Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Programiranje Programski jezici, tehnike, alatke...

Pregled rezultata glasanja:
MG-RAY 8 22,22%
Stevvan 7 19,44%
Geomaster 4 11,11%
nika100 3 8,33%
GameMaster 2 5,56%
kish 2 5,56%
karloBasic 2 5,56%
EclipsE 2 5,56%
~Raf~ 1 2,78%
aljosaa 1 2,78%
Brains 1 2,78%
corcrash 1 2,78%
Highlander 1 2,78%
ANDROSS 1 2,78%
Marko_L 0 0%
Damjan 0 0%
fingerprint 0 0%
al0cunit 0 0%
BoPe 0 0%
rudar 0 0%
seymourc64 0 0%
x 0 0%
x 0 0%
x 0 0%
Glasova: 36. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.3.2010, 23:38   #1541
MG-RAY
Starosedelac
 
Član od: 15.2.2006.
Lokacija: Midlands
Poruke: 1.523
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 307 puta na 207 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MG-RAY
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
Geomaster kaže: Pregled poruke
Nisam znao da postoji i alternativa za standardno V = gt i s = (gt^2)/2. S obzirom da ove formule (u ovom slučaju Euler) radimo kao zakone fizike, pa mi je čudno da toliko odstupa
Zapravo, i nije da je alternativa, obzitom da sa prvom formulom računaš brzinu... OK je sve kada radiš sa formulama, ali, obzirom da se ovde radi o numeričkoj integraciji, odstupanje tu nastaje...

Druga formula koju si naveo, nazivaju je balističkom integracijom, koja se takođe koristi, ali samo u slučaju konstantnog ubrzanja... (Mada može da se desi da sam je pomešao sa nečim, mrzi me da je izvodim sada... :P)

Poslednja ispravka: MG-RAY (12.3.2010 u 23:46)
MG-RAY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2010, 0:22   #1542
mctoxic88
Novi član
 
Član od: 10.5.2007.
Lokacija: Subotica
Poruke: 29
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 6 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Haha, kakvi su ovo smesni izazovi kakvo je ovo programiranje, to mi ne radimo ni na vezbama na faxu.
Evo vama jednog lepog zadatka za programiranje da vas vidim znalci:
Implementirati CORDIC algoritam za FPGA, da obuhvata ceo krug, napisan u Verilogu.Dat vam je prvi kvadrant.Dalje implementirati racunanje korena, log i ln.
Podaci se salju i primaju preko UART-a!


Da vas vidim sad!
mctoxic88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2010, 0:28   #1543
boshkodj
Veteran
 
Član od: 4.7.2008.
Lokacija: Somewhere along the line
Poruke: 505
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
mctoxic88 kaže: Pregled poruke
Haha, kakvi su ovo smesni izazovi kakvo je ovo programiranje, to mi ne radimo ni na vezbama na faxu.
Evo vama jednog lepog zadatka za programiranje da vas vidim znalci:
Implementirati CORDIC algoritam za FPGA, da obuhvata ceo krug, napisan u Verilogu.Dat vam je prvi kvadrant.Dalje implementirati racunanje korena, log i ln.
Podaci se salju i primaju preko UART-a!


Da vas vidim sad!
Sta, sad mislis da si strasan programer zato sto si nalupetao par opasnih izraza?
boshkodj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku boshkodj na korisnoj poruci:
doctor (1.6.2010), fingerprint (1.6.2010), irreal (1.6.2010), Ivan-94 (3.6.2010)
Stara 1.6.2010, 0:32   #1544
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
mctoxic88 kaže: Pregled poruke
Haha, kakvi su ovo smesni izazovi kakvo je ovo programiranje, to mi ne radimo ni na vezbama na faxu.
Evo vama jednog lepog zadatka za programiranje da vas vidim znalci:
Implementirati CORDIC algoritam za FPGA, da obuhvata ceo krug, napisan u Verilogu.Dat vam je prvi kvadrant.Dalje implementirati racunanje korena, log i ln.
Podaci se salju i primaju preko UART-a!


