Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.6.2013, 19:10   #81
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Био сам у Лира мјузик-у, и пробао Superlux HD381. И то баш ову обичну верзију, са као нешто наглашенијим басом.
Ова радња и није нешто "популарна" па мислим да неће штетити ако похвалим раднике тамо... баш хоће да изађу у сусрет и да помогну. Мени су одмах отворили ове и дали да пробам пар минута.
Ако сам их пак превише изрекламирао, нека мод слободно едитује овај горњи дио пост-а.

Е сада, утисци... па искрено, ја лично и нисам нешто толико одушевљен. Изолација је доста боља на Sennheiser CX150.. бас такође не може да се пореди, МНОГО је боље и моћније одрађен на CX150.
Што се јачине тиче, такође их CX150 туче.. макс појачане Superlux су бар за неких ~20% слабије јачине наспрам ових других.

Да не буде да кудим Superlux... оне имају стварно добар звук такође.. али некако за мој укус "млак" наспрам СХ150. Много "заокруженији", "пунији" звук по мени даје СХ150.
Један од 4-5 радника тамо који се ваљда највише разумије у овај сегмент је у пар реченица попричао са мном, и он сам ми је пропоручио да ипак одем на Sennheiser-ове моделе ако слушалице ако планирам да их користим за "уобичајено" слушање.. преко телефона, или других плејера.

Према његовим ријечима, далеко од тога да Superlux не ваља.. већ једноставно намјена тих слушалица није баш за "конвенционално" слушање музике. Њихова главна намјена је за "live слушање" (мислим да нисам потрефио термин који је он изговорио, али знам да је била нека синтагма са првом ријечју "live"). У фазону да су одличне за продуценте, DJ-еве или људе који хоће да прате само одређене тонове приликом слушања... али да за опуштено и дужевременско слушање музике нису баш намјењене.
Чак каже да могу мало да "замарају" слушаоца са тим звуком који производе када се дуго слуша музика, и да ће свакако слушање "обичном" слушаоцу бити много пријатније на било ком Sennheiser-овом моделу.
И да, 2 пута ми је напоменуо да ове Superlux нису Hi-Fi слушалице, и да је и то један од разлога зашто је музика "слушљивија" на било ком моделу Sennheisera.

Можда сам се фрљнуо неким изразом.. ја музику обожавам и доста је слушам.. али никада нисам улазио у неку озбиљнијију анализу тонова, те стога не умијем да искористим прави израз кад објашњавам тонове.

Ето, то је нешто отприлике што сам данас сазнао.
И још нешто, овај Superlux им није чак ни 29е.. него јефтинији.. рекоше ми да је нешто око 2800дин.. стварно повољна цијена за онога ко хоће баш тај тип звука.
А CX150 им је бога ми скоро 3400дин... ја сам своје изгубљене платио нешто око 2700 ако се не варам... дај боже да их сад опет нађем, изгледа их нигдје нема...
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku joximovic na korisnoj poruci:
Picard (26.6.2013)
Stara 26.6.2013, 21:45   #82
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Meni se sviđa što je izolacija slabija, više volim otvorene ili poluotvorene od zatvorenih slušalica. CX150 imaju veću osetlljivost pa je i očekivano da zvuče malo glasnije od HD381.
Ništa ne brini, dobro si opisao sve. Potvrdio si ono što su pisali neki drugi na netu, a to je da su Superlux modeli, barem oni najčešće pominjani, vrlo "analitični" (kao neki skuplji AKG modeli recimo) i da možda "otkrivaju" više nego što mnogima odgovara.
Uvek je najbolje probati na licu mesta ako je to moguće, pohvala za njih što su ti to dozvolili (šta je bio izvor btw?). Sledeće nedelje ću biti u Nišu pa ću ih možda i sam isprobati.

Poslednja ispravka: Picard (26.6.2013 u 22:13)
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2013, 22:28   #83
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Што се јачине звука тиче, кажеш да се слабије чује Суперлукс. То је најмањи проблем, твиковао сам Самсунг вејв, могу додатно да појачам звук колико хоћу.

А највећа иронија је што се звук јаче чује на слушалицама које сам добио уз телефон. Ето добих их за џабе и показале се као најјаче. У смислу јачине звука и квалитета високотонаца. Басом никако не могу да се похвале, јер када појачам бас, не могу да издрже и почну да "крче".

Такође ове што иду уз Самсунг вејв, су створене за лајв журке. Док на Сенхајзеру бас убије високотонце и вокале. Па имам осећај као да стојим поред великог звучника који има само бас.

