Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2013, 14:16   #141
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citajte i placite
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/g...-Revealed.html
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GaleOm na korisnoj poruci:
Maladikt (19.8.2013)
Stara 19.8.2013, 15:07   #142
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WildStar

WoW 2

Sent from my ALCATEL_one_touch_995 using Tapatalk 2
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 15:51   #143
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Moze neko da mi pojasni ovo,ja sam shvatio da ce da bude pay2win sa subscribe?da fuq?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 16:22   #144
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Traziti 60 dolara za igru pa 15 dolara mesecne pretplate, dok se za dzabe u etru nalaze igre kao sto su Rift, Tera, Planetside2, FireFall itd. je ravno samoubistvu Steta, mogla je sjajno da prodje igra da su se odlucili za B2P kao GW2 ili F2P,ovako...ko bi platio tol'ke pare za WoW klon sa prosecnom grafikom i bez noviteta (vecinu stvari smo vec videli)... Carbine ce sam pucati sebi u nogu ako odrade ovo
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 16:37   #145
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Moze neko da mi pojasni ovo,ja sam shvatio da ce da bude pay2win sa subscribe?da fuq?
Pay2win se u danasnje vreme isuvise pogresno koristi. Igra ce imati cenu (kao WoW) i moraces da placas pretplatu ukoliko zelis da nastavis sa igrom. Ali postoji i mogucnost grindanja ingame poena kojima ces moci da "kupujes" pretplatu bez pravog novca. Nesto kao EVE.
Meni se iskreno ne dopada ovakav sistem i mislim da nece zaziveti. Mozda im je plan da kasnije igru pretvore u f2p kao sto to obicno biva. Sve u svemu neka hvala.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 16:48   #146
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Sto je prebaceno za prolece?
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 17:02   #147
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Steta. Bio sam siguran da ce biti B2P model, s obzirom na uspeh GW2, tako da sam planirao da kupim. Nista od toga izgleda.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 19:26   #148
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Bas me briga sto je subscription meni odgovara, ako bude kvalitetna igra plaćaću ako ne aj zdravo inače nikad nisam volio f2p model.Takodje ovaj sistem omogucava ozbiljnim igracima da plate igru ingame cashom kao sto je to slucaj u EVE.
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 20:09   #149
Karzen
Član
 
Član od: 14.3.2012.
Poruke: 158
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 38 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: WildStar

jbg, radovao se igri ali sad su ga baš udesili. da je barem free download sa nedeljom play time da vidiš koliko ti se igra sviđa, ili da nema purchase price nego samo kupiš mesec vidiš koliko je teško (ili lako) da zaradiš in-game valute da kupiš još play time onda ok, ali i da kupim igru i da je plaćam... neka hvala za**bao sam se na SWTOR neću i ovde!
Karzen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 20:53   #150
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Bas me briga sto je subscription meni odgovara, ako bude kvalitetna igra plaćaću ako ne aj zdravo inače nikad nisam volio f2p model.Takodje ovaj sistem omogucava ozbiljnim igracima da plate igru ingame cashom kao sto je to slucaj u EVE.
Управо тако.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 21:09   #151
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Bas me briga sto je subscription meni odgovara, ako bude kvalitetna igra plaćaću ako ne aj zdravo inače nikad nisam volio f2p model.Takodje ovaj sistem omogucava ozbiljnim igracima da plate igru ingame cashom kao sto je to slucaj u EVE.
Naravno to stoji, ali ja stvarno ne mogu vise da rastezem finansije jos i na to. Da je b2p bilo bi po meni mnogo bolje ali sta da se radi. Ima vremena, igra prvo treba da se pokaze u praksi, pa ako zaista vredi ocas posla se nabavi. Ali odmah nikako.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 23:13   #152
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Šteta, mada nisam siguran da će uspeti da održe taj sistem dugo.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2013, 23:32   #153
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.136
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.043 puta na 1.265 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Naravno da nece...dajem im godinu dana onda ce kao i mnogi drugi slicni naslovi preci na F2p...jednostavno sve je manje i manje ljudi koji bi da placaju mesecnu pretplatu (b2p ili f2p to je danas realnost)...plus zele da sede na tri stolice...to nije moguce i zaista steta oh well idemo dalje
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2013, 0:50   #154
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WildStar

Ja sam iskreno protiv sub sistema u bilo kojoj igri ali ako vredi moze da se da, nije to bas mnogo. Ali ipak mislim da nije fer naplacivati punu cenu igre i jos pretplatu mesecno. GW toliko godine prezivljavao bez pretplate, evo i GW2 pa konstantno novi sadrzaj. Postoje i ostale MP igre sa ogromnom zajednicom pa opet nema pretplate. Ali OK, znaju oni kako im odgovara. Zelim im da uspeju ali nesto nisam siguran da ce se to sa pretplatom odrzati dugo (ukoliko uopste planiraju taj sistem za stalno)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2013, 7:45   #155
I30J4N
Član
 
Član od: 4.1.2012.
Lokacija: www.guildwars.rs
Poruke: 39
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 35 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: WildStar

pfff... šteta, baš sam hteo da je probam i baš sam se nadao da će biti b2p po uzoru na GW2.

