Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.12.2010, 20:53   #41
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

necu da zakuvavam neku raspravu ali moje misljenje je da je wildfire ocajna kupovina.znaci to je moje misljenje i ne nisam rekao da je los telefon nego da je losa kupovina
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 21:57   #42
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

I ne treba da zakuvavas, dobro bi bilo samo kada bi to sto si rekao i malo i obrazlozio.

Nije dovoljno samo reci - "To je ocajna kupovina" vec bi bilo lepo i reci zasto tako mislis, bar zbog onih koji misle da kupe taj telefon. Svejedno sto je to tvoje licno misljenje, lepo je znati na cemu si ga zasnovao.

Jedino ako to nisi rekao eto tek onako.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 22:15   #43
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

Ovde i svugde svako moze da se krije iza recenice "to je moje misljenje" i da se nalupeta, evo primera gde covek nije stavio ni tacku od argumentovane recenice.

To sto si ti talentovani napisao, to se ne moze podsvesti ni pod misljenje, shodno tome relevantno je za ovu temu kao lanjski sneg u Chikagu za gradjane Sidneja.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 22:31   #44
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

eto ako vam treba argument: nije jasno kako kupac daje pare,koje nisu male za ovaj telefon i kupuje ekran koji ne bi ugradio ni u telefon od 100e,i kaze da je dobar telefon.i da znam sta pricam posto sam koristio telefon i svako ko kaze da je ekran dobar ili nije upucen ili ima izuzeto male kriterijume.

a secam se u skoroj temi o telefonu lg-u optimus kako je pjanovic rekao da je taj telefon polu proizvod zato sto nema blic.ako je nedostatak blica razlog da kazemo da je telefon polu proizvod onda je ovo 1/100 deo telefona jer je ovakav display sramota za proizvodjaca kao htc...
i naravno sada ce neko reci da je to moje misljenje da govorim bez veze,da sam mozda fan boy za lg(koji nikada nisam imao) ali ako ne verujete meni onda pre kupovine sami isprobajte telefon i videcete da je sramota za industriju telefona jer je ovaj telefon tipican primer koiko proizvod moze da se oskrnavi a da ljudi kupuju i budu prezadovoljni.
a da ima ekran malo vece rezolucije kostao bi 100e vise najverovatnije
naziv teme je kakav je brend htc i mislim da ovaj post daje odgovor na tu temu.ako imate para na bacanje samo izvolite ali onda vec mozete da kupite npr desire ili cak sta vise vrhunski proizvod iphone...
hvala takodje pjanovicu koji uvek argumentuje svoje postove i cije misljenje vredi vise od ostalih sto se po bog zna koji put odlucio da deli svoju mudrost sa nama i ukaze mi na greske u pisanju posta
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 23:05   #45
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

Sa tim da wildfire ima losiji ekran mogu da se slozim bez ikakvih problema posto to jeste tacno, mada je cinjenica da taj ekran ne bi smeo da bude jedino merilo zbog kog bi rekao da je telefon ocajna kupovina posto tu ima jos dosta stvari koje sigurno mogu da nadoknade nedostatak boljeg ekrana.

No dobro recimo da si u pravu za ekran i da se po tom pitanju slazem sa tobom.

Sa druge strane koliko se god slozio sa tobom po pitanju ekrana, jos vise ne mogu da se slozim sa tvojom konstatacijom "naziv teme je kakav je brend htc i mislim da ovaj post daje odgovor na tu temu.", nakon cega si mrtav 'ladan stavio tacku!

Ako stvarno mislis da na osnovu jednog telefona nize klase kakav je Wildfire i na osnovu ne tako afirmativnog misljenja o istom mozes da das misljenje kakav je brend HTC i da pritom zanemaris cinjenicu da isti taj HTC pravi telefone kao sto su HD2, Desire, DHD, EVO, da je on za Google napravio Nexus One i slicno, da je jedan od nosilaca nove serije telefona sa WP7 (HD7, Mozzart etc.) onda moram da ti kazem da se apsolutno ne slazem sa tvojom konstatacijom. Stavise mislim da bas nisi mnogo razmisljao kada si rekao gore navedeno.