Такође на Сенхајзеру ми једноставно не леже све песме. Већ сам помињао Ганс енд роузис. Продиџи брит, поизен, ми никако не прија звук на Сенхајзеру. Док је на бубицама које сам добио уз телефон милина слушати.

Једина песма која ме звучно испуњава на Сенхајзеру је Неки то воле вруће - тешка времена. Невероватно прија ушима. И уопште тај звук поп-рок 80-их, звучи нестварно добро на це икс 150.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2013, 0:47   #84
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

@Picard
Када кажеш извор, мислио си преко чега сам пуштао?
Ако је то, пуштао сам преко HTC HD2... имао сам и Самсунг Вејв код себе, међутим нешто имам проблема са картицом па нисам имао шта да пустим преко њега. Али ипак, ни ХД2 нема лош звук, знам како је звучао СХ150 и на њему.

@Љуша
Имам и ја те слушалице које се добију уз Вејв. Вјероватно имамо исте. За гласноћу се слажем, не знам на коју фору, али оне су чак јаче и од СХ150.
Пак те слушалице (бар овај мој примјерак) не раде на другим уређајима.. ваљда немају исту френквенцију, или шта већ... углавном, звук се нејасно чује на било ком другом уређају.

Слажем се ни да ове дефаулт Вејв слушалице нису лоше, имају јаче вискотонце, то је тачно... али им се ипак бас и она што ја кажем "пуноћа" звука не могу поредити са СХ150.

Слушам доста врста музике, али пјесме које сам пробао у овим задњим тестирањима слушалица су отприлике For whom the bell tools да чујем бубњеве и гитаре, дисторзију, итд.. Sabbath bloody sabbath или нешто слично од Black Sabbath-a да чујем онај "doom" ефекат.. Wake up од Rage-a, за агресивнији вокал и гитару опет ... и за крај фазон Their Law од Prodigy или нешто слично од њих, са много битова, са много "спољних" звукова.

На свему овоме по мени је СХ150 побједио.. И ти чак спомену Prodigy... па они су мени само уживо кад сам био (а и опет ћу сад вала :Р) звучали боље него на СХ150. Друге врсте музике и некако.. али Продиџи ми нигдје није звучао тако добро као на овима..=)
Тако да ипак разматрам да га колико је сутра-прекосутра купим. Ако их је неко случајно видио негдје по БГ за мање од 3400 нек ми јави на ПМ. =)
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2013, 2:55   #85
qryak
Član
 
Član od: 1.5.2012.
Poruke: 165
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Nemam nameru da sad tu nešto previše mudrujem i pametujem, ali mi se čini da se ti savršeno uklapaš u "basshead" definiciju. Ove pesme što si naveo, osim prodigya, niđe basa tu nema.
Ovo je moja omiljena stvar za testiranje kvaliteta slušalica. Fantastičan duboki bas i odlični stereo efekti na jednom mestu.

http://www.youtube.com/watch?v=KhyPx4ivKZA

ps. Kako se na ovom forumu postavljaju youtube klipovi?
qryak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2013, 18:23   #86
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Високотонци су дефинитивно квалитетнији од Сенхајзера. Бас ме је пријатно изненадио. Очекивао сам слабији. Једино им бас не може да издржи Брит од Прдиџија, и Астрал - Кабалах. Ту се осети крчање. И ту их це икс кида. Што песма има бољи бас Сен. долази до изражаја. Где има умеренији бас, ту се Суперлукс одлично носе.

Далеко од тога да су Суперлукс Убер слушке. Јесу за високотонце. Сенхајзер је мајка за бас. Ко хоће јаре и паре, и бас и вискотонце, то дефинитивно не може добити за 30 евра.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2013, 18:38   #87
qryak
Član
 
Član od: 1.5.2012.
Poruke: 165
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Možeš li da testiraš sa onom kompozicijom što sam postavio u prethodnom postu, ako ti nije problem da obratiš pažnju na stereo pozicioniranje bubnjeva i da kažeš svoje impresije?
qryak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2013, 19:44   #88
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Чујем чистије ударање рукама по бубњевима на 381ф. Не знам како се зове тај инструмент. Боље чујем бубњеве приликом транзиције са левог увета на десно.

Слушам већ пола сата мало једне мало друге, што дуже мењам и испробавам, све више сам слуђен. Заиста осим бубњева не могу да кажем у чему је разлика. Једноставно не могу да уочим разлику с овим што си окачио. Стерео ефекти су ми исти. Не знам, можда нијансе у питању.

Прсо сам данас. Уши ми заслужују одмор. Не могу више .

Не знам да ли имају неке ултимејт слушке. Микс баса од Сенхајзера и високотонаца од 381ф. То би биле супер бубице

Слушао сам од Продиџија Сериал трилер пре једно сат времена на 381. Па после целу на це икс 150. Боље звучи на Суперлукс .

