Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.11.2009, 21:41   #121
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

984 atm....
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 22:00   #122
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

još 5 ljudi za 50 ključeva. ajde pravite nalog na facebook-u
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 22:04   #123
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

Citat:
noisy kaže: Pregled poruke
još 5 ljudi za 50 ključeva. ajde pravite nalog na facebook-u
4 :P
Kako ce da ih podele bdw? Random? Onda ga ja necu dobiti sigurno... ;<

Edit:znaci samo zbog Allods-a sam napravio profil na FB da se zna ;P
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 22:17   #124
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

nemam blage veze
ja pratim i ovde http://twitter.com/allodsonline_en
povremeno daje po 1 key
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 22:46   #125
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

A kad sam ja govorio, ''uzimajte betakeyeve dok ih jos ima'' , niko me nije slusao
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 23:12   #126
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

Mislim da sam dobio key na http://www.gamerzines.com/support/allods.html pa probajte i tamo
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 23:51   #127
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
A kad sam ja govorio, ''uzimajte betakeyeve dok ih jos ima'' , niko me nije slusao
Znaci ja sam te poslusao,master
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 2:05   #128
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

Jel zna neko kad ce open beta? Nisam imao srece sa beta key...steta
Bilo bi super kad krene open beta da se okupimo i napravimo guild
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 11:44   #129
makarije
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: virtual world
Poruke: 518
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

pa ni ja nisam dobio key za EU verziju, vezbam na US verziji

a bice i guilda cim se zavrsi wipe posle closed bete na EU serveru, a mozda neko napravi i na US serveru, mada pretpostavljam da ce tamo lagg ipak biti malo veci sto nije dobro za pvp...
makarije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 14:06   #130
makarije
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: virtual world
Poruke: 518
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

US FTW ?

Allods EU BETA huge disapointment? (compared to RU and US) (11/24/2009 10:41:21 AM)

Disclaimer: Bellow you can read my personal feelings, please don't take them to hard or serious, private opinion bla bla bla, I hope you learn something, not ban me :P



I was one of lucky few who had a chance to start playing CBT1 from the start, I was also playing Russian open beta and US closed beta, and I have to say, European version disapoints. A lot.

First of all, start of the beta that was postphoned so many times i stoped counting, when it was finally released I thought at least we would get all the fixes other versions had ... well that obviously didn't happen.

European version not only didn't have fixes from other servers, it actually introduced more bugs then other versions had, WTF?

Blue exp that worked fine for both RU and US version is fatally bugged in EU version, and makes gam non usable, main quest line is full of buggs, there are a ton of html tags in quests, game is slow.

Comunity support is non-existant, administrators of big allods forums (at least 3 I know of) are waiting DAYS for any response from comunity manager. Bugs are not acknowlaged(see empty "Known issues" forum), noone is even responding to threads on forum, there's a tons of bug tracking systems like Jira and Redmine, but I guess it was to hard to implement, so we have forum that is also barelly usable to report bugs.



I've already noticed that from 30 people from my guild that started with CBT only 2-3 plays, rest stoped becouse of bugs (especially blue exp one).



Anyone else have similar feelings? mayby administrators finally will have decency to at least respond?



ali naravno verovatno ce se sve to ispeglati dok mi napravimo guild tamo
makarije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 15:05   #131
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

Nabavih key preko zadruge . Bas cu veceras da krenem pa da vidim sto je taj EU server toliko ozloglasen...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 15:07   #132
makarije
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: virtual world
Poruke: 518
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Nabavih key preko zadruge . Bas cu veceras da krenem pa da vidim sto je taj EU server toliko ozloglasen...
+1
makarije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 15:08   #133
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

ovde su postovali one kljuceve sa facebooka.Tako da znate nije random nego su za onog ko je ovde po ceo dan http://tiny.cc/1caxq
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 15:17   #134
makarije
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: virtual world
Poruke: 518
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

pa piiiip im materina kad su vec hteli 999 fanova onda su toliko i kljuceva trebali da podele odnosno posalju svima preko facebook-a koji su se regovali a ne samo 50 i to da ih objave 25 na official sajtu ...piiip im bas da im piiip mater
makarije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 15:18   #135
Vecanski
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 266
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 165 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

