Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.6.2010, 1:18   #41
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

...Најавили су Closed betu.. http://www.facebook.com/ForsakenWorld ..
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2010, 6:52   #42
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Jos juce je izasao video gde na kraju istog pise da je CB "this winter". Na zvanicnom sajtu jos nema nista i cekam da se oglase. Nije mi jasno zasto bi podelili kljuceve vec sad i podigli toliki hype, pripremili sajt itd da bi zatim pustili vest da ce prvo testiranje igre biti tek za 6 meseci.. Ljudi su ionako vec bili nestrpljivi i nervozni jer nisu davali puno informacija, a sad posle ovoga mnogo ljudi nece imati strpljenja da ceka jos pola godine pored svih dobrih mmorpg-ova koji izlaze ranije. Cekam zvanicnu 100% informaciju i to samo sa FW sajta i onda cu da...trazim drugi mmo.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2010, 7:49   #43
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Па то и јесте званична информација, само што је на њиховом званичном фејсбуку :S

Таман сам се понадао да ћу играти неки добар mmo али изгледа ништа до зиме..
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2010, 13:26   #44
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
Таман сам се понадао да ћу играти неки добар mmo али изгледа ништа до зиме..
Isto...
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2010, 15:08   #45
Indijanac95
Član
 
Član od: 8.6.2010.
Poruke: 160
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Mozda kad dodje zima u kini ako bude na nasu zimu ..... sto su sad davali kljuceve !!!!!!!! kako me nervira jedva docekao neki mmorpg dobar i na kraju PRC!!!
Indijanac95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2010, 0:57   #46
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
Hello Folks,
I wanted to introduce you to a few world bosses in Forsaken World, that will require you to group up with other players.

First up is Blood Claw! He roams the Blood Claw Camp grounds and will devour all who pass his way.
We recommend a raid of 15 players to take him down.
Click to view larger image


If you survive Blood Claw and his gang of wolves, I challenge you to take on the Demon Commander! His lust for dark deeds, will surely make you cringe!
We recommend 30+ players, to show this Demon the light.

Click to view larger image


The last Boss we want to visit is the Ghost of Betrayal. His existence is to destory the land of Eyrda! He must be stopped!
We recommend 50+ players to bring this mighty boss down.
Click to view larger image


More coming soon!
50+? lol? Sta je taj jeo?

PS. I nove vesti od PWE...CB ipak pocetkom jeseni, ali ce samo oni koje izaberu moci da upadnu.

Poslednja ispravka: N.K.P.D. (4.7.2010 u 1:10)
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2010, 10:53   #47
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
Indijanac95 kaže: Pregled poruke
Mozda kad dodje zima u kini ako bude na nasu zimu ..... sto su sad davali kljuceve !!!!!!!! kako me nervira jedva docekao neki mmorpg dobar i na kraju PRC!!!
People's Republic of China - PRC
Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2010, 11:36   #48
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
50+? lol? Sta je taj jeo?

PS. I nove vesti od PWE...CB ipak pocetkom jeseni, ali ce samo oni koje izaberu moci da upadnu.
Nema kume leba od ovog, računaj da će biti "Allods China Edition" iz svega ovoga, ili bar dok ne ubace anniversary pack A za betu, mislim da će prvo puštati US IP igrače (imaju IP tracker <.<) pa tek onda ostatak sveta (PWE je to, računaj na najgore )
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2010, 15:19   #49
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Nema kume leba od ovog, računaj da će biti "Allods China Edition" iz svega ovoga, ili bar dok ne ubace anniversary pack A za betu, mislim da će prvo puštati US IP igrače (imaju IP tracker <.<) pa tek onda ostatak sveta (PWE je to, računaj na najgore )
Don't scare me man... FW i GW2 me jos jedino odrzavaju u zivotu...
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2010, 16:59   #50
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Don't scare me man... FW i GW2 me jos jedino odrzavaju u zivotu...
Ti se fixaš FW-om Pa kume ako si sam reko da je ovo Angelica Engine, onda
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2010, 17:43   #51
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Ti se fixaš FW-om Pa kume ako si sam reko da je ovo Angelica Engine, onda
Pazi svestan sam da ce biti izuzetno popularna pa samim tim i postoji bojazan da ce da se izeksploatishe maximalno, ali sve se nekako nadam... Ne znam bash me vuche da je igram...ima mi neki shmeckt... A na kraju i ako useru motku sto im nije strano elem B2P here i come!
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2010, 18:04   #52
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Pazi svestan sam da ce biti izuzetno popularna pa samim tim i postoji bojazan da ce da se izeksploatishe maximalno, ali sve se nekako nadam... Ne znam bash me vuche da je igram...ima mi neki shmeckt... A na kraju i ako useru motku sto im nije strano elem B2P here i come!
Iskreno mislim da e popularnost samo hype pred QQ fest, ali ko što kažeš, Nada strada zadnja (prvo idu Mira i Vera ) No ono što sa mislio za Anageliku, jeste da je engine sam po sebi ne-izpoliran, i ima iste bagove u skoro svim igrama (rubberband ftw ). BTW, žao mi je što moram da budem garvan crni, ali odavno se zna da PWBJ može da opstane samo ako izbacuje i štancuje nove igre, tako ne očekuj "savršen svet" iz ovog
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2010, 18:25   #53
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Iskreno mislim da e popularnost samo hype pred QQ fest, ali ko što kažeš, Nada strada zadnja (prvo idu Mira i Vera ) No ono što sa mislio za Anageliku, jeste da je engine sam po sebi ne-izpoliran, i ima iste bagove u skoro svim igrama (rubberband ftw ). BTW, žao mi je što moram da budem garvan crni, ali odavno se zna da PWBJ može da opstane samo ako izbacuje i štancuje nove igre, tako ne očekuj "savršen svet" iz ovog
Neka ne marim...ako budem bezbrizno igrao i uzivao makar i mesec-dva dana bicu zadovoljan. Isto kao i sa Allodsom i jos ponekim igrama...ne zalim ni trenutka provedenog tamo jer je "uzivanje" mmorpg-ova moj cilj. Jbg igre su tu najmanje krive...pruzim svakoj jednoj sansu za koju mi se uchini da vredi i dokle god moze da se igra bez jedova meni puno srce. Kad krivicom devsa ili publishera "prdne u fenjer" ja odok dalje.

