Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.7.2010, 2:15   #41
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Xigmatek utgard

Pa ja se isto cudim,meni na onom kinezu starom je lepo lim drzao,jedino kao sto ti rece da on mozda ne sedi na njemu pa se malu udubilo ?
Ako oces providnu stranicu,kupi 40x35 cm plexiglasa na buvljaku,i busilicom to ugraviraj,prethodno odnesi kod lokalnog auto limara neka ti isece ovu stranicu i to je to.Nece te doci ni 500 din,u cenu sam uracunao i kocu koju dajes limaru,naravno onu od 2 litre
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 3:08   #42
>>ScReAmEr>>
Član
 
Član od: 7.11.2009.
Poruke: 160
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 32 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Xigmatek utgard

Citat:
Roskke kaže: Pregled poruke
ma daleko od toga da je cm690 i cm690 II odlican....lim koji se uvija...a gornja stranica pocne da vibrira cim ventilatori predju 1000 o/min...morao sam je zanitnovati pop nitnama,sad ne zuji...cm kucista su loseg kvaliteta,ja sam se za*****...chieftec + thermaltake...mozda lianli...uglavnom celicni lim 1-2mm..
Rekoh ja da nije fenomenalan...ali je solidno i mislim da vredi para ~90e. Pretpostavljam da ti imas stariji model 690... 690 II Advanced bi rekao da je nekih 15-20% kvalitetniji od starijeg brata i naravno lepsi. Naravno Lian Li je KEVA al zato su skupi u pm...barem oni modeli koji valjaju + i oni moraju da se moduju.

edit. Ako zelis kvalitetno kuciste a da je razumna cena pogledaj i LIAN LI PC-7FN ~90e i Lian Li PC-K6~85e.

Poslednja ispravka: >>ScReAmEr>> (7.7.2010 u 3:35)
>>ScReAmEr>> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 13:06   #43
Roskke
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 422
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 23 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Xigmatek utgard

Vi koji kazete da se cm ne uvija...mora da niste videli chieftec uzivo. Celik na chieftec kucistu je takav da za reznu liniju (32cm) brusilicom treba citava inox rezna plocica od 115mm, a ovaj cm se moze rezati platnom od bonsek-a.....cm krs. Cim nesto moras/m da izmenim/s na kucistu,to znaci da sta?ono ne valja...poz
Roskke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 17:46   #44
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Xigmatek utgard

Citat:
Roskke kaže: Pregled poruke
Vi koji kazete da se cm ne uvija...mora da niste videli chieftec uzivo. Celik na chieftec kucistu je takav da za reznu liniju (32cm) brusilicom treba citava inox rezna plocica od 115mm, a ovaj cm se moze rezati platnom od bonsek-a.....cm krs. Cim nesto moras/m da izmenim/s na kucistu,to znaci da sta?ono ne valja...poz
Pa ne mora da znaci da ako bi nesto da menjas da to ne valja.
Mozda se tebi nesto ne svidja pa bi da menjas.
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2010, 20:15   #45
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Xigmatek utgard

Citat:
Roskke kaže: Pregled poruke
Vi koji kazete da se cm ne uvija...mora da niste videli chieftec uzivo. Celik na chieftec kucistu je takav da za reznu liniju (32cm) brusilicom treba citava inox rezna plocica od 115mm, a ovaj cm se moze rezati platnom od bonsek-a.....cm krs. Cim nesto moras/m da izmenim/s na kucistu,to znaci da sta?ono ne valja...poz
Pa roskke,da li ti mislis da svakome treba kuciste koje moze da podnese teret ko sleper,i da je konstrukcijski jaci od terminatora?Znas,neki ljude kuciste koriste za skladistenje racunarskih komponenti..
A to sto si ga ti menjao,to ne znaci da ne valja svima,ili da uopste ne valja,vec se tu moze vise dijagnoza prepisati...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2010, 19:26   #46
Roskke
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 422
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 23 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Xigmatek utgard

Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
Pa roskke,da li ti mislis da svakome treba kuciste koje moze da podnese teret ko sleper,i da je konstrukcijski jaci od terminatora?Znas,neki ljude kuciste koriste za skladistenje racunarskih komponenti..
A to sto si ga ti menjao,to ne znaci da ne valja svima,ili da uopste ne valja,vec se tu moze vise dijagnoza prepisati...
jeste,treba mi tenkovsko kuciste, jel to neki problem?!
znam ja da je to predvidjeno za kompjuter ali....tvrdo je tvrdo

Evo javno izvinjenje OWERKLOKER-u zbog kasnjenja za jedno obecanje. Odmah mu saljem pp!
Roskke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2010, 15:57   #47
Roskke
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 422
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 23 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Xigmatek utgard

Sta bi za kuciste??
Roskke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2011, 22:51   #48
JAZA
Član
 
Član od: 27.11.2010.
Poruke: 101
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Xigmatek utgard

Kupio sam ovo kuciste pre 3 dana montirao sve , cable management odradio sakrio skoro sve kablove , CM GeminII stao bez problema kupio i za njega dve 12-tice Xigmatek sa narandzastim lopaticama i belim ledom......
Protok vazduha je exstra spustilo mi tempertauru za jedno 15 stepenu u odnosu na staro kuciste , procesor ne prelazi 28 c a grafika 45 c.....odradicu slike i sve ostalo ovih dana.....

Sto se tice potenciometra , citao na inostranim sajtovima i kod prodavaca se rapitao zavisi od serije koju si dobio , ja na primer nemamza sad problema sa tim , nisam primetio da se greje a smanjijem ga cesto na minimum.....
JAZA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Xigmatek Asgard II Partybreaker Ostale komponente 35 24.1.2011 14:38
Xigmatek Sylar93 ŠDK - Osnovne komponente 5 25.1.2010 2:23
[Hladnjak] Xigmatek HDT-D1264 dzonihsv Opisi, recenzije i testovi 21 12.8.2009 8:56
Xigmatek HDTs1284 Miki-Car Ostale komponente 1 10.5.2009 11:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com