Da vas vidim sad!
I koji si ti sad faktor? Svaka cast, dosao si ovde da se duvas sa pricama o FPGA-ovima i stvarima koje radis na faksu. Koga zabole? Prvo, niko se ovde ne bavi FPGA-ovima, ili retko ko, učesnici su ljudi od 13 do 30 godina, pa je prilagođeno svima. Takođe, ovde smo da se družimo, a ne da gledamo kome je veći. Komplekse leči na drugom mestu.
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku fingerprint na korisnoj poruci:
doctor (1.6.2010), irreal (1.6.2010)
Stara 1.6.2010, 0:41   #1545
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
mctoxic88 kaže: Pregled poruke
Haha, kakvi su ovo smesni izazovi kakvo je ovo programiranje, to mi ne radimo ni na vezbama na faxu.
Evo vama jednog lepog zadatka za programiranje da vas vidim znalci:
Implementirati CORDIC algoritam za FPGA, da obuhvata ceo krug, napisan u Verilogu.Dat vam je prvi kvadrant.Dalje implementirati racunanje korena, log i ln.
Podaci se salju i primaju preko UART-a!


Da vas vidim sad!
Mislim da ovde nećeš naći puno (ako uopšte uspeš da nađeš) članove koji poznaju HDL i bave se dizajnom čipova jer, priznaćeš, to je poprilično usko definisano i specifično polje programiranja

Ja sam se recimo bavio jedno vreme VHDL-om (da ne sitničarimo sada oko terminologije Verilog/VHDL ) jer mi je to primarna obrazovna struka (elektrotehnika računarske tehnike) ali čak ni tada nisam imao potrebu da za realizaciju kola koristim nešto preterano "fensi" algoritme a kamoli ovaj CORDIC za koji nikada nisam čuo ali koliko vidim ne predstavlja ništa drugo osim algoritma za rad sa matematičkim rotatorima

S druge strane treba da shvatiš da većina populacije koja posećuje ovaj forum nisu programeri niti ljudi sa usko definisanom usmerenošću kad je u pitanju programiranje kao potencijalna kasnija profesionalna ili amaterska zanimacija. Zato su u zadaci koje ovde nalaziš poprilično elementarniji ali sa druge strane i praktičniji od zadataka koje ćeš naći na klasičnim ispitima iz programiranja na fakultetu

EDIT: Koliko sam uspeo da vidim iz priloženog a i nakon kratke konsultacije sa profesorom kome je ovo struka ovde se radi zapravo o tome da se FPGA čipovi koriste za realizaciju CORDIC algoritma koji je u suštini pogodan za matematičke operacije tipa rotacije objekata itd. (ko je bar malo zaorao u teoriju razvoja 3D aplikacija znam o čemu pričam). Dakle ovde bi bio zadatak očigledno bio da se uz pomoć Veriloga (jezika koji se koristi za "crtanje" digitalnih kola kroz programiranje) napravi model čipa koji bi simulirao taj algoritam kroz samu FPGA tehnologiju što i nije baš da nije interesantno ali kao što rekoh teško da ovde ima zainteresovanih

P.S. Nemojte baš da napadate čoveka samo zato što je postavio ovako usko stručno pitanje Nije se možda baš poneo najdžentlmenskije sa svojim nastupom ali delimično i razumem čoveka zato što struka kojom se bavi ume da bude jako jako interesantna

Poslednja ispravka: holodoc (1.6.2010 u 0:56)
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
mctoxic88 (1.6.2010)
Stara 1.6.2010, 0:48   #1546
mctoxic88
Novi član
 
Član od: 10.5.2007.
Lokacija: Subotica
Poruke: 29
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 6 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Ne nego radite smesne zadatke tipa ono sto rade oni u matematickim gimnazijama, i ovo je bila sprdnja sta se palite odmah...
Daj da se rade neki malo interesantniji primeri da se ljudi malo pomame za programiranjem, razumete to je cela stvar.