Али када сам пустио ЕКВ - круг на њима

Мислим да је све јасно: ко хоће бас нек купи бубице из наслова теме, за боље високотонце Суперлукс 381ф. Ко хоће све заједно нек истресе новчаник.

Мене само занима које бубице су микс ове две?!


Оно што нисам напоменуо, када ставим беле најмање гумице, уши ми се јако замарају, и не могу да слушам више од једне песме. Можда зато што су мале и дубоко уђу. Још увек се нисам одлучио, да ли да користим средње величине или највеће. Мртва трка. Ех да, и штипаљка је неопходна (добија се у паковању), без ње ми кабал затеже уши. Осетим да су тешке, због глупавог џека ( мушки и женски улаз) на средини кабла. Једина предност је што кабал чини дужим од Сен.

Poslednja ispravka: Љуша (27.6.2013 u 20:34)
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Љуша na korisnoj poruci:
qryak (28.6.2013)
Stara 27.6.2013, 20:38   #89
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Iz onih grafikona je jasno da je trebalo uzeti 381 ako se želi bas bliži CX150.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2013, 20:41   #90
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Да, али бих опет изгубио на високотонцима. Ни један од ових модела не може да пружи убер бас као на це икс 150 и убер високотонце на 381ф. Тако нешто сигурно кошта много више од 30 евра.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2013, 21:07   #91
qryak
Član
 
Član od: 1.5.2012.
Poruke: 165
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Za takvo nešto trebaju slušalice sa balanced armature zvučnicima i to neki model sa dva ili više balanced armature zvučnika ili hibrid sa dinamičkim zvučnikom za baseve i balanced armature zvučnicima za srednje i visoke. Primer takvih iem slušalica je AKG k3003.
http://www.amazon.com/AKG-K3003I-Ref.../dp/B006Q4NSK8
qryak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2013, 13:21   #92
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Citat:
qryak kaže: Pregled poruke
Nemam nameru da sad tu nešto previše mudrujem i pametujem, ali mi se čini da se ti savršeno uklapaš u "basshead" definiciju. Ove pesme što si naveo, osim prodigya, niđe basa tu nema.
Ovo je moja omiljena stvar za testiranje kvaliteta slušalica. Fantastičan duboki bas i odlični stereo efekti na jednom mestu.

http://www.youtube.com/watch?v=KhyPx4ivKZA

ps. Kako se na ovom forumu postavljaju youtube klipovi?
Хммм, мислим да ме ниси добро разумио. Нисам ја ни хтио да наводим пјесме у којима ћу само бас да слушам.

Мени бас као звук чак уопште није примаран, далеко сам ја од basshead-a. Од електронике чак слабо шта слушам, big beats, electronic rock/punk, drum and bass, synthpop фузије, као и нешто од алтернативнијег dance-a и techno-a, и то је отприлике то. House, trance, dubstep и остало не слушам никако.. осим ако нису одрађени у некој много доброј фузији са овим горе наведеним.

Пак, без предоброг баса скоро па сва електроника звучи баш доста осакаћено.. и то је био разлог што сам тако хвалио бас на оном CX150.. ја боље звучање електронике нисам чуо ни на једним слушалицама из тих рангова до 50-ак еура, што сам и пробао у животу.

П.С. For whom the bell tools има бас (гитару).. главни риф пјесме свира бас. =Р

Citat:
Picard kaže: Pregled poruke
Iz onih grafikona je jasno da je trebalo uzeti 381 ako se želi bas bliži CX150.
Али ипак условно "ближи". Ја сам пробао то обичну верзију 381.. ни она није ни близу CX150 .. једноставно је потенцирање на другим тоновима, и другачијем звуку.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2013, 14:50   #93
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Рече ми буразер да се бубице јако чују. Да ли је могуће да је тако лоша звучна изолација. Стварно штета за тако добре слушке. И још рече, кад ставим Сен. не чује их уопште.

Ево скинуо их са ушију и појачао до краја. Не чују се нешто пуно.

Poslednja ispravka: Љуша (28.6.2013 u 15:19)
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2013, 17:14   #94
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Pa ja nisam strucnjak kao qryak, ali mislim da je to kod tebe slucaj limita jacine zbog impedanse kod tih slusalica, dok cx150 ima impedansu od 16 oma sto ce reci da i na slabijem izvoru rokaju do daske, e sad nije to pravilo ali moguce da je to ovde slucaj.

