Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.5.2007, 17:27   #1
BaneKG
Član
 
Član od: 28.5.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 31
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Last Chaos exYU

Pozdrav svima!
Evo ja sam nov na SK Forumu, pa rekoh da malo pokrenem naciju da proveri i ovu igru. Video sam da su neki vec pisali o njoj ali vrlo malo.
Evo adrese:
http://lastchaos.aeriagames.com/
Druga stvar koju bih hteo napomenuti jeste da ovu igru igra dosta ljudi sa prostora bivse Jugoslavije. Stoga su par mojih prijatelja pokrenuli i ovaj sajt:
http://www.lcexyu.co.nr/
Sajt je tek u razvoju pa bih ovom prilikom zeleo da pozovem sve igrace da ga posete i daju kakav takav doprinos.
Uskoro cu napisati nesto i o samom Last Chaos-u, cisto da upoznam malo ljude sa ovom igrom.
Napomena: He he, posto i nismo bas nacija sa dubokim dzepom skrecem vam paznju da je igra besplatna.

Za svaki slucaj evo i System Requirement-a:
Minimum System Requirement:
OS: Windows (R) XP/2000/98 (NT and 95 are not supported)
CPU: 1 GHz Intel Pentium III or equivalent
Memory: 512Mb
Hard Drive: 700 Mb free hard-drive space
Video: GeForce2 MX/Radeon 7500 (or equivalent) with 32 Mb VRAM
CD-ROM: 4x CD-ROM Drive
Sound: DirectX 9.0 Compatible sound card
Network: Network 56 Kbps Internet Connection

Hvala Svetu Komjutera sto mi je omogucio da ovako nesto postavim.

EDIT: Ako Vam treba neka pomoc na brzinu pitajte ovde. Na netu sam svakog dana.

Poslednja ispravka: BaneKG (30.5.2007 u 23:49)
BaneKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku BaneKG na korisnoj poruci:
MONTENEGRO (26.6.2007), NIDZONSON (30.6.2007), Stojadin (2.6.2007)
Stara 31.5.2007, 19:07   #2
BaneKG
Član
 
Član od: 28.5.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 31
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

E sada nesto o Last Chaos-u.
Kao sto ste videli iz prethodno posta svaki prosecan korisnik racunara je moze igrati.
Sto se tice tehnickog aspekta ova igra stvarno nema premca. Graficki engine je uradjen odlicno, sa tzv. Bump Map Rendering Technology (smanjenje broja poligona u toku igranja), Filtering Technology (Blur/Glow-Light effect) i realnim i detaljnim teksturama, jednostavno ostacete bez daha.
Ono sto je bitno, sto se samog gameplay-a tice jeste da postoje 6 Charactera koje mozete igrati. Svaki igrac moze igrati i vise od jednog charactera. To su:
  1. Knight (dobar defence i odlicnu bufovi za party)
  2. Healer (bez nje party ne postoji)
  3. Mage (slab defence i odlicne curse spells)
  4. Titan (strvina, prima dosta damage-a)
  5. Rogue (brza i efektne trap spells)
  6. Sorcerer (kada ga vidite kao sa je stampedo prosao pored vas)
U igri imate dve vrste iskustva (EXP) koje sticete tokom bitke sa monstrumima i koje dobijate od questova:
  • Standardan EXP - neophodan za levelovanje i
  • Skill Points EXP - neophodan za sticanje specijalnih skillova.
Igra se odvija na 3 mape: Juno, Dratan i Merac. Mape su jednostavno - ogromne. Kako to na 3 mape, neko ce pitati? Pa jednostavno: kada se ulogujete pocinjete uvek u gradu Randolu koji se nalazi na Juno mapi. Da biste igrali na nekoj drugoj mapi neophodno je da odete do teleporter-a (NPC) koji ce vas teleportovati na zeljene mape.