To sto se radi po srednjim skolama i pogotovo u gimnazijama nema veze sa zdravim mozgom a kamoli sa programiranjem.
Citat:
Kao alternativa za ovaj challenge, nesto sto je resivo u blizoj buducnosti, napraviti program koji ucitava sliku, i na njoj radi neke zanimljive efekte: efekat zamucivanja (blur), negativ, kontrast (i + i -), efekat TV suma... Sta god vam padne na pamet. Za ovaj drugi imate do 23. aprila.
Ovakve stvari se rade u matlabu, i to se naziva DSP, i tesko da neko moze ovo da realizuje a da prvo malo ne proceslja teoriju Furijeovih transformacija,odabiranja,kvantizacije itd...Tako da nisam jedini koji se tu pravi pametan.

mctoxic88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2010, 0:55   #1547
mctoxic88
Novi član
 
Član od: 10.5.2007.
Lokacija: Subotica
Poruke: 29
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 6 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Mislim da ovde nećeš naći puno (ako uopšte uspeš da nađeš) članove koji poznaju HDL i bave se dizajnom čipova jer, priznaćeš, to je poprilično usko definisano i specifično polje programiranja

Ja sam se recimo bavio jedno vreme VHDL-om (da ne sitničarimo sada oko terminologije Verilog/VHDL ) jer mi je to primarna obrazovna struka (elektrotehnika računarske tehnike) ali čak ni tada nisam imao potrebu da za realizaciju kola koristim nešto preterano "fensi" algoritme a kamoli ovaj CORDIC za koji nikada nisam čuo ali koliko vidim ne predstavlja ništa drugo osim algoritma za rad sa matematičkim rotatorima

S druge strane treba da shvatiš da većina populacije koja posećuje ovaj forum nisu programeri niti ljudi sa usko definisanom usmerenošću kad je u pitanju programiranje kao potencijalna kasnija profesionalna ili amaterska zanimacija. Zato su u zadaci koje ovde nalaziš poprilično elementarniji ali sa druge strane i praktičniji od zadataka koje ćeš naći na klasičnim ispitima iz programiranja na fakultetu
Naravno holodoc slazem se lepo napisan odgovor, ja sam ovako zezanja vise postavio to, posto znam da niko nema pojma o tome
Ali to je veoma intersantna stvar koju bi trebalo malo vise popularisati, eto malo ljudi je culo za CORDIC ali taj algoritam je npr osnova svih kalkulatora danasnjice.
Mislim da bi trebalo davati zadatke tipa napravite Biblioteku koja implementira sledece klase itd, ili napraviti neki jednostavan rasporedjivac zadatak koji signalizira nesto semaforima i uredjuje nesto preko niti i procesa.
p.s.
inace ovaj zadatak sto sam postavio mi je ispitni zadatak na faxu i skoro sam ga zavrsio hehe
mctoxic88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2010, 0:56   #1548
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
mctoxic88 kaže: Pregled poruke
Ne nego radite smesne zadatke tipa ono sto rade oni u matematickim gimnazijama, i ovo je bila sprdnja sta se palite odmah...
Daj da se rade neki malo interesantniji primeri da se ljudi malo pomame za programiranjem, razumete to je cela stvar.

To sto se radi po srednjim skolama i pogotovo u gimnazijama nema veze sa zdravim mozgom a kamoli sa programiranjem.


Ovakve stvari se rade u matlabu, i to se naziva DSP, i tesko da neko moze ovo da realizuje a da prvo malo ne proceslja teoriju Furijeovih transformacija,odabiranja,kvantizacije itd...Tako da nisam jedini koji se tu pravi pametan.

Za blur i negativ (i emboss, i edge i slicne efekte) nije potrebno poznavanje Furijeovih transformacija, rade se vrlo prosto. Mislim da nije ni za kontrast. Ne vidim zasto bi to "moralo da se radi u matlabu", ljudi rade u svemu i bilo cemu, u tome je poenta ove teme.