A ispod 16 il 14 su obicno uredjaji koji se prikljucuju na neko pojacalo, isti slucaj kao sto slucalice od 64 oma pa navise, traze bolju zvucnu za pun potencijal.


Kolika je impedansa kod tih Superlux?
A tu je i output snaga.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2013, 19:42   #95
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Specification:
Type Dynamic, In-ear
Frequency Response:20 to 20,000Hz
Driver:Φ13.5mm, neodymium
Rated Impedance:16Ω @ 1KHZ, copper-coated aluminum wire
Sensitivity:103dB SPL, 1mW
Total Harmonic Distortion:˂0.25% at 1KHz/1V
Maximum Power:50mW
Cable:0.6 m (8.2 ft) 'Y' cable + 0.65 m extension
Connectors:Φ3.5mm adaptor, gold-plated connections
Net Weight:12g (9.75 oz)
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2013, 19:52   #96
qryak
Član
 
Član od: 1.5.2012.
Poruke: 165
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

@joximovic
Nisam ja upotrebio reč basshead kao neku uvredu, jednostavno svako od nas je navikao da sluša različit zvuk. Kompletna serija cx slušalica je poznata po naglašenom basu i model cx150 je još i najmanje drastičan primer u seriji. Tako da svako kome odgovara taj zvuk pri izboru slušalica može slobodno da gleda da li imaju good for basshead u opisu jer u protivnom neće biti zadovoljan. Evo ti dijagram koji to prikazuje:



Akg k3003 koje su možda i nabolje, a svako su najskuplje univerzalne IEM slušalice, tek sa bass boost filterom imaju jednako glasan bas kao cx300II, a ne mogu ni da prismrde cx500. Ostale vrhunske IEM slušalice su još slabije u bas području od ovih AKG



@Љуша
Što se tiče ovih silikonskih vrhova, uopšte je preporuka za sve bubice, a ne samo za hd381, da se koriste najveće gumice koje ti ne smetaju tj. koje ti ne prave onaj osećaj da ti gori koža u onom delu uveta koji je u dodiru sa silikonskim vrhom.
Što se tiče slabije izolacije zvuka kod hd381 i toga da su tiše od cx150 to je posledica poluotvorenog dizajna. Video si ona tri otvora na plastici to ti je uzrok svega toga, ali isto tako i doprinosi kvalitetu zvuka tako da nemoj da pokušavaš da zalepiš nečim te otvore.
qryak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku qryak na korisnoj poruci:
joximovic (28.6.2013)
Stara 28.6.2013, 20:39   #97
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Ја иначе на Сенхајзеру користим средње гумице. Као и на Суперлукс. Ево сад сам ставио велике на суперлукс. Удобније су. И бас мање "крчи" када одврнем Брит од Продиџија. Односно не крчи уопште. Квалитетнији је бас сада. Али чини ми се да сам малчице изгубио на високим.

Могао бих ставити велике и на це икс да пробам. Што више слушам музику на 381ф све више ми се свиђају.

Кад смо код јачине. Код мене је макс. 14 јачина на Вејву. На Сенхајзеру слушам на 12-13, на Суперлукс 13-14, у зависности од квалитета/јачине песме.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2013, 20:52   #98
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Neka se 381F usviraju nekoliko dana, zanima me da li ćeš primetiti neku razliku u zvuku u odnosu na početno stanje.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2013, 21:38   #99
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Овако ја чујем Сенхајзер на Вејву и компу на дефолт еквилајзерима:



Када ставим на реге пресет у Винампу на Суперлукс слушкама и одврнем бас, буквално чујем Сенхајзер из њих.


Овако звучи Суперлукс:



Пресет Лајв, и мало се подигну слајдери од 12К и 14К.


На компу се најбоље осети разлика између 381ф и це икс 150. На телефону нешто мање.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2013, 22:48   #100
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Btw, поново узет СХ150.. добри стари звук..=)
Још сам добро прошао, нашао за 2700 некако.

Ја углавном користим рок еквијлазер, углавном је приближно иста она "линија" на сваком плејеру са рок preset. За све врсте музике.. одавно сам навикао на тај призвук.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Sennheiser ili... Sheeshmeesh Zvuk na računaru 10 30.4.2018 19:13
[Slušalice/mikrofon] Sennheiser PXC450 Deusdies Opisi, recenzije i testovi 0 10.1.2012 15:14
Veliki problem sa Transcend plejerom - Sennheiser sluške ne rade a druge rade kefalo Zvuk na računaru 7 3.2.2011 23:45
Sennheiser Mr Money Zvuk na računaru 1 26.1.2011 22:33
Sennheiser slušalice do 100 eura, gde i kako? maksbi Zvuk na računaru 3 1.2.2009 23:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com