Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.4.2011, 19:41   #121
sakiban
Novi član
 
Član od: 25.10.2010.
Poruke: 17
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Rift

I ja sam na Icewatch ...
Trenutno 37lvl
sakiban je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2011, 19:04   #122
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Rift

gde ima najjeftiniji key da se uzme?
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2011, 20:35   #123
dacheemeer
Novi član
 
Član od: 30.3.2011.
Poruke: 13
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Rift

Izasla je box verzija kod nas , ima da se kupi preko computer landa i slicnih prodavnica. Kosta 4500-5000 din. Ja sam tako kupio, jer imam neku bolesnu ljubav prema kutijama
dacheemeer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2011, 10:10   #124
Alexfun
Član
 
Član od: 11.8.2010.
Poruke: 117
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 32 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Rift

Citat:
dacheemeer kaže: Pregled poruke
Izasla je box verzija kod nas , ima da se kupi preko computer landa i slicnih prodavnica. Kosta 4500-5000 din. Ja sam tako kupio, jer imam neku bolesnu ljubav prema kutijama
Box verzije su zakon za bilo koju igru. Za mmo igre (koje ne koriste neki drm klijent kao steam) i nije toliko vazno ali za sve ostale igre jeste. Zamisli na primer steam spusti servere / Valve bankrotira... odeeeeeeeeeeee Drm servisi ti nikad ne garantuju koliko ce dugo raditi. Za 10 godina, iz nostalgicnih razloga, hoces da odigras neku igru ponovo. Posegnes za DVD-om, kad ono nema. Potrazis na netu da download klijent za potreban drm servis, kad on vise ne postoji Jedina prednost downloadable igara je sto se mogu naci na popustima po dosta niskim cenama (nakon odredjenog vremena). Imam bas dosta igara na steam i dosta mi je krivo sto nemam lepo moje pakovanje sa dvd-om i slikama (makar za one omiljene).

Sto se tice samog rifta i kutije: Imam kuci wow+ekspanzije, GW + ekspanzije, aion, pa bi voleo i da sam rift uzeo, ali nisam imao pojma kad bi to moglo kod nas da stigne. Pitao sam na sve strane i slao mailove, ali nisam dobio nikakav odgovor.
Alexfun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Alexfun na korisnoj poruci:
_Grotesque_ (11.5.2011)
Stara 11.5.2011, 22:08   #125
dacheemeer
Novi član
 
Član od: 30.3.2011.
Poruke: 13
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Rift

E pa to. Ja isto imam wow+expanzije i gw+expanzije i sve stoji tu uredno poredjano Volim te kutije kad su lepo dizajnirane.Ovde se dobije poster sa mapom i svasta jos. Uglavnom lici na kutiju za gw samo u wow fazonu
dacheemeer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2011, 8:46   #126
Alexfun
Član
 
Član od: 11.8.2010.
Poruke: 117
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 32 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Rift

Izasao je 1.2 patch. Patch ispravlja dosta bug-ova, problema vezanih za balans i doneo je :
  • Prvi 10men raid
  • LFG - Looking For Group
  • Slotove za podesavanje izgleda heroja
  • Integraciju sa facebook-om
  • Par novina vezanih za craft (Crafting weekly quest, Crafting rift, poboljsan craft UI...)
  • Poboljsanja vezana za AH ...
Nisam stigao nista da probam osim taj novi 10men raid. Za sad po tezini podsecaju na 10men hard mode Ulduar (WoW), mozda cak i malo teze. Javicu jos ako nesto bude interesantno.
Po onome sto sam video, ljudi su dosta zadovoljni sa poslom koji je trion uspeo da odradi (ispravi i promeni gomulu stvari) za relativno kratak period od patcha 1.1.
Alexfun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2011, 9:51   #127
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Rift

Ne znam da li je do sada bilo, na mail mi je stiglo obavestenje da ima 7 dana free trial.

http://eu.riftgame.com/en/products/m...der_free_trial
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2011, 16:52   #128
dacheemeer
Novi član
 
Član od: 30.3.2011.
Poruke: 13
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Rift

Da da izaso je free trial,tako da,da vas mi koji smo kupili igricu ne bi ubedjivali ili,ne daj boze,terali da kupite rift,probajte pa vidite kako vam se svidja
dacheemeer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2011, 18:14   #129
dradano1
Novi član
 
Član od: 9.4.2011.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Rift

18 + Balkanski Guild Nenadjebivi, Defiant strana, server Whitefall !!!
Ima nas vec dosta , ima dosta lvl a 50 i vec radimo t1, t2 dungeone expert riftove itd.
Ako zelite balkanski guild, dobru za*****ciju i mogucnost da na guild chatu psujete na nasem, a ne na engleskom ovaj guild je prava stvar za vas.
Ako dodete u guild i roku od tjedan dana od kad je ovo pisano dobit cete jos BESPLATNO 2 lonca za kuhanje oblozena 2mm visokokvalitetnim teflonom koji nikad ne zagorjeva
Vidimo se ljudi uzivajte igra je inace super.

