Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.5.2012, 1:01   #41
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Ne znam, meni se igra dopala. Posle gustiranja GW2 mislio sam da nista sto ima klasican kvest sistem necu zaigrati, ovde su mi kvestovi interesantni, bar ono sto sam video u ovoj beti, 90% (daleko, daleko bolje od SWTOR/TERA kvestova). Pogotovo Investigation quest gde ti treba malo vise mozganja, jer ima dosta smicalica. E, sad nadam se da nece biti tako samo u pocetnoj zoni (cisto da zamazu oci ljudima), nego kroz celu igru. Ne znam da li je sada u ovoj beti neko radio "Something Wicked" kvest, ali je toliko zeznut bio da 2 sata nisam skontao o cemu se radi, pa sam trazio spojlere (moras umreti da bi zavrsio kvest, ali tu tek pocinje misterija ). Skill i njihov rotacioni sistem, djene-djene, mada deluje uprosceno, mozes koristiti 7 aktivnih i 7 pasivnih skillova, tj. ability-ja samo mi smeta sto ne mozes da menjas oruzja i za svako oruzje svoj skill, nego kombinujes (recimo 3 skilla za pusku, 4 za mac). Posto nema klasa, a svaki karakter moze da koristi koje god oruzje hoce, eliminise se potreba za altovima (sem ako neko zeli da isproba i preostale 2 frakcije, kontam da su zato i ostavili 3 char slota). E, sad ako se dobro secam, Ability poenima se kupuju skillovi za oruzja, a Skill poeni povecavaju efikasnost, odnosnos damage ili healing. Ability poeni se dobijaju kroz kvestove, a Skill poeni kroz "levelovanje", odnosno posle odredjenog broja experience poena se otkljucava skill poen, s tim sto se exp. progresivno povecava posle svakog otkljucanog poena.
Jedino ne kontam krafting, bar glyphove za oruzje nisam provalio, a kraft oruzja zahteva da ono oruzje koje zelite da napravite poredjate kraft materijal tako da u interfejsu za kraft daje oblik tog oruzja, nesto recimo, poput .--.-- za pusku ili -|--- za mac.
Dalje, dosta ljudi se zalilo na mali broj opcija za kastomizaciju karaktera, ali tesko ce da biti vise, jer ce vecinu opcija za kastomizaciju nuditi preko cash shopa (zato valjda i nema kraft odece). A animacije likova i izvodjenje skillova u beti su bili katastrofa, mada kazu da su postojece animacije "placeholderi" za poboljsanja koja ce uslediti kasnije.

Na kraju krajeva, ipak cu sacekati malcice bolje utiske o igri, pa onda shopping. Bar za mene i moj ukus, igra je osvezenje, samo da Failcom ne opravda svoj opravdano steceni nadimak. A i treba dosta optimizacije, da mi AoC leti na max podesavanjima, a TSW bude slideshow, iako oba koriste isti graficki engine.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku altas na korisnoj poruci:
N.K.P.D. (17.5.2012), _Grotesque_ (15.6.2012)
Stara 17.5.2012, 1:06   #42
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Kvest sistem i skill sistem su jako dobri daleko bolji od TOR-a ili TERE, kupio sam GW2 tako da me drugi MMO-ovi ne interesuju nesto narocito + igra ima pretplatu + cash shop (koji nije obavezan doduse) to mi se cini mnogo pohlepno, treba videti kakav je ostatak igre i u AOC-u je Tortage dosta dobar a ostali deo igre *****e.

Da i atmosfera je super stvarno u igri
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2012, 1:13   #43
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
Grotar kaže: Pregled poruke
Kvest sistem i skill sistem su jako dobri daleko bolji od TOR-a ili TERE, kupio sam GW2 tako da me drugi MMO-ovi ne interesuju nesto narocito + igra ima pretplatu + cash shop (koji nije obavezan doduse) to mi se cini mnogo pohlepno, treba videti kakav je ostatak igre i u AOC-u je Tortage dosta dobar a ostali deo igre *****e.

Da i atmosfera je super stvarno u igri
Pa ipak je ovde EA umesao prste, tako da ocekujem neko ozbiljno mlacenje po novcaniku korisnika.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2012, 1:25   #44
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Sumnjam da EA imao puno uticaja na tu odluku. AoC je kao ''F2P'' a ustavri je samo lvl do 80 ako hoces da igras engame moras da platis sub + ekspanziju + cash shop ima + sada izbacuju i adventure packove, jbg video Funcom da im ide dobro pa sto da ne guraju odmah isti model u TSW.
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2012, 12:10   #45
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Kljucevi za Beta event koji pocinje danas od 18h.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altas na korisnoj poruci:
Angelo Serafin (18.5.2012)
Stara 19.5.2012, 14:51   #46
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Probao sam ovaj beta vikend i prilično sam razočaran sistemom borbe, ali svakako je bolje od klasičnih WoW klonova. Drugačije i zanimljivije.
Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2012, 23:59   #47
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/g...nd-3-Keys.html

Dok se ceka na GW2, koga zanima moze da proba. Ima ih oko 4K jos, mislim da ce biti za sve (podeljeno vec 10K).

Nije da planiram da kupujem, al ko velim ajd' da probam - prilicno sam se kontroverznih prica naslusao.

Izgleda da su ga posteno popravili od prosle bete. Klijent je 14 GB, skida se fino.