EDIT : Ok, postavi ti neki dobar zadatak, nezavistan od jezika, operativnog sistema i td.
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku fingerprint na korisnoj poruci:
mctoxic88 (1.6.2010)
Stara 1.6.2010, 1:05   #1549
mctoxic88
Novi član
 
Član od: 10.5.2007.
Lokacija: Subotica
Poruke: 29
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 6 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Evo jednog zadatka iz objektnog programiranja (ovo bi po meni najbolje bilo da se uradi u C# mada je i java isto tako prihvatljiva)

Za potrebe jednog pozorišta potrebno je realizovati podsistem za evidenciju prodatih karata za predstave. Potrebno je da podsistem poseduje sledeće funkcije:
  1. održavanje podataka o predstavama: naziv, reditelj, dramaturg, scenograf, kostimograf, kompozitor, trajanje, žanr, opis...
  2. održavanje podataka o žanr : oznaka, naziv (opera, opereta, balet, drama, …)
  3. održavanje podataka o izvođenjima predstave: datum i vreme izvođenja, scena, broj raspoloživih mesta...
  4. štampanje pozorišne karte, na kojoj su navedeni naziv predstave, naziv žanra, datum i vreme izvođenja, scena, red i broj sedišta, i cena...
Citat:
fingerprint
Pa moglo bi se raditi i u c-u nije problem, ali za razumevanje tih stvari valjalo bi pogledati malo materijala na net-u.Hehe to sto si nabrojao od blur-a do kontrasta su ustvari sve neki filtri, a u osnovi svega toga je neka furijeova transformacija veruj mi
mctoxic88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2010, 1:20   #1550
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Moram da priznam interesantan i praktičan zadatak koji može da pokaže novajlijama sa čime će se suočavati svaki dan ako se bace na razvoj namenskih aplikacija. Da nisam zatrpan obavezama sledećih nekoliko godina verovatno bih se i sam pridružio

Jedini je problem što ovde treba da se realizuje i dobra baza (pun relacioni model) inače će pozorište da bankrotira prvi put kad "kvrcne" neka normalna forma

P.S. Ne garantujem da se neću umešati ako nađem vremena
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2010, 1:28   #1551
mctoxic88
Novi član
 
Član od: 10.5.2007.
Lokacija: Subotica
Poruke: 29
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 6 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke

Jedini je problem što ovde treba da se realizuje i dobra baza (pun relacioni model) inače će pozorište da bankrotira prvi put kad "kvrcne" neka normalna forma

P.S. Ne garantujem da se neću umešati ako nađem vremena
Pa i ne mora preko ciste npr SQL baze moze lepo da se odradi i sa Dictionary-ima kojih ima npr u C# i da se snima u datoteku najobicniju...Bitno je kod ovog zadatka lepo to uvezati u klase i napraviti kljuceve pristupa itd...
mctoxic88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2010, 9:07   #1552
Todors
Član
 
Član od: 16.4.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 462
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 68 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Ovo bi bez problema odradio u accessu, za max pola sata. A kasnije da se ta baza provuče kroz c# još jedno 15 min. Mada što bi to radio kad i access odrađuje posao jako lepo i lako.
Todors je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2010, 9:49   #1553
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

evo jedne ideje: uradite ovaj program u tri sloja. prezentacioni, biznis i data sloj.

ili eventualno prezentacioni i biznis sloj spojite u jedan, ali odvojite data sloj.

na taj nacin bi imali jedan modul koji je zaduzen da vrsi komunikaciju izmedju ostatka vaseg programa i medijuma na kom se skladiste podaci.

ideja je da samo promenom tog modula, vi mozete da birate da li se podaci cuvaju u fajlu na lokalnom disku, u bazi ili na nekom trecem mestu.
ostatak aplikacije bi trebao da radi identicno, bez i jedne jedine promene u kodu.
irreal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2010, 21:37   #1554
Boris B.
Član
 
Član od: 3.5.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 101
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
mctoxic88 kaže: Pregled poruke
[SIZE=2]Evo jednog zadatka iz objektnog programiranja (ovo bi po meni najbolje bilo da se uradi u C# mada je i java isto tako prihvatljiva)
...
Ovo sto si dao kao zadatak uopste nije zadatak, nego nesto sto mi u firmi zovemo "Gruntwork" (zamisli Orc peasanta kako ide u rudnik da kopa vicuci "ZugZug" usput). Za taj "zadatak" ne treba 3 grama mozga, samo dizajn baze i relacije. Potpuno istu stvar (samo raspored casova umesto raspored predstava) ima sad moja zena iz predmeta Osnove baza podataka (znaci nema veze sa programiranjem).