Kada levelujete dobijate po jedan statt point koji mozete uloziti u neka od 4 glavna statta:
  1. Strenght (snaga): Osnovni fizicki damage
  2. Dexterity (preciznost): Osnovna preciznost i brzina napada
  3. Intelligence (inteligencija): Osnovni magicni damage
  4. Constitution (konstitucija): Osnovni Hitpoints (HP, Zivot) i Manapoints (MP, Magija)
Postoje i tzv. Character Attributes (Osobine Karaktera):
  1. Attack
  2. Magic Attack
  3. Defence Magic
  4. Defence
  5. HP
  6. MP
Specijalni skillovi, koje mozete upotrebiti tokom borbe i koji trose manu, dobijaju se, kao sto smo rekli pomocu Skill Points-a (SP). Ti SP se dobijaju kada se borite sa monsterom koji je skoro istog lvl-a kao i vas Character. Otprilike, na svakih 10 ovako ubijenih monstera dobijate po jedan SP.
Npr. kod Healera, special skill "Self heal lvl 1" zahteva od vas 4 Skill Points-a da biste ga naucili.

Sto se non-combat skillova tice, mogu reci da je moglo bolje da se poradi na ovome. Ipak mi se cini da ova igra ima potencijala za usavrsavanje ovakvih skillova. Mada, kako se kreatori igre rekli: "radimo na tome". Postoje: mining, herblore, energy processing, weapon i armour smithing skillovi i drugi. Takodje da biste razvijali ove skillove neophodni su vam Skill Points-i (SP).
BaneKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BaneKG na korisnoj poruci:
NIDZONSON (30.6.2007)
Stara 31.5.2007, 19:08   #3
BaneKG
Član
 
Član od: 28.5.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 31
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Igra naravno nudi PVP (Player Versus Player) sistem. Nije lose uradjen mada je mogao bolje. Niko vas ne moze napasti ako nemate ukljucen PVP mode. Ako napadnete igraca koji je manji lvl od vas vase ime postaje crveno i sticete tzv negativne bonuse (manji Att, manji Def...) i obratno. Postoje i Duel arene u kojima se mozete oprobati sa svojim prijateljima ali i neprijateljima.

Sto se Questova tice odmah da vam kazem nisu nista narocito. Taj glavni, barem za mene, aspekt svake igre je totalno zanemaren. Ima dosta questova ali su, uglavnom, svi tipa: "Idi i pobij 10 Werewolf-a i donesi mi 10 njihovih kandzi" ili tako nesto slicno. Ali... he he, postoji i tzv. Personal Dungeon System - licni quest mod. Takvih je 3 questa koje mozete neograniceni broj puta igrati i dobiti solidne nagrade. Nesto kao Mini Game ali tipa sam protiv svih. Ta ideja mi se izuzetno svidja i mozete se lepo provesti i zabaviti.

Kada vec pominjemo Mini Games (igre unutar same igre) glavna je Castle Siege. Tu su jos i mini igre koje organizuje sam tim koji je napravio igru (npr. neki dogadjaji kao sto su Nova Godina, Bozic, neki posebni eventi itd). Uvek je u igri prisutan barem jedan mini game.
Ono sto je prelepo kod ove igre jeste tzv. Party System, udruzivanje vise igraca u jedan tim. Svaki character ima svoju ulogu u partiju. Postoje nekoliko vrsta Party System-a: General, Combat, Personal, itd. Ralikuju se u nacinu sticanja EXP i dobijanja dropova.

He he, Pet System! Fantastican! Sta je to? To je mogucnost da imate svog ljubimca. Ali, to nije kao neke decije igre. Ne, daleko od toga. Mozete posedovati, za sada, 2 Pet-a:

1. Dragon i
2. Horse.

Oni vas prate tokom borbe i sticu iskustvo u onoj meri koliko puta vi napravite damage nekom monsteru. Kada dostigne odredjeno iskustvo vas Pet leveluje i dobija tzv. Technical Point. Te poene vi ulazete u vase bonuse! Kada npr. Hatchling leveluje na 16 lvl on postaje Drake, a kada dostigne lvl 31 postaje Dragon. E, tu na 31 nivou postaje zanimljivo. Vas Pet moze da se bori sa vama, da ga jasete i jos mnogo toga. Bez Pet-a vase napredovanje u igri bilo bi znatno otezano.

