Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.5.2013, 10:06   #61
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

http://ht.ly/lgLo4

Paths

Poslednja ispravka: cages (22.5.2013 u 11:42)
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2013, 11:38   #62
Gravespawn_89
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 247
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 72 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: WildStar

To nisu klase, već paths. To se bira pored klase.

http://www.youtube.com/v/lmCyPXv5APY

http://www.youtube.com/v/yJkfhxLEhEU

EDIT: Da citiram iz tog linka

Citat:
What is the difference between a class and a path?
Picking a Class is choosing the way you like to fight. Are you a gunslinger, a squishy healer, or meatshield? Picking your Path is choosing your playstyle. Do you like to explore dangerous places, kill enemies, or study things? Make a choice, and we'll make sure you get lots of what you like.
Gravespawn_89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2013, 19:17   #63
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Stress test za vikend
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2013, 19:22   #64
halabit
Član
 
Član od: 20.4.2010.
Poruke: 98
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 43 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
Our first #WildStar stress test is this weekend! Invites have been going out for the last 24 hours, so check your spam folders! (ukljucujuci i EU)

WildStar Hands On Path Reveal And MORE!

WildStar Gameplay Hands On

WildStar Interview With Jeremy Gaffney

Poslednja ispravka: halabit (22.5.2013 u 20:16)
halabit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2013, 18:05   #65
halabit
Član
 
Član od: 20.4.2010.
Poruke: 98
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 43 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Dobili neko invite za ovaj stress test ?

Vidim da neki likovi na WS Twiteru ih preispituju da li su stvarno zvali ljude iz EU ili ne , oni kazu da ali iskreno nesto mi sumljivo
halabit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2013, 18:23   #66
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Ja 3 account-a,ni na jedan dosad
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2013, 0:15   #67
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Nista jos, nazalost
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2013, 1:18   #68
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

I ja tri komada i nista
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2013, 3:39   #69
halabit
Član
 
Član od: 20.4.2010.
Poruke: 98
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 43 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Izgleda da su poslali jos jednu turu invite. Naravno ... nista

Citat:
We've already got thousands of testers ready to break our servers during the weekend's stress test... but we want ever more of you to help out! A huge batch of invites are going out as we speak.

Spread the word! Check your inbox, your spam folders, and anywhere else you can think of for that invite, and help us set the servers on fire this weekend!
halabit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 11:36   #70
Gravespawn_89
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 247
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 72 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Da li sam ja jedini uzbuđen ovom igrom? Ima humor, ima stari šmek vanilla WoW-a, svež pristup u kome nije samo fantasy već ima i Sci-Fi, nije target based već su sposobnosti slobodnog tipa, kuće, staze, raznovrsnost, iz videa izgleda lepo ispolirano i ako je closed beta, 40 man raids i gomile drugih sitnica. A vidim na netu nema neki veliki buzz. Da li je to zbog toga što se MMOvi stalno predstavljaju kao najbolja stvar posle pizze a kada izađu budu bajat hleb pa su ljudi oguglali ili šta?
Gravespawn_89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 13:31   #71
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
Gravespawn_89 kaže: Pregled poruke
Da li sam ja jedini uzbuđen ovom igrom? Ima humor, ima stari šmek vanilla WoW-a, 40 man raids i gomile drugih sitnica. A vidim na netu nema neki veliki buzz. Da li je to zbog toga što se MMOvi stalno predstavljaju kao najbolja stvar posle pizze a kada izađu budu bajat hleb pa su ljudi oguglali ili šta?
Mislim da su ljudi postali oprezni jer su zadnjih nekoliko godina svaki MMORPG predstavljali kao revoluciju,pravio se hype do neba i na kraju cabar.... Pusti hajp,ako vredi nakupice se korisnika ako ne vredi onda nista ne pomaze
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 15:27   #72
Karzen
Član
 
Član od: 14.3.2012.
Poruke: 158
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 38 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Ja sam GW2 igrač i volim tu igru ali moram reći da jedva čekam Wildstar, sviđa mi se grafika, klase, pathovi su veoma dobra zamisao jer ti daje razlog da napraviš altove i da ti altovi imaju potpuno različit stil igre i druge questove od main lika dakle replay value je velik.
Sa druge strane imam neke brige... kao prvo postojanje dve suprotne frakcije što praktično garantuje openworld pvp (nadam se da grešim, ali znam da ljudi to vole ja lično ne shvatam poentu), ako je to neophodno za igru bilo bi dobro da postoji nešto kao neutral, i u tom slučaju igrači ne mogu da te napadnu i obrnuto. Ako želiš da promeniš svoj status moraš da odeš do nekog naselja tvoje frakcije promeniš u "pvp mode" (na ovaj način nema ljudi koji se kriju iza "neutrala" od igrača višeg lvl a napadaju slabije).
Druga velika briga mi je statičnost borbe (sudeći po onome što sam video na gameplay snimcima) odnosno da moraš da stojiš na mestu dok channeluješ skill/spell, 90% MMO igara koristi ovo ali GW2 mi je otvorio oči kad je dozvolio kretanje za vreme channela (postoji par "nuke" skillova koji te ukopaju u mesto ali ostali su free move).
To bi bilo to što se mog mišljenja tiče!
Karzen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 16:01   #73
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Hmmm pa de znam,meni je open world pvp extra stvar a prosto za igrace koji to ne vole vecina developera napravi PvE realm gde ne mozes da budes napadnut ako se nisi flagovao i gg i vuk sit i ovce na broju
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 16:58   #74
Gravespawn_89
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 247
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 72 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Meni je open world PVP najjača stvar, daje taj neki osećaj opasnosti kad izađeš iz zone koja je kontrolisana tvojom frakcijom i tera ljude da se grupišu radi bezbednosti. Human social evolution 101 Ali sam siguran da će imati PVE serveri za one koji to ne vole.

