Moracu ja na svojoj vozackoj da napisem Driving licence...
A M G je offline  
Stara 10.3.2009, 13:44   #93
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Freaky news

Šimpanza koji je gađao posetioce zoo vrta dokazao je naučnicima da majmuni planiraju unapred.

Mužjak šimpanze po imenu Santino zaprepastio je posetioce, ali i zaposlene u vrtu u Furuviku u Švedskoj.

Santino, alfa mužjak star 31 godinu, rano ujutru počeo je da gomila kamenje u svom kavezu. Pored obližnjih komada, pažljivo je odvaljivao i parčiće cementa iz zidova koji su ga okruživali.

Santino je mirno sačekao da se zoo vrt otvori, a zatim počeo da gađa prolaznike sakupljenom "municijom".

"Naši prijatelji majmuni imaju veoma razvijen smisao za planiranje." - oduševljeno je rekao Matijas Osvat sa Univerziteta u Lundu.

"Santino pokazuje osećanje svesti, mogućnost kompleksnog pravljenja budućeg scenarija." - dodao je on.

Osvat, koji je posmatrao Santinovo ponašanje, ali i intervjuisao čuvare koji su sa njim proveli celu deceniju, svoje zapažanje zasnovao je i na činjenici da majmun nijedan kamen nije usmerio ka ostalim "stanovnicima" zoo vrta, već samo prema posetiocima.

Na sreću, njegov osećaj za pravac i ciljanje nije bio toliko razvijen kao osećaj za planiranje, pa u incidentu nije bilo povređenih.
NIx Car je offline  
Stara 23.3.2009, 22:06   #94
iMa_NeKo_PljUgU
Veteran
 
Član od: 18.4.2006.
Lokacija: $question = ( to() ) ? be() : !be();
Poruke: 858
Zahvalnice: 922
Zahvaljeno 620 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku iMa_NeKo_PljUgU Slanje poruke preko Skypea korisniku iMa_NeKo_PljUgU
Određen forumom Re: Freaky news


Activist Arrested for feeding the homeless
iMa_NeKo_PljUgU je offline  
Stara 29.3.2009, 2:27   #95
zomg
Član
 
Član od: 2.2.2008.
Lokacija: Grizzly Hills Reputacija: ■■■■■■■■■
Poruke: 417
Zahvalnice: 680
Zahvaljeno 282 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku zomg
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
Hich kaže: Pregled poruke
Alfie Patten, maleni Britanac koji je dobio dijete u 13. godini priznao je jučer da ne zna koliko koštaju pelena, 'ali mislim da su skupe', dodao je. 15-godišnja Chantelle rodila je djevojčicu prije četiri dana, koju je s Alfiem začela nakon prvog spolnog odnosa.Alfie i Chantelle odlučili su se da beba dođe na svijet nedugo nakon što su saznali da je 15-godišnja djevojka ostala u drugom stanju. 'Mislila sam da bi bilo lijepo imati dijete. Nisam razmišljala o tome hoćemo li to moći priuštiti. Nemamo novca, a moj mi tata ponekad da 10 funti', priča Chantelle.
Dječak je svakog dana bio u bolnici prije porođaja, a kada se malena Maisie rodila prvi je uzeo u ruke, poljubio je i dao joj bočicu mlijeka. 'Kad je moja mama otkrila da je Chantelle trudna pomislio sam kako sam u nevolji. Željeli smo dijete, ali me bio strah kako će ljudi reagirati. Ne znam kakav ću biti otac, ali brinut ću se za nju', kaže Alfie.
45-godišnji Dennis, Alfiev otac, koji je postao djed, kaže kako 13-godišnjak ne razumije ozbiljnost situacije niti što to znači imati dijete, ali se očajnićki trudi pokazati da može biti dobar i odgovoran otac.
Maisie je začeta kada su Chantelle i Alfie imali samo jedan odnos bez zaštite. Shvatili su da je Chantelle trudna nakon 12 tjedana. Čuvali su tajnu 6 tjedana kada je Chantellina majka, 38-godišnja Penny, postala sumnjičava zbog njezine težine.
Chantelle je rodila Maisie nakon peterosatnih trudova u bolnici Eastbourne u istočnom Sussexu. Maisie i Chantelle žive u Eastborneu u kući sa njezinim roditeljima, dok Alfie živi s ocem i majkom. Svoju kćer Alfie posjećuje svaki dan, a ponekad i prespava kod djevojke Chantelle. Mladi tata još se ne želi odreći Playstationa, gledanja boksa i navijanja za Manchester United.