Kad prodje, ako nekog bude zanimalo, skucacu par utisaka koje skupim usput.
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2012, 22:42   #48
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Ako neko hoće da proba, da se pridruži Templarima, imam jedan key za sledeći beta vikend (22. jun).
Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2012, 23:32   #49
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Da ne bude da sam zaboravio na obecanje da cu da skucam review, ali buduci da za to moje stivo nije bilo zainteresovanih...

Bice posle poslednje Bete koja ide ovog vikenda i koja je PvPcentricna, nekako ne bih voleo da ishvalim igru pa da posle moram da se ogradjujem. Upao sam u celu Beta pricu bez ikakvih saznanja o mehanici itd, kao potpuni noob, i mogu da kazem da me je prijatno iznenadila. Ima tu i zamerki, naravno, ali posle totalnog smora sa SWTOROM, TSW mi je dosao nekako kao osvezenje... Ako ova poslednja Beta bude ostavila jednako povoljan utisak, cak cu ramisliti dal' da spucam pare dok se ne pojavi GW2. Jedino mi je bezveze sto nisam naleteo ni na koga odavde, a nije mi se nesto druzilo sa ostatkom sveta - provaljivao sam fore natenane, isprobavao razne kombinacije za budzenje lika i vise od 50% vremena, u stvari, nisam imao pojma gde ce me to odvesti.

Dakle, prijatno iznenadjenje, definitvno.
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2012, 11:32   #50
cunning
Član
 
Član od: 14.3.2012.
Poruke: 107
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 46 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Ovaj poslednji Beta Weekend je i javna beta, dakle SVAKO ko se ikad prijavio za beta access dobiće invite, verovatno dva, i SVAKO ko se prijavi za beta access do njenog početka će takođe dobiti invite.

"Everyone who has ever registered for The Secret World beta will get access to this final Beta Weekend. This is also true for anyone who has not registered yet but still registers by Friday, June 22nd."
cunning je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2012, 14:50   #51
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

ja nisam dobio tako da ako neko ima visak nek mi posalje privatnom porukom. hvala
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2012, 15:15   #52
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
drow kaže: Pregled poruke
ja nisam dobio tako da ako neko ima visak nek mi posalje privatnom porukom. hvala
Poslao.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2012, 7:20   #53
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Ko ima BWE 3 klijent moze da krene da patchuje...
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2012, 10:17   #54
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

leba vam koliki je scw na hdu. meni krenuo kao skida 12 gb i doso do 31gb i sad nemam mesta... a zeli jos da skida!
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2012, 10:41   #55
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
drow kaže: Pregled poruke
leba vam koliki je scw na hdu. meni krenuo kao skida 12 gb i doso do 31gb i sad nemam mesta... a zeli jos da skida!
Oko 34gb poslednji put kad sam gledao... Sad sam na poslu pa nisam siguran, ali racunaj 35-6 max. Patch je inace negde oko 1.5 za sada (toliko bar kod mene).
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2012, 2:37   #56
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Cool Re: The Secret World

Imam kljuc viska pa ako nekome treba neka javi.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2012, 11:09   #57
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: The Secret World

Ja juce probao i obrisao je posle pola sata igranja.
Nacitao sam se svega i avacega o ovoj igri, uglavnom vrlo pozitivnih komentara, pa rekoh da probam to cudo od igre. Ne znam zasto niko nije spomenu da su kontrole katastrofalne. Ne secam se da sam igrao igru sa losijim kontrolama. Ako ste navikli da koristite mis prilikom igranja (a ko nije ) batalite odmah u startu jer se igra bez misa, dovoljna je samo tastatura a najbolje bi bilo da se igra na gamepadu. Odvratno.
Jucesmo smo nas nekoliko iz klana zajedno poceli da igramo i svi smo je batalili zbog kontrola koje su pravljene za konzole a ne za PC.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2012, 13:13   #58
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Ja juce probao i obrisao je posle pola sata igranja.
Nacitao sam se svega i avacega o ovoj igri, uglavnom vrlo pozitivnih komentara, pa rekoh da probam to cudo od igre. Ne znam zasto niko nije spomenu da su kontrole katastrofalne. Ne secam se da sam igrao igru sa losijim kontrolama. Ako ste navikli da koristite mis prilikom igranja (a ko nije ) batalite odmah u startu jer se igra bez misa, dovoljna je samo tastatura a najbolje bi bilo da se igra na gamepadu. Odvratno.
Jucesmo smo nas nekoliko iz klana zajedno poceli da igramo i svi smo je batalili zbog kontrola koje su pravljene za konzole a ne za PC.



Svasta sam procitao o TSW, ali se na kontrole niko do sada bitno nije zalio...

Ja ga evo igram misem, remapirao tastaturu, sve pici kao i kod ostalih MMORPG... Istini za volju, nisam nikad igrao nesto na konzoli da bih mogao da poredim, ali ne bih mogao da kazem ni da mi bilo sta u vezi sa kontrolama izgleda posebno neuobicajeno.
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2012, 13:46   #59
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.350
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.980 puta na 7.029 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Ma navikli se ljudi na tenkove
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2012, 15:06   #60
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Ko je igrao prethodne 3 bete, jel su sredili kombat i animacije u ovoj beti? I jel neko probao instance?
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com