Igram EU verziju vec 5 dana intenzivno, probao sam i RU i US ali jako kratko pa ne mogu da ih uporedim... Igra je na momente jako jako dobra, na momente jako jako nervira... Evo mojih zamerki.
Koristio sam Orc archera tj Maraudera.
1. Borba je spora (1 na 1 sa neprijateljem istog nivoa moze da potraje i 40tak sekundi)
2. Nepredvidivost ishoda (nekad istu klasu neprijatelja ubijem za 10tak sekundi - nekad taj isti neprijatelj ubije mene - govorim o situaciji kada neprijatelj i ja krecemo sa full healthom)
3. Nema bezanja iz borbe (ako vidite da necete dobro proci nema bezanja - neprijatelj je uvek iste brzine ili brzi od vas i ima sposobnost da vas onesvesti i zaustavi kad okrenete ledja - znaci kad vidite da ste u sosu to najverovatnije znaci i smrt. Naravno ovo povlaci za sobom i da ne mozete da protrcite pored neprijatelja u uskom hodniku ili na stepenistu tako da ako izlazite ili idete dublje kroz hodnike moracete da ubijete SVE neprijatelje na putu)
4. Nema napitaka koji se koriste u borbi (bar ih ja nisam nasao - nema dopunjavanja healtha ni mane u toku borbe)
5. Kod prelaska na sledeci nivo dobijete po 1 poen da rasporedite na svoje atribute - ja na levelu 7 imam oklop koji mi donosi +10 na strength koji mi je bitan i jos na neke druge atribute - znaci taj oklop je prakticno jadan, ali mi daje istu kolicinu atributa kao 10 ili vise nivoa pa se pitam sta ce tek biti kad nabavim neki bas dobar oklop - ovako mi se cini da nije bitno gde cete staviti atribut iz nivoa sve dok imate oklop koji vam daje ono sto vam treba.
6. Levelovanje je sporo a broj skilova je mali - 16 kod Maraudera, sa tim da do 11. nivoa mozete da koristite samo 5 a do 40. nivoa morate da izaberete skillove koji vam se svidjaju i da ih pumpate tako da ne verujem da cete koristiti svih 16 ikad (verovatno se neki skilovi dobijaju automatski u zavisnosti od klase pa je moguce da je ovaj broj veci).

Toliko sam mogao da se setim za sada... Mislim da ce vecina ovih stvari biti popravljena u toku bete pa ce igra biti pravo uzivanje. Da neko ne shvati pogresno - meni se igra SVIDJA , samo neke stvari malo skripe za sada.

Poz svima!

Poslednja ispravka: Vecanski (24.11.2009 u 15:33)
Vecanski je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 15:45   #136
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

Ma primera radi pogledajte wow betu kad je izlazio 0o :P
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 15:59   #137
jpriest
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 37 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

pff heretic healer me je malo razocarao ok tek sam 7lvl ali mi ono za sada bas slabo deluje... ofanzivni skilovi slabi(ok nisam ovde nista specijalno ni ocekivao, ipak je ovo prist), gine od 2 moba svog lvla, heal skill(onaj jedan koji za sada imam) nikakav. ako je igrao neko malo duze(10+lvl) bilo bi lepo da napise par reci o ovoj klasi
jpriest je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 16:03   #138
makarije
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: virtual world
Poruke: 518
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

Citat:
jpriest kaže: Pregled poruke
pff heretic healer me je malo razocarao ok tek sam 7lvl ali mi ono za sada bas slabo deluje... ofanzivni skilovi slabi(ok nisam ovde nista specijalno ni ocekivao, ipak je ovo prist), gine od 2 moba svog lvla, heal skill(onaj jedan koji za sada imam) nikakav. ako je igrao neko malo duze(10+lvl) bilo bi lepo da napise par reci o ovoj klasi

igrao sam pala do 10-og lvl-a i xtra je, wardena do 7 lvl-a i takodje razbija

veceras cu krenuti heretica na EU serveru pa cu videti...