Ne bih da ulazim u neku dalju diskusiju i da offtopicim tako da necu bas da komentarisem tvoj komentar u vezi iPhonea kao vrhunskog proizvoda jer svako pominjanje iPhonea odvede diskusiju u neki drugi smer ali dovoljno je reci da se ne slazem sa istim jer definitivno ima i drugih telefona koji se apsolutno mogu porediti sa iPhoneom (narocito sa iP3 i 3GS na koje si mislio), uz to jos za daleko manje novca.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 0:06   #46
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

kada sam rekao to za brend mislio sam da se vidi da kod htc-a bez para nema telefona.a naravno da su to vrhunski telefoni koje si naveo,medju najboljim na svetu,ali je i njihova cena najdobrija :P
iphone smatram za najdebilniji telefon koji je konkurencija gore navedenima po ceni ali je nekoliko svetlosnih godina iza po karakteristikama,a i volim da ga skrnavim.naveo sam ga kao alternativu za kupovinu u visokoj klasi i jos jedan prozivod koji muze pare.htc bar ima opravdanje za visoke cene ali ako neko vec hoce htc onda bolje da kupi telefon koji vredi para nego losu zamenu
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 0:33   #47
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

Ne kaze se za dzabe: koliko para, toliko muzike...
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku srbdr na korisnoj poruci:
RUSuper (11.12.2010)
Stara 11.12.2010, 1:56   #48
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
kada sam rekao to za brend mislio sam da se vidi da kod htc-a bez para nema telefona.a naravno da su to vrhunski telefoni koje si naveo,medju najboljim na svetu,ali je i njihova cena najdobrija :P
iphone smatram za najdebilniji telefon koji je konkurencija gore navedenima po ceni ali je nekoliko svetlosnih godina iza po karakteristikama,a i volim da ga skrnavim.naveo sam ga kao alternativu za kupovinu u visokoj klasi i jos jedan prozivod koji muze pare.htc bar ima opravdanje za visoke cene ali ako neko vec hoce htc onda bolje da kupi telefon koji vredi para nego losu zamenu
Onda se samo nisi dobro izrazio jer je po onoj recenici ispalo nesto drugo - da HTC ne pravi dobre telefone. Jbg. tacka stavljena na pogresno mesto cesto moze da promeni znacenje cele recenice.

Inace cene za navedene modele HTC-a su apsolutno OK i taman su toliko koliko ti telefoni i vrede - naravno ne bas male ali istovremeno ne i prevelike obzirom na to sta nude.
iP ne bih pominjao jer odosmo u off, samo cu naglasiti da se slazemo po tom pitanju.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 21:51   #49
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

@Таленат
Мени још ниси објаснио на шта конкретно мислиш када кажеш да је екран на Дивљој Ватри лош. Ако је једина мана у резолуцији, а притом заборавиш све предности капацитивног екрана, броја боја и да не набрајам, онда ипак ниси у праву. Ја имам телефон већ неко време и никакав проблем нисам имао са екраном. Петљао сам по Татуу, Н97, 5228, Ц6 па чак и Н8, и увидео предности и разлике веће резолуције. Али да телефон не треба купити због екрана и резолуције (ако си само на то мислио), нема везе ни са чим. Овај ХТЦ има толико позитивних страна (куповина преко Теленора за, ипак смешне паре), да ипак представља ок уложен новац.
Мада, можда има нешто што ти знаш о овом телефону а ја не знам.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 22:16   #50
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

pa koliko je meni poznato-rezolucija ekrana je jedina loša strana kod WildFirea...
OS je ok,a apdejt dolazi do kraja godine za evropsko tržište! [tako da ne bi trebala da bude priča kao sa Tattoo-om]

a znaš da rezolucija ekrana vuče sa sobom manje aplikacija na Marketu?
dosta aplikacija koje sa druge strane 'rade' na 240x320 rade,ali polovično jer 'ispadaju' iz ekrana,tj. neki delovi nisu vidljivi!
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2010, 1:00   #51
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

OK. A са друге стране причамо о хиљадама апликација. Не могу се све инсталирати све и да хоћеш.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2010, 4:54   #52
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

^^^to stoji...
ali se drugi problem javlja-ako ti padne na pamet,na primer-da instaliraš neki normalniji program za navigaciju od gMapa...
ne znam kako je sa WildFireom,ali za Tattoo ne postoji...e sad,možda i ja brljam,možda je to samo do verzije OSa,a da nema veze za rezolucijom!?