Igra radi na 2 glavna servera: Katar i Cariae. Vase characters mozete samo igrati na jednom od ova dva servera. Cini mi se da ce u blizoj buducnosti to biti istorija i da ce se moci prebacivati sa K1 npr. na C4.
Katar ima 6 podservera svi oznaceni od K1 do K6 a Cariae 4 podservera, takodje C1 do C4. Na Kataru od K1 do K4 su PvP a K5 i K6 su non PvP. Cariae: C1 i C2 PvP, C3 i C4 non PvP.

Uh to je sve za sada. Uskoro cu editovati ovaj post i uneti jos podataka. Nadam se da sam vam barem malo objasnio ovu igru.
Hvala

Poslednja ispravka: BaneKG (1.6.2007 u 12:48)
BaneKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BaneKG na korisnoj poruci:
NIDZONSON (30.6.2007)
Stara 31.5.2007, 20:19   #4
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

e jedno pitanjce na kom serveru igrate,posto sam ja na K2 ,igram kao Titan ,sad sam lvl7 i nick mi je irondacha
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Irondacha na korisnoj poruci:
BaneKG (1.6.2007)
Stara 1.6.2007, 10:33   #5
IYIARKO
Član
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Ako se uporedi sa WoW, WoW postaje igra za malu decu. Personal dungeon stvarno razbija, pets su super, ja igram na S1 (prvi server prvo sve ) nick mi je MarkoTitan 12lvl (evo sad sam online XD) Nek dodje neko i nek uzne neko priesta jer bez njega se nemoze ) Guild = Orlovi
Ukljuchite u grafichke opcije filtering na max, tad tek igra dobije full sliku
Nije zahtevna + ljudi koji igraju nisu olosh, kao shto sam sretao u drugim mmorpg...
free2play i dobro su izbalansirani leveli i lvl up (nema dugortajnog muchenja za lvl - za jedan dan sam 12 lvl )
IYIARKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku IYIARKO na korisnoj poruci:
BaneKG (1.6.2007)
Stara 1.6.2007, 12:32   #6
BaneKG
Član
 
Član od: 28.5.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 31
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Citat:
IYIARKO kaže: Pregled poruke
Ako se uporedi sa WoW, WoW postaje igra za malu decu. Personal dungeon stvarno razbija, pets su super, ja igram na S1 (prvi server prvo sve ) nick mi je MarkoTitan 12lvl (evo sad sam online XD) Nek dodje neko i nek uzne neko priesta jer bez njega se nemoze ) Guild = Orlovi
Ukljuchite u grafichke opcije filtering na max, tad tek igra dobije full sliku
Nije zahtevna + ljudi koji igraju nisu olosh, kao shto sam sretao u drugim mmorpg...
free2play i dobro su izbalansirani leveli i lvl up (nema dugortajnog muchenja za lvl - za jedan dan sam 12 lvl )

He he iskren da budem WoW je iskusan majstor drzanja ljudi vezanih za racunar Tako da ih ne bih poredio, jer, sto je najbitnije i jedna i druga igra su originalne.
Eh, odlicno sto si me podsetio objasnicu gore o serverima. To sam zaboravio. Ok, vidimo se na K1. Sad cu ja
Kao sto pomenuh pre... Grafika je fantasticna. Ja uvek igram na max detaljima jer igra to moze da podrzi. Problem je jedino uvek bio i ostao lag u Randolu. Ali, koliko vidim na oficijalnim Last Chaos forumima, kazu ljudi da rade na tome. Ipak mi se cini da maximum je world capacity pravo resenje za svaki lag. Svuda ostalo igra radi kao da nisi na netu.
Da ljudi nisu "olosh" to je tacno. Mada pazi... igra je nova... ko sto neko rece ima vremena za "Plz money" ili "I died I need free items PL00x". Ljudi su spremni da ti pomognu sta god da ih pitas, sto je dobro.
He he levelovanje... samo da ti kazem ovo: vidimo se kad budes bio 30 ili 40 lvl. Glava ce te boleti
E hvala ti na postu i vidimo se!