Search for the perfect mmorpg continues!

Poslednja ispravka: N.K.P.D. (18.7.2010 u 18:35)
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2010, 0:31   #54
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Meh, na istoku ništa novo, ali ajd bar da upoznamo ljude sa starim novim vestima

Citat:
Updated 7/21/2010:
More to come later this week.

New Gameplay Contents
New Job released:Tamer
a) Specific Skill: Pet Soul Trap. Tamers can capture the special pets that normal players cannot.
b) Bonus Pet EXP when participating in certain events.
c) Pet Hatch Feature released. Players can hatch their pets into Core of Enlightenment which can let pet get large amount of EXP. Tamers are much talented on Pet Hatch.
d) Higher Level of Tamer, larger the hatch bag. (more pets!)

1. New Jobs:  Decomposition Expert, Blacksmith Expert, Tailor Expert.
  • Add new Gear Recharging feature, related to Decomposition Expert. The Decomposition Expert can create Recharging Crystals which can upgrade the Max Durability of gears. More times you have recharged on one same gear, more Crystals are needed.
  • - Add Gear Decomposition feature, related to Decomposition Expert.
  • - Add Weapon Manufacture and Armor Manufacture, related to Blacksmith Expert and Tailor Expert.
2. Release in-game Boutique. (item mall)
3. Release Worldtree Leaves(in-game Zen) trade system  
4. Add new effect of Armors. When the armors imbued with qualified gems will have Wing of Sacred Light view effect. (non-flying wings)
5. Release the Midas's Touch event.
a) Lv30 or above, carry the little statue of Mercury(bought with World tree Leaves) and Alchemys trust deed(traded by guild distribution points.), participate at Christopher, the chairman of Mercury Merchants Union.
b) Event Rewards: Coins, Mercury Coupon, Stone of Sage, and other items.   
6. Release the event Training Pets: Feed Them, lv 35 or above can join at Tamer Guider. If you are a Tamer, you can get more Pet EXP in this event.   
7. Release an expansion mainline quest at Morin in Sea of Oblivion.
8. Release new daily Footprint Card quest: Trust Deed of Travelers, talk to Daige in Lunagrant Woodland.

Modification of Event
1. After giving up the Living Quest in Freedom Harbor, players will have two hours punishment. Now you can choose to donate coins or distribute Vigor or Energy to finish the punishment period immediately.
2. Nightmare Carnival will give coupon instead of Gold Coin prize. Before level 30 every 5 levels, level 30 to level 50 every 2 levels, level 50 to level 60 every level, can use the coupon to trade the Gold Coins. The coupon can also trade for special weapons.
3. The gears which are traded by different Void Rune Stones now need one other material. This material can be bought at Reputation Agents.
4. Using 1 Mercury Coupon can trade 100 Mercury Reputation to 1 Gold Coin.

Modification of Guild Base

1. Added NPCs in Guild Base, who will sell recipe and materials for making high level weapons and armors.
2. Decrease the resources required for constructing the guild base buildings.

Modification of Team Play

1. Instead accepting daily dungeon quests at the billboard, now players can use a new feature to directly join a quest team to do the quests.
2. Optimize the matching system of joining the quest team. Players will be easy to find the team they need.
3. Modify the Kick-away Voting system. Only in dungeon the Team Voting system is available.
  