Što se tiče borbe koliko sam video retko koja sposobnost ili magija te tera da kanališeš što ti daje neki strateški izbor, stajati i pokušati da izbaciš nešto jače ili spamovati slabije instant magije. Ali ljudi koji si igrali u beti kažu da se u Wildstaru krećeš mnogo više nego u GW2 so who knows. Dok ne dođe open beta imamo samo špekulacije.
Gravespawn_89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 18:56   #75
Karzen
Član
 
Član od: 14.3.2012.
Poruke: 158
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 38 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Citat:
Gravespawn_89 kaže: Pregled poruke
Meni je open world PVP najjača stvar, daje taj neki osećaj opasnosti kad izađeš iz zone koja je kontrolisana tvojom frakcijom i tera ljude da se grupišu radi bezbednosti. Human social evolution 101
što se grupisanja tiče to je verujem moguće samo u početku, kad je igra još nova i ima igrača koji su u istom stadijumu levelovanja, na istim questovima (?loša strana pathova?), ali posle mesec-dva takvih situacija će biti sve manje.
Takođe činjenica je da ima gankera, max lvl character dođe u low lvl zonu i sam pobije 5 ljudi za 10 sekundi (ne znam tačno kako zone rade i da li je ovo što sam rekao primenjivo za WS) bez obzira da li je u pitanju PVP ili PVE server ovako nešto nije fer i svakako bi trebalo da se reguliše (tipa - ne možeš da napadneš nikog ko nije 2 lvl iznad, odnosno ispod tvog ili da oprema ima koeficijent pa se on poredi da ne bi bilo sitacija tek izlevelovan karakter protiv karaktera sa najboljim gearom), takođe onemogućiti situacije 5 na 1 na primer, dueling sa izazovom je ok, čak i grupni izazov bi bila strava opcija, neka vrsta deathmatch na open world terenu!

Citat:
Gravespawn_89 kaže: Pregled poruke
Što se tiče borbe koliko sam video retko koja sposobnost ili magija te tera da kanališeš što ti daje neki strateški izbor, stajati i pokušati da izbaciš nešto jače ili spamovati slabije instant magije. Ali ljudi koji si igrali u beti kažu da se u Wildstaru krećeš mnogo više nego u GW2 so who knows. Dok ne dođe open beta imamo samo špekulacije.
Video sam par snimaka (uglavnom snimci u pozadini dok youtube komentatori pričaju o igri) ali spellcaster (exile) baca one ice(ili hologramske) daggere na moba, channel traje oko 2 sekunde i lik je ukopan na mestu, a castuje spell jedan za drugim tako da za skill koji nema dug cooldown a traži da si ukopan na mesti je malo bez veze, isto sam video i za gunslingera ili kako se već zove klasa koristio je neka 3-4 različita napada i stojao u mestu iako je bio u melee rangu mobova i dobijao dmg...
nadam se lično da je onaj koji je snimao te snimke WoW igrač koji nije ukapirao da sme da se kreće za vreme channelovanja, jer ovo je koliko vidim jedina mana koja bi me sprečila da igram WS na duže vreme. U GW2 nikad ne stojim mirno non-stop se pomeram u borbi, jednom sam probao da igram statično i smorio se... "God gave you WASD keys... use them!"
Karzen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 19:33   #76
Gravespawn_89
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 247
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 72 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Pa kakva bi to igrala bila da nema gankovanja? Ali čisto sumnjam da ako ima šta da se radi na maksimalnom nivou da će neko da se bakće ubijanjem low level ljudi. To se deševa kada igra postane dosadna pa ljudi nalaze način da se zanimaju sadističkim ubijanjem jadnih lowbia :P
Gravespawn_89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2013, 21:11   #77
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: WildStar

http://www.wildstar-online.com/en/ne...he_luminai.php
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 20:45   #78
halabit
Član
 
Član od: 20.4.2010.
Poruke: 98
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 43 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Nesto gameplay-a, housing i combat

halabit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku halabit na korisnoj poruci:
cages (30.5.2013), Gravespawn_89 (30.5.2013)
Stara 30.5.2013, 22:07   #79
Voo Kanigia
Član
 
Član od: 23.7.2012.
Poruke: 106
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 74 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Iskreno VELIKA mana gw2 je nepostojanje open world pvp-a tj gankovanja. Ako je nesto bilo ultra uzbudljivo i dobro u vanila wow-u i tbc (pre masovne upotrebe fly mounta i portala) onda je to world pvp.
Voo Kanigia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Voo Kanigia na korisnoj poruci:
Gravespawn_89 (30.5.2013)
Stara 30.5.2013, 22:30   #80
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: WildStar

Ne pada mi na pamet ovo da pogledam ako nema pve servera.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com