Poslednja ispravka: dradano1 (15.5.2011 u 18:51)
dradano1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2011, 8:09   #130
Alexfun
Član
 
Član od: 11.8.2010.
Poruke: 117
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 32 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Rift

Citat:
dradano1 kaže: Pregled poruke
Ako dodete u guild i roku od tjedan dana od kad je ovo pisano dobit cete jos BESPLATNO 2 lonca za kuhanje oblozena 2mm visokokvalitetnim teflonom koji nikad ne zagorjeva
To sinko daje odlican bonus na endurance Zelim vam puno srece momci. Kad kreneta sa raidom, cimajte mene na pm ovde za par saveta.
Alexfun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2011, 9:40   #131
Alexfun
Član
 
Član od: 11.8.2010.
Poruke: 117
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 32 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Rift

Na jednom od servera dnevni quest u glavnom gradu je imao veliki bug i samo jedan node je radio / mogao je da se pokupi (treba ti 5 quest itema da bi zavrsio). Igraci su civilizovano cekali u redu jedan iza drugog, da bi kompletirali quest.

Nesto sto se retko vidja u danasnjim mmo igrama:

http://www.youtube.com/watch?v=sud0ov2knfs
http://www.youtube.com/watch?v=ALP7B...eature=related

Naravno, sto se tice ljudi, sve zavisi koliko imas srece i na kakav si server upao, ali ovako nesto je lepo videti

Poslednja ispravka: Alexfun (17.5.2011 u 9:49)
Alexfun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Alexfun na korisnoj poruci:
altas (17.5.2011), Illuvios Nais (18.5.2011)
Stara 18.5.2011, 21:02   #132
eXecutioner
Član
 
Član od: 2.7.2006.
Poruke: 127
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 39 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Rift

Evo jedna od retkih domaćih recenzija

http://www.igrorama.com/2011/05/rift-recenzija.html
eXecutioner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku eXecutioner na korisnoj poruci:
_Grotesque_ (19.5.2011)
Stara 1.6.2011, 15:46   #133
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Rift

Jel ovo igra neko jos uvek, prilicno je zamrla tema?
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2011, 15:49   #134
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Rift

Ma igra mnogo ljudi, kakve veze ima tema sa tim?
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2011, 15:55   #135
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Rift

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Ma igra mnogo ljudi, kakve veze ima tema sa tim?
Pa, da elaboriram, probao sam trial jos ranije, dosta dobra igra na prvi pogled iako je u pitanju cisti WoW klon sa boljom grafikom i par dodatih elemenata.
Elem ono sto me interesuje je da li su EU serveri prilicno popunjeni, ili je populacija u opadanju kao sto neki navode.
Nema ni jedan zanimljiviji novi MMO trenutno, pa me zanima stanje igre trenutno da bi se eventualno upustio u istu.
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2011, 16:02   #136
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Rift

Puni su serveri, a autori svakog meseca izabce novu epizodu end-level sadržaja (1.1 River of Souls u aprilu, 1.2 the spoils of war u maju - igra je objavljena u martu). Kao što sam ranije naveo, Rift se od 1-31. marta samo na Steamu prodao u 123,000 primeraka i imao (bruto) zaradu od 4,9 miliona dolara. A tek sad j počeo 7-dnevni trial, povremeni popusti i navala novih igrača... U mom SWTOR guildu praktično svi igramo Rift, a vidim i na FB dosta kolega koji organizuju drugove za grupnu kupovinu...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
vlacke (2.6.2011)
Stara 2.6.2011, 7:57   #137
Alexfun
Član
 
Član od: 11.8.2010.
Poruke: 117
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 32 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Rift

Rift je skroz ispolirana i zabavna igrica. Neki igru toliko hate-uju bez razloga a nisu je ni probali (po meni grese dusu). Ako trazis neki filler dok ne stigne GW2 / Diablo / SWTOR ovo ti je savrsena igra (ako mozes pretplatu da placas bez problema). Sto se mene tice ako sve gore navedene igre ne ispune ocekivanja ,bez problema mogu ostati da igram Rift.
Alexfun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Alexfun na korisnoj poruci:
vlacke (2.6.2011)
Stara 2.6.2011, 17:24   #138
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Rift

@Eni, Alexfun
Hvala na preporuci, krenucu od sledece nedelje.
Jos jedno pitanje, vezano za klasu, procitao sam da su mnoge klase dozivele nerf, neke cak i preterani, pa me interesuje sta je po vasem misljenju dobar odabir za relativno brzo levelovanje, dobar kill/survival rate recimo?

