Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.12.2007, 15:53   #1
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Vampire The Masquerade: Bloodlines – Canines In The Night





Ovo mi je četvrti put da prelazim Bloodlines. Pre toga sam ga prešao sa Tremereom (muškarcem), Bruhom (ženom) i Malkavianom (muškarcem). Svakim novim prelaskom ove igre sam dolazio do otkrića novih momenata za koje nisam znao (budući da sam je prešao sam, bez walkthrough-ova). Prelazak sa Nosferatuom je jedina stvar koja mi je ostala da bih uklopio celu slagalicu, prvenstveno zbog pristupa igri.

Mislim da sam otkrio sve što se u igri otkriti može, tako da se tokom igranja neću voditi onim što znam i neću se truditi da uradim nešto jer je to moguće uraditi. Takođe ću pokušati da dočaram trenutno stanje svog lika, kao i njegove motive. Odnosno, neću raditi zadatke zato što znam da ću dobiti xy iskustvenih poena nego ću se truditi da obavim zadatke onako kako bi ih obavio moj lik.

U ovom AARu će svakako biti velikih spoilera, na šta skrećem pažnju onima koji možda nisu prešli igru, a čitaju ovaj AAR.

Što se tiče scenarija, on će ponekad verovatno iskakati iz originalnog, naravno, ne na mestima od presudnog značaja za priču. To će se događati zbog potrebe da priču vežem za individuu koju budem vodio, a uključivaće određene digresije na mestima koja budem smatrao odgovarajućim. Sa druge strane, dijalozi će biti adaptirani, delom prevedeni a delom izmenjeni u skladu sa našim jezikom i mojim poimanjem dijaloga (da ne bih upao u monotoniju pukog prevođenja svih linija dijaloga).

U prethodnim prelaženjima, jednom sam igrao sa melee karakterom i dva puta sa likom koji je koristio vatreno oružje. Stoga sam odlučio da ovaj lik bude okrenut borbi prsa – u – prsa, što nekako više leži Nosferatuu od druge opcije. Razvijaću ga ka modelu snažnog, bezobzirnog ubice koji je i više nego zadovoljan stanjem u kome se nalazi (što se da primetiti iz background-a koji sam mu izabrao) sa primesama stealth-a.

Background Leatherface će mi omogućiti da dobijem bonus u Melee-u i Potence-u, a od Disciplina ću razvijati upravo Potence i Obfuscate.

Igra je patch-ovana oficijelnim 1.2 i neoficijelnim 2.4. patch-evima.

p.s. Ako ponegde naiđete na neke reči koje su spojene, nemojte mi zameriti jer mi je tastatura malo razvaljena pa taster space ne radi uvek kako bi trebalo. Obavestite me, pa ću isprraviti.

Kompletan AAR (6.6 MB, pdf)

Poslednja ispravka: DeCoy (19.3.2010 u 12:54)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
Blood Raven (10.12.2007), DBrave (14.7.2008), Eni (7.12.2007), PAIN (10.12.2007)
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls IV: Oblivion Aljosa Role-Play 3769 8.8.2023 12:21
Vampire the Masquerade: Bloodlines goran.rs Role-Play 1220 8.6.2021 15:32
Vampire the Masquerade: Redemption Patton Role-Play 9 16.4.2009 21:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com