EDIT: Eh, da! Moj character name je Apoline. Obicno igram na K6. Ako nisam tamo probajte na K2. A ako ni tamo nisam, onda pijem pivo u kafanici He he.

Poslednja ispravka: BaneKG (2.6.2007 u 4:58)
BaneKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku BaneKG na korisnoj poruci:
dragomix (6.7.2007), NIDZONSON (30.6.2007)
Stara 5.6.2007, 21:48   #7
crazy_chicken
Član
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 144
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 30 puta na 19 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku crazy_chicken
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Igra je strava.Ima zaista mnooogoooo ljudi, nisam mogao da verujem kada sam se prvi put logovao.Inache ja sam 13lvl, souldevourer mi je nick i chlan sam guilda ultimos.Od mene svaka preporuka
crazy_chicken je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku crazy_chicken na korisnoj poruci:
BaneKG (7.6.2007), NIDZONSON (30.6.2007)
Stara 7.6.2007, 5:12   #8
BaneKG
Član
 
Član od: 28.5.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 31
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Citat:
crazy_chicken kaže: Pregled poruke
Igra je strava.Ima zaista mnooogoooo ljudi, nisam mogao da verujem kada sam se prvi put logovao.Inache ja sam 13lvl, souldevourer mi je nick i chlan sam guilda ultimos.Od mene svaka preporuka
Eto kazem ja da nas ima!!!
Sam kazi mi na kom si serveru da bih znao da te ubacim u friend list. Ajd pa deri tamo te monstere i cujemo se
BaneKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2007, 10:23   #9
trutman
Novi član
 
Član od: 8.4.2007.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

josh jedan aspekt igre koji nije pomenut a koji je za pohvalu razvojnom timu igre je guardian sistem. guardian sistem sluzi da karakteri koji su lvl 20+ mogu da se registruju kao guardiani i da pomognu novim igrachima koji su lvl 10-. cilj guardian sistema je da uvede novog igracha u igru i da mu objasni kako sve funkcionishe naravno guardian ima koristi od toga jer dobije reputation poene(za koje moze da uzme iteme) ako lvluje pocetnika na lvl20 za 10 dana.
trutman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku trutman na korisnoj poruci:
BaneKG (26.6.2007)
Stara 26.6.2007, 19:42   #10
BaneKG
Član
 
Član od: 28.5.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 31
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Da totalno si u pravu! Guardian sistem je zaista dobro uradjen. Posto si sve objasnio, ako ipak nekome treba neka pomoc neka postuje ovde.

Mada, taj guardian sistem koliko je dobar toliko i ne valja, Zasto? Pa ovo zbog toga sto oni koji su "dobri" na davanju itema uvek ispadnu zrtve. Npr. prijavim se da budem guardian. Neko me odabere i kaze "Ajd daj mi neki item i malo para". I vi mu date i njega vise nema. Ne kazem da su to neke velike pare ali... Nagomila se.
Stoga, jedno uputstvo tj. savet: nikada nemojte davati iteme i novac vasim "ucenicima". Samo recite "No, srry, I don't give any items or money".
I jos nesto. Videcete da od 100 ucenika npr., jedan ce samo uspeti da dostigne 20 lvl za 10 dana. "Ne ocajavajte gazda Grujo!" (Crni gruja). Samo polako i nagomilace se ti reputation poeni.
Hvala
BaneKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BaneKG na korisnoj poruci:
NIDZONSON (30.6.2007)
Stara 29.6.2007, 16:59   #11
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Ovako,posto nisam uspeo da procitam sve,a i mrzi me samo mi recite da li vi igrate na originalnim serverima,naoriginalu ili ste skinuli igru saneta ?!?!?
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2007, 18:25   #12
BaneKG
Član
 