Izvor: http://dnevnik.hr/


http://www.youtube.com/watch?v=rapnJMLTPF4
To dete ipak nije od klinca.Dokazano pre par dana.
zomg je offline  
Stara 18.4.2009, 12:34   #96
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Vicevi

Finski računalni programer, koji je u motociklističkoj nesreći ostao bez prstenjaka na lijevoj ruci, od liječnika je dobio ideju kako bi ga mogao zamijeniti korisnim uređajem - USB stickom.
---
Jerry Jalava je uređaj ugradio u prst tako da u svakom trenutku može skinuti kožu s njega i uključiti ga u računalo kako bi prebacio slike, filmove, glazbu ili neke druge dokumente. Njegova proteza izgleda kao pravi prst, međutim, koža na njoj može se smotati od nokta prema šaci.

Jalava je prst izgubio prošloga ljeta u sudaru u kojem je razbio i svoj tjedan dana star motocikl Ducati Monster 696. Liječnici u bolnici procijenili su da ne mogu spasiti cijeli prst te su mu amputirali polovicu. Kada je liječnicima rekao od čega živi oni su u šali predložili da ugradi USB stick. Programer ih je ozbiljno shvatio i postao prvi čovjek u svijetu s 'dvogigabajtnim' prstom.

Jerry već planira povećati kapacitet svoje elektroničke proteze.

Poslednja ispravka: A M G (18.4.2009 u 13:24) Razlog: sredjivanje
JovanK je offline  
Stara 18.4.2009, 13:15   #97
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Freaky news

Jedna ljudska stanica sadrži oko 75MB genetskih informacija unutar DNK. Jedan spermatozoid sadrži polovicu genetskih informacija, što će reći oko 37.5MB.

U jednom mililitru sperme nalazi se oko 100 milijuna spermatozoida. Prosječna ejakulacija muškarca traje 5 sekundi i sadrži oko 2.25ml sperme. Iz svega navedenog slijedi da propusna sposobnost muškog spolnog organa iznosi:

(37.5MB x 100 000 000 x 2.25) = 8 437 500 000 MB unutar 5 sekundi

Ako taj broj podijelimo s 5, dobit ćemo koliko MB prođe u jednoj sekundi:

8 437 500 000 / 5 = 1 687 500 000 MB/s

Ako je 1024B = 1KB, tada to znači da u jednoj sekundi prođe 1609,33TB.

Dobijemo, znači, da ženska jajna stanica izdržava DDoS napad od više od tisuću i pol terabajta u sekundi i pri tom propušta samo jedan, izabrani paket informacija.

Po tome se može zaključiti da je jajna stanica neusporedivo najbolji hardverski firewall koji postoji na Zemlji!

Problem je što jedan izbrani paket informacija koji taj Firewall propusti blokira cijeli sustav na 9 mjeseci!
JovanK je offline  
Stara 23.4.2009, 14:59   #98
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: 2. ugao



Pazite samo troskove, i posle se Ameri nesto bune. SEKA traje a oni prave avione od ko zna koliko milijardi dolara. Ccc...

PS: I treba da ima ukradu planove, ko ih shisha.

Poslednja ispravka: dzonihsv (23.4.2009 u 15:09)
dzonihsv je offline  
Stara 30.4.2009, 21:58   #99
Wolverine
Intelov plaćenik
 
Avatar korisnika Wolverine
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Danger Zone
Poruke: 1.378
Zahvalnice: 5.228
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine
Određen forumom Re: Freaky news

http://www.ultimate-guitar.com/news/...s_torture.html

Nisu culi za grand!
Wolverine je offline  
Stara 2.5.2009, 15:53   #100
urial_septim
Član
 
Član od: 19.12.2007.
Poruke: 144
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 68 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku urial_septim
Određen forumom Re: Freaky news

http://englishrussia.com/?p=1633
Da li je ovo stvarno?
urial_septim je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
news, vesti

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
News serveri-info Ron_Jeremy Internet tehnologije 2 14.4.2009 12:56
7/2006 „in other news...” oluja „Ja, igrač!” 109 1.10.2007 17:24
e107 news pomoć Dado1 Web razvoj 3 27.3.2007 23:04
Masivni download(newshosting)?! The Finest Serbian Since '82 Internet tehnologije 8 31.1.2006 1:52
Pristup forumu kao NEWS serveru nikolam Forum o forumu 7 28.1.2006 17:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com