Modification of Monster
1. Increase the AI of the mobs in all dungeons, as well as their defense.
2. In every dungeon, every once in a while a Dungeon Straggler will show up. The Straggler will give debuff to players who are in this dungeon. Players should defeat him to get rid of the debuff.
3. High Level players will not be part of the dungeon difficulty calculation anymore, making it easier for them to kill lower level mobs (rewards are still scaled however)
Vidim iver ne pada dalje od klade, ma kolko se oni trudili
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2010, 1:59   #55
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Vidim iver ne pada dalje od klade, ma kolko se oni trudili
Kume opet si se razmah'o krilima crnim... To je kineski update, a dok "nashka proradi" moze mnogo da se izmeni. Trust me..osecaj me nije varao za PWI pa verujem da nece ni za FW. PW sprema veliku igru bez obzira na stari engine, copy-paste detalje i sto su nas vec par puta nasamarili kojekakvim "dobrim" igrama. I ponavljam ovo ne pravi samo PW pa bi se trebalo voditi i po tome. Ja se samo nadam da ce igra sadrzati poneke sastojke PWI recepta koji je ochigledno vrlo svarljiv sudeci po nekima od vas.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2010, 11:33   #56
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Baj D Vej kume, ne znam da li si upoznat sa ovom informacijom, ali već 3-4 meseca postoji firma Perfect World Europe B.V., koja radi u Amsterdamu (sad je znavinčno, ***** vode Perfect World ), i upravo traže prevodioce za DE i FR (tj.koliko sam ja mogao da se informišem za posao ) pa možemo se i mi nadati FW EU verziji dok bude u alfa/beta fazi (samo da ne završi ko Allods )

Ali i ti kume ne zaboravi našu staru izreku "100 babica, kilavo dete" ili u ovom slučaju "100 internacionalnih developera u kini, igra", tako bila krila crna ili bela, ishod je uvek isti
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2010, 14:23   #57
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Baj D Vej kume, ne znam da li si upoznat sa ovom informacijom, ali već 3-4 meseca postoji firma Perfect World Europe B.V., koja radi u Amsterdamu (sad je znavinčno, ***** vode Perfect World ), i upravo traže prevodioce za DE i FR (tj.koliko sam ja mogao da se informišem za posao ) pa možemo se i mi nadati FW EU verziji dok bude u alfa/beta fazi (samo da ne završi ko Allods )

Ali i ti kume ne zaboravi našu staru izreku "100 babica, kilavo dete" ili u ovom slučaju "100 internacionalnih developera u kini, igra", tako bila krila crna ili bela, ishod je uvek isti
Znao sam da imaju kancelariju u Amsterdamu jos od JD...evropski server bi trebalo da se nalazi tamo...(mada postoje neke indicije da je fizicki ustvari u americi lol ), ali nisam znao da su uspostavili zvanicno predstavnistvo i ovde. U svakom slucaju nisam siguran da ce zasebna EU verzija izlaziti vec global tj. international sa jednim ili vise EU servera..bar ne jos neko vreme. Pu, pu..ne spominji..pu..kukavne nam allodse..baksuz je. Ma samo nek' se rodi zivo i zdravo.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2010, 14:37   #58
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

lol vas dvoje
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2010, 16:40   #59
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Znao sam da imaju kancelariju u Amsterdamu jos od JD...evropski server bi trebalo da se nalazi tamo...(mada postoje neke indicije da je fizicki ustvari u americi lol ), ali nisam znao da su uspostavili zvanicno predstavnistvo i ovde. U svakom slucaju nisam siguran da ce zasebna EU verzija izlaziti vec global tj. international sa jednim ili vise EU servera..bar ne jos neko vreme. Pu, pu..ne spominji..pu..kukavne nam allodse..baksuz je. Ma samo nek' se rodi zivo i zdravo.
To za JD je samo "lokalizacija", stim što je vlasnik i dalje PWE, ali od Q1 ove godine postoji filijala (isto uradili i u Japanu Baj D Vej). Tražio bio malo po mogućstu da se uštekam ka' GM, ali još nema informacija o takvom poslu PW-MS kao treba da mu istekne licenca, a BoI, JD (a po mogućstvu i Ho3K) imaju EU servere, tako FW možda zaista bude pionir igra (Razlog za to jeste da sad PWE i PWEu treba da zarađuju za sebe, i vrate profit PWBJ, tako da, biće 98% US i EU verzija FW-a )

I Molly i takođe nauči brojanje po rodovima, molim te
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2010, 20:25   #60
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Forsaken World online!

Ehh da smo u rl pa da se slozim ali posto smo na internetu...tu nema rodova zeko peko

P.S. Drugarski savet
Nemoj da se palish na GM job mnogo je velika obaveza...ovo ti kazem iz lichnog iskustva
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NFS world online RUSuper Mrežne igre 2063 11.12.2014 16:26
world of dungeons online rpg game dkdnt MMORPG igre 9 20.5.2009 16:43
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Pokemon World Online Thunderman Mrežne igre 1 25.11.2008 13:08
SWOS - Sensible World of Soccer Online! Swos Mrežne igre 13 19.12.2007 23:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com