Član od: 28.5.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 31
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Citat:
NIDZONSON kaže: Pregled poruke
Ovako,posto nisam uspeo da procitam sve,a i mrzi me samo mi recite da li vi igrate na originalnim serverima,naoriginalu ili ste skinuli igru saneta ?!?!?
Uh srry ali ja ne znam nijedan "Piratski server". E, ovako da bi igrao Last Chaos, prvo moras da downloadujes igru. Znaci odes na sajt, videces dugmence "Download now" i bice ti, potom, ponudjena lista Download servera sa koga mozes skinuti Last Chaos Setup. Izaberi neki, npr. ja sam izabrao www.download.com i skidanje moze da pocne. Fajl je veliki oko 400 Mb tako da oni sa losijom vezom imaju da se nacekaju.
Nakon sto skinete Last Chaos Setup, kliknite dva puta i instalirajte ga (standardno - Accept, next, next, next, instal). Kada ste instalirali Last Chaos startujte ga. Videc da igrica trazi patchovanje pa sacekajte da downloaduje patchove. Nakon toga klik na start i to je to.
Neophodno je da otvorite svoj account na Last Chaos-u da biste igrali igru.
Sto se tice tih servera sto pominjes, naravno da igramo na originalnim serverima. Ja zaista ne znam o kakvim drugim serverima ti govoris ali, iskreno, to nije ni bitno. Imas, kao sto sam naveo 2 vrste servera u okviru igre.
Moje misljenje je da igranje na tim neoriginalnim serverima ne pruza ono zadooljstvo koje pruza igranje na legalnim serverima.
To je cela procedura koja ti je neophodna da bi mogao igrati ovu igru. Drugacije - nemoguce!
Za vise informacija o Last Chaos-u poseti zvanican sajt:
http://lastchaos.aeriagames.com/
A za jos neke dodatne informacije pogledaj i:
http://www.lcexyu.co.nr/

P.S. Ipak bi trebalo da procitas ovaj thread. Ima dosta korisnih informacija.
Hvala
BaneKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BaneKG na korisnoj poruci:
NIDZONSON (30.6.2007)
Stara 29.6.2007, 23:29   #13
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Citat:
BaneKG kaže: Pregled poruke
Uh srry ali ja ne znam nijedan "Piratski server". E, ovako da bi igrao Last Chaos, prvo moras da downloadujes igru. Znaci odes na sajt, videces dugmence "Download now" i bice ti, potom, ponudjena lista Download servera sa koga mozes skinuti Last Chaos Setup. Izaberi neki, npr. ja sam izabrao www.download.com i skidanje moze da pocne. Fajl je veliki oko 400 Mb tako da oni sa losijom vezom imaju da se nacekaju.
Nakon sto skinete Last Chaos Setup, kliknite dva puta i instalirajte ga (standardno - Accept, next, next, next, instal). Kada ste instalirali Last Chaos startujte ga. Videc da igrica trazi patchovanje pa sacekajte da downloaduje patchove. Nakon toga klik na start i to je to.
Neophodno je da otvorite svoj account na Last Chaos-u da biste igrali igru.
Sto se tice tih servera sto pominjes, naravno da igramo na originalnim serverima. Ja zaista ne znam o kakvim drugim serverima ti govoris ali, iskreno, to nije ni bitno. Imas, kao sto sam naveo 2 vrste servera u okviru igre.
Moje misljenje je da igranje na tim neoriginalnim serverima ne pruza ono zadooljstvo koje pruza igranje na legalnim serverima.
To je cela procedura koja ti je neophodna da bi mogao igrati ovu igru. Drugacije - nemoguce!
Za vise informacija o Last Chaos-u poseti zvanican sajt:
http://lastchaos.aeriagames.com/
A za jos neke dodatne informacije pogledaj i:
http://www.lcexyu.co.nr/

P.S. Ipak bi trebalo da procitas ovaj thread. Ima dosta korisnih informacija.
Hvala
Hvala tebi,malo cu se pomuciti oko skidanja,ali ok...nije bitno...koliko se downloaduje patch,koliko je veliik ????
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2007, 12:35   #14
srcko
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 49
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srcko
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Patch je otprilike tezak jos nekih 100Mb koliko sam primetio.....