Profesionalni sam programer vec 10 godina (zivim od toga) i mogu ti reci da je onaj problemcic sa gravitacijom (uz dodatu grafiku, naravno) jedno 10x zanimljiviji od tog tvog resavanja O-R mapiranja za koje postoje NoBrainer-NoCode alati (samo UML editor).

Pusti ljude da se bave lepim problemima dok mogu, a ako se ikada odluce da postanu pravi programeri imace "gruntwork"-a na pretek.
Boris B. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2010, 11:19   #1555
Boris B.
Član
 
Član od: 3.5.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 101
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Evo i za sve ljubitelje programerskih izazova
http://uva.onlinejudge.org/index.php...d=8&category=1

Tu ima oko 1000 problema/zadataka i svi su fenomenalni. Svi problemi citaju parametre sa standardnog ulaza (stdin) i pisu na standardni izlaz (stdout).

Najbolje je to sto postoji online sudija, ti uploadujes svoj kod i on ti kaze da li je resenje dobro i koliko brzo radi. Postoji i lista top resenja, itd. Podrzani jezici su C, C++, Java, Python i ostali.
Boris B. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Boris B. na korisnoj poruci:
Todors (5.6.2010)
Stara 5.6.2010, 20:34   #1556
Todors
Član
 
Član od: 16.4.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 462
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 68 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

E super ti je ovaj link, baš sam tako nešto tražio da radim. Jedino što ne podržava c# pa me i nije toliko zainteresovao. Pa sam se malo bacio na kopanju neta i našao ovaj ruski sajt http://acm.timus.ru/problemset.aspx koji je veoma sličan Uva i podržava c#.

U svakom slučaju super zanimacija ovog leta
Todors je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 22:59   #1557
vasto lorde
Član
 
Član od: 3.5.2010.
Poruke: 56
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
Boris B. kaže: Pregled poruke
Evo i za sve ljubitelje programerskih izazova
http://uva.onlinejudge.org/index.php...d=8&category=1

Tu ima oko 1000 problema/zadataka i svi su fenomenalni. Svi problemi citaju parametre sa standardnog ulaza (stdin) i pisu na standardni izlaz (stdout).

Najbolje je to sto postoji online sudija, ti uploadujes svoj kod i on ti kaze da li je resenje dobro i koliko brzo radi. Postoji i lista top resenja, itd. Podrzani jezici su C, C++, Java, Python i ostali.
a postoji i domaci online judge system sa zadacima na srpskom, z-trening.
vasto lorde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2010, 21:54   #1558
Ivan-94
Veteran
 
Član od: 15.3.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 654
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 63 puta na 43 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ivan-94 Slanje poruke preko Skypea korisniku Ivan-94
Određen forumom Re: Programming Challenges

Evo malo da probudim temu,a i raspust je...
Zadatak:

Naravno da korisnik moze da izbaci vise loptica.
Kriterijumi za pobedu su:
  • Fizika
  • Predvidjanje kuda ce loptica da ide
  • Perfect pixel collision
Deadline:1.07.2010

Poslednja ispravka: Ivan-94 (24.6.2010 u 17:42)
Ivan-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2010, 0:33   #1559
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
Ivan-94 kaže: Pregled poruke
Evo malo da probudim temu,a i raspust je...
Zadatak:

Naravno da korisnik moze da izbaci vise loptica.
Kriterijumi za pobedu su:
  • Fizika
  • Predvidjanje kuda ce loptica da ide
  • Perfect pixel collision
Deadline:1.07.2010
Ne vidi se slika (uploaduj na imageshack). Ali ako se pominju loptice i fizika, bilo je vec.
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2010, 3:04   #1560
Ivan-94
Veteran
 
Član od: 15.3.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 654
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 63 puta na 43 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ivan-94 Slanje poruke preko Skypea korisniku Ivan-94
Određen forumom Re: Programming Challenges

Niko nece da radi?
Da promenim zadatak?
Ivan-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
challenge, programiranje, takmicenje


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Multithreading in game programming with C++ yaelo Pravljenje igara 0 19.10.2006 1:52


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com