sto se guilda tice verovatno necu izdrzati da ne napravim warr-a, ali primar ce mi biti priest...znam da je tezak za lvl ali volim da se mucim
makarije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 16:19   #139
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

Nije ovo wow da bijes 5 mobova tvog lvla.I ja jedva izlazim na kraj sa svojim lvlom a kamo li sa dva svoja lvla.Inace uzeo sam onu klasu koja sve ima one psychi moci mind sta vec.....psihopata xD
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 16:28   #140
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Allods Online - Ruski MMORPG

Citat:
Vecanski kaže: Pregled poruke
Igram EU verziju vec 5 dana intenzivno, probao sam i RU i US ali jako kratko pa ne mogu da ih uporedim... Igra je na momente jako jako dobra, na momente jako jako nervira... Evo mojih zamerki.
Koristio sam Orc archera tj Maraudera.
1. Borba je spora (1 na 1 sa neprijateljem istog nivoa moze da potraje i 40tak sekundi)
2. Nepredvidivost ishoda (nekad istu klasu neprijatelja ubijem za 10tak sekundi - nekad taj isti neprijatelj ubije mene - govorim o situaciji kada neprijatelj i ja krecemo sa full healthom)
3. Nema bezanja iz borbe (ako vidite da necete dobro proci nema bezanja - neprijatelj je uvek iste brzine ili brzi od vas i ima sposobnost da vas onesvesti i zaustavi kad okrenete ledja - znaci kad vidite da ste u sosu to najverovatnije znaci i smrt. Naravno ovo povlaci za sobom i da ne mozete da protrcite pored neprijatelja u uskom hodniku ili na stepenistu tako da ako izlazite ili idete dublje kroz hodnike moracete da ubijete SVE neprijatelje na putu)
4. Nema napitaka koji se koriste u borbi (bar ih ja nisam nasao - nema dopunjavanja healtha ni mane u toku borbe)
5. Kod prelaska na sledeci nivo dobijete po 1 poen da rasporedite na svoje atribute - ja na levelu 7 imam oklop koji mi donosi +10 na strength koji mi je bitan i jos na neke druge atribute - znaci taj oklop je prakticno jadan, ali mi daje istu kolicinu atributa kao 10 ili vise nivoa pa se pitam sta ce tek biti kad nabavim neki bas dobar oklop - ovako mi se cini da nije bitno gde cete staviti atribut iz nivoa sve dok imate oklop koji vam daje ono sto vam treba.
6. Levelovanje je sporo a broj skilova je mali - 16 kod Maraudera, sa tim da do 11. nivoa mozete da koristite samo 5 a do 40. nivoa morate da izaberete skillove koji vam se svidjaju i da ih pumpate tako da ne verujem da cete koristiti svih 16 ikad (verovatno se neki skilovi dobijaju automatski u zavisnosti od klase pa je moguce da je ovaj broj veci).

Toliko sam mogao da se setim za sada... Mislim da ce vecina ovih stvari biti popravljena u toku bete pa ce igra biti pravo uzivanje. Da neko ne shvati pogresno - meni se igra SVIDJA , samo neke stvari malo skripe za sada.

Poz svima!

1. Ruje patchom ispravile

2. Ruje patchom ispravile

3. Nema beganja

4. Imas napitke. Potion of strength npr.

5. Sa svakim lvlom tebi se svi statsi automatski dizu kao i u wowu, samo sto ovde imas i jedan pride da potrosis po svojoj volji.

6. Lvlovanje je sporo, ali je i lvla malo jbga.

Sto se tice broja skillova, slazem se. Trebali bi da dodaju jos nekoliko raznovrsnih...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
allods, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Regnum Online - besplatni MMORPG sa odlicnom 3D grafikom Krvnik MMORPG igre 89 3.10.2010 13:10
online virus scan Harmon23 Zaštita 3 15.4.2008 23:14
Ten golden rules of online gaming... fingerprint Brbljaonica 2 25.3.2008 15:38
DDonline - Dragons and Dungeons online (MMORPG) Beta! (0.91) Nosf Mrežne igre 11 12.11.2007 0:53
Pirati sa kariba ONLINE dodgeme Mrežne igre 23 25.6.2007 14:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com