Jedno pitanje: Kako se otvaraju personal dungeon....predpostavljam da je potreban odredjeni level.....tek sam poceo da igram pa me interesuje....nick mi je srcko i sorcer sam lev. 6, server prvi-prvi
srcko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku srcko na korisnoj poruci:
BaneKG (5.7.2007), NIDZONSON (30.6.2007)
Stara 30.6.2007, 14:16   #15
BaneKG
Član
 
Član od: 28.5.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 31
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Citat:
srcko kaže: Pregled poruke
Patch je otprilike tezak jos nekih 100Mb koliko sam primetio.....

Jedno pitanje: Kako se otvaraju personal dungeon....predpostavljam da je potreban odredjeni level.....tek sam poceo da igram pa me interesuje....nick mi je srcko i sorcer sam lev. 6, server prvi-prvi
Pa tako, te velicine je patch, kao sto rece srcko. Sve zavisi ako firma cija je igra, stavi updatovani LCSetup fajl za download, onda ti pacthing nece trajati dugo. Iskreno ja sam dosta dugo cekao, ali to je bilo odavno.
Sto se tice Personal Dungeon sistema, bitan je lvl i bitno je imati tzv. Personal Dungeon Tickets. Njih dobijas kao drop od raznih monstera i obicno pri svakom dobijanju lvl-a. A mozes kupiti i od drugih igraca, ako nadjes.
Postoje 4 tipa Personal Dungeon mini questa i isto toliko Ticketsa. Kada kliknes na neki od njih kod Dungeon Keeper of Roland ili ces dobiti opciju da igras mini quest ili ces dobiti poruku iznad public chata "Conditions do not match". To znaci ili da nemas potreban nivo, ili da si preko maksimalnog nivoa ili da nemas tickets.
Ukapiraces vremenom vrlo je prosto. Evo jedan savet. Primetio sam da kada iz vaseg inventorijuma sklonite kod Storekeeper sve Personal Dungeon Tickets i odete da bijete nekog monstera vrlo brzo cete dobiti novi dungeon tickets. To nije lose za onoga koji voli ovakve vrste questova.
Nagrada za predjeni Personal Dungeon nije losa (nesto novca i par moonstonova) mada lepo je iskoristiti ovaj sistem, narocito na nizim nivoima jer pruzaju dosta dobar exp i sp. A uz to naci cete dosta Moonstone dropova unutar dungeona.
Za Personal dungeon imate i posebne skillove, dva skila preciznije, koji, naravno variraju od klase do klase. Veoma su mocni i efektni, u jednom trenutku, npr. mozete sve monstere oko sebe ubiti jednim potezom (ZUUUUM).
Toliko. Znaci, neophodan level i Personal Dungeon Tickets su ti neophodne da bi igrao ovu vrstu mini quest-a.
BaneKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BaneKG na korisnoj poruci:
NIDZONSON (30.6.2007)
Stara 30.6.2007, 20:34   #16
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

BTW-jos 12 sati i 20 minuta i skinuta mi je igra ,i jos patch.....nebitno...nego na kom serveru igrate ?!?!?I kao preporuku ,koga da uzmem posto sam pocetnik?!?!? I DALI u ovoj igri ima ono kao u WoWu Alijansa i Horda pa da se naprimeer cepaju dve grupe ljudi ?!??
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NIDZONSON na korisnoj poruci:
BaneKG (5.7.2007)
Stara 1.7.2007, 12:57   #17
BaneKG
Član
 