U ovu igru su uložene ogromne pare i očigledno je pravljena za zapadno tržište (zato je i klon) tako da je razumljivo da žele povratiti pare u najkraćem roku (samo da im se pohlepa ne osveti).
60€ za početak, plus 15€ svaki mesec je stvarno veliki luksuz u zemlici Srbiji i lično mislim da ne postoji dovoljno dobra igra koju bi plaćao svakog meseca, isto tako mislim da ni ova neće ponuditi ništa revolucionarno.
I30J4N je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2013, 7:50   #156
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Sistem pretplate za igru je ogromna glupost, to je pokusaj da te vezu za igru jer si dao pare za taj mesec. Sta ako ja odem u bolnicu i zaglavim tamo na mesec dana, ode pretplata, sta ako mi crkne komp, internet, ili moram negde da putujem, ode pretplata. Sta ako mi igra dosadi, a vec sam uplatio taj mesec, sta ako izadje strasno dobra igra sa mnogo sadrzaja, i ja krenem da je igram, a vec sam platio taj mesec pretplate? Ovako te teraju da igras i cistis iste instance nakon end game-a jer 'oces da iskoristis onih mesec dana pretplate, oni kazu da igra pocinje nakon end game u sta licno imam poteskoca da poverujem Znaci B2P ili F2P sa sitnicama koje mogu da se kupe za prave pare jer ce uvek biti ljudi koji hoce konja sa vatrenim kopitima
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2013, 9:01   #157
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Kako brzo promijeniste misljenje o igri zbog sistema placanja sad ispade odjednom da igra neće nista valjati.Prvo, ovo nije klasicini sistem pretplate vec sistem slican kao u EVE gdje u igri mozes za novac koji zaradis u igri da kupis sertifikat umjesto da placas mjesecnu pretplatu.Znaci da ozbiljni igraci koji provode dosta vremena u igri tesko da ce platit centa za pretplatu.Drugo prvi mjesec igranja ne placas pretplatu tako da imas mogucnost skupiti dovoljno golda da kupis sertifikat a i možeš vidjeti isplati li ti se igrati ili ne.Meni je ovo sasvim ok na papiru a u stvarnosti ćemo vidjeti kako sve to funkcioniše
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2013, 9:23   #158
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
dreamfall kaže: Pregled poruke
sistem pretplate za igru je ogromna glupost, to je pokusaj da te vezu za igru jer si dao pare za taj mesec. Sta ako ja odem u bolnicu i zaglavim tamo na mesec dana, ode pretplata, sta ako mi crkne komp, internet, ili moram negde da putujem, ode pretplata. Sta ako mi igra dosadi, a vec sam uplatio taj mesec, sta ako izadje strasno dobra igra sa mnogo sadrzaja, i ja krenem da je igram, a vec sam platio taj mesec pretplate? :freddy:
За разлику од Србије у већини нормалних земаља нико не сече вене због 10-11 евра тако да не капирам о каквом везивању причаш... Сигурно ће неко ко има 1000+ евра плату да драми ако уплати претплату а пропусти пола месеца да игра. Тога има само код нас...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2013, 10:15   #159
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Slazem se sa @Cages oko mesecne pretplate da to zaista nije mnogo novca. Medjutim neuspeh Konana, Ratova zvezda, Tere, LOtR i drugih naslova ne uliva mnogo poverenja da ce ovaj sistem zaista funkcionisati na duze staze. Problem za ovaj tip igara je sto su vremenski zahtevne i sto se moze igrati samo jedna u nekom vremenskom periodu na drugoj strani konkurencija u ovom zanru ili konkretnije pod-zanru je veoma snazna tako da igraci mogu birati samo jedan od ponudjenih naslova. Da li ce WildStar uspeti da se izbori da zauzme to mesto kod velikog broja igraca ostaje da vidimo mada mene nisu uverili da imaju taj potencijal.

Po meni World of tanks ima genijalan sistem napredovanja i cudno mi je da ni jedan MMO tim ne istrazuje dalje mogucnosti u tom pravcu.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2013, 10:39   #160
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Slazem se sa @Cages oko mesecne pretplate da to zaista nije mnogo novca. Medjutim neuspeh Konana, Ratova zvezda, Tere, LOtR i drugih naslova ne uliva mnogo poverenja da ce ovaj sistem zaista funkcionisati na duze staze. Problem za ovaj tip igara je sto su vremenski zahtevne i sto se moze igrati samo jedna u nekom vremenskom periodu na drugoj strani konkurencija u ovom zanru ili konkretnije pod-zanru je veoma snazna tako da igraci mogu birati samo jedan od ponudjenih naslova. Da li ce WildStar uspeti da se izbori da zauzme to mesto kod velikog broja igraca ostaje da vidimo mada mene nisu uverili da imaju taj potencijal.

Po meni World of tanks ima genijalan sistem napredovanja i cudno mi je da ni jedan MMO tim ne istrazuje dalje mogucnosti u tom pravcu.
Prijatelju moras znati jednu stvar iako se nama cini da SWTOR,LOTR ili neka druga subscription igra izgleda propala vjeruj mi nije tako.Te igre imaju svoju populaciju i daleko su od propalih igara.To što nisu besplatne kao Gw2 ne znači ama baš ništa.Kao što Cages kaže zapadnjacima nije problem tih deset eura kad im se svidja nešto za razliku od nas koji volimo sve što je besplatno makar bilo i manje kvalitetno.Na svijetu imaš ogroman broj fanova Star Wars ili Gospodara Prstenova koji će te igre igrati samo iz tog razloga.Svi kažu B2P sistem kao u GW2 je najbolji pa je samim tim i GW2 najbolja igra a da nekim slučajem moraju plaćati 5 eura pretplate da li bi i tada ta igra bila najbolja?
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com