[sve gore navedeno je,naravno,ako se telefon ne rutuje]
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2010, 10:36   #53
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

А шта фали гМапс-у? Тамо где можеш, можеш се спустити на улицу и кретати се њом. А са друге стране, чуо сам да Гармин (рецимо) поједе скоро 2 гигабајта на сд картици.

Да додам само да позиционирање преко мреже има прецизност од 2-3 хиљаде метара са широким радијусом. Са укљученим ГПС-ом прецизност је у боцу. Али посрче батерију за час.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2010, 12:40   #54
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

Garmin pojede 2 giga samo kada instaliras mape za celu Evropu
Inace za predstojecu novu verziju Google Maps-a najavljuju i offline navigaciju, dakle mogucnost da se skinu mape (konacno)

Poslednja ispravka: Covenant (12.12.2010 u 13:03)
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2010, 12:26   #55
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
А шта фали гМапс-у? Тамо где можеш, можеш се спустити на улицу и кретати се њом. А шта фали гМапс-у? Тамо где можеш, можеш се спустити на улицу и кретати се њом. А са друге стране, чуо сам да Гармин (рецимо) поједе скоро 2 гигабајта на сд картици.
Pa, kad odeš u inostranstvo, u neki nepoznati grad (kada ti je zaista potrebna navigacija), malko je skupo da svlačiš Google mape preko GPRS-a u roamingu. Tome služe offline navigacije (koje "jedu" gigabajte na kartici).
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2010, 14:32   #56
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

Citat:
srbdr kaže: Pregled poruke
Ne kaze se za dzabe: koliko para, toliko muzike...
Ta izreka je odavno zastarela (hint: Internet, mp3, p2p)
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Pjanovic (13.12.2010)
Stara 13.12.2010, 17:14   #57
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

Mogao bi naziv teme da se promeni - ovako deluje pomalo bezveze i pretenciozno, uostalom covek je trazio da mu se objasne razlike izmedju HTC Wildfire i LG G450 telefona
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2010, 19:35   #58
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

@Чиван
Малко си се зезнуо у цитирању или можда и ниси.
За роминг је тачно, осим ако негде не закачиш Wi-Fi.

@Ковенант
Слажем се за промену имена теме.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2010, 21:33   #59
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

Koja je svrha GPS-a ako ces da se nakacis na neki WiFi sa slabasnim signalom, bio on neki nezasticeni ili neki hot-spot i da ne smes da mrdnes odatle da ne bi izgubio signal.

Gdegod sam bio i kadgod mi je zatrebao GPS, za cas pokrenem iGO i sve je kako treba - zacas nadjem gde sam, nadje sve POI u blizoj i siroj okolini, vodi me gde god zatreba sa izuzetnom preciznoscu i plus jos ne razmisljam da ce operater da me ojadi zbog nesto malo goriscenja GMaps u roamingu.

Plus sto danas stvarno nije problem pazariti neku karticu od 4+ GB i na nju smestiti neki takav problem koji kako god okrenes sa svim i svacim dodatim (3D building, voice, POI etc.) nikako nece preci 2GB sto je stvarno nista.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2010, 21:44   #60
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Kakav je zaista brend HTC?

Ja jos u Uzicu nisam nasao signal 10 na mobilnom.Znaci max mi je 7/8 i to na 2 metra od modema adsl-a/wlan....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kakav lap top da kupim za 600-700 eura... NoViCaAa ŠDK - Prenosni računari 3 11.1.2007 14:35
Kakav je ovaj HP DeskJet? cerakcity ŠDK - Ostale komponente 3 1.11.2006 11:00
Kakav je Spellforce 2?! polarnimeda Role-Play 2 29.7.2006 2:23
Kakav je Plextor PX-750A? Cleric Nosači podataka 13 26.5.2006 2:00
Kakav je INNO imx-150 mp3 player ?? apostol7 ŠDK - Foto i audio/video 1 14.3.2006 21:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com