Član od: 28.5.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 31
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Ja sam na Katar 6. Nekad i na K1.
Za pocetnika je najbolji knight ili healer, prvi zbog dobre odbrane, drugi zbog self-heal.
Alijanse i horde ne postoje, ali... Borbe guildova i borbe crvenih i plavih (videces sta to znaci) su beskonacno rasirene. Sto se tice tih guildova, probaj malo da dignes lvl, oko 20, pa tek onda trazi guild.
Ja sam solo forever tako da mene nema niti ce biti u guildu, ali zato znam dosta guildova, pa tu sam ako treba preporuka. He he!
Ajde pa neka ti je sa srecom.
BaneKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2007, 13:19   #18
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Citat:
BaneKG kaže: Pregled poruke
Ja sam na Katar 6. Nekad i na K1.
Za pocetnika je najbolji knight ili healer, prvi zbog dobre odbrane, drugi zbog self-heal.
Alijanse i horde ne postoje, ali... Borbe guildova i borbe crvenih i plavih (videces sta to znaci) su beskonacno rasirene. Sto se tice tih guildova, probaj malo da dignes lvl, oko 20, pa tek onda trazi guild.
Ja sam solo forever tako da mene nema niti ce biti u guildu, ali zato znam dosta guildova, pa tu sam ako treba preporuka. He he!
Ajde pa neka ti je sa srecom.
Aha ja mogu da biram da li cu crvene ili plave.Hvala!!!
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2007, 12:54   #19
N!KSY
Član
 
Član od: 20.6.2006.
Lokacija: motosrb.com
Poruke: 352
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku N!KSY Slanje poruke preko MSN-a korisniku N!KSY Slanje poruke preko Yahooa korisniku N!KSY
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

E probao sam par nekih online rpg-ova i ne da me smooorilooooo
nadam se da je ovaj stvarno dobar kako kažete...
Ako ne - back to trackmania POzz
N!KSY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2007, 13:37   #20
BaneKG
Član
 
Član od: 28.5.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 31
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Last Chaos exYU

Citat:
Aha ja mogu da biram da li cu crvene ili plave
Uh, ne bih da ti kvarim pre vremena ali, sta cu, moram Red playersi su oni koji su pocinili zla dela, citaj ubili nize playere od njih. A plavi playeri su oni koji su ubili te iste red playere.
Red playeri dobijaju penalty (smanjen att reating, smanjen defence itd.) a plavi bobijaju bonus (+ att, +def, etc.). E sad ti vidi sta ti se svidja, ocito blue names. Zato sam i rekao da ces i sam videti, he he.


Citat:
E probao sam par nekih online rpg-ova i ne da me smooorilooooo
nadam se da je ovaj stvarno dobar kako kažete...
Ako ne - back to trackmania POzz
Sve sto sam ovde napisao jeste zaista ono sto postoji u igri, tako da: nema lazi nema prevare, he he. Videces i sam. Dosta ljudi igra igru. Narocito sa nasih prostora. Cak se i ulogujemo na teamspeak pa chatujemo preko microphona i tako nekad do zore pa nam ujutru oci budu ovakve .
Kao sto rekoh: igra je zasnovana na fightu ali fight je do beskonacnosti dobro uradjen, medutim i onaj ko ne zeli da se fighta toliko mnogo naci ce zadovoljsto u non combat skillovima.
Pa, sto kazu, kako kome odgovara. Vidimo se!
BaneKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Greške/zamerke Nash Knight Tekstovi u SK 285 23.9.2016 5:55
Warhammer: Mark of Chaos voodoo_ Strateške igre 17 18.7.2008 10:50
Last Chaos Inuyasha Mrežne igre 7 25.4.2008 13:48
Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos Isko Strateške igre 12 21.10.2006 21:54
Besplatno hostovanje i promocija YU i eXYu igara, modova, projekta pcigre Pravljenje igara 0 4.2.2006 5:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com