Doterao sam u trialu bladedancera/assasina, i clerica, shaman/justicar/jos nesto, do 15. lvl, rogue je bio dosta ubojitiji protiv mobova na primer.
Probao sam i paladina (+ reaver i jos nesto, ne mogu da se setim) ali on nije ostavio bas dobar utisak na moju veliku zalost, WoW sam igrao sa paladinom i cini mi se je tamo daleko superiorniji u poredjenju sa rift paladinom.
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2011, 9:31   #139
Alexfun
Član
 
Član od: 11.8.2010.
Poruke: 117
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 32 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Rift

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
@Eni, Alexfun
Hvala na preporuci, krenucu od sledece nedelje.
Jos jedno pitanje, vezano za klasu, procitao sam da su mnoge klase dozivele nerf, neke cak i preterani, pa me interesuje sta je po vasem misljenju dobar odabir za relativno brzo levelovanje, dobar kill/survival rate recimo?

Doterao sam u trialu bladedancera/assasina, i clerica, shaman/justicar/jos nesto, do 15. lvl, rogue je bio dosta ubojitiji protiv mobova na primer.
Probao sam i paladina (+ reaver i jos nesto, ne mogu da se setim) ali on nije ostavio bas dobar utisak na moju veliku zalost, WoW sam igrao sa paladinom i cini mi se je tamo daleko superiorniji u poredjenju sa rift paladinom.
Nazalost "paladin" u Riftu nije paladin iz WoW-a jer nema nikakve vrste heala (osim jednog tanking sa CD od 10minuta).

Ako zelis "brzo levelovanje, dobar kill/survival rate" onda igraj clerica. Ima leveling kombinacija sa Justicar-om gde mozes sam da ubijas more monstera bez down time-a. AoE grind. Ok je i rouge klasa sa petom (kao i obicno, no down time). Pre se moglo uspesno solo levelovati sa reaver buildom za warriora ali je to nefed.

Ako hoces da se opustneo lvl a brzo ubijas monstere onda igraj roug-a sa petom. Ako hoces da ih sporije ubijas igraj clerica.
Alexfun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Alexfun na korisnoj poruci:
vlacke (5.6.2011)
Stara 3.6.2011, 10:02   #140
Alexfun
Član
 
Član od: 11.8.2010.
Poruke: 117
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 32 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Rift

Sa druge strane ne znam sta ti je cilj kada zavrsis levelovanje:

Cleric - Kao cleric ces nalaziti lako party za expert instance jer mozes da budes healer. Samo budi upozoren da je heal u riftu nenormalno tezak. Ne moze se uporediti sa onim iz wow-a. (naravno mozes biti tank ili ranged dps ili mele dps kao cleric takodje). To je jedan od razloga sto ljudi igraju clerica jer mozes igrati skoro sve uloge u igri. Sto se tice pvp-a, dobrog clerica (kao i u vecini igara) je veoma tesko ubiti. Potrebno je na lobanju da mu skoce najmanje 3-4 da bi ga umuljali ko zeca. Inace 1v1 healing pvp clerica je veoma tesko ubiti.
Aoe grind: http://www.youtube.com/watch?v=b2DEQzsOKlA

Rouge - Kao rouge mozes igrati support klasu ili ranged / mele dps i rouge tank (oslanja se na magical shields / dodge, dosta interesantno). Support klasa (bard) je neophodna za raid, kao i za expert instance. Sto se pvp tice, slican gameplay kao u svakom mmo za tu klasu, samo sto mozes biti ranged ili mele
http://www.youtube.com/watch?v=6osvFYqQf3o

Warrior - Ja igram warriora. Najbolji je PVE DPS za raid. Obicno je warrior glavni tank u raid-ovima. Sto se pvp tice, trenutno je dosta tesko igrati kao warrior (osim ako hoces da igras tenka u pvp-u).

Mage - Nije se tesko levelovati sa elemental spec (ima peta). Mozes igrati kao: ranged dps / support AOE healer (pravis dmg i sa tim heal + nekolko healing spelova) / support buffer spec (najbolji spec za buff raida). Sto se pvp tice idu ruku pod ruku sa clericima. Trenutno su previse overpowered i potreban im je dobar pvp nerf. Pogledaj video i vidi zasto:
http://www.youtube.com/watch?v=LzLGOhdm4Ds&hd=1
Alexfun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Alexfun na korisnoj poruci:
vlacke (5.6.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WOW kutak Pr3dat000r MMORPG igre 13584 12.3.2023 15:35
Najmaštovitije oružje? riddik O igrama uopšte 88 26.10.2009 22:57
Motorstorm : Pacific Rift Leonida Konzole 0 14.1.2009 22:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com